• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

21. července 2017 
@veva1211 ja ho zavadim 3x2 denne a v den zavadeni je lepsi ho polknout a pak zase zavadet, musim rict ze z toho zavadeni mam neprijemny pocit trosku me to tam dole pali, jinak zadne gyn. Problemy nemam tak nevim jestli je to utrosem
12. črc 2016 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 ja ho zavadim 3x2 denne a v den zavadeni je lepsi ho polknout a pak zase zavadet, musim rict ze z toho zavadeni mam neprijemny pocit trosku me to tam dole pali, jinak zadne gyn. Problemy nemam tak nevim jestli je to utrosem
12. črc 2016 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 pardon oprava: v den transferu :slight_smile:
12. črc 2016 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 prednison tez brat porad dal, dokud ti dr. nerekne jinak
12. črc 2016 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 dobre,moc dekuju:wink:!Taky te boli silene prsa a o citlivosti bradavek ani nemluvim.Myslis si,ze by to mohlo byt utrosem?
12. črc 2016 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 nene prsa me vubec neboli ale je mozny ze to mas z tech hormonu... kazdopadne kdyby se ti cokoliv nezdalo tak si zavolej do sanusu a radeji se ujisti ;)
12. črc 2016 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 Ani,ktery DC si se mela dostavit na zastavovaci injekci ty?
12. črc 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to dostala,tak jsem rada,se telicko po 4mesicich vycisti,doufam ze to nebude masakr :grinning: rikam si,kdyz bych podle planu mela jit v sobotu na vklad a o 3 dny po te to dostanu,to by ten utros udrzel abych to nedostala? By se tam prcek ani nestihl uhnizdit...
12. črc 2016 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuttka no tak paráda! Teď z tebe snad vse odejde. Jojo. Ty leky by ti to podrzeli.
12. črc 2016 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 mo ted jsi me touhle otazkou zaskocila, pri 1 ivf jsem mela kratky protokol a pichala si od 2DC do asi 8-9 DC no a pri ket se zadna injekce nepicha... doufam ze jsem ti spravne rozumela otazce :slight_smile:
13. črc 2016 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 takze zda tomu rozumim dobre, zadnou zastavovaci injekci si nepodstupovala pri 1.ivf?A ze si rovnou zacla stimulovat 2DC?Pri ketu se nejspis nic nepicha...
13. črc 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 tak jak to vypada s embryjkama,rostou? :slight_smile:
13. črc 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se pročetla diskuzí po dovči ... Myslím, že jihlavský SANUS se hodně polepšil. Není to tak dávno, co tam byli úplně jiní lékaři a ještě v lednu byli psaní i na webu. Snaží se nám pomoct a troufám si říct, že z nás nechtějí vyloženě tahat jen peníze.
Byla jsem včera na ultrazvuku u Kučery (chodíme ke Škurlovi), bylo na něm znát, že je dost unavený ... Samozřejmě po dlouhé době krásný trapas - já jsem tam byla dřív než manžel (utíkala jsem z práce, manžel jel z domu - potřeboval podepsat souhlas s KET), Kučera mi mezi dveřmi podává ruku, zve mě dál a já mu zasedla jeho židli :wink:. Nikdy jsme u něj v kanceláři nebyli a jak jsem zvyklá, že sedíme před stolem, tak jsem se ani nerozhlížela a šup si sednout :wink:. Se zasmál, ale bylo vidět, že je přepracovaný :frowning2:. Ultrazvuk dopadl dobře, takže pokud se dobře rozmrazí embryjko, tak ho v pondělí dostanu k sobě :wink:. Jinak já jsem po Utrogestanu měla taky dost citlivá prsa :frowning2:. Jediná výhoda Utrogestanu pro mě byla, že jsem měla větší chuť na sex a zvětšily se mi prsa, což manžel velice rád uvítal a koneckonců i já :wink:. Tak hurá do toho, držím všem moc palečky :wink:
13. črc 2016 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@missuttka po tve zpravicce jsem ihned volala,nybrz jsem se zrovna vyspalaB-).Z 12.vajicek jich dnes mame 9.embryjek.Jinak ti dekuji za optani :wink:.
13. črc 2016 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacka49 Ahoj Kaci,je Kucera hodne unavenej a strasne nervozni!Volala jsem do Sanusu jestli az tak ty prsa muzou byt citlivy,nebot az tak me nikdy nebolely.Tak se sestra ptala doktora a ten vystekl ze po utrosi je to normalni.Ale jak to podstupuju vsechno poprve tak chci mit jistotu ze je vse v poradku. V Sanusu jaky maji vztah k cloveku je perfektni (i kdyz je to privatni)ale jinde pry je to jak na bezicim pase.Tady mate soukromi z manzelem, v Praze cloveka nasoukaj z osmy holkama a cekate nez vas pusti domu..(co jsem slysela).Tak v pondelek patri tobe,tak drzim pesti!!!
13. črc 2016 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 včera teda nervózní nebyl, ale unavený na 100% :frowning2:, až mi ho bylo líto. Já mám citlivý prsa normálně a bylo to ještě mnohem horší, okamžitě jsem doma sundavala podprsenku (přitom bych normálně v ní mohla klidně spát). To je správné, že se ptáš :wink:. Dřív to v Sanusu nebylo asi nic moc, ale já si stěžovat nemůžu ... A i Škurla mi přijde dost v pohodě. Kučera asi víc mluví, ale Škurla taky, když se člověk zeptá :wink:. Taky jsem dnes už začala Utrogestanem, navýšila dávky Medrolu ... A za chvilku budu mít bobíška už u sebe :wink:, děkuju :wink:. Kolikátý den jsi po odsátí?
13. črc 2016 ve 12:06  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@veva1211 jj chapes to spravne, zadna zadtav. injekce nebyla... U tebe jo?
13. črc 2016 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 pri Ketu se nic nepicha jen se berou hormony( estrofem, utrogestan s prednison)
13. črc 2016 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 ja jsem byla na odsati v pondeli a transfer rikal Rybar ze vidi na patek.
13. črc 2016 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veva1211 tak to je super, budu držet pěstičky ... :wink:
13. črc 2016 ve 20:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 ano u me byla a prave mi to lezi v hlave.Proc?Kdyz jsem zdrava,jen nemuzu prijit do jineho stavu.Stejne jako ty!Ted mi narusil i pravidelny cyklus tim:frowning2:(mela bych to o tyden pozdNo,jsem na to vsechno zvedava.
14. črc 2016 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 ja jsem to odeslala driv:slight_smile:,nez jsem to stacila dopsat,to je to psani na mobilu:grinning:.(tak tou zastavovackou mi to o tyden poposunul).Treba,taky se to povede a mesicky neprijdou:wink:.To bych byla nejstastnejsi!!!
14. črc 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@veva1211 tak zitra te ceka vklad? :wink:
14. črc 2016 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka neceka,dnes mi rek ze spis to vidi na sobotu...Vis,co znamena fragmentace embrya?Nybrz mi rekl ze mame 9.embryek a z toho 8.embryek z 10%fragmentaci...:frowning2:.???
14. črc 2016 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka jak jste dnes zvladli cestu do Brna?
14. črc 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 za hodku byla mamka hotova. Ted bude cekat na vysledky 10dni. Ty jo,to nevim co to znamena... a to ti nevysvetlili? :frowning2:
14. črc 2016 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka zeptala, rekl mi ze jak se deli tak tam vznikaji ulomky...?Ale i tak se povedlo otehotnet a prisla na svet krasna zdrava miminka.Ale ze moudrejsi budeme zitra,ze treti den se zapojuje do vyvinu i spermie.A at si s tim nedelam hlavu.Tak jsem usoudila cim min toho vim,tak to bude lepsi.Ale ted mi to nehorazne srotuje v hlave:slight_smile:,jestli je tu nekdo,kdo se s tim setkal ci slysel...???Tak to u maminky bude dlouhych deset dni!:frowning2:
14. črc 2016 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 porad je to pekny pocet a drzi se :slight_smile: dobre to dopadne. Date si jedno nebo dve? Je dobre ze to nechaji hezky 5dni vyvijet
14. črc 2016 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka ano, pekny pocet.Ale neco mi rika aby embryjka preckali:-\ tuto noc.Asi jedno, uvidime co nam poradi doktor.Manzel by chtel dve,pry by mu nevadili ani dvojcata.Ale ja nechci predvidat ,jen se modlim aby bylo nejake na sobotu.
14. črc 2016 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuttka dnes je jeden boban pozadu,jinak se zitra rozhodne kolik se jich zmrazi:wink:.
15. črc 2016 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek