Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

veva1211
8. srp 2016

@jannulkapa A ty máš co za sebou?

jannulkapa
9. srp 2016

@veva1211 manzel ma male procento mit vlastni dite. Ma asi jen 3% uspesna. No jo toto koureni. Ja nemam moc pravidelnou mens. A naposled mi ani nedozravali vajicka. Takze jsem zvedeva co bude dal. Spis si rikam jestli nezkusit neco jinyho. Cinskou med atd treba.. Taky se me mic nechcou brat ty hormony ale bez nich to nejde no. Clovek nevi od ceho se odpichnout .. Vedet co je tak spravny. Naposledy mi dal jen clostik a z toho se mi udelala ta cysta. Dnes tak zavolam co dal.

anickaa87
9. srp 2016

@veva1211 dnes jedu do Samusu jsem zvedava co mi tam na to reknu a pak jdu jeste k obvodnimu, zkousela jsem vsechno mliko, sodu, colu, matovy caj a nic mi proste neulevi... Uz jsem z toho spatna, citim se slabe a nejsem niceho schopna :(

anickaa87
9. srp 2016

@veva1211 jo a uz 4 ty den mam prujem ...

veva1211
9. srp 2016

@anickaa87 to vypadá jak kdyby si v sobě měla nějakou bakterií která by ti to vyvolávala...Každopádně děj vedet jak si dopadla,co ti na ti Škurla řekl s obvod.doktorem.

veva1211
9. srp 2016

@jannulkapa já co jsem chodila pp léčitelích,tak není léčitel jako léčitel...já věřím českým bylinkám a vyzkoušela jsem i českou léčitelku a ta mi pomohla .Vyzkoušela jsem i čínskou medicínu ale v tom jsem se já zmilila(nýbrž jsem narazila na špatného člověka,který tahal jen peníze a nezajímalo ho pomáhat).Vaše je rozhodnutí,jakou cestou se dáte...Nýbrž, zrovna ta cysta a všechno kolem,co popisuješ byla náhoda..?

kacka49
9. srp 2016

@jannulkapa Ahoj Janullko a vítej mezi námi 😉. Já bych taky určitě volala do Sanusu, abych se poradila. A proč si myslíš, že za cystu může clostík? Já jsem dle mého gynekologa taky neměla problém, sem tam malá cystička, která s MS praskla ... Nakonec mi v Sanusu řekli, že to je cysta, která brání oplodnění vajíčka - "stojí v cestě" ... Ale nemám ji tam pokaždé, většinou ob cyklus ... proto do nás cpou spousty léků, aby něco zabralo ... Určitě nám chtějí všem pomoct 😉 a pomůžou i Tobě 😉. Už si volala do Sanusu dnes?

kacka49
9. srp 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, doufám, že sis dovču náramně užila ... Kdepak jste byli? Děkuji za slova podpory, je to lepší, že to tentokrát dopadlo takto 😉. Už se zase cpu Estrofemem a 15.8. jdu na utz a na tu intralipidovou infuzi, tak uvidíme 😉. Vy to teda zkusíte v září?

jannulkapa
9. srp 2016

Nahoda ..netusim. Taky si rikam , ze to mozna lámu moc pres koleno. Jenze co clovek bude resit ,rim ze bude cekat. Pojidame same vitaminy . ted piji kontryhel.caj .. Zkousim co se da. A vy se jak dlouho se snazite ? Popripade co vam pomohlo zatim? Dabse nejak ovlivnit ovulace prirodni cestou?

kacka49
9. srp 2016

@veva1211 to je normální, že cítíš vaječníky a píchání v podbřišku, se bobíšek zabydluje a dělá si prostor ... jsem si musela o Estrofemu něco vyhledat, tak je to ženský hormon estradiol ... při ET jsem ho neměla, až při KET, tak to bude asi souviset 😉. A jak se cítíš teď? Utz se neboj, bude vše OK 😉. V kolik jde na UTZ?

jannulkapa
9. srp 2016

@kacka49 ahojky ano jedu zitra. Tak uvidime . 🙂 _jsem v praci ..tak nemam cas vypisovat.. ☹((

kacka49
9. srp 2016

@jannulkapa to je dobře, určitě Ti dobře poradí ... Můj manžel má také jen 5% živých spermií ... Zobe vit. E, selen a zinek, ale spermie dozrávají (nebo se obměňují) jednou za 3 měsíce, tak vydržte 😉. Já jsem třeba začala cvičit hormonální jógu, teď na to trošku dlabu - po práci na to moc nemám náladu a ráno před prací si raději přispím ☹, ale na ovulaci to pomáhá 😉. Držím pěsti, zítra se ozvi, jak si u Škurly dopadla 😉

kacka49
9. srp 2016

@anickaa87 I já bych to viděla na nějakou bakterii, teď měla známá bakterii listerii, ležela na infekčním ... prý to má z domácích produktů (nemusí to být je maso, i mléko a sýry od soukromého farmáře) ... dej pak vědět, jak jsi dopadla ... to je fakt divné, že je Ti takhle dlouho zle ☹

jannulkapa
9. srp 2016

@kacka49 to jsi moc hodna . ozvu se urcite. Je to boj.🙂)) jste velmi hodne a ochotne. Dekuji.

anickaa87
9. srp 2016

@veva1211 obvodni uz jsem nestihla, no Skurla uz me pridal do pece gynekologa at to proberu s tim a gynda at jdu na vyter zda nemam infekci, napsal mi cipky proti zvraceni a ze mam pit studenou mineralku, kazdopadne zitra jdu k obvodnimu.

anickaa87
9. srp 2016

@anickaa87 chtela jsem napsat bakterii ne infekci

veva1211
9. srp 2016

@kacka49 děkuji za optání.Cítím se dobře 😉.Mi máme termín před váma tak se určitě uvidíme🙂.Už se těšíš na 18.8. až budeš mít bobiška u sebe viď 🙂!?

veva1211
9. srp 2016

@anickaa87 Ach jo,posílají tě od čerta k ďáblu, místo toho aby s tebou už co nejdřív něco dělali ☹☹☹.Každopádně si k obvodnímu co nejdříve zajdi!A zítra dej vědět, hm😉!

kacka49
9. srp 2016

@veva1211 já myslím, že půjdu až 21.8. - tj. 18. DC, ale to až podle ultrazvuku 😉. Tak to je super, že se uvidíme 😉. Už se těšíš na utz, viď?

veva1211
9. srp 2016

@kacka49 Aha,tak to jsem se spletla :-/!Tak hlavně aby Vám vše klaplo podle plánu😉!Jasně že je to super že se potkáme 🙂.Z utz mám zatím velký respekt...

anickaa87
10. srp 2016

@veva1211 vcera vecer jsem jela na pohotovost,3 x jsem zvracela a bolesti uz se nedaly vydrzet, na interni me vysetrili od dr. jsem si vyslechla ze nemam byt na ni hnusna... No pardon to bych si nedovolila jen chci aby mi uz konecne nekdo pomohl, copak je to tak tezke? Vsichni dr. v nemocnici jsou arogantni a povyseni, jen nad tebou ohrnuji nos a svadeji vse na tehotenstvi! Ale diky bohu v patek jdu na gastroskopii a tam se konecne zjisti pricina mych bolesti.

veva1211
10. srp 2016

@anickaa87 opravdu je to všude stejné, u nás je to to samé arogance sama o sobě.To člověk až valí oči!Hlavní je že se už něco pohnulo.Tak držím palce!A ať ten pátek je co nejdříve 😉.

veva1211
12. srp 2016

@anickaa87 Tak jak ti dnes dopadla gastroskopi?

anickaa87
12. srp 2016

@veva1211 ahoj na gastro. mi nic nezjistili, takze to asi opravdu bude tehotenstvim, jen to vydrzet do konce I. trimestru pak vysadim leky a snad to bude lepsi. A jak je tobe? Nejake tehotenske zmeny ? ;)

veva1211
12. srp 2016

@anickaa87 Tak to je zase dobře že víš že jsi v pořádku.A že je to těhotenstvím.Já bych jen spala a jedla😀.Je toto normální?Nikdy jsem až tak spát nepotřebovala 😉.A ty už budeš doma celé těhotenství?Nebo co ti na to Škurla řekl?

anickaa87
12. srp 2016

@veva1211 ja bych rekla ze je to uplne normalni, kazda tehu proziva jinak... Bud rada ze muzes normalne jist ja jidlo nemuzu ani videt...dostat ze Skurly nejake slovo je teda fuska, je hrozne malomluvny :D zatim jsem do konce srpna doma pak se uvidi, pokud se stav zlepsi pujdu do prace

jannulkapa
12. srp 2016

Ahojky holky. Tak jak čtu tak vam se to uz povedlo ! Tak gratuluji. U nas je ti ns dlouhe lokty. 15.9 jdu na laparoskopii. Takze pod kudlu. Nedozravaji mi vajicka a nedochazi ovul. A to jsem si myslela ze budu mit dite raz dva. Vzdy byli kontroly u moji gyndarky o.k. a nakonec je oriblem i u me. Tak doufam,ze to pomuze. Ach jo.

veervit
12. srp 2016

@jannulkapa ahoj, mohu se zeptat proč jdeš na laparo? Ja taky "chtěla" jit a v Sanusu mi řekli, že u mě není důvod, proč bych měla chodit.. Že je to zbytečné.. Ale u tebe hrozí asi srůsty že?

veva1211
12. srp 2016

@jannulkapa hlavu vzhůru!Laparku ti bude dělat Škurla?Budeš mít pak krásně průchozí vejcovody a třeba ani nebudeš muset podstupovat IVF 🙂.Což by byla paráda 😉!Aspoň zase krůček k vysněnému miminku😉.

veva1211
12. srp 2016

@anickaa87 jo je to fuška z něho něco vymámit :-P!Já bych se cítila do práce ale nevím jestli můžu dýchat výpary z barev,trvalích atd.Jaký máš názor na to ty?Bojím se pak abych toho nelitovala☹.Zároveň si říkám jen na 4.hodiny denně...to by ničemu vadit nemělo...nevím.Ach,to podnikání.