Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

pavlina1976
28. srp 2016

@kacka49 Ahoj Kačí, tak jak bojuješ? Občas to tu sleduju 😉

karkab
29. srp 2016

Holky,můžu se ještě zeptat?Zapomněla jsem se zeptat doktora,jak je to se stimulaci když mám jít darovat plazmu?Nebude to vadit když budu stimulovat injekcemi?

kacka49
29. srp 2016

@pavlina1976 Ahoj Pavlí, děkuji za optání. Bojujeme pořád, KET nevyšel, ani kortikoidy nezabraly ☹. Další pokus nás čeká, jen jsem minulý cyklus měla nízkou sliznici, tak jsem musela dobrat všechny léky, aby MS nepřišla dřív než by měla a uvidíme, co teď. Koukala jsem na fotečky Vojtíka i dcerky, jsou oba nádherní 😉. Hlavně abyste byli všichni zdraví 😉. Jak si užíváš Vojtíka? To musí být teď moc krásné období pro Tebe 😉

kacka49
29. srp 2016

@karkab zavolala bych si do Sanusu, myslím, že se tu toto téma vůbec neřešilo 😉

pavlina1976
30. srp 2016

@kacka49 Ahoj Kačí, to snad není možný, ach jo, to mě moc mrzí moc 😢 . Ale jsi šikovná, že bojuješ dál! Nic jiného nám nezbývá! Ale nevzdávej to, dočkáš se, jako já! Už je to lepší a lepší s Vojtíkem 😉 . Ty první dva měsíce jsou mazec, ale už drží hlavičku, už pozoruje věci, tak se dá lépe zabavit 😉 . Hrozně to letí. Kačí myslím na tebe a přeju už konečně úspěch! A kolik máš ještě mrazáčků? 😵

veva1211
1. zář 2016

@anickaa87 Ani,už si byla na krvy?A dělali ti i utz(viděla si miminko) 🙂?Jak si na tom,ještě pořád zvracíš?Já pořád jím a spím....Mám pocit že mám i vidět trochu bříško😉?Máš taky ten pocit?Nebo se mi to i spíš možná zdá ?

anickaa87
1. zář 2016

@veva1211 ahoj byla jsem na utz ale dr. me preobjednal za 2 tydny s tim ze plod je jeste maly a kdyz delal utz pres bricho tak nebyl skoro videt... tak me aspon poslal na krev, vysledky se dozvim za tyden. Jinak zvracim jen 2x tydne a mam pocit ze se mi vratila energie kterou jsem fakt postradala 🙂 taky mam pocit ze brisko roste, ale ja jsem trosku pri tele kdo vi jestli to neni jen spek :D

veva1211
1. zář 2016

@anickaa87 Tak paráda,zachvilku už to ani nepocejtiš zvracení.To je dobrá zprávička!To určitě nebude špek 🙂!!!!Jsi nejspíš na neschopence viď?Teď ti nasbírali krev na HCG?Nebo na ten screening?

anickaa87
1. zář 2016

@veva1211 braly krev na screening... jsem na neschopence ale premyslela jsem ze bych se vratila do prace, doma uz me to nebavi ...a u tebe je vse v poradku?

veva1211
1. zář 2016

@anickaa87 jj vše v pořádku!Mě už to doma taky vůbec neba.Dala jsem výpověď v práci tak už musím být doma.Ale dost si to užívám 😉 a manžel též nýbrž má každý den vaříno a je obskakován.A už si dostala průkazku?Držím pěsti ať krev vyjde v pořádku!

klara215
1. zář 2016

Tak jsme byli na vstupním pohovoru u MUDr.Kučery.Sympatický pán😊2.-4.den cyklu na testy a 13.9. na genetiku...jsem zvědavá,jak to proběhne a co bude dál😉

anickaa87
2. zář 2016

@veva1211 dekuji ti.... Prukazku jeste nemam, dostanu ji az pujdu na nabery za tyden.

bobinecka111
2. zář 2016

Ahoj holky do Sanusu chodím od ledna pořád samé komplikace teď když už to vypadalo že je vse ok a dnes sem měla jít tak mi sestřička volala že nám propadly papíry pro pojišťovnu at přijdeme až za měsíc to mě Teda hodně naštvalo

kacka49
4. zář 2016

@pavlina1976 Ahoj Pavlí, jak říkáš, co nám zbývá než bojovat? Naštěstí Jihlava intralipid propaguje a nabízí, takže uvidíme 😉. Je krásnej, Vojtíšek 😉. Děkuji moc, Pavlí. Máme poslední fazolka zamraženou, tak už to musí vyjít 😉

kacka49
4. zář 2016

@bobinecka111 co máte za pojišťovnu?

bobinecka111
4. zář 2016

Vseobecnou

kacka49
4. zář 2016

@bobinecka111 tak to nevím ... A jaké komplikace máte?

veva1211
8. zář 2016

@anickaa87 Ahojky Ani, jak se citíš?Co krev vše v pořádku?Jak si se nakonec rozhodla,šla si do prácu nebo si zůstala doma?Když si šla na krev tak se může vzít utrogestan?Už mě brát nebaví😉,ale co se dá dělat.

veva1211
8. zář 2016

@kacka49 Ahoj Kačí,tak jak pokračujete?

anickaa87
8. zář 2016

@veva1211 ahoj dnes jsem byla na krvi davala jsem k moc a gynda provedl utz ale pres bricho, samozrejme ze jsem byla opet dojata, mrnousek mi maval rukama i nohama ❤️ Jsem tak rada ze je vse ok doufam ze i ten screening dobre dopadne. Jinak kdyz chodim na ko na utros neberu, uz me ho taky nebavi brat jeste ze dobiram posledni baleni huraaa... No a co ty kdy jdes na vysetreni?

anickaa87
8. zář 2016

@veva1211 jo a uz mam prukazku 👍🏻

kacka49
8. zář 2016

@veva1211 Ahojky, jsi zlatá, že i na mě myslíš ... já vás tu pořád všechny pozoruju, sem tam písnu 😉. V pondělí bych měla jít na utz 12.DC a pokud bude vše OK, tak mi pustí do žíly ten Intralipid a pak cca další pondělí půjdu na KET. Doufám, že bude vše OK, už mám nastavené v telefonu i upomínky na ten Estrofem ... Kdybych měla vzít všechny najednou ráno, tak to zvládnu, ale ráno, pak v poledne a pak večer, na to jsem strašná ☹. Moc na Tebe i na @anickaa87 myslím, pořádně si to užívejte a opatrujte se 😉

veva1211
8. zář 2016

@anickaa87 Ani,tak to je paráda 😉.Už se taky těším až uvidím mimouše.Doufám že u mě taky bude vše v pořádku!Na krev jdu zitra.Kdy se dozvíš výsledky screeningu?To jsi ho měla v 10.týdnu viď?Hurá průkazka🙂.

veva1211
8. zář 2016

@kacka49 Kačí,tak držím pěsti ať ti vše už konečně klapne!Jo hlavně mysli !!!!!!!! na ty PRÁŠKY!!!!V pondělí písni jsem na tě zvědavá 😉!

anickaa87
8. zář 2016

@veva1211 kdyz jsem sla na screening dr. Povidal ze je jeste brzo a preobjednal mne na utery to uz budu ve 12 tydnu a nevim jak dlouho se ceka na vysledek.

anickaa87
8. zář 2016

@kacka49 Kaci drzim moc palce!!

kacka49
8. zář 2016

@veva1211 a @anickaa87 holky moc děkuju! ozvu se 😉

andreee86
8. zář 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak to je bezva, už aby to bylo, viď? Budu držet palce, je předem jasné, že je to ten správný bojovník, co tam na tebe čeká 🙂

veva1211
9. zář 2016

@anickaa87 tak jsem byla dnes na krvy dostala jsem průkazku ave 13.týdnu jdu na genetiku.A výsledky screeningu se dozvíš behem týdne.Mimouš na mě taky krásně mával ručičkama a nožičkama🙂.Poslal tě doktor na genetiku?

anickaa87
10. zář 2016

@veva1211 jee tak to je super 😉 na genetiku ne jen na screening... A na te genetice se dozvis co?