• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

27. května 2017 
@kacka49 Ahoj Kačí, tak jak bojuješ? Občas to tu sleduju :wink:
28. srp 2016 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,můžu se ještě zeptat?Zapomněla jsem se zeptat doktora,jak je to se stimulaci když mám jít darovat plazmu?Nebude to vadit když budu stimulovat injekcemi?
29. srp 2016 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, děkuji za optání. Bojujeme pořád, KET nevyšel, ani kortikoidy nezabraly :frowning2:. Další pokus nás čeká, jen jsem minulý cyklus měla nízkou sliznici, tak jsem musela dobrat všechny léky, aby MS nepřišla dřív než by měla a uvidíme, co teď. Koukala jsem na fotečky Vojtíka i dcerky, jsou oba nádherní :wink:. Hlavně abyste byli všichni zdraví :wink:. Jak si užíváš Vojtíka? To musí být teď moc krásné období pro Tebe :wink:
29. srp 2016 v 18:59  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkab zavolala bych si do Sanusu, myslím, že se tu toto téma vůbec neřešilo :wink:
29. srp 2016 v 19:00  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 Ahoj Kačí, to snad není možný, ach jo, to mě moc mrzí moc :cry: . Ale jsi šikovná, že bojuješ dál! Nic jiného nám nezbývá! Ale nevzdávej to, dočkáš se, jako já! Už je to lepší a lepší s Vojtíkem :wink: . Ty první dva měsíce jsou mazec, ale už drží hlavičku, už pozoruje věci, tak se dá lépe zabavit :wink: . Hrozně to letí. Kačí myslím na tebe a přeju už konečně úspěch! A kolik máš ještě mrazáčků? :dizzy_face:
30. srp 2016 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anickaa87 Ani,už si byla na krvy?A dělali ti i utz(viděla si miminko) :slight_smile:?Jak si na tom,ještě pořád zvracíš?Já pořád jím a spím....Mám pocit že mám i vidět trochu bříško:wink:?Máš taky ten pocit?Nebo se mi to i spíš možná zdá ?
1. zář 2016 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 ahoj byla jsem na utz ale dr. me preobjednal za 2 tydny s tim ze plod je jeste maly a kdyz delal utz pres bricho tak nebyl skoro videt... tak me aspon poslal na krev, vysledky se dozvim za tyden. Jinak zvracim jen 2x tydne a mam pocit ze se mi vratila energie kterou jsem fakt postradala :slight_smile: taky mam pocit ze brisko roste, ale ja jsem trosku pri tele kdo vi jestli to neni jen spek :D
1. zář 2016 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anickaa87 Tak paráda,zachvilku už to ani nepocejtiš zvracení.To je dobrá zprávička!To určitě nebude špek :slight_smile:!!!!Jsi nejspíš na neschopence viď?Teď ti nasbírali krev na HCG?Nebo na ten screening?
1. zář 2016 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 braly krev na screening... jsem na neschopence ale premyslela jsem ze bych se vratila do prace, doma uz me to nebavi ...a u tebe je vse v poradku?
1. zář 2016 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anickaa87 jj vše v pořádku!Mě už to doma taky vůbec neba.Dala jsem výpověď v práci tak už musím být doma.Ale dost si to užívám :wink: a manžel též nýbrž má každý den vaříno a je obskakován.A už si dostala průkazku?Držím pěsti ať krev vyjde v pořádku!
1. zář 2016 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme byli na vstupním pohovoru u MUDr.Kučery.Sympatický pán:blush:2.-4.den cyklu na testy a 13.9. na genetiku...jsem zvědavá,jak to proběhne a co bude dál:wink:
1. zář 2016 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@veva1211 dekuji ti.... Prukazku jeste nemam, dostanu ji az pujdu na nabery za tyden.
2. zář 2016 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky do Sanusu chodím od ledna pořád samé komplikace teď když už to vypadalo že je vse ok a dnes sem měla jít tak mi sestřička volala že nám propadly papíry pro pojišťovnu at přijdeme až za měsíc to mě Teda hodně naštvalo
2. zář 2016 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahoj Pavlí, jak říkáš, co nám zbývá než bojovat? Naštěstí Jihlava intralipid propaguje a nabízí, takže uvidíme :wink:. Je krásnej, Vojtíšek :wink:. Děkuji moc, Pavlí. Máme poslední fazolka zamraženou, tak už to musí vyjít :wink:
4. zář 2016 ve 21:37  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobinecka111 co máte za pojišťovnu?
4. zář 2016 ve 21:38  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vseobecnou
4. zář 2016 ve 21:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobinecka111 tak to nevím ... A jaké komplikace máte?
4. zář 2016 ve 22:17  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickaa87 Ahojky Ani, jak se citíš?Co krev vše v pořádku?Jak si se nakonec rozhodla,šla si do prácu nebo si zůstala doma?Když si šla na krev tak se může vzít utrogestan?Už mě brát nebaví:wink:,ale co se dá dělat.
8. zář 2016 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 Ahoj Kačí,tak jak pokračujete?
8. zář 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1211 ahoj dnes jsem byla na krvi davala jsem k moc a gynda provedl utz ale pres bricho, samozrejme ze jsem byla opet dojata, mrnousek mi maval rukama i nohama :heart:️ Jsem tak rada ze je vse ok doufam ze i ten screening dobre dopadne. Jinak kdyz chodim na ko na utros neberu, uz me ho taky nebavi brat jeste ze dobiram posledni baleni huraaa... No a co ty kdy jdes na vysetreni?
8. zář 2016 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 jo a uz mam prukazku :thumbsup_tone1:
8. zář 2016 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 Ahojky, jsi zlatá, že i na mě myslíš ... já vás tu pořád všechny pozoruju, sem tam písnu :wink:. V pondělí bych měla jít na utz 12.DC a pokud bude vše OK, tak mi pustí do žíly ten Intralipid a pak cca další pondělí půjdu na KET. Doufám, že bude vše OK, už mám nastavené v telefonu i upomínky na ten Estrofem ... Kdybych měla vzít všechny najednou ráno, tak to zvládnu, ale ráno, pak v poledne a pak večer, na to jsem strašná :frowning2:. Moc na Tebe i na @anickaa87 myslím, pořádně si to užívejte a opatrujte se :wink:
8. zář 2016 v 10:28  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anickaa87 Ani,tak to je paráda :wink:.Už se taky těším až uvidím mimouše.Doufám že u mě taky bude vše v pořádku!Na krev jdu zitra.Kdy se dozvíš výsledky screeningu?To jsi ho měla v 10.týdnu viď?Hurá průkazka:slight_smile:.
8. zář 2016 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 Kačí,tak držím pěsti ať ti vše už konečně klapne!Jo hlavně mysli !!!!!!!! na ty PRÁŠKY!!!!V pondělí písni jsem na tě zvědavá :wink:!
8. zář 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 kdyz jsem sla na screening dr. Povidal ze je jeste brzo a preobjednal mne na utery to uz budu ve 12 tydnu a nevim jak dlouho se ceka na vysledek.
8. zář 2016 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 Kaci drzim moc palce!!
8. zář 2016 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veva1211 a @anickaa87 holky moc děkuju! ozvu se :wink:
8. zář 2016 ve 12:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacka49 ahoj Kačí, tak to je bezva, už aby to bylo, viď? Budu držet palce, je předem jasné, že je to ten správný bojovník, co tam na tebe čeká :slight_smile:
8. zář 2016 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anickaa87 tak jsem byla dnes na krvy dostala jsem průkazku ave 13.týdnu jdu na genetiku.A výsledky screeningu se dozvíš behem týdne.Mimouš na mě taky krásně mával ručičkama a nožičkama:slight_smile:.Poslal tě doktor na genetiku?
9. zář 2016 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veva1211 jee tak to je super :wink: na genetiku ne jen na screening... A na te genetice se dozvis co?
10. zář 2016 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek