Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

suzik161
21. říj 2016

@lolila pokud nevadí, tak ti podepíši já 🙂 na genetice jsme byli v Jihlavě. Tam nám odbrali krev, výsledky byly za 3týdny myslím. Na imunologii jsme byli v Praze, tam nám nabrali také krev a manžel tam zanechal bojovníky ve zkumavce 🙂 výsledky byli za měsíc a pro ně jsme si museli zase osobně dojed. Je tam moc příjemná a sympatická pí.doktorka. vlastně nám v té Praze pomohli dle mého. Moc držím palce!!!

andreee86
22. říj 2016

@kacka49 ahoj Kačí, tak co,už stimuluješ v dalším cyklu? 😉

lolila
26. říj 2016

@anickaa87 velká gratulace 🙂

lolila
26. říj 2016

@suzik161 Děkuji za info, jsem ráda za každou odpověď 😉 . V Praze jsme byli včera a jak říkáš, nechali jsem tam vzorečky. Výsledky budou za 3 týdny, genetiku máme 10.11, tak snad do vánoc budeme vědět, co dál..... pozitivní reakce ze strany doktorů by byl pro nás ten nejlepší dárek pod stromeček 🙂 . I když musím teda podotknout, že v té Praze to bylo celkem děsné. Lidí jak na Václaváku, při registraci vše slyšela celá čekárna a přítel chudák musel na vzorečky na WC, protože bylo všude obsazeno, to mi ho bylo teda až líto. Tak snad ta další cesta bude už příjemnější,... ☹ .

lolila
26. říj 2016

@veva1211 tak už jsem vše pozjistila, i tak díky 😉

suzik161
26. říj 2016

@lolila super, že to máte za sebou! Teď už to bude jen dobré a lepší. Když jsme si jeli pro výsledky, tak mi spadl kámen že srdce, že to museli slyšet všichni, když jsem tam viděla červené hodnoty. Hned jsem si řekla, že tady je zakopaný pes a bylo to opravdu tak, stačili mi prášky a za měsíc jsem byla těhotná doma 🙂 my jsme tam byli už 4x,vždy ještě před otevíračkou a to tam moc lidí nebývá, tak proto asi. Jinak manžel taky musel 1x na WC a cestou domů se mnou vůbec nemluvil. Ale musí to nějak zvládnout, stačí když to zvládnou párkrát, u nás je to horší. Moc držím palce, ať je to už jen lepší a lepší a příští rok zacneš těhotenstvím 🙂

veva1211
26. říj 2016

@lolila no,moc jsem ti nepomohla.Ale hlavní je ze to máte za sebou.A že jen a jen budou dobré zprávičky🙂!

bobinecka111
26. říj 2016

@bobinecka111 tak dnes jsem po odsátí čekala jsem to horší no nechci to zakriknout...máme 6 vajíček je to dost?

veervit
26. říj 2016

@bobinecka111 ahoj, paráda! To uplne stačí!! A jak se cítíš?? Dobrý?

evulinka10
26. říj 2016

@bobinecka111 My také měli 6 vajíček 🙂

kacka49
26. říj 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, ne, ne, opět si musím počkat. Mám v pravém vaječníku cystu ☹. Byla jsem v pátek na UTZ, ale už jsem krvácela ... ve středu ze mě vypadla shluk krve, ve čtvrtek taky, v pátek krvácení - myslela jsem, že MS, ale ta přišla až v sobotu (i tak cca o 5 dní dříve) ... Tak jsem dostala zase nějaké hormony na přeléčení cysty - měla jsem je už vloni na Vánoce. Takže nejdříve příští cyklus, ale vidím to spíše až po novém roce ... Co Ty, jak je?

bobinecka111
26. říj 2016

@veervit přes den to šlo ale teď to trochu bolí...ale čekala jsem to horší 🙂

veervit
26. říj 2016

@bobinecka111 hodně pít hlavně! Tim to bude lepší!

verinka88hb
27. říj 2016

Ahojík holky, tak jsme byli na konzultaci u Kučery, co dál po neúspěšných IUI. Rozhodli jsme se pro IVF, ale chci se zeptat, jestli máte zkušenost, jak to je, když by vám odběr vajíček vycházel na víkend či svátky (protože kdybychom do toho chtěli jít příští měsíc - myšleno prosinec- tak punkce by bylo o vánočních svátcích). Samozřejmě si ještě zavolám do Sanusu, jak by to probíhalo, ale v návalu všech těch informací, jsem se na toto zapomněla zeptat.... Díky moc 🙂

verinka88hb
27. říj 2016

@bobinecka111 Ahojík, chtěla bych se zeptat, jak punkce probíhá? Bolí to? Jak jsi snášela narkózu? Jak dlouho zákrok trvá? Zřejmě mě to bude čekat v prosinci..... Díky moc a hodně štěstí! 😵

evulinka10
27. říj 2016

@verinka88hb Ahoj, mně po 2x odebírali vajíčka o víkendu 😉 ale nevím jak to mají o svátcích a hlavně o vánočních, na to se radši zeptej 😉 jinak odebrání vajíček je v pohodě. Dostaneš narkózu a za 15-20 minut jsi zpět na pokoji kde minimálně 3 hodiny odpočíváš a nic nebolí, až po zákroku Tě může bolet břicho, ale to je to nejmenší 😉

andreee86
28. říj 2016

@kacka49 ahojky, ty už taky nevíš, co by sis vybrala 😉 musíš mít taky všechno 😉 tak si dej cyklus pauzu, ať si tělo odpočine. Za chvíli budeme v Sanusu inventář 🙂 jak dlouho tam vlastně chodíte? Já jsem to zrovna tuhle počítala, že už jsem tam skoro tři roky 😒 jinak u mě dobrý, někdy je to na budku, hlavně v práci, když se tam co chvíli promenáduje nějaká mamina s kočárkem, tak si prostě říkám, jak už strašně chci taky. Ale jinak dobrý.

bobinecka111
29. říj 2016

@veervit tak mám 6 vajíček oplodnenych 1mam 8bunecne 2mam 7bunecne a 3 3-5bunecne je to dobré?

veervit
29. říj 2016

@bobinecka111 Jak se oplodnili všechny, tak uz to je úspěch. Určite se dovyvinou v pořádku vsechny a budete mit furu mrazáčků. Myslim, ze zatim dobry!

anickaa87
29. říj 2016

@lolila dekuji 😉

lolila
31. říj 2016

@suzik161 Děkuji děkuji, no my jsme cestou domů taky neměli nějak rozkecáno, odpoledne to bylo už lepší. Já jsem ze všeho tak na palici....čekáme ještě na přiklepnutí hypotéky na domeček, dcera začala chodit do první třídy a k tomu ten potrat, že mě v sobotu odvezla rychlá, nervový kolaps ☹ . No dali mě tam dohromady a pustili hned domů, ale beru bohužel lexaurin, snad mi to pomůže.... 😒 .

lolila
31. říj 2016

@veva1211 Děkuji moc, taky doufám... 😒

suzik161
31. říj 2016

@lolila to je mi líto!! Drž se a věř v lepší zítřky. Po vyšetření to půjde samo, věř mi. První dceru máš z IVF nebo normálně? Nám také stačilo vyšetření a už 2x se nám zdařilo doma. To dělá i ten podzim, to je na deprese jak dělané,ale určitě to zvládneš.

veervit
1. lis 2016

@bobinecka111 Tak jak jste na tom??? Už maš bojovníčka určitě u sebe!!!

lolila
1. lis 2016

@suzik161 Já doufám, že to bude lepší, jen teď zobu lexaurin, nedovedu se zbavit pocitu úzkosti, pak mi začne být hned na omdlení, tak sáhnu po prášku. Dcerku jsme měli úplně normálně, žádné problémy, ještě jsem dokonce přenášela....a teď 2 potraty....tak snad to bude jen tou imunitou....

debeee
1. lis 2016

Ahoj holky, tak se k vám zase po nějaké době vracím. Čeká nás KET. 7.11 jdu na kontrolu a uvidím co a jak. Máme zamrazeného jen jednoho šampiona tak to snad klapne. Musí.
Nevíte náhodou co mě ceka, jaké prášky se berou a na kolik to cca vyjde?

andreee86
1. lis 2016

@debeee ahojky, tak bezva, jasně že to klapne, jak jinak 😉 co malý? Roste jako z vody určitě 🙂 já jsem před KET brala prednison a Estrofem, aby narostla dobře sliznice a pak akorát Utrogestan. Při dalším KETu jsem brala Medrol a chtěla jsem se vyhnout estradiolům, tak jsem si píchala injekce na sliznici. Jinak co se týká ceny, tak myslim, že do sedmi tisíc se vejdete i s asistovaným hatchingem.

bobinecka111
1. lis 2016

@veervit no tak jedno mám zavedené a jedno zmrazené....a teď už jen čekat ...a za jak dlouho mi test ukáže aspoň duch?

veervit
1. lis 2016

@bobinecka111 paráda! Zkus trestnou az tak za 10 dni. Nejlepší je 14.
den.

luca16
1. lis 2016

@debeee No teda, to jsou novinky🙂 Držím palce, aby to vyšlo!!! 😉