Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bobinecka111
1. lis 2016

Dekuji

debeee
1. lis 2016

@luca16 Děkuji Luci i my doufáme, že to vyjde. Nedovedu si představit, že bychom to absolvovaly celé znovu. A gratulují k druhe holčičce.

bobinecka111
2. lis 2016

@veervit co můžu a nemuzu dělat nebaví mě nic nedělat ?...nejsem zvyklá se válet v posteli a děsně se nudim

veervit
2. lis 2016

@bobinecka111 😀 to brzy. Heley ve výsledku ležet nemusíš! Ale nic netahej, neskakej, jinak vše v klidu. Ja se snažila 2 dny ležet, ale jen co jsem si lehla, už jsem vymýšlela co bych udělala. Jsem takový živý tvor a manžel me řekl, že by se vyplatilo mě připoutat 🙂 A to máš ještě dobré počasí na odpočinek!

bobinecka111
2. lis 2016

To jo je hnusně..nic netaham ale začínám vše řídit a to se jim tu nelíbí už aby bylo 14.11 ať vím jak jsme dopadli..

veervit
2. lis 2016

@bobinecka111 🙂 Nejsou u vas zvyklý, že řídíš? Zitra už bude líp! Ja už pak i vařím. Něco v klidu a jde to

bobinecka111
3. lis 2016

Tak to já vařila už druhý den a zvyklí moc nejsou...

bobinecka111
3. lis 2016

@veervit prosím a jaká je úspěšnost u prvního ivf ? A co když to vyjde jak je to pak s prací?do kdy si chodila ?

veervit
3. lis 2016

@bobinecka111 to nemám ponětí d tou úspěšností a když to vyjde a je vše ok, tak se pry snaží normálně tehulku vrátit do prace, ale sama nevím, neb my už máme za sebou 2 nevydarene ivf...

karkab
4. lis 2016

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a neodepisovala. 6.10.2016 jsem podstoupila 2. IVF, kde bylo potvrzeno z krve, že jsem těhotná, další kontrola byla včera 3.11.2016 a bohužel skončilo zamlklým těhotenstvím. V tu chvíli se mi zhroutil celý svět, jsem hotová a nevím co budu, co mám dělat, tolik jsem si přála, jako tady všechny, že to vyjde a i na nás se štěstí usměje, ale bohužel ☹

bobinecka111
4. lis 2016

@veervit a jaký máte problém jestli to není tajné?

veervit
4. lis 2016

@bobinecka111 ve výsledku žádný...

misickajerry
4. lis 2016

@bobinecka111 dovolim si odpovedet.. Jaka je uspesnost nevim,ono je to individualni... U me treba 1.IVF (5kousku) ale az 4transfer vysel...a do prace jsem nesla,po KETU jsem zustala uz doma,dr.rekl tak sem.poslechla..

sukiv
4. lis 2016

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Příští týden nás čeká první návštěva v Sanusu v Jihlavě. Chtěla jsem se zeptat, jak jste spokojené? Manžel tam byl zatím na spermiogramu a moc to na něj nezapůsobilo. Hlavně přístup doktora, který mu výsledky řekl na chodbě... snažíme se už přes rok ☹ předtím jsem otěhotněla hned, ale ve 20tt to bohužel vše skončilo a teď to nejde a nejde!

bobinecka111
5. lis 2016

@misickajerry děkuji za odpoved

bobinecka111
5. lis 2016

@sukiv já jsem v Jihlavě velmi spokojená..ale slyšela jsem i holky co byly nespokojený...manžel jak se styděl a nechtěl na spermiogram tak říkal že bylo vše v pořádku i výsledky mu řekl náš dr až v ordinaci... Všichni jsou tam milí a mě dost podporují...přístup sestřiček mi přijde super ..uvis sama.. pak nápis u koho si jestli u dr Kučery nebo Škurl.

bobinecka111
5. lis 2016

@karkab to je mi líto ale nevzdávej se ono se to v dalším pokusu určitě povede..drzim palecky

kacka49
5. lis 2016

@karkab nezoufej, měla jsem to takto v březnu, hned napoprvé jsem otěhotněla, ale také zamlklé těhotenství. Je to strašný nápor na psychiku, vím jak Ti je ☹. Na druhou stranu to tělo ví, co dělá ... Asi pro nás nenastal ten správný čas. Teď si trošku odpočineš, nabereš síly a v roce 2017 budeme těhulky všechny 😉. Myslím na Tebe!

sukiv
5. lis 2016

@bobinecka111 určitě dám vědět. On to můj muž taky mohl vnímat dost zkresleně, protože na spermiogram nešel zrovna dobrovolně 😉 a pak přišel s tím, že má na spermie certifikát, dopadl nadprůměrně dobře. Tak nevím, kde to vázne, já jsem podle všech vyšetření mého gynekologa také ok. Jestli to opravdu nebude v té hlavě...

bobinecka111
5. lis 2016

@sukiv já jsem také více méně ok ale manžel má kolísavý spermio ale dr říkal že by to neměl být až takový problém .....

bobinecka111
6. lis 2016

@veervit tak dnes jsem začla krvácet ale ms mám dostat za 5 dní ...tak. Že je zase vše v háji co

sukiv
6. lis 2016

@bobinecka111 a krvácíš hodně nebo jenom zašpinění? naděje umírá poslední, špinit bys mohla. nečetla jsem úplně všechny příspěvky, ty jsi byla na IVF poprvé?

karkab
6. lis 2016

@bobinecka111 Také jsem krvácela a doktor říkal,že je to normální.Pak to odeznělo,ale bohužel skončilo zamlklým těhotenstvím.Držím palce,ať to vyjde a je vše v pořádku.

bobinecka111
6. lis 2016

@sukiv dost mám 20jednotek hCG a prý není nic strávené byla jsem na pohotovosti a ano jem po prvním ivf

sukiv
7. lis 2016

@bobinecka111 drž se, přeji ať se vše k dobrému obrátí.

suzik161
7. lis 2016

@sukiv my jsme byli v Ji také spokojeni, sestřičky jsou super a doktoři jsou na svém místě. Oni to chlapi snáší špatně, manžel když šel poprvé na spermio, tak se mnou vůbec nemluvil. Chodili jsme tam přes rok, máme za sebou IUI, 2xIVF a teď v lednu/únoru čekáme druhého prcka. Pomohli nám nastartovat moje tělo a oba prcky máme z domácí práce 😀 držím palce, ať se najde problém co nejrychleji a vyjde vám to!!

bobinecka111
7. lis 2016

@suzik161 tak to ti zavidim

sukiv
7. lis 2016

@bobinecka111 všechny se jednou dočkáme 🙂 vím, že je to těžké, taky jsem si už prošla dost, ale nesmíme to vzdávat

suzik161
7. lis 2016

@bobinecka111 nakonec to byl 2x zázrak. Manželovi zjistili na genetice gen pro cystickou fibrozu, takže celá jeho rodina musela na genetiku, aby se zjistilo, od koho to má a případně se předešlo problémům. Jelikož má ještě ségru. Já se několik let léčím s chronickým zánětem štítné žlázy a na imunu mi našli zvýšené NK buňky, takže jsem měla Prednison 6týdnů před. Bohužel vše bylo až po IUI a IVF. Kdyby se toto zjišťovalo dřív, nemuseli jsme si vše projít, ale tak to máme všechny. A to mi řekli, že normálně neotěhotním. NEHÁZEJTE FLINTU DO ŽITA, VYJDE TO VŠEM, JEN JE TA CESTA RŮZNĚ DLOUHÁ!!!! minule jsme plánovali KET a já jsem si to krásně vypočítala, abych zvládla bráchovu svatbu v klidu s břichem. Tak jsem vše pustila z hlavy a připravovala se na KET a pár týdnů před jsem zjistila, že jsem těhu. Svatbu jsem zvládla 14dní před porodem, cesta byla 150km od domova, plánovat nemá cenu, ono si to k nám cestu najde, až bude ta správná doba 😀

sukiv
7. lis 2016

@bobinecka111 tak jak jsi na tom? celý den na tebe myslím...