Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

debeee
9. pro 2016

@micinka212 a ukázal ti test něco? Mě to přijde moc brzy. My teda měli jen třídenní kultivaci ale i po 5denni si myslím že je moc brzy. Vím, že ruky svrbi, taky mám co dělat abych vydržela aspoň do desátého dne. Po ET jsem si udělala 11 testu, ty 2 čárky jsou prostě magické a chtěla jsem si vynahradit ty roky bílých testu 😁😁
Jinak tfuj tfuj tfuj a ať se zadari

suzik161
10. pro 2016

@debeee ahoj, to máš pravdu takové nervy to byly před lety a teď už budu mít doma dvě cácorky. Povedlo se nám doma. Měli jsme si jít pro mrazáčky, tak jsme si řekli, že to zkusíme doma a 3.měsíc se to povedlo, ani jsme to nečekali. Tak bbrzo po sobě to bude mazec, ale nějak to zvládnout musím. Děkuji 🙂 tobě moc držíme palce, všem co podstupuje celé to mantyrium, myslíme na tebe!!!

micinka212
10. pro 2016

@debeee praveze jo🙂 ja mela teda 6ti denní PK a proste jen jsem si rikala, kdyby to tam bylo, tak mame darek od Mikuláše 😄 A ted kazdy den sílí a i digitální mi to potvrdil, dneska uz na mamatestu fakt silné dve čárky...ve stredu jdu na krev, jeste se ale uplne neraduju, cesta je dlouhaa....

kacka49
10. pro 2016

@micinka212 držím pěsti 😉. 5. den je ještě moc brzy, ještě chvilku vydrž 😉

kacka49
10. pro 2016

@micinka212 Ty už jsi 5. den na testu měla 2 čárky? Tak to je úžasný 😉. Držím pěsti, ať je vše OK 😉

renetak
10. pro 2016

debeee...dochadzali sme z Nemecka mysleli sme ze to nebude take narocne na cestovanie ale bolo...8 hodin cesta tam 8 hodin naspat...v Nemecku strasne vsetko dlho trva kym dostanes nejaky termin a polovicu aj tak nerozumies tie vyrazi co znamenaju tak sme ze Cechy kvoli jazyku budu lepsie...Slovensko bolo daleko...najprv sme boli v Brne ospevovanom Sanatoriu na zaklade recenzii ale nemali sme pocit ze tam nam pomozu bolo to tam chaoticke,a prvy den nam uz primar ponukal vajicka aby sme kupili bz nejakych vysledkov..takze je to len biznis...a sanus moj gynekolog mi odporucil ze su tam odbornici...a aj ked to asi nevyslo mam dobry pocit lebo vsetko co nam robili tak im doverujeme aj lekar nam sadol takze preto sanus...tak drzim prsty nech ti to vyjde...budu pekne vianoce....

micinka212
10. pro 2016

No, vazne paty den 🙂 muzu vam poslat fotky 5. den po KET a dnes 10.den ....nemohla jsem tomu uvěřit, ale jeste porad dlouhá cesta....a ukázal mi to BENU test 🙂 a pak dělám i mamatest, na nem je to poznat...po 2,5 roce snažení jsem ted na testech zavisla😄

debeee
10. pro 2016

@micinka212 To vypadá tak na dvojčata 😁 Jinak moc velká gratulace. Ať vše probíhá v pořádku a prdolka je v poradku

debeee
10. pro 2016

@renetak tak dneska 12 den taky snehobilo. Pokud to do pondělí nedostanu skocim si pro jistotu na krev ale vůbec tomu nevěřím a jen čekám kdy přijde mrcha jedná.
To by mě teda nenapadlo, že budete jezdit až z Německa. A máte ještě něco zamrazeno? My jsme měli jen to jedno. Musím to ze sebe ten neúspěch trochu ztrepat a pak se rozmyslim co dál. Ale pravděpodobně to na jaře zkusíme znovu, bohužel celé odznova což mě dost odrazuje a ta částka taky.

renetak
10. pro 2016

debeee...bohuzial ani sme nemali co zamrazit...mali sme len jednu blastocystu....sme mysleli ze z 21 vajicok ich bude viacej ale nie...bohuzial aj my musime odznova aj ked to nebolo nejake strasne ale ked si predstavim ze zase to iste a samozrejme ze to odnesie aj penazenka...boli sme samoplatci...my si tiez musime rozmysliet co dalej a hlavde kde...tak ak nemas ms tak to vyzera nadejne ved biely test nic neznamena si myslim...vsetko bude dobre uvidis...inak na cechach si musite tiez nieco doplacat?...

debeee
11. pro 2016

@renetak pokud jste samoplatci tak to musela být darda i s tím dojížděním co. My jsme na začátku zaplatili okolo 30 tisíc. 4500 za 2 roky zamrazeni vajíčka a KET cca 7500 + nějaké drobné za léky.
Já jsem měla 2 vajíčka a obě se podařilo oplodnit a z jednoho už máme malého čerta. Tak jsem si naivně myslela že to teď taky musí vyjít, že chceme jen 2 děti, měli jsme 2 vajíčka a prd.
Ms ještě dneska nedorazila, testovat už nebudu akorát jsem z toho na mrtvici. Tak uvidíme do zítra.

kacka49
11. pro 2016

@debeee vydrž, vypadá to dobře 😉. Myslím na Tebe 😉

micinka212
11. pro 2016

@debeee ted jsi me s dvojkama vydesila😄 Dekuju 🙂

debeee
12. pro 2016

@micinka212
@renetak
A ostatní. Holky takže nic. hCG nuly nula nic

renetak
12. pro 2016

debee...tak to ma mrzi...neboj nabuduce sa podari ...ja som bola tiez na odber pre istotu ale vysledky su az zajtra...ale kedze mam ms tak tiez nic ani mi tu nechcela odobrat krv...skusila som si urobit termin na pohovor tu v Nemecku ze skusime tak daleko nedochadzat ale na konzultaciu najskor maju 28.2...to je cele Nemecko a pokial sa ku niecomu dostanes tak prejdu aj dva roky sialene cakacie doby...ale pre istotu som ten termin rezervovala....no chore...inak je to cele na figu...nam len neda ze nikto nevie povedat preco to vlastne neklapne...no beznadej...

kacka49
12. pro 2016

@debeee mrzí mě to ☹. Máte ještě nějaký mrazáček?

debeee
12. pro 2016

@kacka49 právě že už nemáme, na jaře si to strihneme celé odznova. Nejraději bych tomu rok dva nechala ale tak trochu nás tlačí čas.

kacka49
12. pro 2016

@debeee chjo ☹. Na nás čeká poslední bobíšek a snad už bych ho mohla mít v pátek u sebe. Půl roku jsem čekala, než se moje tělo umoudří ... Tak na třetí pokus už by to mohlo klapnout, jak u vás, tak u nás 😉

debeee
12. pro 2016

@kacka49 Koukam, že to taky máte veselé. Tak dej v pátek vědět jestli jste byly

kacka49
12. pro 2016

@debeee jj, hned napoprvé ET vyšel, ale skončilo to zamlklým těhotenstvím v 8.tt, druhý KET hCG jako Ty a od té doby mé těli stávkovalo ☹. Tak uvidíme, bojujeme všechny a vyhrajeme to 😉

andreee86
12. pro 2016

@kacka49 ahoj, tak to bude pěkný dárek pod stromeček 😉

kacka49
13. pro 2016

@andreee86 Ahoj Andrý, tak koukám, že taky z povzdálí sleduješ 😉. Jj, v pátek jsem konečně dostala Intralipid, už jsem s ním ani nepočítala - možná právě proto to klaplo 😉. Tak věřím, že to s tím posledním bojovníčkem zvládneme 😉. Jak se máš Ty?

uzovka68
13. pro 2016

Ahoj jdu se svama poradit byli jsme v koline v pronatalu uz tet podruhe vzdy mam problem zese my objevuje cista mela jsem ji 3 cm velkou ale pry pak semy rozpusti zas sama tet senam to opet nechytlo byla jsem pred operacnim vysetrenim u sve doktorky tamy z visledku rekla zemam byle krvinky v moci ze si mysli zeby to meli odlozit tak to doktorovy napsala a jamu to jeste rekla v koline koukl nato doktor na nake ty hodnoty a rekl zeto tomu vadit nebude tak jsem sla naten zakrok vyndavani vajicka meli jsme jen jedno a to senam nechytlo opet a stridali se tam doktori byla sem u jednoho pak zas u druheho a ten skoro my nic nerekl co ajak uz nas to vyslo skoro na 40000 a zamrazeny nemame tak premislime zebi jsem to skusila jinde protoze my nejde dohlavy proc se nam to nechytne a nevede

debeee
13. pro 2016

@uzovka68 pokud přemýšlite o změně CARu tak jen doporučuji, vypadá to že to v Kolíně dělají jen na byznys. Dle toho co píšeš je jim jedno jestli to vyjde či ne, hlavně když platíte. Nebudu mluvit za všechny ale já jsem ze Sanusem naprosto spokojená. Vždy mi Mudr nabídl presne to co je potřeba ne zbytecnosti, za které by jsme platili navíc a zbytečně. Věnuje se vám jen jeden lekar. Já jsem měla před stimulaci taky cystu, Mudr mi dal na měsíc antikoncepci aby se vstřebala nebo prdla že mi nemůžou s cystou udělat OPU. Za měsíc tam nebyla a šlo se na věc, dokonce i před ET a KET mi kontroloval zda nemám cystu. Přístup doktorů v Kolíně je opravdu nezvyklý. Okamžitě bych šla jinam než váš to bude stat ještě vic

renetak
13. pro 2016

debeee...tak mala som hcg 5 takze ako sme tusili nic...

debeee
13. pro 2016

@renetak to je na pytel totok. Tož my březen duben celé odznova. Uz se na to mooc těším. Doufám že zase naberu aspoň 10 kilo, jako bych jich už tak neměla víc než dost.
V pondělí jsem brala Utrogestan naposledy ráno a mrcha ještě nedorazila. Jsem zvědavá s jakou parádou nastoupí.
Ale pořád si říkám že jsou na tom lidí hůř 😂😂

renetak
13. pro 2016

debeee...tak co uz skusime nabuduce...ja som nic nepribrala este ze tak...budem volat lekarovi tak som zvedava co mi povie ako dalej...

debeee
14. pro 2016

@renetak tak dej vědět jak bojujete dál a tfuj tfuj tfuj ať už to klapne

uzovka68
14. pro 2016

@debeee dekuju za radu taky nam to tak pryslo jeste mame jeden pokus tak premislime do jihlavy a nebo do prahy ale spis nam doporucujou jihlavu

micinka212
14. pro 2016

Ahoj holky, tak krev pozitivní, za tyden utz🙂 a donutil me jit na neschopenku, ale co uz no🙂