Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

verras
21. lis 2016

misickajerry děkuji za odpověď, asi počítám spíše s neúspěchem. Můžu se tě ještě zeptat jestli tě při tom když ti to dvakrát nevyšlo bolelo břicho? Mě bolelo od prvního dne zavedení snad každý den ale ne nějak intenzivně, jen tak slabounce. Dnes ještě vůbec a minule když mi to nevyšlo tak se mi hned 10 den rozjela MS, teď to vypadá že je vše v klidu a na pocit na MS nemám vůbec

misickajerry
21. lis 2016

@verras Bricho me nebolelo nikdy..tak moc nepomuzu.. Ale vim ze naposled jsem zaspinila 10 den po KET a prcek tam byl.. Ale mela jsem to jako ty jsem pocitala s neuspechem a ono to vyslo.

verras
22. lis 2016

Ahoj holky, můžu se Vás ještě zeptat, zda některá nevíte jestli menstruace po IVF by měla přijít v pravidelném termínu? Nebo se může stát, že se třeba o týden zpozdí?

kacka49
22. lis 2016

@verras tělo může být rozhozené, zkoušela jsi těhotenský test?

verras
22. lis 2016

kacka49 ne, jsem 10. den po ET a přijde mi to brzy. Včera ráno jsem mírně zašpinila a už jsem si myslela že MS je tady, už jsem zase bulela a najednou to přesšlo a od té doby je zatím klid.

kacka49
22. lis 2016

@verras embryo se může zavrtávat, to může být důvod špinění 😉

verras
22. lis 2016

kacka49 minule jsem přesně 9. den začala krvácet, na zavrtávání mi zase přijde pozdě, myslela jsem, že zavrtávání bývá tak do 3 dnů, ale nevím, zase nejsem tak znalá.

sukiv
22. lis 2016

@verras promiň, že Vám do toho vstupuju, ale moc ti držím pěstičky... čeká nás to příští rok

verras
22. lis 2016

sukiv Ahoj moc ti děkuji, my už jsme na druhém pokusu, první nevyšel tak jsme musely na imunologii a dostala jsem jiné léky. Poprvé jsem si myslela, že to musí vyjít a docela jsem z neúspěchu byla na dně, ale neměly jsme mrazňáky, teď máme tři a já to beru sportovněji než minule. Také ti přeji aby Vám to vyšlo 🙂

sukiv
22. lis 2016

@verras chápu, psychicky je to náročné, ale musíš věřit a dobře to dopadne... já jsem taky z každé menstruace rozhozená, už jsem to dopracovala až k psycholožce. Snad nám v CAR v Jihlavě pomohou. Ke komu chodíte?

verras
22. lis 2016

sukiv chodíme k dr. Škurlovi, a proč vy jdete až po novém roce??? A jaký máte problém, jestli se můžu zeptat???

sukiv
22. lis 2016

@verras tak u toho jsme byli taky 🙂 problém, těžko říct, na žádný nepřišli. před dvěmi lety jsem otěhotněla na první pokus, ale ve 20tt jsem musela na ukončení kvůli vývojové vadě. od té doby to nejde. spermiogram ok, ovulace probíhá, brala jsem teď i clostík a pořád nic. Můžu se zeptat jak jste v CAR začínali? Rovnou inseminací? Mě chtějí prvně nějak stimulovat a nechat tomu volný průběh... a mě to přijde jako ztráta času

verras
22. lis 2016

sukiv no u nás se začínalo hned prvním pokusem IVF, z důvodu toho, že se snažíme již 8 rok a můj problém je endometrióza, byla jsem 2x na laparoskopii odstranění endošky, ale protože to mám až na močáku, tak to nikdy nešlo odstranit vše a také mě dělal inseminaci už můj gyndař, takže jsem jela do CARu s papírem od svého doktora, s tím co vše už mám za sebou, takže se šlo hned na IVF.

sukiv
22. lis 2016

@verras no, koukám, že toho máš za sebou taky dost...kdy ti přišli na endometriózu, respektive pozná to nějak gynekolog při běžné prohlídce? a jsou s tím spojené nějaké problémy, jako bolesti a tak? tak teď ti budu držet pěstičky ještě o to pevněji, po osmi letech to už musí klapnout. je to někdy opravdu dlouhá cesta

verras
22. lis 2016

sukiv na běžné kontrole na to nepřijdou, nejde to vidět pod UTZ, poznají to až při laparoskopii, já jsem to mívala spojené s anovulací a přišly mi na to právě tím, že jsem nemohla otěhotnět. Jinak, žádné velké bolesti to nezpůsobuje. Dostávám normálně menstruaci, celkem pravidelně. Momentálně už mívám poslední 2 roky i normální ovulaci, to mi říkal dr. že se to zpravilo těmi všemi hormony co už jsem za tu dobu užívala. Myslím dokonce že mi tu ovulaci navrátil ten Clostík co bereš ty, brávala jsem ho vždy po tři měsíce a pak byla tři měsíce pauza a zase, takhle několikrát dokola.

debeee
5. pro 2016

Abych vas holky poinformovala tak minule pondeli cca ve 12 hodin jsem byla na KETU. Mrazacek se rozmrazil krasne. Boli me bricho a brutalne zada, ale jinak zadne naznaky tehu, tak se porad modlim aby mrcha nedorazila a ja ve stredu nasla na testu ducha. Jsou to nervy a ruka porad cuka udelat si test driv, ale mely jsme jen třídenní kultivaci tak vim ze je to brzy a zebych se akorat zbytecne plasila. Ve stredu podam info a snad bude pozitivni 🙂

kacka49
5. pro 2016

@debeee držím pěsti 😉

suzik161
5. pro 2016

@debeee moc držíme palce!!

veva1211
6. pro 2016

Anickaa87 Ahojky Ani,snad ještě mrkneš do této skupinky 🙂.Jak dále pokračujete?Už víš co budete čekat 🙂.A jak se citíš?

debeee
9. pro 2016

Holky tak dnes 11 den po KET, test sněhově bílí a pocit že ms co nevidět dorazí 😥

kacka49
9. pro 2016

@debeee to mě mrzí, ale dokud nepřijde MS, tak je pořád šance 😉. Myslím na Tebe 😉

debeee
9. pro 2016

@kacka49 dekuji, snazim se to jeste uplne nevzdat dokud ta mrcha nedorazi

kacka49
9. pro 2016

Vydrž, bojujeme všechny 😉

renetak
9. pro 2016

Ahojte...mozem sa pridat?debeee ja som bola pravdepodobne s tebou v tu istu hodinu v sanuse...28.11 okolo 11.45 hod. ...ako to tu citam...drzim palce...test som si este nerobila lebo sa bojim...ale brucho tiez zacina pobolievat ako pred ms...

debeee
9. pro 2016

@renetak byla tam se mnou taková zrzečka hubená 😀 Snad si přineseme štěstí. A byla jsi na KET nebo ET?
Já testují už od středy a pořád nic. Zlomovej bude zítřek. 12 den už tam musí něco být. Je to nervak už. A kdy jdeš na krev? Já v pondělí 12. na 9 na krev a v 10 na vysledky

sukiv
9. pro 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na Vaší zkušenost. Dva měsíce jsem měla Clostilbegyt, neotěhotněla jsem. Dnes jsem byla v SANUSU na kontrolním ultrazvuku a prý mám jen samé cysty a ovulace nebude ☹ měli jste to někdo také? a praskly Vám pak ty cysty nebo jste museli na odstranění? díky

micinka212
9. pro 2016

Čau holky, tak ja tam byla 30.11. na KET, urcite se dočkáme 🙂 jinak ja to nevydržela a testla jsem 5.den na Mikuláše...

renetak
9. pro 2016

debeee....ano s takou farebnou bundou...bolo to nase 1 ET...na krv idem tiez v pondelok ale uz nie do sanusu ale k mojej gynekologicke, my dochadzame z daleka...inak uz asi z toho nic, lebo nie silno ale krvacam...len neviem preco az teraz 11den po ET,myslela som ze uz ms nepride...ty zatial ok?

debeee
9. pro 2016

@renetak To mě moc mrzí 😖 Je to na prd, když do toho dáme vsechny naděje a pak nic. Drž se holka.
Jinak ta ms je zpožděná díky Utrogestanu
Já do teď nic.
Testovat budu ještě zítra ráno a pak dej se vůle boží. Pokud teda mrcha nedorazí. Občas mě v podbřišku děsně píchne, bolí mě záda a jinak nic.
A jak jste se objevili v Sanusu když jste z daleka?

debeee
9. pro 2016

@suzik161 Zuzi, koukam že bude Denisa velká segra. Jak se vám zadařilo? Přirozeně? A jnak k miminku gratulují, moc moc. Takový nervy pár let zpátky a z tebe už bude dvojnásobná mamca. Je to mazec 😋