Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

beruska1003
9. dub 2013

@ivekr držím palce,pak napíš jak jsi dopadla,ja mám ze všeho hrozný strach...

samanta001
10. dub 2013

Tak z 21 vajíček jich máme 6, které pravděpodobně budou schopny transféru 😒 Doufám, že je mezi němi nějaký pořádný bojovníček 🙂

beruska1003
10. dub 2013

@samanta001 Držím palce ať tam je 😉

ivekr
autor
11. dub 2013

@beruska1003 ahojíky, tak jsem včera byla na ult 9DC, a vypadá to, že na léky reaguje folík na pravé straně, takže v sobotu jdu zase na kontrolní Ult a v pondělí nebo úterý na IUI....Akorát mi přidal ještě dva dny ty injekce, takže jsem měla končit včera, ale píchala jsem i dnes a ještě zítra budu.

ivekr
autor
11. dub 2013

@samanta001 Jůůjj 6 bojovníčků, určitě se nevzdají 🙂

samanta001
11. dub 2013

@ivekr no dnes jsem volala a k transféru se bude vybírat jen ze tří emb., doufám, že už žádné neodpadne 😒

beruska1003
11. dub 2013

@ivekr ahojky,tak to je super,přeju Ti to.kKe komu vlastně chodíš?Ještě se nevyznám moc v těch názvech.Promiň co to je 9DC? 🙂

ivekr
autor
12. dub 2013

@samanta001 tak moc držím pěstičky 🙂 Určitě vydrží, stačí prostě aspoň to jednooo 🙂

ivekr
autor
12. dub 2013

@beruska1003 Nic se neděje, se neomlouvej, já než se taky všechny ty zkratky "naučila". Ale už se v tom plácám 3 roky, tak to člověk pochytá. Jinak to 9DC znamená, že jsem jako 9 den cyklu (tzn. 9 den od menstruace).....Jinak se klidně ptej, když budu vědět, ráda odpovím 🙂

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr Jo díky,jseš hodná.Jseš přímo z Jihlavy prosím tě?

samanta001
12. dub 2013

Tak máme dvě kvalitní emb. a zítra nás čeká trasfér. Chci si nechat zavést jen jedno. Myslíte, že nám zamrazejí jen to jedno? Myslela jsem, že budeme mít větší zásobu 😒

beruska1003
12. dub 2013

@samanta001 Ahoj ja v tom ještě moc neumím chodit,ale myslím,že zamrazej i to jedno když je kvalitní 🙂 hmm? držím palečky 🙂

ivekr
autor
12. dub 2013

@beruska1003 jé ja blbě klikla omylem na:to se mi nelíbí, promiň. Jinak nejsem z Jihlavy, mám to cca35km dojíždění, takže se pěkně najezdím....a ty jsi z Jihlavy?

ivekr
autor
12. dub 2013

@samanta001 já si myslím, že vám ho určitě zamrazí, když zůstane "kvalitní" není důvod, proč by jej neuschovaly.
A kdy máš jít na transfer? Jestli se nám nepovede IUI, tak mě to čeká taky...a taky chci jen případně jedno zavést 🙂. Jen se modlím, aby z toho našeho IUI nebylo vícečetné těhotenství, to by mě asi "fláklo" 😀 Aby si pán bíček nahoře neříkal, že když tak dlouho čekáme, tak nám nadělí rovnou dvě....to prosím ne 😅

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr Ja to mám do 13 km,ale aj tady pracuju tak to myslím,že to docela půjde 🙂 Ja myslela,že by jsme se mohli někdy my snažilky sejít 🙂

ivekr
autor
12. dub 2013

@beruska1003 tak to je super, že tam kvůli tomu nemusíš dojíždět, ale neboj, to půjde. Já v práci děs, předtava, když jsem tu řekla, že budu odjíždět do Jihlavy k lékařům, tak oči v sloup, že to nepůjde. A nakonec to jde...prostě si vemu propustku a odjedu......ale spíš mě nebaví to dojíždění, nerada řídím...ale když se musí, tak se musí 😅

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr U nás když si chci vzít propustku tak stejně to musím naddělat.Takže je to o ničem.Teď jsem taky nadělávala 3 hod abych mohla v ponděli v 11 odejít.Nejlepši to bude když budu mít noční nebo odpolední to nebudu muset naddělávat nic.Teda doufam 🙂

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr A řekla jsi v práci proč ti doktoři? Ja ne.Pokud nebudu muset tak ani neřeknu 😝

ivekr
autor
12. dub 2013

@beruska1003 no já to nechtěla právě říkat a tajila jsem to dokavaď jsem nenastoupila do SAnusu, asi rok jsem to řešila se svým gynekologem (clostilbegyt, pregynl..a nic) tak mě přeposlal do jihlavy. Jenže na razítkách propustky mám už jejich razitko, takže jsem to ředitelovi a mzdové říct tak nějak musela. No samo z toho tady vznikly kecy (i když jsem je prosila o diskrétnost)...a asi měsíc na to mi ředitel představil novou kolegyni už za můj záskok na mateřskou, abych si ji pomalu začala zaučovat..no já měla oči jak balon a pěkně mě to nasr.lo....tu novou nakonec přeřadili na jiné místo, kde chyběl člověk a u mě to prý teda nehoří...tak se uvidí co dál. A to jsem mu řekla, že to nebude jako hned, že jsou komplikace a určitě se nemusí bát.....takže jako detaily neví, ale oblast řešení ano.

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr No z toho mám pravě taky obavy,že nic se neutají.A ještě se trápit nad kecama.Uvidím jak vše půjde a maximalně bych to řekla jen svými mistrovi.S tím už mám skusenost,že nic nevykecá tak uvidím.no zatím mlčím 🙂

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr Musím končit du do práce,ještě musím pro sváču.Tak se měj hezky 🙂 kdybych tady o víkendu nebyla tak Ti přeju hezky víkend a Myslet pozitivně .-) pápá 🙂

samanta001
12. dub 2013

@ivekr já jdu na transfér zítra ráno. A jaký máte problém, je u tebe nebo u partnera? Já podstoupila 2x IUI, ale bez úspěchu a co jsem četla na jiných diskuzích tak i tam byl úspěch téměř žádný. Takže ti přeju hrozně moc štěstí ať ti to vyjde, ale zároveň tě chci varovat ať pak nejsi příliš sklamaná jako jsem byla já ☹ Já když šla na IVF poprvé tak jsem neváhala a chtěla zavést dvě a ani by mi dvojčátka nevadily, ale teď když už jedno děťátko máme tak nechci blbnout asi už bych se z toho zbláznila, navíc byt nemám moc velkej tak by byl problém je tady naskládat 😀 . Ale jak se říká nikdy neříkej nikdy, pokud nám to teď vyjde a budeme mít toho jednoho mrazáčka, třeba se nám ho za čas zželí 🙂
@beruska1003 No jinak já to tenkrát v práci řekla a víckrát už bych takovou blbost neudělala, chybama se člověk učí. Když jsem chodila k doktorům tak jsem se vykecala, ale když jsem pak musela nastoupit na neschopenku šla jsem s pravdou ven,když se vedení vyptávalo a dopadla jsem tak, že mi už nebyla prodloužená smlouva a nakonec jsem díky tomu neměla ani nárok na mateřskou ☹ ale samozřejmě záleží na tom kde pracuješ a jak to v práci máš, kdybych měla předchozího šéfa, řekla bych mu to hned a ten by byl schopnej ještě denně za mnou jezdit se zákuskama a přesvědčovat se jestli jsem na sebe opatrná 😀 😀 Vše je o lidech.

ivekr
autor
12. dub 2013

@samanta001 no partner je hraniční teda, že minimum je 4% a on má 5%(ale byl po chřipce, tak nevím, jestli to může vliv) nicméně mi doktor řekl, že partnerem to není, že tam by to vůbec neřešili. No a mě ultrazvukama přišli na to, že bez léků nemám ovulaci, že mi nedozrávají folikuly....tak asi to. Já rok brala u svého doktora clostilbegyt a sám mi dělal 3IUI (bez průplachu spermií) jen bužírkou zavedl..ale nikdy se nezadařilo - mezitím jsem byla i na laparo a ta dopadla zcela v pořádku. Tak si říkám, že snad s těma injekcema ta stimulace už bude větší..no uvidíme. Každopádně se snažím nemít hlavu v oblacích a prostě to nechat na přírodě - i když by už člověk tak moc chtěl........ale stejně pár dnů před MS začnu vyšilovat 😀

ivekr
autor
12. dub 2013

@beruska1003 děkuji, také přejí krásný víkend, konečně snad sluníčkový 🙂 a ať ti to v práci rychle uteče

beruska1003
12. dub 2013

@samanta001 To máš pravdu,že je to o lidech.A v dnešní době hodně lidem cizí neštěstí dělá radost.bohužel ☹ Kto nezažil prostě nepochopí...

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr ahojky prosím tě,myslíš,že bych mně tam v tom sanusu mohli jenom udělat nějaké vyšetršení? A mohla bych skusit ješte ambulantní léčbu od svého gynekologa?

beruska1003
12. dub 2013

@ivekr Booože mám tam chyby 🙂))

ivekr
autor
13. dub 2013

@beruska1003 ahojíky, no já si myslím, že když dostaneš od gynekologa doporučení, tak ti ho udělají.....jinak jsem byla dnes na ult a v pondělí bude IUI

beruska1003
13. dub 2013

@ivekr jj ja mám od gynekologa doporučení.Taky deme ponděli,ale na prvi návštěvu.Budu Ti držet palečky,ať to zvládneš 🙂 Ať se brzo tešíš z // 🙂

beruska1003
13. dub 2013

@ivekr v kolik deš v pnděli ?