Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

andreee86
15. črc 2014

@bubulina1983 Ahoj, no je to jasné. Test je ukázkový 🙂 Držím palce. Taková čapí rodinka 🙂 Tolik čápů jsem snad pohromadě nikdy neviděla 🙂 To je přímo ornitologický úkaz 🙂 Méďa je krásný, moc se ti povedl, já bych na to neměla trpělivost. Vždycky jsem se rozhodla, že si upletu šálu, no, můžeš hádat, jak to dopadlo. Začala jsem s určitým počtem ok a skončila úplně s jiným. Vůbec nevím, jak se mi to podařilo 🙂 Ale vždycky když si prohlížím nějaké fotoalbum, tak úplně obdivuji, jak jsou holky šikovné. 🙂

debeee
15. črc 2014

@bubulina1983 Spousta známích si i na první dítě kupovaly jetej kočárek, takže v pohodě neřeš to 😀 Když se ti bude líbit nedělej si s tím hlavu. Nám ho bude kupovat dědeček tak ho chceme řádně oškubat 😀 😀

andreee86
15. črc 2014

@debeee Ahoj, a nechodíš na sluníčko? Ono ty skvrny se v těhotenství objevují, doporučuji nějaký vysoký faktor, 50+ na obličej a dekolt. Pak se těch skvrn těžko zbavuje, ale jestli to může způsobovat ten gel, to netuším.

elisc
15. črc 2014

@bubulina1983 No já jsem taky měla minule utroš a tentokrát mě nalákal na ten gel, protože je pohodlnější a je pravda, že se necítím tak unavená. Doufám, že máš pravdu a hraju na kvalitu 😀
myslím si že kočárek po jednom je fajn, také nad tím dost přemýšlím.

@debeee Děkuji za uklidnění, právě mě to dost vyděsilo a jak píšeš, mění to barvu, už to není bílá 😀
Takže předpokládám, že když se to před ET pokusím co nejlépe vypláchnout, vadit to nebude 🙂

bubulina1983
15. črc 2014

@andreee86 - ahojík, no kéž by, moc v to doufám, že už tady taky budu řešit jen plíny, kočárky, výbavu apod. a jak ty ? co 2.IUI dopadlo to, co testík? nebo krev neměla si teď někdy jet? poděl se s námi o informace 🙂 ale není to vůbec těžký, jenom si dát pozor aby každý oko mělo svoje oko, hlavně na konci, pak se ti to nerozjede ani nezcucne, ten méda se háčkuje do kolečka tak tam je to oko sem oko tam 🙂
@debee - no kdyby ty blbouni aspoň nechali porodné na 1.dítě, tak za to mohl mít každý kočárek, ale oni nééé, zase to daj jenom sociálně slabým, protože MY máme prachů dost, to mě tak totálně sejří! no to je nápad, řeknu dědečkovi aby začal pomalu šetřit 🙂 když by chtěl jednou vozit tak ať má co 😀

luca16
15. črc 2014

@bubulina1983 Kočárek si určitě pořiď svůj vlastní. Pokud už je použitý, to mimino, co se v tom vozilo před tím tam vyleželo svoji ďouru a pokud tam dáš svoje mimčo, tak to prý není zdravé. Nic předraženého chtít nebudu, ale rozhodně si kočárek pořídím svůj. Ono nikdy nevíš, třeba se zadaří druhé, třetí a to ten již použitý nemusí vydržet 😀
@debeee To jsme na tom stejně, moji jsou cca 150km daleko a navíc po dálnici:D A kdyby náhodou to nestačilo, tak to o to víc mi to vynahradí určitě tchýně, která bydlí 15min. pěšky 😖
To ti bude stačit jeden balík měsíčně? Není to málo? Ještě jsem to teda nepočítala, ale už vidím ty hory dostropu naskládaných plen 😲

suzik161
15. črc 2014

@elisc Já jsem měla Crinone minule taky a vím, že vždy ráno jsem se snažila trochu vytřít ty hrudky ven. Pokud si dobře vzpomínám ETu to nijak nevadilo. Kdyby jsi chtěla mám ještě asi krabičku a půl doma navíc. Klidně ti ji pošlu. 😉

debeee
15. črc 2014

@andreee86 Na sluníčko právě nehodím a nejsou to fleky jako fleky ale takový placatý pupínečky, nesvědí to a po pár dneh se to začne loupat.
@elisc nevyškrabávat, má ti to právě před ET udělat špunt aby to malé zůstalo tam kde má. Já ho začala dolovat až po 14 dnech až jsem si byla jistá, že je vše ok 🙂 Takhle nám to právě říkala sestra po OPU 😀 😀
@luca16 Máš štěstí aspon na tchýni, moje bydlí o patro níž, ale naprosto nepoužitelná, nemůže na záda. Ale tchán je cajk, tak bude vozit on. Stěžuje si že nemá s kým chodit na procházky tak jsme mu to s manželem naplánovaly. 3 hodiny dopo a tři hodiny odpo 😀 😀 Pleny určitě stačit nebudou, ale aspon něco do zásoby. Stejně zatím nevíš jak bude mimi velké, tak počítám aspon od každé velikosti 2 balíky a pak se budou kupovat dle potřeby.
Hodně jsem přemýšlela o bavlněných na doma. Musíme to doma nějak pořešit a asi koupíme i ty

elisc
15. črc 2014

@suzik161 Děkuju, zatím mám doma slušnou zásobu, ale kdyby náhodou, ozvu se 😉

elisc
15. črc 2014

@debeee Aha, mně k tomu právě nikdo nic neřekl a jak jsem to ráno uviděla, snažila jsem se vše vypláchnout.
Takže to tam nechám, snad si doktoři fakt neřeknou, že jsem prase 😀

debeee
15. črc 2014

@elisc Neřeknou neboj 😀 😀

luca16
15. črc 2014

@debeee Páááni, o patro níž. To bych nezvládla. Nic proti tchýním... Budu ráda, když občas pohlídá, když budeme potřebovat, ale tak časté návštěvy doufám nebudou. Pokud máte s tchánem tak dobré vztahy a bude rád vozit, tak proč ne🙂 Aspoň si odpočineš a poděláš doma co potřebuješ.
Bavlněné jsou určitě pro mimčo přirozenější a zdravější, ale člověk k tomu musí mít vztah. Já jsem se rozhodla místo bavlněných zkusit metodu kdy už od narození dáváš dítě čůrat i kakat mimo plínu. Kromě hygienického hlediska se tím prý i hodně ušetří. Pak až trošku tyto děti vyrostou, nemají takový problém chodit na nočník a zbavují se i dřív plínek 🙂

debeee
15. črc 2014

@luca16 O té bezplenkové metodě jsem taky slyšela, ale podrobnosti jsem nějak nezjišťovala. Vygoogluju si to, třeba mě to taky chytne 😀 😀 A tatínek se třeba nebude muset tak honit aby na ty pleny vydělal 😀 😀

andreee86
15. črc 2014

@bubulina1983 Já nic, viď, tak už jsem si volala do Sanusu, abych se objednala, jenže Škurla má prý dovolenou, tak mě objednala sestřička až 28., to budu 14DC, tak to snad nevadí, protože já mám většinou cyklus delší, tak snad to ještě stihneme. Když ne, tak nevadí, dám si pauzu. Ještě jsem se chtěla zeptat, myslíš, že nějak vadí, když budu mít 3. IUI takhle hned po sobě, jako ve třech cyklech, nebo je lepší udělat pauzu?

suzik161
15. črc 2014

@andreee86 tak to se tam třeba potkáme, já bych měla jít taky 28. 😀

suzik161
15. črc 2014

Téda holky, měla jsem na něco chuť, tak jsem si udělala ananasový nealko mojiito. Je to jedna báseň 😉 mňam

bubulina1983
15. črc 2014

@andreee86 - no oni jsou tam teď jen 2, takže se to asi těžko plánuje přes ty prázdniny, mě OPU dělal škurla a ET zase můj Kučera, já si myslím že to nevadí ničemu, já jsm teda měla 3x IUI v přirozeném cyklu, jako bez hormonů, akorát prednison a utroš, ale stejně to nedopadlo, a mezi 2. a 3. jsme měli pauzu protože to nevyšlo pak jsdme jeli na dovolenou,pak jsem tomu ještě dala šanci asi do února přirozeně, a od té doby jsem byla na laparo a v přípravě na ivf. Jinak pokud míváš OVU déle tak 14.den je akorát na UTZ. já jedu holky na krev 23.7. takže se s váma nepotkám ☹
achjo kurník až budem všechny obtěžkány🙂 tak se musíme sejít !!!!
@debee + @luca16 - koukala sem na to video co sem dala ivekr ohledně bavlněných plínek docela mě to nadchlo, tak bych to chtěla zkusit, dáš plínku a kalhotky a je to, aspon má mimi prdýlek častějác vyměněný, než když ti dají reklamu že plíny sajou a 12 hodin je dítě v suchu, ha ha ha, ted na to zrovna běží reklama -myslím nějaký super pemprsky

bubulina1983
15. črc 2014

@suzik161 - ty nám děláš chutě, tedaaaa,já si peču zapečené těstoviny, tobě o tom gelu minule sestra nic neřekla že je to jako špunt? možná proto to nevyšlo viď že sis to ďoubala ven...mě ten utrouš nevadí, vždycky tam šoupnu 2 kuličky chvilku si lehnu a je to...

suzik161
15. črc 2014

@bubulina1983 nene, mě o tom nikdo nic neřekl, jen mi to předepsali a tím byl konec. Je to možné, kdybych to nevhala, mohlo to být jnak, ale teď už je to jedno 😉 já jsem měla kuskus s tuňákem a sýrem a teď to mojito 😀 mě utroš taky vůbec nevadí, vždycky di po něm lehnu a je to. 😀

andreee86
15. črc 2014

@suzik161 jé, tak to jsem zvědavá, jestli se poznáme 😀 v kolik tam asi budeš?

suzik161
15. črc 2014

@andreee86 v 8:30 na krev a v 9:30 ke Škurlovi 😀

andreee86
15. črc 2014

@suzik161 tak to se budeme asi střídat, já jdu ke Škurlovi v deset 😀

suzik161
15. črc 2014

@andreee86 tak to se vystřídáme 😉

bubulina1983
16. črc 2014

@suzik161 - ahojky, jen se zeptám natu krev já jedu příští středu na 8 a pak tam tu hodinu musíš čekat? že by se šlo na UTZ? nebo nevíš prosím tě?

debeee
16. črc 2014

@bubulina1983 Musíš počkat na výsledek. Za hodinu jdeš k dr a on ti řekne jak si dopadla 😀 UTZ mi nedělal, že není stejně skoro nic vidět

elisc
16. črc 2014

Ahoj holky, tak 2 embrya zůstávají ukázková, 2 trochu horší, ale stále se vyvíjí. Zítra o půl 9 jdeme na to 😀
Těším se jak malé děcko 😀

bubulina1983
16. črc 2014

@elisc - no táák, dobrá zpráva, to nejhorší přečkaly, jupíí, a kolik dáme miminek, jen asi 1 viď? ostatní schovat do mrazáčku. to je dobře že se těšíš, pěkně se pozitivně nalaď, a říkej si že je to na 100% doma 😀
@debee - aha, tak to jo, já si tam minule akorát volala, ale to bylo IUI, tak teď to asi sděluje osobně

debeee
16. črc 2014

@bubulina1983 Si myslím že kdyby to nedej bože nedopadlo, že se rovnou domlouvá co a jak. A jak to s testíkama vypadá? Sílí sílí? 😀

elisc
16. črc 2014

@bubulina1983 jj, jenom jedno. Představa dvojčat by mi nevadila, ale nechci se připravit o jeden pokus, člověk nikdy neví... Ale u KETu by mi 2 vložená embrya nevadila 😉

bubulina1983
16. črc 2014

@debeee - dneska jsem nedělala, chtěla sem si přispat, včera sem počurala test a čumákovala sem od čtvrt na 7 dneska půl 9 😀 zítra bude čůrací den 😀
@elisc - já jsem taky pro 1, a on Kučera taky pořád že jen 1 že není snahou otěhotnět ale donosit zdravý mimi
@suzik161 - vydržíš s testem až do pátku? 😀