Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

debeee
27. srp 2014

@ivekr A kde ležíš?

ivekr
autor
28. srp 2014

@debeee u nás v Třebíči. Už jsem po sprše a čekám kdy bude vizita a primář si me pak veme a vyšetří. Jsou to nervy,proč nejdou hned v 5 ráno

luca16
28. srp 2014

@ivekr Myslím na tebe co mi hlava stačí! 😉

debeee
28. srp 2014

@ivekr Jé tam každou středu funguje můj gyndař, dr Říčánek. Holka drž se věřím, že tě pustí, ale úplně chápu jak ti tam je. Já ted ležela skoro 5 dní v Jihlavě a úplně stejné - nábytek pamatuje, když byl Šemík hříbě, bez TV, na postely se nedá pořádně spát. Toaleta se sprchou pro 2 pokoje, takže jít na wc byl skoro detektivní úkol. A na jídlo se muselo chodit do jídelny.
V únoru jsem ležela v Havl. Brodě a byla jsem max. spokojená. Nábytek taky nic moc, ale na pokoji křeslo, že si mohla i pohodlně sedět, ne na prkených židlích jak v JI. každá postel oddělená paravánem, soc. zařízení pro každý pokoj a TV ti za poplatek půjčili.
Tak se hlavně držte a ať Vás pustí domů.

@luca16 A co Šimon? Mě se to jméno hrozně líbí a kdyby manža netrval na Vítkovi určo bych tohle jméno vybrala.

luca16
28. srp 2014

@debeee To je pěkné jméno, ale v současné době moc používané stejně jako Matouš, Matěj, Adam, David, Filip, Kryštof, apod. Nechceme dávat jméno, kterémá dnes na pískovišti hodně dětí ☹
Jinak Vítek je dobrá volba, sice na můj vkus jejich taky hodně, ale pokud vám to nevadí, tak jste vybrali vkusně 😉

bubulina1983
28. srp 2014

Ahoj holky, už mě ssi 3.den píchá v podbřišku, vždycky občas, jakkdyž mě tamvrtá šroubovákem ...to je asi normální jak se to tam rozathuje amimi rozvaluje...měly jste to taky??
@luca16 - a co štěpánek?
@debee - vítka má švagrová, je to pěkně jméno...a ty souhlasíš, a ty si měla jaký tip?
@ivekr - neboj mamko, všechno dobře dopadne, chápu že to musí být dlouhý, já ležela před a po laparce od NE do ČTV v Havl Brodě a taky to bylo dlouhý, akorát nás bylo na pokoji víc tak jsme to prokecaly, takhle když si sama tak to musí být děsný, dnes to dobře dopadne a pustí tě!!! dej nám vědět, držím pěstičky. Jinak za mě Havl Brod dávám 1*

debeee
28. srp 2014

@luca16, @bubulina1983 Asi co kraj to nějaké jméno, než jsem poznala manžu, tak jsem žádného Vítka neznala, ale tady jich je docela dost. Nijak mi to nevadí. Víceméně jsem ráda, že netrvá na Janovi po tatínkovi, jednu chvíli měl takové myšlenky, ale hned jsem mu je zaplašila, taky bych nechtěla aby se jmenoval po mém otci - Kostas 😀 Ani jsem nad tím nepřemýšlela, že bych chtěla jiné, já totiž nepřemýšlela nad tím, že by to byl kluk 😀 😀 Hrozně jsem si přála holčičku, ale jsem samo ráda i za kluka, hlavně aby vše dobře dopadlo a bylo vůbec něco 😀

luca16
28. srp 2014

@bubulina1983 Za začátku mě píchalo často, z toho si nic nedělej. Pouze kdyby to byli silné křeče nebo bolest, řešila bych to s dr. Štěpánek je krásné jméno, ale vadí mi zkrácená forma jména, a to Štěpa. Nechci na něj volat Štěpo. Toto jméno máte ve svém výběru? 😉

bubulina1983
28. srp 2014

@debeee - jéé Kostas Leitgeb noto by bylo něco pro učitelky do 1.třídy, si myslím že by měly co dělat jen aby to vyslovily 😀 to je nějaké cizokrajné jméno viď? Máte dlouhé příjmení k němu se krátké jméno hodí, jo dilemato o holčičce mi vůbec nemusís popisovat, já jsem taky napnutá jako kšandy co nám tam kučera vybral za pohlaví 😀 😀 to víš že nakonec je to jedno,jen když to všechno dobře dopadne !!!

bubulina1983
28. srp 2014

@luca16 - ono každe jméno se bude zkomolovat, záleží hlavně na tom jak dítěti říkají rodiče a na co si zvykne,mám známou co mají syna Martina a říkali mu Vendo..ne to dala tady u nás na vesnici sousedka, a druhá kamarádka mají vybraného šimona, díky, za zprávu já jsem se koukala na netu, tak to tam píšou že je to jak roste děloha a ty vazy...zítra mám ráno 1.poradnu tak s moooc těším!

luca16
28. srp 2014

@bubulina1983 Mají Martina a říkají mu Vendo? 😀 😀 To udělali v porodnici chybu ne? Chudák kluk, v tom musí mít zmatek. No výborně 🙂 Držím palce, aby to dobře dopadlo. Je to legrační, jak se někteří bojí doktorů a mi kdybychom mohli, tak jsem tam každý týden a ještě se těšíme 😀 Jo jinak doufám, že když vám řekne pohlaví, tak nám ho nebudeš tajit 😉 Zatím jsou tu jen kluci (škoda že to nevím, třeba bych ty statistiky vyrovnala), tak jsem zvědavá, co u tebe.

debeee
28. srp 2014

@bubulina1983 Je to řecké, za svobodna jsem se jmenovala Christidisova 😀

ivekr
autor
29. srp 2014

Holky,nevim jestli vidite muj blog,ale jsme domaa.včera nas pustili.

debeee
29. srp 2014

@ivekr @luca16 @bubulina1983 a ostatní. Kontrola dopadla zase tak nijak, na utz mírné zlepšení, bohužel mi nikdo nedokáže říct za jak dlouho by to mělo být doplněno, bo u každého je to individuální. Ale můj gynekolog mi dnes volal co a jak, tak mi náladu trochu zvedl, jestliže mě pustili domů a voda přibývá je to na nejlepší cestě 😀

bubulina1983
29. srp 2014

@ivekr - to je skvělá zpráva Iví, moc ti přeju aby už to další těhotenství bylo klidné a bezproblémové, no to mě řekni jak je to možný otěhotnět ve 2 cyklech?? vysvětlit ti to někdo?? o kolik je jedno mimi mladší než druhé? jako doktoři to někdy viděli??? nechápu 😀 ty nejsi opravdu ani přírodní úkaz ... ty už jsou ted docela často 😀
@debee - neboj bude se doplňovat pomalu ale jistě, to si piš, a všechno bude jak má být, opět se to nedá říct, každá jsem jiná a tabulky na tohle nestačí 😉
Jináč holky, já mám po 1.poradně, odebráno hektolitr krve na kde co a nt screening, váha, moč, tlak OK, miminko má skoro
3,5 cm jsem 9+6, žloutkový váček kulatý což prý značí že je všechno v pořádku, další poradna 17.9. kdy bude UTZ na nt screening, takže to bude pokoukáníčko, pojištovna mi proplatila 500,- za ten doklad za nt screening, pohlidejte si to at z nich vymamíte co nejvic penez 😎

ivekr
autor
29. srp 2014

@bubulina1983 No sami doktoři (primař a zástupce) měli sezení a museli se na tom shodnout. Prý za dobu jeho praxe (doktorvi odhaduji přes 60let) jsem druhá žena, u které toto zažívá. Musela jsem jeden měsíc otěhu a druhý měsíc znovu. že by ta akupunktura? Jinak jako že vidět do tho nejde samozřejmě. že TREBA tam někde problém je že je menší. Ale prý kdyby neměl srovnání s o měsíc starším bráchem, tak je zcela ok. Sice toky má menší než ten větší (což u dvojčat je, že děloha oba stejně nestíhá) Ale prĎola se vyvíjí, roste, srdčíko buší...kdyby prý průtoky byly nulové a bylo to odumírání plodu, tak za těch 5 týdnů, kdy nám to poprvé sdělili, by už bylo defakto "mrtvé". Takže jako nevíme to 100% ale už se přiklání k tomu, že jsem opravdu nadpřirozený úkaz 😀 . Jinak musíme pořád hajat, trochu sem tam malá chůze, protože mi obě hlavičky leží na čipku. Ležením se z 23 zase při propuštění vrátil na 35mm tak raději 3/4dne ležím, max jdu na jídlo o patro níž, nebo si chvíli sednu. Ale to už mě ty hlavičky fáákktt tlačí. Prý teď (začátek 26t) odpovídám jakoby 36t jak ta děloha dvojkama dostává "na prdel"..proto i to tvrdnutí a tak. No pan primař mě užasně uklidnil (škoda že tam nebyl ten týden co jsem nastupovala, měl dovču) možná bychom tam ani nebyli tak dlouho a ostatní doktoři nestrašili porodem a převozem do Brna. NO holky jsou to nervy, když člověk pořád neví na čem je, co se bude dít. Jen doufám, že kluci vydrží co nejdřív noo a výbavičku zdvojnásobujeme, prostě tomu prďolkovi věříme

ivekr
autor
29. srp 2014

@debeee ted si docitam a de.ricanek me ve středu vyšetřoval a dělal ult.zrovna kdyz mel službu me chytly šílené stahy a on me vyfasoval. Rano jak mu končila služba mi ještě přišel říct, at to vydržíme do 30t min a budeme vysmati.příjemný doktor. a pročpak si ležela ty?něco špatně? Snad uz ne a jen poplach. ja vas tu holky uz nestiham docitat.mate tu rozjetou konverzaci, tak spíš podavam jen informace. Ale myslim na vas!

suzik161
30. srp 2014

@lenkas26
@ivekr
@bubulina1983
@debeee
@luca16 Tak včera volali manželovi z genetiky z Brna a má nějakou chybu v genech. Což má asi za následek naše nepovedené pokusy a nemožnost otěhotnět, nebo spíš o to přijít. Ještě počkáme, až nám to pošlou písemně, pamatoval si tak půlku věcí, co mu doktorka říkala. pak pro výsledky na imuno a jedeme dál. Jsem ráda, že něco našli a povede se to, i když to teď bude pro manžu horší, ale my to vybojujeme 😀
@elisc

ivekr
autor
30. srp 2014

@suzik161 ahojiky,jejda,ale hlavně ze na to přišli a poradí si! Držím moocc pesticky. Pro manžela to asi musí být těžký a byt z toho zdrbly. Ale oni vas k miminku dovedou 🙂

suzik161
30. srp 2014

@ivekr Manžel to bere tak jak to je a je rozhodnut bojovat. Mimčo moc chce, možná ho bude čekat operace varlat, aby se to zlepšilo, ale je rozhodnut to podstoupit 🙂 má můj obdiv

Jinak gratuluji, že jste doma a opravdu jsi přírodní úkaz 🙂 i když nepíši, tak vás sleduji, holky!!

bubulina1983
30. srp 2014

@suzik161 - ahojik, no to je dobře že si se nám ozvala,abychom tě mohly podpořit, hlavní je že něco našli, protože horší by snad byla zpráva že je všechno v pořádku a ni nenašli, teď budou vědět na co se mají zaměřit a to budou řešit, a potom až se to podchytí budeš těhulka jako prd 🙂 a co dál, pošlou výsledky a potom ještě nevíte...každopadně držím pěstičky a do vánoc si těhulka 😉

suzik161
30. srp 2014

@bubulina1983 pošlou výsledky, zajedeme pro výsledky z imuna. Tchýně s tchánem a švagrovou musí na krev jestli ten gen nemají dědičný. Mohli bychom díky tomu mít postižené dítě ve spojení s mojí štítkou to asi takhle dopadalo. Dr.do telefonu říkala manželovi o nějakém zákroku na varlatech a nadvarlatech. Tak uvidíme, co přijde v dopise. No a pak šupky dupky do Jihlavy a nějak to řešit. Každopádně si myslím, že budeme muset vše podstoupit znova, protože naši mrazáčci nebudou díky tomu dobrý.
Děkuji moc.

A co vy?? 😀

bubulina1983
30. srp 2014

@suzik161 - to je dobré řešení, snaží se odhalit skutečnou příčinu, tak určitě to všechno dobře dopadne neboj se nic, hlavní je že bude vědět na čem jste!!!
No my jsme v 11.tt, mimi má 3,2 cm a vypadá to všechno v pořádku, včera byla 1.poradna, odběry krve na kde co a na ten NT screening na vrozené vady a 17.9. mám velký UTZ, nakupuju tady na MK výbavičku pomalinku, a včera jsem ukončila PN a v pondělí šupky do práce, jsem doma 2 měsíce a ještě o fous dýl a už bych se ani neuměla podepsat 😀

debeee
30. srp 2014

@suzik161 Tak to je dobrá zpráva, že konečně přišli na to co Vám brání mít mimčo, člověku se pak i uleví, když ví s čím bojovat. Držím palečky ať vše krásně zvládnete a dočkáte se mimča co nejdřív. A Tvůj manžel má můj obdiv. Ne každý by to zvádl a šel do toho 😀

debeee
30. srp 2014

@ivekr Jak jsme řešily tu AMC, tak u mě bohužel nastaly komplikace, začala mi odtékat voda. Bohužel hned ten den po zákroku, ale jen trochu tak jsem si myslela že je to nějaký výtok a v pátek po obědě to ze mě valilo, to už jsem věděla že je zle. takže špitál a modlení aby to dopadlo dobře. Ležela jsem tam do úterý, ale každý týden tam docházím na KO.

suzik161
30. srp 2014

@debeee Můj má taky, je mi to jasné, že tenhle postoj není samozřejmost ☹

debeee
30. srp 2014

@suzik161 Držte se, určo to spolu zvládnete a naši psychickou podporu máte taky 😀

luca16
30. srp 2014

@suzik161 Budu na vás myslet, aby se vám zadařilo co nejdříve. Obdiv k tvému manželovi je slabé slovo. Silně pochybuji o tom, že by to můj manžel podstoupil. Myslím si, že většina chlapů by to v tomto momentě vzdala. Operace už není žádná sranda a chlapi jsou srágory. Držím palce a opravdu si važ toho zlatíčka, kterého sis vzala 😉

suzik161
30. srp 2014

@luca16 vážím si ho moc, děkuji vám holky. Věřím, že teď se nám to již povede, i když budeme muset od začátku, naši mrazáčci padají, ale mi to zvládneme a v červenci to bráchovi odsvědčíme 2v1 😀

suzik161
30. srp 2014