Sanus Jihlava, chodíte někdo také?

ivekr
29. led 2013

Ahoj snažilky, tak jsem po neuspěšném 3 letém snažení přešli do péče Sanus Jihlava. Máme za sebou první pohovor a při mé další MS nás čekají další vyšetření. Je tu nějaká snažilka, která tam nyní chodí také? že bychom pokecali o pocitech a vyšetření a pod. a podpořili se 🙂

bubulina1983
2. zář 2014

Ahoj holky, tak jak se máte? nic nového se tady neděje, tak se aspoň ozvu já 🙂 od pondělí už chodím zase do práce, raní vstávání je horší, dřív sem chrněla do půl 9 a odpol. spíš navečer už toho moc neudělám. Ale je to fan člověk je zase v kolektivu a alespń se zasměju. Jinak mám dotaz, teď sem jen tak mrkla na kočárky a málem sem dostala infarkt, kdo se v tom má vyznat, jak mám vědět jaký vybrat???????? děsný,pomooooc 😀

debeee
3. zář 2014

@bubulina1983 Neboj ten pocit mám taky. Ať na to zíraš jak dlouho chceš nemáš šanci vybrat. Dřív byl jeden kočár a bylo vymalováno. Teď? Hrůůza. My máme 2 favority
http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Zopa...
http://www.kocarky-michael.cz/kocarky-michael/e...

bubulina1983
3. zář 2014

@debeee - no tak jsem se koukala, jsou oba moc pěkné, ale jak říkám prase aby se v tom vyznalo 😀 mě se líbí co sem ted koukala jen v rychlosti cameralo dakota, je tam u toho video, no jinak vůbec nevím, jen mám požadavky aby to byla 4-kolka, asi trojkombinace, nafukovací kola, kovové ráfky a velká vanička a pak mi poradil kolega že je dobré řemínkové houpání místo pružin - nerezne, nevrže, lépe se s tím houpe....tak jsem zvědavá kterej kočárek toto splní

bubulina1983
3. zář 2014

@ilonkaseda - díky za tip, kolečka jsou super, prozkoumám to, akorát toto je jen 2-kombinace, vy ho máte? pokud ano jaká je spokojenost?

ilonkaseda
3. zář 2014

@bubulina1983 Ne,nemám,jen když jsem sama hledala kočárek,chtěla jsem houpací tak tento byl snad jediný který má to houpání na řemínky-/ možná jsou i jiné,ale já je nenašla/
Autosedačka není problém -tady ji mají
http://www.detsky-shop.eu/index.php?id_product=...

ilonkaseda
3. zář 2014

@bubulina1983 Roan je hodně chválený a prověřený,houpání nemá na řemínky ,ale houpe pěkně/ má ho kamarádka/

ivekr
autor
4. zář 2014

Holky za vámi mrkam,ja na jedno mám kočárek vybrány camarelo Málaga, u nás ho tzu maji v prodejně a je uzasnej,korba 84cm,lehouckej,krásném....mužů jen doporučit.

bubulina1983
8. zář 2014

@luca16 + @debee + @ivekr + @elisc + ostatní - Ahoj holky, mám takovej zvláštní dotaz, napadlo mě to o víkendu při praní prádla. Chlap dělá zedničinu, tzn. že má trika, montérky no prostě všechno od cementu, omítek, fasády, skelné vaty apod. jak budu potom prát věci na malé? Myslíte si že se v tom bubnu nic nezůstane že se ta špína vypere a všechna vyteče? Nebo bych potom musela nějak čisti buben? no to mám ale problémy, co 😀

elisc
8. zář 2014

@bubulina1983 Ahoj, no tak to mě zatím nenapadlo a že ten můj umí taky přijít jako prase 😀
Ale jednou se mi povedlo po prádle od šmíru, oleje a bůh ví čeho vyprat bílé a úplně v poho. Když tak bych dala třeba po hodně špinavém prádle jednu várku normálního oblečení a pak klidně to dětské.
Já zase řeším, jestli nechávat gelovky nebo sundat. Nenosím nijak dlouhé, spíš mám strach, že v nich budu nemotorná. A co v práci?

bubulina1983
8. zář 2014

@elisc - ahojíky 🙂 no to jsem ráda že ses ozvala, jak se máš? co je nového? co kontroly, jak v práci ti to utíká? co výbavička, jak si tím postižená? já už docela jo, pomalu bych nakoupila všechno, kolegové nabízejí kde co, nakupuji tady na MK (mám kupu oblečků, kojící polštář, fusak, matraci, oblečení pro sebe 😀 v práci jsem od 1.9. je to fajn, člověk je v kolektivu, nenudím se alespon to lépe utíká, doma jsem se prndala od ničeho k ničemu, takhle přijdu na jiný myšlenky a to čekání nám rychljc uteče 🙂 no já jen že mě to napadlo, když jsem viděla tu mou špindíru co tam strkám za špinu do tý pračky, tak jen aby mimi nějak něco nechytlo .... ale asi jak píšeš ty mezipračku a hotovo, přece nebudem kupovat 2 pračky 😀

elisc
8. zář 2014

@bubulina1983 no já jsem teď byla nemocná, tak jsem vás tady sice četla, ale z mobilu nerada odpovídám, než něco napíšu, jsou všichni o 3 stránky dál 🙂
Musím říct, že zatím nemám ani jeden kousek. Chci počkat až po screeningu. Víc jak týden jsem měla šílený kašel, brala jsem antibiotika, tak mám trochu strach, jestli je vše ok. Ale pak se do toho pustím 🙂
Teprve dnes jsem také byla v Praze, musela jsem čekat týden po dobrání léků a ve čtvrtek první poradna, moč krev atd. V práci ok, akorát mi bývá špatně, tak pořád cucám lízátka a šíleně jím. Taky jsem zažila první skutečnou ranní nevolnost. O půl třetí ráno jsem klečela u WC, zajímavý zážitek 😀
Tobě už dělali UTZ v rámci NT nebo teprve půjdeš?

bubulina1983
8. zář 2014

@elisc - jejda, tak ty yi takhle v létě nemocníš, ale ono to počasí stojí za starou belu, je to jako na houpačcce tak se ti ani nedivím, no snad to bude všechnov pořádku oni těhulkám nedávaj žadný antibiotika drijáky... jinak výsledky krve z immunie já už mám - je to v pořádku nk buňky klesly, takže to mám tak že do 13 tt 1/2 tbl. denně 14tt 1/2 tbl obden a v 15tt vysadit uplně. Jinak já měla 1.poradnu 29.8. vzali mi krev na kde co a navíc na ten NT screening, říkali že kdyby byly výsledky horší tak se ozvou - nikdo nevolal tak snad to bude dobrý jinak UTZ k tomu NT screeningu mám 17.9 příští středu tak už bude miminko obřík 🙂 no mě vůbec nic není, akorát 3-4 dny mě občas bodlo v podbřišku, teď už se to zase uklidnilo, špatně mi není, jím normálně, všechno,chodím víc čurat, mám pupíka kterýho už oblíkám do těch kalhot s vysokým pásem a kozy o číslo větší 😀 no jo to ti nezávidím tyhle nevolnost, já to nezažila, zaplt pánbuh..

luca16
11. zář 2014

Ahoj holky, tak zítra nás čeká 2. ultrazvuk. Doufáme, že je prcek zdravý a budeme pokračovat v bezproblémovém těhotenství (ťuky ťuk na dřevo). Už o sobě dává každý den vědět a občas i pěkně kopne. Nemůžu se dočkat na ty obrovské kopance. Aspoň z toho bude mít něco i tatínek.
Jak vám vyhovuje říjen na sraz? Září bývá pro většinu ještě hektický mésíc, ale říjen by šel, ne? Pište návrhy, kdy a kde by se vám to hodilo 😉

luca16
11. zář 2014

@debee Jak se máte? Jak to dopadlo s tou vodou, je už vše v pořádku? 😕

luca16
12. zář 2014

@bubulina1983 + @debee + @ivekr + @elisc + ostatní Tady je mrtvo po pěšině 😀 Náš prcek vypadá zdravý. Je sice o týden zpomalený v růstu, ale četla jsem, že +/- 2 týdny se to toleruje. Dr. říkal, že rostou na sinusoidě a zrovna záleží, kdy se to vyšetření udělá. Navíc jsem přibrala 5kg, tak ať mi nikdo nevykládá, že nemá z čeho růst 😀 😉 Byl to ještě krásnější zážitek než prvně, pač jsme vyzkoušeli 3D. No, máme na co vzpomínat. Za měsíc jdu na kontrolu čípku a dostanu i žádanku na cukrovku. Teď si budu zase měsíc užívat kopanečků a doufat, že nám roste jak má 🙂

bubulina1983
12. zář 2014

@luca16 - ahoj Lucí, to je dobře že je všechno v pořádku a v rámci hodnot doktorů, to víš nikdy to není ideální a pokud je nějaká tolerance tak je od toho že to prostě tak má být 🙂 no jo tak to už ti tam prcek cvičí a neviděli jste, resp. nepoznali jste co to bude? mě čeká ve středu UTZ na NT screening, asi už bude přes bříško + další moč atd. na poradnu, tak se moc těším, ted má mimík už tak 5-6 cm, tak to už bude úplný obřík 🙂 jinak už chodím zase 14 dní do práce tak už to utíká lépe než doma, v kolektivu při práci je pondělí a najednou zase pátek
@debee + @ivekr + @elisc + ostatní - já jsem také pro říjen, dodělají se zahrádky a pod. nejlepší by bylo napsat kdo odkud je a uděláme zlatou střední cestu, co vy na to? @luca16 je Jihlava a já Žďár n.Sáz.

ivekr
autor
12. zář 2014

@bubulina1983
@luca16 ahoj holky,ja se bohužel srazu účastnit nemůžu,musím ležet,nic nesmíme dělat. Už se přiznám,ze mám občas délky,už 5 měsíců doma a 80℅ proložených. Bříško tvrdne, no ve čtvrtek máme kontrolu,tak uvidíme.

ivekr
autor
12. zář 2014

Depky ne délky

ivekr
autor
12. zář 2014

A jeste holky,co taskhle fotka pupiku coooo

luca16
13. zář 2014

@bubulina1983 Doktor pohlaví ví, ale my stále odoláváme. Minule jsem to chtěla vědět já a na této kontrole manžel, ale stále se tak nějak navzájem držíme🙂 Screening bude určitě přes bříško, těš se, je to super pocit 😉 Taky už vám mimuš pěkně roste, za chvíli ti začne pořádně růst i bříško. Kolem 4-5měsíce se ten růst břicha láme. Já si dnes koupila konečně těhu kalhoty za 700,-. Jsou uplé a přeci jen volnější, takže jsou děsně pohodlné. A kdybych náhodou přibrala nejen do břicha, ale i přes stehna a zadek, nemusím se bát, že bych do nich nevlezla. Krásně se natáhnou. Práci si taky nemůžu vynachválit. Rozhodně to utíká rychleji než doma a člověk nemá čas myslet na hlouposti 🙂
@ivekr To je škoda, že nebudeš moct dorazit. Ale neboj, určitě si na tebe vzpomeneme a pak ti pošleme tu fotečku bříšek 😉

bubulina1983
14. zář 2014

Tak holky zasílám myho spekacka,takhle vypadam na brzy končícím 3.m. 😀 to jsem zvedava jak budu vypadat za další 3....

andreee86
14. zář 2014

@bubulina1983 ahoj, jé máš nádherné bříško. 😉

debeee
15. zář 2014

Ahoj holky, taky souhlasím s říjnem a jsem pro Jihlavu, nechci se zbytečně trmácet někam daleko 😀
Jinak mimčo bylo minulé pondělí v pohodě, na kontrole vody až až na zdravý růst, podle dr by tam té vody může být víc, ale až začne víc čůrat doplní si to. Bylo mi dovoleno odjet k rodině tak si na moravě užívám u maminky 😀
Jinak jsem moc ráda, že Vám to všem tak krásně klape a klepe na pupík. Jen tak dál.
@luca16 Neboj prcek to dožene, já mám zase opačný problém. Podle dr mám větší dělohu tak o 3 týdny+, asi to bude macek 😀
@bubulina1983 😀 krásnej pupík, úplně ti závidím, že můžeš chodit do práce, mě už z toho doma hrabe 😀
@ivekr Holka držte se s klukama. Moc na Vás myslím. Jsou to nervy. Ještě necítím pohyby a každý den se modlím aby byl prcek v pohodě. 23.9 jdeme na kontrolu na Genetiku do Budějek tak snad bude vše ok 😀

bubulina1983
15. zář 2014

@debeee - tak to je moc dobře že se miminko má zase dobře, to víš vždycky je potřeba trocha nervů aby to o to lepší a krásnější bylo potom ...tak super já jsem také pro Jihlavu, je to asi tak pro všechn nejlépe schůdní - ostatně jsem zvyklé 😀 užívej si péči maminky, tam je myslím jako v bavlnce, viď? no jo už chodím 3 týden a je to prostě super, hlavně si v kolektivu a utíkají ty dny úplně jinak, neboj se to už musíš vydržet, potom tě malej nenechá v klidu, vím že je to opruz takhle dlouho, ale řekni si že to tak prostě má být

bubulina1983
15. zář 2014

@andreee86 - ahojky, jak se máš? díky, no ráno je vždy splasklé a večer jsem jak koule 🙂 ale doma mám tepláky a v práci těhu kalhoty, tak se prcek nemačká...a jak se máš ty? a jak se vám daří plánování dětí, jak jste pokročili v sanusu?

terezmachy
16. zář 2014

@bubulina1983 Ahoj omlouvám že jsem se dlouho neozvala,tak nějak jsem neměla náladu, jinak ET nevyšel, asi tak za měsíc mě čeká KET, no jestli embryo přežije,jsem zpět u Kučery aspon něco pozitivního, můžu se tě zeptat odkud přesně jsi z okresu Žďár?

bubulina1983
17. zář 2014

@terezmachy - ahojky, to mě mrzí,a chápu to že ti nebylo do řeči... ale neztrácej hlavu, někdy to prostě vyjde až na další pokus, Kučera je fajn, tak se neboj s ním to určitě dopadne dobře! no jsem přímo ze žďáru, ale ted bydlíme v zubří u nového města..

andreee86
17. zář 2014

@bubulina1983 Ahoj. Já jsem teď zase po IUI, ale to už jsem se dohodla se Škurlou. že je to poslední pokus. Víc zkoušet asi nemá smysl. Samozřejmě bych byla moc ráda, kdyby to vyšlo, ale už tomu moc nevěřím. Jinak mi řekl, když jsem se ho ptala co dál, že záleží na nás. Pokud budu chtít, pošle mě na laparku, ale prý to bude zbytečné. Když půjdu rovnou na IVF, tak obejdeme více problémů a při IVF vejcovody průchodné být nemusí, protože mi vloží již oplozené embryo. Co myslíš, co by bylo lepší? Jinak jak vás tu tak pročítám, tak já jsem se Škurlou docela spokojená 🙂 Ale to možná proto, že neznám Kučeru. 😀 I když v určitých věcech mi také vadí, když se na něco zeptám, tak jen něco zamumlá nebo pokrčí rameny...