• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanus Pardubice - IUI nebo IVF, máte někdo zkušenost?

18. září 2013 
Dobrý den..mám problém..Mám si zajít 3den menstruace na krev..ale nevím kam v Pardubicích v Sanusu...(nebyla jsem tam ještě,registrovali mě v Hradci)...Vím jen 4patro...:slight_smile: máte někdo zkušenost ?
9. únor 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Síce nemám skúsenosť, ale pokiaľ sa nemýlim, tak sa to nachádza v polyfunkčnom dome na Rokycanovej ulici na 4. poschodí. Je to nová poliklinika. Je to oranžová budova naproti polícii.
9. únor 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to já vím kde to je..napsala jsem to špatně...ale nevím zda mám jít do reprodukčního centra..nebo vedle na Gyndu..je to oboje na 4patře :slight_smile:
9. únor 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babinka21 No tak radím vylézt do 4.patra, vlézt do prvních dveří, tam se zeptat: "berete tady krev na HP?" a buď ti řeknou: "je to tady" a nebo ti řeknou: "je to vedle" :rolling_eyes:
10. únor 2013 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co je to hp? hormon.profil? Nikdo mi nic neřekl to víš tak jsem za blbku :slight_smile:
10. únor 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma CAR Sanus Pardubice a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/sanus-s-r-o-pardubice/ ? :slight_smile:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :wink:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
18. zář 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek