Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
27. únor 2011

@tonytony to přeháním, každopádně za jednoho rozvedenýho rodiče dostali několik minusových bodů,co si pamatuju.
Manžel řekl jasné ne na adopci i na darovaná vajíčka u nás.takže moc možností nemáme.
Myslím, že kdybychom syna neměli, tak by takhle neuvažoval.
Já sama mám kámošku, co se snaží už 4 roky a manžela na IVF nedostane.to samé kolegyně v práci, radši prý budou bezdětní...

lenkacar
27. únor 2011

@tonytony před pár dny tady s námi kecala..s tou adopcí ještě ..já mám rozvedený rodiče ,manžel mrtvý rodiče a já sama jsem po 3 vdaná takže smolíno a ještě mi je skorem 40let,ale vladís by adoptovaný nechtěl ,nešel by ani do spermií,tak mě to aspon nemusí mrzet

missbosorka
27. únor 2011

ahoj holky, tak uz chripka dorazila i k nam, ja asi strevni a David ma teplutku a kaslicek.

tonytony
27. únor 2011

@lenkacar Aha, já se tam ještě neprokousala- tak snad se tam dokoušu🙂 A zkusím něco dalšího vysondovat🙂Díky...
No, jo, to je teda síla, co vše je důležitý u adopce☹

mv
28. únor 2011

tak mi MM dnes ruší internet v bytě a bude jen v domě, tak si už s váma nepokecám... 😒 jedině o víkendu a pak takhle ráno v práci, ale to všechny spíte,takže si tu tak občas pokecám akorát tak sama se sebou.... 😀
mějte se.... 😉

antoa
28. únor 2011

@tonytony já byla při revizi v 13tt a taky mě teklo mlíko, tedka už jen neznatelně, spíše svědí prsa a občas bolí , ale pořád se cítím těhotně, jak píšeš je to děs, mímo nikde a tělo zblázněné. A to už bude měsíc.... ☹, nejvíc mě štve, že si ještě týden musím píchat Fragmin na ředění krve, už ho bodám od 1.11 a břuch mě bolí, samej modrák 😔
@lenkacar tý jo, ty jsi toho teda stihla za svůj krátký život 😀 😀 😀 3 svatby páni, mě teda jedna stačila 😝
Zítra odjíždím na týden do Šumperka ke tchýni a budu jezdit do lázní na masážičky a koupele, takový relax týden, jen nevím jestli mě tchýně nechá duševně relaxovat 😉

lenkacar
28. únor 2011

@mv Jé to je škoda

lenkacar
28. únor 2011

@antoa jojo už jsem měla tu čest ve svým životě potkat pár hajzlů... 😠 první mě třískal ,po 2 letech a nechal by nás chcípnout hlady,přišla jsem s ním i o byt ,samý dluhy ..a na druhýho se profláklo,že má v práci milenku ,to jsem si vzala vdovce s dětma,milenka byla vdaná a doma měla debila ,takže jsem se ještě dva roky snažila udržet manželství co to šlo ,ale bylo to špatné ..chlap o 18l starší a našel si ženskou v práci ,po rozvodu s ním jsem měla právě ty antidepresiva ,jak jsem tu již zminovala ..hrozně mě to sebralo,moc jsem ho milovala,ale zároven jsem cítila že důvěra a vše šlo do kopru ,navíc on se jí nevzdal,mě dělal doma jak jo ,ty dva roky a stejně ne ..a ve mě se něco zlomilo a už nejsem tak hodná ,blbá a důvěřivá .. 😉 takže jak to vidim ,nemusí bejt pokaždý ženská rajda ,když je rozvedená ..vladís se ženit chtěl ,já už vdávat ne ..ale byla to jeho první svatba a chtěl si jí náležitě užít ,takže jsem se vdávala v bílém a bylo to moc fajn,byl jsem za princeznu

martinkka
28. únor 2011

@lenkacar teda, stihla jsi toho už hodně 🙂
@mv to je škoda, že rušíte internet v bytě 😒
Holky, dneska jdu k doktorovi a na krev, tak na mě prosím myslete

lenkacar
28. únor 2011

@martinkka tfuj tfuj at ti to dopadne jak nejlépe může ..já bych mohla sepsat podobné paměti jako ta Balzerová z románu pro ženy

olasek
28. únor 2011

Ahojda holky!!
@lenkacar holt někdy se to tak seběhne 😒, nikdy zkrátka dopředu nevíš, co tě potká ...moc přeju, aby to mimi se povedlo a s Vládisem jste byli pohodová rodinka....Po těch životních trampotách si to jednoznačně zasloužíš!!

Já na sobě cítím, jak mi spadly dolů hormony, prsa přestaly bolet a začala bolet hlava. Něco je špatně...ještě jsem netestovala, ale ani se mi do toho nechce....

lenkacar
28. únor 2011

@olasek nejde o to co se stalo ,jde o to ,jestli v tom chceš žít .. a já nechtěla ..nechápu ženský co se nechaj otloukat ..x let ,já to vydržela 4roky ,byli jsme spolu 6let..na hladinu hormonů se vykašli ,mě vůbec prsa nebolely a byla jsem ..vždyt víš že to dělaj léky ,umělé navození těhotenských pocitů..

lenkacar
28. únor 2011

dneska mám vyrazit po úřadech ,mám jít vladísovi ověřit vysvíga ze střední na matriku,chce si podat přihlášku na vejšku ..a zítra jdu na pracák ,dneškem mi končí PN

olasek
28. únor 2011

@lenkacar díky Bohu za to, jak jsi nastavená, za povahu...některý ženský si to dokážou donekonečna vysvětlit a chování partnera omlouvat...je jedno, jestli jsi vdaná 3x nebo 5x - ono je to vlastně krásný, protože je vidět, že jsi do každýh vztahu šla s tím, že je to to pravý.....každopádně ti moc přeju, aby tohle manželství klapalo!
Dík za podporu...vím, že to dělaj léky, ale dneska jsem sama sebe tak vystresla, že tu od rána brečím a vlastně ještě nemám pořádnej důvod....jsem tele 😒

lenkacar
28. únor 2011

@olasek jsi tele a nebreč ..na tom jak se cítíš nezáleží ,tělo pracuje bez nás ..a je mu fuk ,jestli chceš být těhu a nebo ne .. 😉

olasek
28. únor 2011

@lenkacar Leni, tohle jsem si asi potřebovala přečíst, už je mi líp...sranda je, že vím, že je to příroda, že to nikdo neovlivní a že léky jsou manipulativní, ale stejně....děs běs... díky!

lenkacar
28. únor 2011

@olasek ty za to nemůžeš ,to ty hormony ..já řvala furt ..

olasek
28. únor 2011

@lenkacar ještě že to máme na co svést... 🙂 holt to neovlivníme. Jdu si dát Utroš a na chvilku se ještě natáhnu, protože jsem od 5h vzhůru a šaším tady...to ten týden začal!

martina_z
28. únor 2011

Cau holky!

@olasek Je to jak rika Lenka, priznaky mit muzes a nemusis. Psychicky jsi ted rozhozena mj.i z Utrogestanu. Mne po nem doslova rostlo peri a div jsem nemela halucinace. Furt bych jen brecela kvuli banalitam. Je to hnus. Nemit doma 7 krabicek, tak bych si pri pristim IVF urcite rekla o Crinone, ten je pry lepsi (ale zase asi drazsi).

S tema adopcema to byla vcera dost zajimava diskuze. Pro nas by to asi taky nebylo uplne jednoduchy. Ja nevychazim s mamou a momentalne se s ni nestykam: mam pro to radu duvodu, ktere by snad pochopila i Zubata, ale zvenku to nedela moc dobry dojem a aby si pak nekdo nahodou nemyslel, ze se u nas bude mit decko blbe, kdyz bude mit posahanou babicku. No a manzeluv tata spachal sebevrazdu, takze to nam na pozitivnim PR neprida. Materialne zabezpeceni jsme, bytove podminky ok, bude nam 32, rodice rozvedene nemame.

antoa
28. únor 2011

@lenkacar no stihla jsi toho dost, ale snad to bude již ok 😉 A někdy je bezvadnej chlap lepší než páreček parchošů co lezou na nervy 😝 😝 😝
Já si někdy říkám, co když vůbec nemám mít děti, co když mi byl dám bezva partner, třeba by to mateřství náš vztah pošramotilo....já vím filozofické úvahy co by kdyby, ale co když...? 😀

antoa
28. únor 2011

@martina_z já bych do adopce asi nešla, nesnesla bych ty lustrace, zdá se mi to nedůstojné. No já se s vlastní matkou nestýkám 11 let a taky by se mi to úřadům nechtělo vysvětlovat, co je komu do toho ne?
@olasek já měla z počátku po ET také příznaky těhu, pak to přešlo a já jak schizouš chodila po chvilkách na wc kontrolovat zda už dorazila mrcha, pak 11 den po ET se příznaky vrátily a bylo to tam!!! Taky myslím, že spoustu příznaků dělá Utroš a hlavinka 😉

martina_z
28. únor 2011

@antoa IVF je taky svym zpusobem nedustojne, ale mas pravdu, ze zvidave dotazy Zubate jsou mnohem horsi. Je to ale pro me furt unosnejsi varianta nez zustat bez deti. Ja vim, psala jsi, ze 11 let. A urcite mas pro to taky poradny duvod.

antoa
28. únor 2011

@martina_z to víš že jo, jen tak kvůli malichernosti se přeci s mámou nerozkmotříš ne? Mámu člověk potřebuje v každým věku, ale než takovou tak fakt raději nic.... Mám super sousedku něco jako druhá máma i věkem a ta má dva kluky takže je ráda za dcérku 😀 😀 😀 no a pa mám fajn macechu, zrovna zítra spolu vyjíždíme do lázní na relax. týden. Takže mi to osud nahradil, ale máma je máma co si budem povídat.

martina_z
28. únor 2011

@antoa Mne mati naposledy rekla, ze si to dite stejne ani nezaslouzim a ze mi preje, aby mi sklaplo. 3 dny pred OPU. A to byla posledni kapka. Bylo toho mnohem vic, ale tim tady nikoho nechci zatezovat. Jestli nekdo nekdy zil s pychopatem, tak vi o cem mluvim.

antoa
28. únor 2011

@martina_z tak na tom jsi podobně....já si jen říkám, že než své dítě vystavovat takovému psychoušovi tak raději dítě nemít. Manželovi jsem řekla, že kdybych se nějakou ranou do hlavy začala měnit v mou matku, tak má dovoleno mě mlátit 😠 😠 😠 😕 😕 😕

maruliinka
28. únor 2011

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestly kdyz jste byly na transferu,tak jestly vam tesne pred tim neco pichali nebo neco davali...nejaky hormon...???

antoa
28. únor 2011

@maruliinka mám za sebou 3IVF a nikdy mi před ET nic nepíchali, pouze jsem si dávala Utroš a pak za dva dny po ET nějakou injekci, ale už nevím název

maruliinka
28. únor 2011

@antoa
Ja beru Crinone od transferu,ale injekci jsem zadnou nedostala...ale dekuju zy info 😉

martina_z
28. únor 2011

@antoa Hehehe, muzovi jsem rekla neco podobneho. 🙂

antoa
28. únor 2011

@martina_z úplně dokonalá být nemůžu, vím, že napáchám pokud budu mít dítě spousty jiných chyb, ale to co mě prováděla matka snad ne 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru