• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@antoa kdybys viděla moje taneční kreace ..začlo to ,že jsem tam došla s botama plnýma sněhu :angry: pak jsme se tam přeřvávali ,na to studené pivo ,rozpila jsem i bolest nohou v nových botech a potom od soboty skučim a jsem nachcípaná frajerka
1. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa No, dobře, že už to máš za sebou, to čekání na to bylo asi strašný:frowning2: V tomhle říkám, že jsem ráda, že ty moje potraty byly ze dne na den a dřív:frowning2: Tohle by moje psychika nedala... Poslám pohlazení- i na duši a díky za přáníčko:slight_smile:
1. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar No, jednou za čas je to potřeba:slight_smile: Když to není denně, že jo :grinning:
ted už ti bude doma dobře ,nikdo se v tobě nebude hrabat a máš tady nás ..mě taky bolela pípa v pondělí,dokyna mi na rozloučenou dělala cytologii,asi mi brala spodem stěry pohrabáčem až z mandlí :angry:
1. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokaždý mě těma hákama štípne do pípy ..umělkyně .. :angry:
1. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa holka naše sis užila,jinak s těma Dr. máš pravdu jeden přijímá druhej operuje(ale mě i prohlížel) a propouštěcí zprávu mi přinesla sestra :fearful: a kdy jdeš na kontrolu ke svému gyn. ?a s tím špiněním ...holka já stále ještě špiním a to jsem měsíc po,ale každý to má jiný po 1. jsem byla za týden v poho.
a musíme bojovat hlavu vzhůru! :frowning2:
@tonytony díky moc za podporu...myslím, že jsem tak dlouho v nemocnici být nemusela...vše to všude děsně protahují, na psychiku paráda, mám pocit, že už ani nemůžu brečet....celou neděli a pondělí jsem si povídala s miminkem, jak ho mám ráda a proč to musím udělat a jak jsem jela ze sálu tak jsem brečela, že už jsem sama. Dneska dosšla jedna kráva sanitárka pro prádlo a zeptala se mě jestli tu nemám nějaký prádlo pro miminko a já vyhrkla, tady žádné miminko není....a to mě zase dostalo....
@antoa já nevim ,že se vždycky najde nějaká pipka ,která tomu nasadí korunu a fakt člověku psychicky ,,pomůže,,
1. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn ke gyn jdu až pro ukončení PN a s tím asi nebudu spěchat....možná ke konci měsíce. Já si říkala, že bych šla už příští týden do práce, ale jelikož jsem se sestra a převazuji chonické rány a máme tam tedka syfillis v ráně, tak si říkám, spodek rozdrápanej, imunita v háji a ještě něco lapnu....tak asi půjdu ukončit PN k 1.3. uvidíme, možná i dřív,,,,ted nevím
1. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa co to bylo za ......než někam vlezou by se mohli trošku informovat :angry:
1. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jsi nějaká vrchní sestra?to bych taky chtěla dostat syfla pro nic za nic :pensive: ,jen bud doma ,práce ti neuteče
1. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jo a jinak se nám po tobě děsně stýskalo
1. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jasně nech to tak a až se budeš cítit lépe,no lépe víš jak to myslím tak půjdeš
1. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jsi zlatá....ale že ty taky za to něco chceš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem staniční sestra, ale to je fuk....už taky vím, že práce není vše :wink:
1. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn neboj tady s náma pookřeje
1. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa já si to myslela ,že ty nejsi jen tak obyčejná sestřička :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jasně že za to něco chci ,aby ti bylo o moc líp
1. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar fakt jsi zlatá holka a aby jsi věděla, je mi tu s Vámi strašně fajn a držíte mě nad vodou...a šup už kecat o vaření :wink:
1. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa no nevim o čem budem dneska kecat o včerejších karboších ,který mě dneska hodil na hlavu?
1. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa hlavně, že to máš to nejhorší za sebou, teď už to bude jenom lepší :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dostal polévku z víkendu a palačinku a topinku ..nic víc jsem neuvařila ,ani nevymyslela ,od mudry jsem přišla kolem 18hod.
1. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě dneska dali v nem. první teplé jídlo - paellu fuj hnus....hned jsem si po cestě dala gyros s hranolkama :grinning:
1. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa co je to paella?
1. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar
@antoa můj dostal na večeři zapékané brambory ze soboty a jak byl spokojený :grinning:
@martinkka moje heslo bylo přežít a to se povedlo a tedka to chce čas....ale bude to ok, není to nejhorší neštěstí co se může stát....čas to opraví
@lenkacar rizoto z mořských plodů s olivami- jednak nejím ani rizoto ani moř. plody a na nem. úrovni fujjjjj
1. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa to bych si dala taky jinak se s vámi loučím jdu pracovat tak ahoj holky! :wink:
1. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa cože v nemocce mořské plody jo? já padnu ..zlatý zapečený nudle ala chuť krabice
1. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek