• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@lenkacar Teda koukám, že tady byla filozofická noc...

Tak u nás k PGD vyšetření jsou jen 4 embryjka... Dnes ET ne... Zítra budu vědět ráno po tel. zase víc a padne pak definit. verdikt... Je mi na nic... Navíc mě od včera pořád škrábe v krku, manžel i malá kašel, rýma:frowning2:
2. únor 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony držím pěsti...víc se dělat nedá :frowning2:

Jedu zase do špitálu na kontrolu krve s tou mou leydenskou mutací tak si provětrám hlavu...
2. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa Děkuju... Vím...
2. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to PDG už dělali nebo teprve na těch 4 dělat budou?
2. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa Teprve budou dělat právě:frowning2: No a minule u nás dělali PGD na 6 a jen 1 bylo ok, takže teď prostě trnu, že nebude nic:frowning2: Genetika se moc nemění, bohužel:frowning2:
2. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím..jsem vyspaná ,nakoupíno a vyzvedla jsem si léky ,první antibiotika forte v sobě ,tak snad se mi brzy uleví.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa no s tvým nástupem do práce tak brzy nesouhlasím ,včera jsi správně podotkla ,že jsi rozkuchaná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baronek to mě těší ,že si na moje kydy budeš muset vzít dovolenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale já vás na to upozornovala už tuhle ,že budu ponocovat ..abych vladíse nechala spát ,tak prostě odlezu do haly ,tam neni slyšet tukání na klávesnici
2. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišáku recepty jo? no tak dobrá kuchta zase nejsem ,abych tady musela šířit tyto moudra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska bude asi guláš ,koupila jsem za dobrou cenu kostky vepřového a bude s rohlíkem..seru na knedl.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar knedlík se dá přece taky koupit :grinning:
2. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek dá se koupit ,ale ten mě nenapadnul a já pro něj nejdu ,.bude rohl :wink:
2. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky!
@tonytony to je mi líto,že na PGD jsou jen 4 embryjka,no a jak dlouho jsi po OPU?nám po OPU dělají 3.den PGD a pak když je vše jak má být je za další 2 dny ET.
2. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony však víš jak to je ,někomu stačí jedno a ještě se rozdělí a nakonec jsou to dvojky a někdo jich má 30 a stejně nic ..je to o velikém štěstí.. :dizzy_face: držím ti palečky a ty se nenervuj..
2. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nemáte náhodou zkušenosti s Estrahexal náplastí dneska jsem jí dostala mám si jí nalepit 2 DC.
2. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka o téhle náplasti jsem ještě neslyšela, na co je?
2. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou to hormony měli by mě připravit před KETem sama jsem to moc nepochopila.
2. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka tak to taky sliším prvně,možná i proto,že já na KET nikdy nešla :frowning2:
2. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to slyšim prvně ..to bude něco jako estrofem asi
2. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala mi vybrat mezi práškama už nevím jakýma a doporučila mi tu náplast
2. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt ty hormony je furt na jedno brdo akorát tady ušetříš žaludek :wink: tak hlavně aby to pomohlo
2. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám že to pomůže
2. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k Vam pridat? Cetla jsem Vas v noci, kdyz jsem nemohla spat, a libite se mi :slight_smile: Baronka znam z jine diskuze, koukam kocko, ze cekas po KETu. Fandim Ti moc!

Ja jsem po prvnim IVF, ktere na 99% nevyslo - dnes jsem 12DPO a krvacim jak blazen. Domaci test negativni, jen to jeste musi potvrdit v patek z krve. Mela jsem dve osmibunecna embrya po tridenni kultivaci a mame 2 mrazacky ve stadiu moruly (ctyrdenni kultivace).
2. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem zvládla všechny doktory objet, ale jsem hyn...či na úhyn :slight_smile: , ještě si budu ředit krev 5 týdnů injekcemi a nechala jsem se od pondělka uschopnit, doma to nezvládám, sama a není kam a za kým jít v té naší díře po kráteru.
Jinak dneska než jsem jela tak jsem si obalila žampecy a květák a ted jsem to usmahla a dodělala brambor. Zítra udělám játrovou omáčku a vytáhnu z mražáku knedlík a bude. 20 min záležitost. :wink:
2. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z vítej mezi námi, každá nová tvář vítána, pokud v dobrém přichází :grinning: , jinak moc mě mrzí tvůj neúspěch, ale ono prý první ivf je jen testovací co tělo na to a těhu je náhoda tak nevím...ale každopádně vím, mrzí to a bolí
2. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z to je mi líto :cry: čekala jsem lepší zprávy ...
@antoa možná máš pravdu, že práce ti pomůže zapomenout ...
2. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek to víš, že jsem pořádně zvažovala pro i proti, ale ta práce se mi pořád zdá lepší než zblbnutí :wink:
2. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa když nad tím přemýšlím, tak bych do práce šla taky, doma je to potom na zbláznění, máš můj plný souhlas
@martina_z a chodíš normálně do práce nebo jsi od OPU doma?
2. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa Cetla jsem, co potkalo Tebe a preju hodne sil.

Mrzi me to moc, ale uz se upinam k dalsimu pokusu. Neda se rict, ze by to byl vyslovene neuspech, kdyz jsem hezky reagovala na kratky protokol s antagonisty. Mela jsem 8 peknych vajicek, ktera se vsechna oplodnila. Ze se 4 embrya nehodila na mrazeni, s tim nic nenadelam. Nekomu to dopadne mnohem hur - zadny transfer, natoz mrazacci.
2. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek KET bude nas ;) Na OPU a den po OPU jsem mela dovolenou, PN mam od ET. V pondeli bych mela naklusat do prace.
2. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z Jestli ti můžu poradit, tak KET naplánuj co nejdříve (do 3 měsíců) dokud máš v sobě hormony :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek