Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z já mám pulmicort a na netu píšou ,že to neni vhodný v těhu a mě řekla že jo 😠

martina_z
3. únor 2011

Lenka: Ono delat klinicky studie na tehotnych je narocny, vyrobci leciv se radeji sichruji, kdyby neco. Antidepresiva se v tehotenstvi taky nesmi, ale pokud je vetsi riziko, ze si mamina hodi masli nebo bude mit tezke deprese, tak ji radeji nejaky prasky daji. Jsi v pohode, kdyz si ted nefoukas?

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z zatim jsem v poho ,nefoukam měsíc

capricej
3. únor 2011

ahoj holky, tak dneska jsem začla krvácet na plný obrátky. Docela jsem to obrečela. No bohužel.
Holky mohly by jste mi říct co mě bude teď čekat?

lenkacar
3. únor 2011

@capricej ahoj to je škoda..no ted se hezky vymrchuj a objednáš se na kontrolu a pak dáte řeč,hlavně nebud smutná

capricej
3. únor 2011

@lenkacar no a můžu se zeptat jestli se ivf někomu povedlo hned napoprvé??

lenkacar
3. únor 2011

@capricej mě třeba ne ,ale na jiných diskuzích se občas povede ,ale spíš to chce trpělivost

martina_z
3. únor 2011

@capricej Asi 25% holek otehotni pri prvnim IVF, par jich znam. Vim jak se citis, ja zacala po uternim spineni krvacet vcera ☹ Mas mrazacky aspon?

capricej
3. únor 2011

@lenkacar no trpělivost to se řekne.
a chodíš do práce nebo jsi doma na nemocenské, nebo jak dlouho po ET jsi na nemocenské??

capricej
3. únor 2011

@martina_z no já jsem začala špínit už v pondělí, včera už to vypadalo, že tom přestalo a dneska ráno taková rána.
Mám 4 mrazáčky, ale nevím, kdy si pro ně budu zase moc jít.
A ty jsi taky měla první IVF?? A máš nějaké mrazáčky?

lenkacar
3. únor 2011

@capricej já jsem na PN ,ale jsem po potratu a ted marodim..,s virozou ..

lenkacar
3. únor 2011

@capricej za 2 ,3 měs můžeš jít

capricej
3. únor 2011

@lenkacar aha, no já jsem po potratu byla na PN snad měsíc a půl nebo tak nějak už si to moc nepamatuji.
Hele můžu se na něco zeptat??
Jednou na akci byl jeden chlapík a říkal nam, že umí zjistit kdo bude mít kolik dětí , tak se k němu seběhly všechny ženské no a u mě bylo, že žádné nebudu mít, tak mě to od té doby docely mrzí a teď si říkám, že to asi bude pravda. Jsem asi hrábla, co :D

capricej
3. únor 2011

@lenkacar za 2 až 3 měsíce jakto že tak dlouho???

lenkacar
3. únor 2011

@capricej jo taky jsem jednou takovýho debila potkala ve vlaku ..na to nemysli ..

martina_z
3. únor 2011

@capricej Tak vidis, KET nam urcite vyjde 😉 Ano, bylo to moje prvni ivf, mrazacky mam 2. Mne teda rekli, ze jestli budu 10dc v poradku, muzu jit na KET hned.

lenkacar
3. únor 2011

@capricej no chtějí po 2mrchách nejméně ..aby se sliznice pěkně udělala a celkově se tělo dalo do kupy ,hned to tady udělaly snad jedný holce co vim..

capricej
3. únor 2011

@lenkacar tak to jsem myslela, že se tak dlouho čeká , když by mi dělali revizi dělohy. To bych neřekla, že i po tomto

martina_z
3. únor 2011

@capricej Jezis, tyhle vestce, sarlatany a hvezdopravce uplne nesnasim! Kolikrat jsem slysela, ze cpali cajicky a vymenu energii i zenskym, ktere nemaji vajecniky nebo vejcovody. Na to se vykasli, mne zase pred 2 lety predpovedela kartarka, ze porodim zacatkem roku 2011 a vysledek? 😀

capricej
3. únor 2011

@martina_z jak 10dc v pořádku. Co znamená v pořádku?

capricej
3. únor 2011

@martina_z :D hm tak se trošku spletla a chtěla říct koncem roku 2011. Jo jenomže to nebyl žádný takový co jsi je vyjmenovávala, ale kámoš co ho znám dlouho.
Hele taky tě tak bolí břicho jak mě? Je to docela děs běs.

capricej
3. únor 2011

@lenkacar a ty jsi potratila ve kterém týdnu? já jsem poprvé potratila v 6tt, ale to jsem otěhotněla úplně normálně, po snaženíčku s manželem, je pravda že jsem brala clostík a nic víc.

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z no mě jeden předpověděl že na začátku roku 2010budu těhu a potratim..bylo to na konci roku ,ale trefil se a pak taky mluvil ve smyslu ,že kdybysme se postavili na hlavu tak nic nebude ..

lenkacar
3. únor 2011

@capricej v 10tt dvojčata.. 😉 už mě i napadlo ,že se k němu zase objednam jestli mi řekne něco jinýho ..

martina_z
3. únor 2011

@capricej Boli to jak prase, ostatne jako vzdy. Musim jist valetoly, bez toho to nedam a ibalgin mi nikdy nepomohl. Zkousela jsem caje i cvicim Mojzisovou, ale MS je bolestiva porad. V poradku znamena dostatecne vysoka sliznice a dominantni folikul. Ale jak tak koukam, zalezi asi na CARu, nekdo rika, ze je lepsi pauza, nekdo zase, ze je lepsi jit na KET hned, dokud je telo nadopovane hormony.

capricej
3. únor 2011

@lenkacar tyjo, tak to je blbé. No možná to bude znít pitomě, ale setkala jsi se někdy s tím, že by dotyčna třeba potratila jenom to jedno a druhé by se v pohodě udrželo??

lenkacar
3. únor 2011

@martina_z mě pomáhá algifen kapky ..

lenkacar
3. únor 2011

@capricej taky tu je dost takových holek .. 😉 možné je úplně všechno ,pro mě je to záhada co se v tom těle děje ,bez našeho vědomí

capricej
3. únor 2011

@martina_z a kdy jsi měla jít na kontrolní odběr krve?

capricej
3. únor 2011

to já neberu žádné léky, já na to nejsem, stejně tě to jenom oblbne nic jiného

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru