Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

baronek
7. únor 2011

Ahoj holčiny, tak ta druhá čárka tam je, ale já to neumím vyfotit 🙂 tak alespoň náznak 🙂

lenkacar
7. únor 2011

:-baronkovi už jsem se obdivovala vedle ,ale znovu holka ,jen tak dál.. 😵 D 😝 já se ted probrala po hrozné noci zase a k ránu už se mi chtělo spát ,ale vzbudil mě vladísovo budík tak jsem šla čurat a po cestě zpět v tý tmě na mě promluvil v hale ,já ho vůbec neviděla,zařvala jsem a bylo po spaní..usnula jsem před chvílí a bolí mi hlava jako prase..a furt mi to v tý palici šrotuje dokola ..práce,art ,šehrezáda,vladís ... 😀 😝 😀

baronek
7. únor 2011

@lenkacar ty ses koukala na tisíc a jedna noc??? Jsem zvědavá, na čem se dneska v Artu domluvíte, doufám, že Ketík schválí co nejdřív 🙂 a manžel bude papíry podepisovat dodatečně 😎

misi.21
autor
7. únor 2011

ahojky,koukám samé hezké zprávy 😉
@baronek gratuluju,tak ať už jen sílí 🙂
@lenkacar tobě ať to dobře dopadne a můžeš se do toho zase vrhnout 🙂
antoa držím palce ať tě v práci moc neserou 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 už máš výsledky z NT?

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar zítra jdu na kontrolu,tak mi je řekne tam,ale UTZ byl v pořádku a nikdo mi za ten měsíc nevolal,tak sned je vše OK. To by mě nenechali čekat měsíc do kontroly,kdyby se něco vážného dělo,aspoň teda doufám. A zítra mi budou brát tripl testy,tak doufám,že mě pak nebudou zbytečně děsit... Prý jsou dost nepřesné a vycházejí falešně pozitivně. Tak uvidíme. Holky věřily byse že už jsem 17tt?? Neskutečně rychle to letí.

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 jojo letí to neskutečně .. 😵

baronek
7. únor 2011

@misi.21 budeš mít dobrý rodit v létě 😀 to pak můžete být pořád venku, to by se mi taky líbilo 🙂

misi.21
autor
7. únor 2011

@baronek no ono to zase tak super není. Pokud bude pěkné léto,tak s tak malým miminkem budu chodit ven ráno a odpo podle počasí... Bydlíme ve městě a k řece do chládku pod stromy to mám přes půlku města,tak abych ho chudinku neuvařila. 😒 Fakt bych si tenhle rok přála,aby víc jak 25 stupňů nebylo

lenkacar
7. únor 2011

já osobně taky pařáky nemusim..u nás v paneláku je to peklo pod tou střechou .. 😎 asi bych se dobrovolně odstěhovala na chatu mezi babouky

baronek
7. únor 2011

@misi.21 tak já bych si to pod pergolou užívala, ale chápu, že ve městě je to úplně o ničem jiným ...

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar jenže já bohužel nemám ani tu chatičku. A u našich na vesnici,kde je venku krásný stín celý den,se bude přestavovat,takže bych si moc nepomohla... No uvidíme jak to bude..

misi.21
autor
7. únor 2011

@baronek no právě,ja mít baráček,tak je to krása...

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 no nemysli naše chata neni žádný dáreček ,máme tam jiné věci ,které ti kazí pocit krásna ,vid baronku 😀 😀 😀

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar nějaký pavoci by mě teda nerozházeli 😀 😝

baronek
7. únor 2011

@misi.21
@lenkacar kdyby to byli pavouci, tak by si Lenička lebedila, tohle je obr pavouk 😀 😀 😀

lenkacar
7. únor 2011

@baronek si piš .. 😀 😀 😀

misi.21
autor
7. únor 2011

@baronek 😀

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 nedavno jsem baronkovi psala ,že máme príma chatu zděnou 3+1 a vedle souseda ,judr ,úplně největší kretén a nechutnej kozel na světě 😀 ,chodí tam nahej,sere kudy chodí ,hulí takže tuberáckej kašel a našel si i takovou ženskou ,tak se předhání kdo se víc usere a kdo se asi dřív z toho kašle poblije ..a to nemáme mezi sebou ani plot a tak se kdykoliv zjeví přímo za mnou..je mu přes 60l podotýkám,abysis nemyslela ,že tam očumuju mladíky

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar fuj,to je hnus...

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 to mě povídej ,už vim proč tu chatu prodávali v zimě ,když tam ten debil neni ,že jo..chata za půl mega a myslim ,že díky tomu debilovi by byla neprodejná

baronek
7. únor 2011

@lenkacar on tam nebude napořád a navíc, kdybych tam měla chatu já, tak bych se pořádně ozvala, protože tohle není lidský 😝

lenkacar
7. únor 2011

@baronek hele já tomu věřim ,že ten je tak vyuzenej ,že tady bude smrdět do 100let

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar a nejde si tam udělat aspoň ten plot??Nejlíp a ostnatým drátem. když už se na to musíš koukat,tak aať se nemusíš bát kde se vynoří...

baronek
7. únor 2011

@lenkacar ten plot bych taky udělala, nasázela tůje, přes které není vidět nebo provizorně bambus 😀

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 já tam nasázela aspon thuje a bránu po který se mi pnou růže,aby byl prostor uzavřenej a on jde přímo na návštěvu chápeš?

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar vždyť říkám,ostnatej drát.. A zamykat,zamykat,zamykat.

lenkacar
7. únor 2011

@misi.21 no a špunty do uší ..tomu říkat krása 😀 😝

lenkacar
7. únor 2011

bolí mi břicho jak včera jako na mrchu ..že by ta ovulace hýml?

misi.21
autor
7. únor 2011

@lenkacar no prostě relax 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru