• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
10. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ordinuju vzpominky na cestovani, v tv nebezi nic, co by me zajimalo. A mam slibenou dovcu na Lanzarote, kdyz nevyjde KET.
@lenkacar nějak nestíhám co bude zítra? :confused:
@monnn jdu se podívat do nové práce :wink: pokud by se mi tam líbilo,tak to tam zkusim a tak ket odložim
10. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar přeji hodně štěstí,ale nevím con přát štěstí nebo ketík :wink: :slight_smile: hele hlavně vykroč pravou nožkou :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar neboj ono to půjde i bez potrubí a spermouše vždycky nějaký vhodný vyberou.

Teda holky co jsem na těch hormonech se mi každej den zdá nějakej sen,to jsou ale takový hovadiny a sem teď četla že to taky způsobuje nějakej hormon ty sny a časté buzení, dneska jsem zase spala jen do tří. Nevím jak dneska zvládnu ty návštěvy.
11. únor 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už se 3 roky plácam mezi pracemi a carem ..je to únavné .. :unamused: ,taky nevim co si víc přát ,hlavně už nějakej konec
11. únor 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a kdy máš ten pohovor?
11. únor 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar neboj ono jednou vyjde oboje,ale víc ti přeji to miminko a mateřskou, na práci je času po zbytek života až až.
11. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a já bych ti přála, abys našla super práci, dostala smlouvu na dobu neurčitou, pak po zkušební době otěhotněla a to by bylo super, protože by ses měla kam vrátit :grinning:
11. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jsme jako sudičky :sweat_smile:
11. únor 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no to jí to pěkně nalajnujem hehe :grinning: no já měla hrůzu aby se v práci nic nedověděli a teď mám mít novoi smlouvu od března i více peněz, se modlím, aby se to nezdrželo. Jenže nová smlouva na novou firmu a novýho majitele, takže 3 měsíce zkušebka, aby mě pak nevyhodili ještě, by mi snad neudělali po těch letech.
11. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek v 9hod. tam mám být ,takže za chvilku mažu ,mam to kousek :wink: ,jen to prostě zkusim a uvidim ,pokud se mi to bude zdát strašné ,tak tam nepůjdu ,ne holčičky je to na dobu určitou s možností prodloužení a to už je asi všude :pensive:
11. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Jsem po 1. neuspesnem IVF. 2. IVF planuju tak na zacatek podzimu, neb v dubnu nastupuji taky do nove prace. Rozhodla jsem se ale, ze podstoupim veskera mozna vysetreni vcetne imuno, at nemam vymluvu. Vcera jsem si byla v CAr pro nejake vysledky kvuli tomu imuno vysetreni. S dr. jsem se jeste bavila o pricinach naseho neuspechu. Mela jsem vlastne 7 vhodnych vajicek k oplodneni, ale bohuzel se oplodnili pouze 3. Ukazoval mi v protokolu i vyvoj embryi, ktery se 3. den se zpomalil a meli jsme embrya typu 5/1. Rikal, ze je to spatne, ze by tam melo byt aspon 5/2. Nakonec mi zavedli 5. den 2 kompaktni moruly. Z jeho vysvetleni jsem pochopila, ze ty embrya uz byla vlastne predem odsouzena k zaniku, ale i presto je mi zavedli, cimz jsme vlastne zbytecne prisli o jeden pokus. Nevite co to oznaceni znamena?
11. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek kdy budou výsledky krve?
11. únor 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviknufik vůbec netušim o co jde ,u nás ti nic neřeknou
11. únor 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar teď jdu volat :astonished:
11. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar držím pěsti při pohovoru
@eviknufik takto nám v caru promarnili 1ivf, z 8mi vajec zbyl jeden zdechláček, kterej zavedli, ale rozhodně z toho nic nemohlo být, nevím proč to zaváděli, ale když jsme začínali ivf tak jsme tomu tak ani nerozuměli a nechali jsme si líbit vše
11. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar HCG je 305,4 :grinning:
11. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek gratuluji a ať to dovedeš do zdárného konce!!! kolikátý den po ET jsi?
11. únor 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa dneska jsem 15. den po KET, krev je ze včerejška :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek super, to vypadá na jedno....ale to stačí ne? :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je dobré vědět, že někomu KET vyjde, dává mi to větší naději
11. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa tajně jsem si přála dvě, ale i za jedno budu moc a moc vděčná :grinning: a nebudu se rouhat :sunglasses: Je to takový zvláštní pocit :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa a kolik máš mrazáčků?
11. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa A do jakeho CARU chodis? A uz jsi po 2. IVF? Dopadlo lip? Ja mam z neho strach, bo mi rekl, ze kdyz mi bylo odebrano 14 vajuch, z toho 7 vhodnych na oplozeni a nakonec se oplodnili jen 3, tak ze je chyba i ve mne, ze mam nekvalitni vajca. MM ma oligoasthenoteratospermii. Tak mam ted nervy naprosto v kyblu. MM je 30 me bude letos taky, a mam strach, ze se nam to nikdy nepodari. Vcera me dr. uplne rozhodil. jsem to aj obulela :unamused:
11. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek jééé,další těhule,gratuluju... Ať je vše v pořádku.
11. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jé gratulka těhulko, doufám že se vneděli přidám s dobrýma zprávama :slight_smile:
11. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek 2 zamražená
@eviknufik 1IVF 3/2009 8 vajec, jedno k ET zdechláček
2IVF 5/2010 2 vajca, obě kvalitní k ET, biochemické těhotenství, konec v 7tt
3IVF 11/2010 7 vajec 2ET +2 zamražená těhotenství, jeden plod, 26.1 na NT+ objevena vývojová vada neuzavřená hlavička, 31.1. 2011 revize v 13tt, nyní čekáme na výsledky z genetiky z plodu, abychom věděli jestli to byla náhoda či ne a pak se rozhodneme kdy na ket
můj problém jsou polycystická ovaria a anovulace + musím si ředit krev mám leydenskou mutaci...tak asi tak
11. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek