• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@petapal Tak to jsme dve, co se klepou. Vcera 10dc jsem mela na UZ spoustu malych folikulu a zadny dominantni. Vzhledem k cyklum 26 dni mi to prijde divny a bojim se, aby ovulace vubec byla. Pritom anovulacni cykly nemam. Holky, nevite, jestli IVF muze rozesrat cyklus tolik, ze v nasledujicim cyklu zadny vajicko nevyprdnu?
12. únor 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z No já např. po stinulaci na IUI, jsem potom za měsíc neměla skoro žádný měsíčky, jeden den jsem trochu špinila a końec, pak mi na Caru dali antikoncepci, prootže to v krvi nedopadlo dobře a nemohla jsem podstoupit další stimulku, prý by to bylo neúspěšné, tak nevím :(...jestli to dělá stimulace, že pak máš cyklus i ovu rozhašené.
12. únor 2011 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z já myslim, že může. Taky jsem v tom cyklu po IVF neměla ovulaci, měla jsem to nějaký rozdrbaný a pak další cyklus už byl normálně ovulační
12. únor 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste me teda moc nepotesily, ale zase dobry vedet, ze se pote vse obnovilo. V pondeli snad budu chytrejsi.

Ciste teoreticky, pokud by aspon sliznice byla v poradku, pro KET v podstate ovulaci ani nepotrebuju? Plno holek s anovulacnimi cykly jde na KET, vyfasuji estrofem, ovulace se nekona, jen nafasuji utrac a pak jim embrya zavedou a pokracuji v utrogestanu az do konce 12tt.
12. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z asi pro KET ovulaci nepotřebuješ ... oni ti dají nějaký hormony na růst děložní sliznice a tim to tělo asi oblbnou
12. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s anovulakem dostavaji estrofem nebo estrimax od zacatku cyklu - tak uvidim v pondeli. Jen jsem KET chtela uz ted, v breznu v dubnu mam nejaky sluzebky a bude se mi to blbe ladit. Jsem otravena jak malajskej sip.
12. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z ahojky, já mám normálně ovulaci a pro KEt ji potřebuješ :slight_smile: Estrofem a prednison jsem dostala pět dní před KET a Crinone tři dny před :wink: Budu držet pěsti, aby ti to tenhle měsíc vyšlo. Ty máš 4 mrazáčky nebo si to pletu???
12. únor 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Uz jsem z toho jelen, holky s anovulakama zase rikaji, ze ovulaci nepotrebuju. A asi to bude v kazdem CARu jinak. Diky za drzeni palcu - mrazacky mam 2, ctyrdenni moruly.
12. únor 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z já jedila právě skoro každý den na ultravuk, aby jsme ovulaci neprošvihli a stanovil její datum a pak naplánoval KET. A vím, že holčiny jiné diskuse dostávali i pregnyl nebo ovitrille na vyvolání ovulace, tak já taky nevím :frowning2:
12. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z jo já věděla, že tam nějaká čtyřka byla :wink:
12. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já to měla úplně jiný na stimulku i OPU jsem se těšila jak malé dítě na Vánoce,mi všichni říkali jak jsem krásně pozitivně naladěná,že to musí vyjít a houbelec :frowning2: - takže jak jsem věřila na pohodu tak si myslím,že můžeš být naladěná či nenaladěná a stejně .... :confused:
12. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z nepotřebuješ ovulaci .. a potom máš léky ,pokud máš ovulaci můžeš mít nativ :wink:
12. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar konečně přišla nějaká mudra :grinning:
12. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych byla mudra ,vymudrovala bych si malýho uřvánka
12. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z podle mě to jde i s ovulací i bez ní, když jí nemáš, tak si pomůžou hormonama...vždyť i holky, který nikdy nemají ovulaci a musejí mít třeba i darovaný vajíka můžou jít na transfer a to je přece něco podobnýho jako KET
12. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar užvánek bude :slight_smile: a ještě tenhle rok, protože je plodnej rok a bude se těhotnět jako po másle :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no dyk to žikam :grinning:
12. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar vidiš to, jak se shodneme :grinning:
12. únor 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka baže shodnem..na tohle jsem se ptala ,tak proto to vim.. :wink:
12. únor 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar už jsme holt odbornice, mohli by jsme si zařídit poradnu :grinning:
12. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mohly bysme mít společnou a jmenovala by se ,,Marlenn,, hezké ne?
12. únor 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Super :grinning: je vidět, že máš podnikatelského ducha
12. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka :grinning: :grinning: :grinning: jdu se vyvalit k telce a budu čumákovat na nestydu ,byli jsme na tom v kině a docela dobrý
12. únor 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky se na to budu dívat, v kině jsme to nějak prošvihli :slight_smile:
12. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka aspon jste ušetřili ,kdybych měla hbo tak koukam na nový měsíc
12. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mně stačí ten Nestyda :slight_smile: docela se na něj těšim
12. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no mě se teda jako víc líbí ten Robert Pattinson,bo jak se píše,no ale co nadělam a kvůli tomu ,že jednou za 100let daj film pro mě ,si nebudu platit rozšířenej program ,že jo..jo a taky mě dojala KLDR ,že požádala o jídlo ,když tady našinci chcípaj hlady ,tam kdyby idioti neválčili co pamatuju tak by se měli dobře.. :angry: vždycky to odserou obyčejný lidi ,který za nic nemůžou ..tam i tady
12. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :wink: jj máš pravdu
12. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jo jo, moje řeč
12. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou ..hezké sníky všem
12. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek