Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
13. únor 2011

@monnn bez trubek neotěhu víš 😀 😝

monnn
13. únor 2011

@lenkacar hele ale mohl by se stát velkeeej zázrak,ne 😉 😀

antoa
13. únor 2011

@ami33 moc gratuluji, je fajn vidět úspěchy druhých, žene mě to dál 😉
@lenkacar co víš, panna Marie otěhotněla a ani si nevrzla, tak co když 😝 😝 😝

vera5
13. únor 2011

@ami33 Tak to je mega! Gratuluji! Tolik jednoho rána, krásný, hned je to veselejší všechno!🙂

monnn
13. únor 2011

@lenkacar jo jak píše antoa 😀 😝 😝

tonytony
13. únor 2011

@ami33 Jé, tak to je super, to už jsi dnes 3., kdo hlásí //. Dnes je prostě šťastný den, byť 13.🙂 Moc gratluju taky... Já ještě budu testovat do úterý, tak jak mám a pak asi teprve budu volat do Caru nebo ev. zítra, co a jak... Máme to dost z ruky a daleko a já fakt nedoufala, takže to musíme nějak teprve naplánovat, kdy bychom mohli vůbc jet, malá navíc opět marodí, takže nevím, jak to poladíme, ale nějak jo... Vůbec nevím, jak to tam pak je, kdy UZ atd., tak musím vše vyzjisit... Teď se jen modlit, aby to skončilo dobře...

tonytony
13. únor 2011

@antoa My si taky skoro ani nevrzli🙂)

lenkacar
13. únor 2011

já jsem nějaká jako v klídku,měla jsem teda trhání jít ke kartářovi,ale je fakt ,že já to neberu jako informaci ,ale jsem schopná na tom základě měnit život a to není dobré

lenkacar
13. únor 2011

a já? já už pérko neviděla ani nepamatuju ,nejdřív vymlouvačky že jsem těhotná ,pak rozbitá a ted když by to šlo ,tak ho bolí ruka ..a co jako že ho bolí ruka žejo.. 😀 😀 😝

tonytony
13. únor 2011

@ami33 MNě teda nenaběhla hned, dokonce jsem ji nejdřív prostě hned neviděla- tu první minutku jsem to už vzdávala, pak teda najednou doušek a tmavnul🙂 Světlejší je podstatně než ta druhá, ale žádnej doušek, který bych musela vytahovat očima to není, prostě čárka🙂 Snad bude sílit... Mám teda 10ku mamatest- samozřejmě, že jsem musela udělat dva... Na zítra mám další 2 mama a jeden nějaký jiný...

ami33
13. únor 2011

@antoa @vera5 holky děkuji moc, tenhle rok je náš...uvidíte.
@tonytony krásnej den, zejtra valentýn a mě by vycházel termín porodu chvilku před manželovýma narozeninama, pokud teda nebudou dvě, tak čárka je docela silá a najela rychle nějak.

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar No, znásilnit, co s ním, se simulantem jinýho🙂 Nebo Ti půjčím toho mýho, protože ten by teda mohl pořád a teď bude mít utrum, já bych se strachy po...

antoa
13. únor 2011

@tonytony já si včera vrzla po 4,5 měsících 😀 😀 😀 skoro jak když to bylo poprvé...jiní chlapy za to platí a ten můj to měl už podruhé 😅 😅 😅

ami33
13. únor 2011

@tonytony já dělala taky mamatesty, ještě mám 4 tak budu testit každej den

tonytony
13. únor 2011

@ami33 Budou dvě!!! Uvidíš! Když plodnej rok, tak pořádně! Taky bych brala klidně dvě a to jsem nikdy vyloženě dvojky nechtěla, teď bych za ně dala cokoli🙂 Kdy by jsi měla termínek? Já kolem 23.10.- už jsem si to spočítala🙂

lenkacar
13. únor 2011

@tonytony tovíš ty si navleč pás cudnosti 😕 ,já taky nechci skokana roku ,mě stačilo sem tam..vyhnat babouky 😀 😝

ami33
13. únor 2011

@tonytony tak mě postačí i klidně jedno,ale když budou dvě tak budu taky šťastná, nemáme žádný, takže by to bylo při jednom.

tonytony
13. únor 2011

@antoa No, asi tak🙂 My to tak měli kvůli mýmu krvácení v těhu podobně, prostě mělo to něco do sebe pak🙂

tonytony
13. únor 2011

@lenkacar Jo, už si ho navlíkám a přísahám, že mi to chybět nebude, jen, když bude Brouček🙂

vera5
13. únor 2011

Holky kdy jste tedy začaly poprvé testovat?

antoa
13. únor 2011

@vera5 já netestovala vůbec, šla jsem rovnou do caru, chtěla jsem mít naději co nejdéle.

misi.21
autor
13. únor 2011

Ty jo,tady se to teda pěkně rozrůstá 😉 Všem moc gratuluji a přeji ať je vše v pořádku. Jen tak dál holky. 🙂

sponiarka
13. únor 2011

Ahoj přidávám se ke gratulaci přeji hodně štěstí 🙂

monnn
13. únor 2011

@antoa tak to je doba 4,5 měsíce no já tě asi doženu 😀 já totiž to pořád mám "mrcha"se mě drží jako klíště 😠 sice je to slabé,ale je
@vera5 já prvně testila den před HCG -13 dní po ET
@lenkacar hele ruka,tu k temu přece nepotřebuje nééé 😀 😝

lenkacar
13. únor 2011

@monnn že jo ,moje řeč 😀

monnn
13. únor 2011

@lenkacar 😀

antoa
13. únor 2011

holky jedu povinně a nejde se tomu vyhnout ke švagrové na návštěvu, po prvním neúspěšném těhu v létě 2010, kdy jsem měla těhu ukončené v 7tt v rodině rozhlásila, že jsem měla mimoděložní těhu, když jsem se jí ptala proč tak lže a plete se do věcí do kterých jí je prd, tak mi řekla, že pokud bych řekla něco jiného, tak bych to v jejich rodině nemusela rozchodit. Kráva, jen jí přeju ať nemá stejné problémy jako já jinak by to nemusela rozchodit. 😝
Ještě že jsme manželové rodině o mém zimním těhu neřekli, protože říct jim, že jsem musela před 14 dny jít na revizi v ukončeném 13tt kvůli vývojové vadě plodu tak bych to asi nepřežila 😕 😕 😕 a neměl by vám tu kdo psát 😀 😀 😀
Fakt takový lidi zbožňuju, ale jak se říká melou pomalu, ale jistě!!! 😉

Tak mi držte pěsti ať to přežiju!!!!!

lenkacar
13. únor 2011

@antoa tak pevné nervy ..to je ale návštěvička za všechny prachy

martina_z
13. únor 2011

Tony a Ami, gratuluju holky, tento tyden vim tedy o 6 pozitivnich testech u dlouhodobych snazilek 🙂 To je krasa!

martina_z
13. únor 2011

@antoa Tybrdo, ta svagrova je teda pekna pi... Jsem horka hlava a rekla bych ji neco, ze uz by me pak v zivote nechtela videt a ja bych k ni nemusela na navstevu. 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru