• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
13. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo nenamalovaná ,triko černý od barvy :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj i když to slyšíš,že ta nebo ta má problém si říkáš to jde mimo mě já problem mít nemůžu a pak ledová sprcha a seš v realitě a právě tebe se to týká,že jo :frowning2: no já plánovala,že se vydaří hned 1.IVF ani jsem neplánovala přihlásit syna do družiny a ted jsem ráda,že jsem ho tam přihlásila - druhé IVF taky v haj...
13. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z tak tak :grinning: děkuju, budu to potřebovat
13. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn my tady běhali s metrem a měřili kam dáme postýlky,když si na to první těšení vzpomenu ..a potom už takové nikdy nebylo ..
13. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar když tak na tebe koukám jsi podobná Iloně Czákové :wink: , kočka
13. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U dvojcat bych se podelala strachy - kvuli rizikum, ale jinak se vychovy dvou deti araz nijak zvlast nedesim. Mozna protoze nevim, co to vsechno obnasi. :slight_smile:

@monnn Prosimte, my malem koupili byt 4+1, aby melo kazde dite svuj pokojicek. Nastesti jsme koupili 3+1, takze z puvodne planovaneho detskeho pokoje muze byt pracovna. A nebo si poridime kocky a bude to jejich pokojicek.
13. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar no jo kdo to tam je,taká kočka :slight_smile: :wink: a nic nepotřebuji,jen to jedno být těhule,ale s tím mi asi nepomůžeš,že jo takže můžu chválit do aleluja :grinning:
13. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar To samy, jsem stejnej cvok :grinning:
13. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z taky bych měla strach, ale ten už budu mít vždycky, i když budu čekat jedno :unamused:
13. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar když si vzpomenu jak jsme přemýšleli, kde v menším 2+1 dáme postýlku a kam přebalovák a jak jsem manželovi nadávala, že kouří a prokouří peníze na výbavičku a jak málo vydělává...jak je vše pomíjivé. Den po tom, co nám na NT+ sdělili tu osudnou vadu tak dostal velice dobře placenou práci. Jak ten strach a radosti atd jsou pomíjivé.Kdybych si těch 13týdnú raději víc úžívala, ale to je samé kdyby...
13. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa takhle nemůžeš uvažovat
13. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar a je fakt, že to byli nejštastnější dva měsíce mého života a nejhezčí Vánoce, jak bylo krásné když mi mm hladil bříško, jak bylo hezké když měl u uzv na Vánoce slzy v očích když mu dr. ukazovala jak bije malýmu srdíčko..ach jo
13. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já vím, ale najednou si uvědomíš co je fakt důležitý
13. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa škoda, že si to člověk uvědomí vždycky, až když už je pozdě :unamused:
13. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malem jsme jeste udelali tu blbost, ze jsme meli v planu udelat si loznici v mensim pokojicku, aby deti mely vic mista :grinning: Nastesti jsme v tom vetsim - jestli se ty 2 deti povedou a budou nam vytykat, ze maji malinky pokoj, tak jim reknu, ze se mely narodit driv. :sunglasses:
13. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z jo, jo :sunglasses: stavíme domeček a taky jsem si jako ložnici vybrali ten největší a nejhezčí pokoj, 2 menší zbyly jako případný dětský pokojíky
13. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z jasný mají hold smůlu, kdo pozdě chodí sám sobě škodí :wink:
13. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprdele, chtela jsem 2 nebo 3 deti a ted budu stastna i za jedno :frowning2:
13. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa jj,ale já to stejně nějak cítila nebylo mi dobře už od 5tt, sem byla i doktorky pro prášky,ale podala mě je sestra a já ji i chtěla říct,že chci k Dr.,že my není dobře,ale byla jsem zticha a odešla ,sem si mohla ušetřit 2týdny, na druhou stranu jsem aspon trochu na Vánoce věřila a radovala se,že to bude Ok,.takže kdyby,kdyby..by sme tu nediskutovaly,že jo?
13. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem si uvedomila, ze uz zrejme nestihnu porodit pred 32. rokem. Starnu a plodnost se zhorsuje, je to na pytel.
13. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z já to nestihnu ani do 35 :confounded:
13. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn jojo
13. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc....zítra
13. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou!
13. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna věc pro pobavení. Jsem 14 dní od revize a už 2 den po revizi se mi začalo tvořit mlíko a ještě včera mi z jednoho prsa valilo, tak nechápu to mé tělo, jak je zblblé. :wink:
13. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn já ani do 40ceti :grinning: :grinning:
13. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa tak to stříkáš do kafe ne? :wink: škoda ho .. :sunglasses: ,jo tělo je zblázněné o tom žádná ..mozek si asi myslí něco jiného ,než děloha
13. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj, dneska na návštěvě došlo mlíko tak jsem chtěla vypomoct :grinning: :grinning: :grinning: , tak dobrou
13. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek