Těhotné i netěhotné po IVF

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂
martinkka
14. únor 2011
@lenkacar a jaště se nechám obskakovat 😃
tonytony
14. únor 2011
@martinkka Ne, ne- i Ty bojovat🙂 Odpočívat a modlit se🙂
tonytony
14. únor 2011
@vera5 No 10kové Ti zachytí časnější těhu- do 10IU( jednotek) HCG, ty 25 zachystí až o něco málo pozdějíš těhu, nemusí být pozit. tak brzy- až nad 25jednotek HCG v moči🙂 Takže když Ti ukáže // 25ka, tak to je lepší🙂
martinkka
14. únor 2011
@tonytony tak jo, máš pravdu, bojujeme všichni 3 😃
petapal
14. únor 2011
@lenkacar řikala,že pry to na me začlo působit asi pri tech zvysenych až ,že je to divny protože mam vaječniky pry super ,ale asi mi to pomaleji roste . Byla jsem zklamana na kazde strane mam pry asi 5-6 folikul. tak uvidime snad už to ve stredu naplanuji a reknou den kdy půjdu na odber.
martina_z
14. únor 2011
@petapal Tak to jsme na tom stejne, ten muj mrzak ma 13. den cyklu taky jen 11mm, a to uz mam jindy po ovulaci. Ta stimulka v lednu mi to pekne rozhasila, netusila jsem, ze to bude s ovulaci takhle dobrodruzne. Dalsi UZ mam ve ctvrtek. Vajecniky me pri stimulce taky pichaly a bodaly, ale to se mi deje i v normalnim cyklu. Jen to pri stimulaci bylo vyraznejsi + takovy divny tlak pred odberem.

Martinko, krasa, drzim palce. 😉
martina_z
14. únor 2011
@petapal kolik bys tech folikulu chtela? 20 a skoncit s hyperstimulakem? Rika se, ze optimum je 10-14 😉
lenkacar
14. únor 2011
@martinkka obskočit to ne...obskakovat to jo x-) Valentýn nevalentýn..nedej mu.. 😃
martinkka
14. únor 2011
@martina_z děkuju, budu to potřebovat 🙂
martinkka
14. únor 2011
@lenkacar nedam 😃 budu se bránit
lenkacar
14. únor 2011
@martinkka hodná holka ,aspon mi to nebude líto ,že my taky nic 😃 :-p
martinkka
14. únor 2011
@lenkacar nemusí ti to být líto, nejsi tu jediná skoro jeptiška 😃
lenkacar
14. únor 2011
@martinkka no já měla valentýna včera .. x-) takže na tom nejsem tak zle .. 😃 :-p
martinkka
14. únor 2011
@lenkacar tak to si nemáš co stěžovat :-p už máš odvalentinováno, tak dneska už ti stačila jen kytička, ne?
lenkacar
14. únor 2011
@martinkka ne my nic neslavíme 😉
martinkka
14. únor 2011
@lenkacar aspoň ušetříte 😃 taky to nijak neslavíme, ale kytička mě potěší
lenkacar
14. únor 2011
@martinkka no já měla nedavno narozky a za pár dní svátek a to jistě nějaké koště zase doma bude ,mě je za to líto peněz ..
martina_z
14. únor 2011
No, ja naposledy ve stredu, muzskej zejtra dela statnice, tak s nim neni rec 😕 Takze taky nic.
lenkacar
14. únor 2011
@martina_z tak to má omluvenku 😉 krev má v mozku ..bud jí má tam a nebo tam..to si musíš vybrat
monnn
14. únor 2011
a já naposled v listopadu a holky taky žiju :-p
martina_z
14. únor 2011
@lenkacar Hlavne si mysli, ze se jeste neco nauci. Chm. U me to teda nikdy nefungovalo a vecer pred zkouskou uz jsem se radsi nedrtila. Clovek akorat vic zblbne.
monnn
14. únor 2011
@martina_z to máš pravdu,holky dobrou dnes mám depku tak jdu raději spát
martinkka
14. únor 2011
@martina_z večer před zkouško už by to chtělo spíš nějaký odreagování 😃
martinabg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinkka
14. únor 2011
@martinabg přeju hodně štěstí, ať už brzo držíš to svoje štěstíčko v náručí 🙂 dotazník jsem vyplnila, tak snad ti pomůže
holky, jdu spát...dobrou noc
antoa
14. únor 2011
@martinabg vyplněno a přeji kupu štěstíčka
lenkacar
14. únor 2011
taky jsem to vyplnila 😉
petapal
15. únor 2011
@martina_z me by to stačilo ty folikuly jen prej jsou 11mm tak potrebujou jeste pohnojit tak snad to zitra bude už tak jak chteji boli me hrozne bricho a dneska jsem byla na wc holky a jak jsme se utirala tak jsem mela papir no jak to rict proste nejak slintam 😃
petapal
15. únor 2011
holky když to zitra na ultrazvuku bude už dobre ta velikost folikul tak dostanu jeste nejake hormony četla jsem neco o pregnolu nebo už nebudu nic pichat pak
martinkka
15. únor 2011
@petapal 36 hodin před punkcí se píchá závěrečná injekce pregnylu nebo něčeho podobnýho

Začni psát odpověď...

Odešli