• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
autor
@vera5 podle mě testuješ brzy,počkej ještě pár dní...
15. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím holky, jsem hold zvědavá a nevydržela jsem to......blbnu z toho čekání :frowning2:
15. únor 2011 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera5 já testovala taky brzy a už bych to nikdy neudělala,protože jsem byla akorát vynervovaná,že tam nic není a začala jsem špinit. Já měla ofiko testovat až asi 19 den myslím,tak si dokážeš představit,že jsem se z toho málem zhroutila... Možná to bylo tím,že to nevyšlo,možná ne,ale ty se každopádně hoď do klidu a ještě vydrž... Takhle brzy to vůbec nic neznamená. :wink:
15. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Pokusím se :frowning2:
15. únor 2011 ve 12:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 to jemoc brzo, na 25 ještě // být nemůžou, tak se hoď do klidu :slight_smile: musíš ještě vydržet, to čekání je hrozný, ale urychlit se to nedá
15. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera5 tohle je nejhorší část IVF,kdy už máš vše za sebou,ale to nejdůležitější před sebou. Ale když se koukneš,jak holky hlásí dvě čárky,tak to za to stojí,ne,? :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu já si totiž nedovedu představit, že to budu muset všechno absolvovat znovu....... :frowning2:
15. únor 2011 ve 12:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5
A můžu se tě zeptat, jaký pokus jste absolvovali a kolikátý? Jsem zvědavá, promiň....taky nás to právě čeká.....
15. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc Druhý pokus na CAR, ale první IVF. Pokoušíme se asi 3 rok s přestávkama je mi 33. Dříve jen stimulace clostilbegitem a plánované soulože. V listopadu 2010 první IUI bez úspěchu. Nyní první IVF.
15. únor 2011 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vera5 když to tady čtu a vůbec na celým koníkovi ty příběhy,tak jsem moc ráda,že jsme se pro miminko rozhodli tak brzy. Bylo mi 21 a myslela jsem si,že do toho hned vlítnu a nakonec budu rodit ve 24 letech. A kdybych dala na doktory,tak snad ani to ne. :unamused:
15. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 to je brzy, neblbni!!!
15. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5
Takže jste hned po neúspěšném IUI šli na IVF a vypadá to,že to možná vyjde :slight_smile: to by byla senzace !! Moc vám to přeju. Mně je 30, v nejbližších dnech mě čeká první IUI....to CAR je asi v Praze,že? Tak hlavně trochu klidu a moc nestresovat....
15. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z no právě, že my to početí víme přesně, ak bych na něm měla mít o týden víc, proto se bojím o to víc... jinak stál kolem 180kč...
15. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony kašli na ty digitální křápy každýmu se dělá hcg jinak .. :wink:
15. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tonytony pche,180 Kč a seš z něj akorát rozhozená,zlatý proužky za 30 kč.
15. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to vhajzlu bohužel to nevypadá dobře, mám jen 21 V Caru říkala paní, že to pozitivní sice je, ale že je to nižší a měla bych to v pátek zkontrolovat, ale je to asi jasně ztracený, tak jak nám hrozilo,že to bude Viděla jsem tabulky, jak má HCG teď být a jsme moc málo, to prostě není šance už Jsem na dněJá to dnes dle těch nesílících těstů tušila, že to bude špatný Jsem hotová, holky

15. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony
Ale tak úplně ztracené to ještě přeci není....zkus být trochu v pohodě...jsou to hrozné nervy, to každá víme, ale musíš to překonat :dizzy_face: v pátek zajdeš znovu a uvidíš.....
15. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony hele hlavně nebreč!!!!!!!!!!!!!!tělo má snahu a to je moc dobře ..i pro každý další pokus
15. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc No nevím, já jsem pesimista. Nene já jsem v Brně na Obilňáku.
15. únor 2011 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Takze jdes jeste na kontrolni naber, jestli hladina roste. Ach jo, doufala jsem, ze prijdes s hezkou hodnotou. Vim, ze to ted asi nevypada moc optimisticky, ale tohle jsem zase nasla ja:

hCG under 5 mIU/ml: Negative. Not pregnant
hCG between 5-25 mIU/ml: "Equivocal". Maybe pregnant maybe not. Repeat test in a couple of days
hCG over 25 mIU/ml:You are pregnant!
Read more at http://www.babymed.com/hcg-level?ktrack=kcplink
15. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_z Jenže po ET 12.den to prostě málo je a už to nemá šanci vyrůst na dobrou hladinu:frowning2: Prostě tomu nevěřím:frowning2:
15. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc Jenže po ET 12.den to prostě málo je a už to nemá šanci vyrůst na dobrou hladinu Prostě tomu nevěřím
15. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Rozumim, ja jsem taky spis skeptik. Byl by to zazrak, kdyby to jeste narostlo - zazraky se sice obcas deji, ale ne kazdy den. Je mi to moc lito, prala jsem Ti po vsech tech peripetiich, aby byla hodnota krasne vysoka... :frowning2:
15. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nebudu ti tady mazat med kolem pusy jak je to paráda ,když obě víme ,že naděje je maličká ,sama to nemám ráda,ale vidim opravdu pozitivum v tom ,že jsi zabojovala :wink:
15. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra sakra sakra :angry: tony to mě tak sere
15. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybysme tady těhotněly v normálním cyklu tak na to člověk hodí bobek ,že to vyjde další měsíc,ale tyhle útrapy a takový výsledky to je na mašli kolikrát ..
15. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás našla, jak se vám vsem známým i neznámý vede? Nezvládnu to tady vsechno docist, na to nemám sílu, tak mi nejak kazda v kostce reknete, co a jak......budu moc ráda
15. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koubovka1 ahooooooooooooooooj
15. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahoooj, jak se vede, v jakém stádiu pokusů jsi?
15. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem před ket
15. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek