Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

vera5
16. únor 2011

@petapal To takto platíš pokaždé? Já při před odběrem vajíček zaplatila zálohu a před zavedením embryí se to vyúčtovalo, mě peníze ještě vrátili, ale platila jsem naráz, vždy celou proceduru.Takto to je docela náročné a nepřehledné, pořád jen platíš. Každý CAR to má jinak koukám.Mě dali hned všechny léky naráz dostala jsem na to velikánskou tašku, měla jsem tam léky, injekce, jehly a desinfekci.

vera5
16. únor 2011

@petapal Takže v pondělí jdeš spinkat, budu na Tebe myslet, to já pojedu na krevní testy.

martinkka
16. únor 2011

@vera5 7folikulů na každé straně je pěkný, tak budu držet palce 🙂

martinkka
16. únor 2011

@vera5 a kdy zkusíš testík? 🙂

martina_z
16. únor 2011

@sedmitecka Ahoj, tak jsi sem taky dorazila 🙂 10dni po ET je fakt jeste brzy - proc myslis, ze v CARu delaji test az 12.-14.den? Doufam, ze to nakonec bude pozitivni. Mne mrcha prisla na den presne, i kdyz jsem mela utrogestan.

vera5
16. únor 2011

@martina_z To psala pepatal 😀 to ne já. Jinak já testovala včera 6.den po ET a nic......teď to testnu až v pátek radši, protže jsem stresař jako blázen.

martinkka
16. únor 2011

@vera5 6. den po ET je brzo, jak starý embryjka ti zaváděli?

martinkka
16. únor 2011

@vera5 jasně, jsem se přeťukla 😀

vera5
16. únor 2011

@martinkka právě nevím, jak se to počítá, jestli se stáří embryjek počítá už v den odběru, min.sobotu mi je vzali a zpět dali ve středu.

vera5
16. únor 2011

@martinkka asi 4dny, nevím , jak dlouho trvá oplodnění, všude to píšou jinak.

petapal
16. únor 2011

@vera5 bohzužel musim takto platit 30ampuli jsem si vybrala a ted si mzusim dokupovat i strikačky a jehly je to des fakt hrůza

vera5
16. únor 2011

@petapal aha, ale je to potřeba a pak z toho budou pěkná velká vajíčka 🙂

petapal
16. únor 2011

@vera5 a ty jsi po zavedeni jak tu mate stejne fotky myslim ty malovane tak si vas pletu holky jeste se ve vas kazde nevyznam . No mam tam byt na 7h a manželovi řekli,že si me pak v 13h nebo me pusti driv nevite?

petapal
16. únor 2011

@vera5 už dočitam ty jsi po vloženi

martina_z
16. únor 2011

@petapa Pocet mas uplne super, ani malo, ani moc. Mozna by byl byval lepsi kratky protokol, ale kdovi?

petapal
16. únor 2011

@martina_z no jsem holky napnuta chceme zavest dve vajička tak uvidime jeslti neco z toho bude aspon jedno at je ,ale už jsem smirena i s tim kdyby nahodou byli dve 😀

petapal
16. únor 2011

@martina_z z čeho posuzuji ,že udelaj kratky nebo dlouhy protokol u toho kratkeho je vic naraz hormonu?

tonytony
16. únor 2011

Holky, mně je dneska šíleně mizerně- smozřejmě psychicky, ale i fyzicky, čím dál víc mě strašně ale strašně bolí prsa, mám je jak balóny, prostě si přijdu čím dál víc těhotná, byť vím, že to je blbost, mám hrůzu, aby to nemuselo být na revizi nebo mimoděložní, prostě to asi neklesne na nulu a to asi musí, nebo jak to je? Nejraději bych ty léky vysadila hned, je to jen trápení a psycho ještě do pátka a úplně zbytečně- ndes čárka na testu opět nezesílila a furt tak nějak stějně slabá, ale je, což asi není ok, když potřebuju, aby to teď teda spíš klesalo, ne?

martinkka
16. únor 2011

@vera5 tak to byli 4denní 🙂 já mám taky 4-denní

martinkka
16. únor 2011

@tonytony to chce klid a nenervuj se, podle těch testů přesně nepoznáš, jestli hCG trochu stoupne nebo trochu klesne, je to jen takový orientační

tonytony
16. únor 2011

@martinkka No, ty testy jsou to poslední, spíš jak mi je strašně těhotně teď ty poslední dva dny- prsa, žáha, prostě vše se paradoxně vystupňovalo, místo aby zmizelo☹ Takže ve mně lomcujou proti sobě hormony a vědomí, co je pravda a je mi fakt příšerně☹Je mi zle těhotně a do toho to psychický a strach, že bude muset být revize... Vůbec nevím, jak to je v takových případech, když HCG bude pořád tak nějak nemizet, jak to bude až teda vysadím léky, jetsli a kdy přijde MS atd.? Nevíte?

martinkka
16. únor 2011

@tonytony třeba těhu opravdu jsi a hCG stouplo...uvidíš v pátek

martinkka
16. únor 2011

@tonytony kdyby hCG nestoupalo, tak to vysadí léky a určitě by jsi se MS vyčistila, při nízkých hodnotách hCG se asi revize nedělá...spíš kdyby ani po MS nekleslo by zjišťovali, jestli to nebylo mimoděložní

tonytony
16. únor 2011

@martinkka Ne, ne, už žádné naděje, jen to ne... Jsem nohama na zemi a tohle už neřeším, spíš řeším, jak už se zbavit těch hormonů a toho stavu v jakém jsem uměle udržovaná☹ Je to fakt strašný psycho☹

martinkka
16. únor 2011

@tonytony tak počkej, až ti vysadí léky, po MS se to všechno uklidní...nebo ti to možná dělá psychika, těžko říct ☹

tonytony
16. únor 2011

@martinkka Nejhorší je to prodlužování ničeho- až do pátku, fakt bych ty léky nejraději vysadila hned... Podle mě při HCG 21 12.den po ET není už na co čekat☹

martinkka
16. únor 2011

@tonytony já bych je radši nevysazovala, vždyť už je středa a ty prášky jsou to poslední

antoa
16. únor 2011

ahoj holky, dneska jsem jsem děsně nachrmlaná, oči jak angorák ach jo...aspon mi dávájí ŠEREZÁDU, tak si aspon popláču 😀 😀 😀 😀

martinkka
16. únor 2011

@antoa tak si poplač, aspoň to na tobě nebude vidět, když už máš stejně oči jako angorák 😀

lenkacar
16. únor 2011

@antoa taky na ní čekam 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru