Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
19. únor 2011

@monnn to se muší ,vynadat mu dopředu ,to jinak s chlapem nejde

lenkacar
19. únor 2011

ejvis tak malá vypadá starší ...musela jsem si znova přečíst kolik jí je ..takovej bystrej pohled má

ejviska
19. únor 2011

@monnn no driv byla tatinek a ted je cela maminka 🙂
My mame segedinak a kminovou polevku. Zitra zapecene kotlety se syrem s bramborem.

ejviska
19. únor 2011

@lenkacar HEHE, bystrej pohled, to je dobry. 🙂 Ona mela v rijnu 6, ale je hodne velka, kupuju ji veci na 9-10let. Jeji tatinek meri 2m, tak to ma po nem.

vera5
19. únor 2011

Tak holky udělala jsem si ovocný čaj a snědla skoro celou bonbošku 🙂, obaluju nervy. Co budete dělat večer? 🙂

ejviska
19. únor 2011

@vera5 jakou bonbosku? At si udelam aspon chute. Ja pecu takovy "zakusek", neco jak zemlovka, podle italskeho receptu. Predpokladam, ze familie uzdibne a ja to zase sezeru. 😝
Ted nam tyden nefungovala vaha, vcera jsem na ni vlezla 😝 😝 😝 😝 😝 des!!

vera5
19. únor 2011

@ejviska Tatianu s oříškem 😀

ejviska
19. únor 2011

@vera5 ta je dobra, zvlast kdyz je cerstva 🙂 Ale celou bych teda nedala 😉

lenkacar
19. únor 2011

mnam tak tu bych snědla taky celou takhle večer k telce 😉

vera5
19. únor 2011

Holky to já se čokoškou prostě cpát můžu pořád a tuhle bonbošku mám ráda a nebo taky bonbošku Nugát, mňam🙂

monnn
19. únor 2011

@lenkacar 😀 takže kázání předem jo? 😀
jinak nám ted odjela návštěva,bonbošku dožírám 😀 ,ale nedávno jsem dostala čoko od známé Tiramisu zn. HEIDI a ta vám byla 😵 😵

monnn
19. únor 2011

@lenkacar éno a jak to tedy ted máš?KET nebo práce?

lenkacar
19. únor 2011

@monnn zatim práce neni a ket taky ne ..uvidíme jak to dopadne v caru 😠 a jinak jsem našla bombošku mořské plody a půlka je ve mě

ejviska
19. únor 2011

@lenkacar aspon, ze je bonboska, kdyz uz nic jineho 🙂

monnn
19. únor 2011

@lenkacar tu mám taky ráda 😅 a s tím CARem je to už definitivní-jakože to v březnu nevyjde?hele otravuj a volej a oni Ti vyjdou vstříct 😉 já to tak měla s IMUNO sem byla objednaná do CARu v pá a pak v út na výsledky na IMUNO a sem tam pořád volala,že potřebuji jiný termín,že ty výsledky potřebuji už na ten pá nakonec jsem je uhnala 😉

martinkka
20. únor 2011

Dobré ránko 🙂

antoa
20. únor 2011

dobré ráno!!!! 🙂

lenkacar
20. únor 2011

ahoj všem..no ket nebude ,protože před nim nestihnu kvůli tý píče kontrolu a přece já nemůžu vědět kdy mám ovulaci ...já to ale doktorovi řeknu ..já si tam dojedu i bez vladíáse bude to pomalu na celůej den cestování ,když on nemůže ,ale ket bude nejdřív v dubnu,protože já nebudu mít od vladíse podpis ,kterej by jim dal na tý kontrole ,jenže na tu kontrolu se mnou nemůže ,protože neni doma a oni to zpětně nedělají,já to ale tušila ,jak je 3neděle pryč tak že nastane někde problém ,ale spíš jsem myslela ,že bude v tom ,že dostanu jinak menses a ne v tom ,že opravdu nemaj místo pro mě ..jak potřebuju..

monnn
20. únor 2011

dobré ráno!
@lenkacar a našlo by třeba faxem vladískovi ty papíry poslat,on by papíry podepsal a poslali zpět?

lenkacar
20. únor 2011

já už na to kašlu ..jsem z nich zhnusená,no tak to bude v dubnu no

martinkka
20. únor 2011

@lenkacar já si myslim, že by jsi mu ty papíry mohla poslat, on by si na tom nechal úředně ověřit podpis a to by jim v CARu mělo stačit

lenkacar
20. únor 2011

třeba to tak má být ..podle jonáše vychízí na duben holka ..tak se tim uklidnuju ,už se s tim smiřuju ..stejně nic se v tomhle nedá uspěchat a když ted budu v nervech tak tio taky neni dobře

martinkka
20. únor 2011

je pravda, že měsíc sem, měsíc tam...to už je jedno

lenkacar
20. únor 2011

@martinkka nechci být v takovým presu ..na tohle musí být člověk v klidu a pohodě ..mám na ně vztek ,že mě do toho presu dostali oni .. ale já to odmítám ..počkam na duben a uvidíme..

martinkka
20. únor 2011

@lenkacar tak se hoď do klidu a nech to na duben 😀

lenkacar
20. únor 2011

@martinkka jojo ,seru na to ,mezitím hodim tak 3 bombošky a bude to cajk..na nervy víš

martinkka
20. únor 2011

@lenkacar taky mam ráda bombošky 🙂 jednu mam doma, tak se musim moc držet, abych jí nesnědla 😀

lenkacar
20. únor 2011

@martinkka mě honí mlsná jen kolem měsíčků ,pak je zase načas uklidim

martinkka
20. únor 2011

@lenkacar mě tak nějak kdykoliv 🙂 s cyklem to u mě nesouvisí

lenkacar
20. únor 2011

@martinkka u mě teda jo mám nebezpečnou kombinaci ,chutě na sex ,sladké a jsem vzteklá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru