Těhotné i netěhotné po IVF

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂
lenkacar
19. únor 2011
@monnn to se muší ,vynadat mu dopředu ,to jinak s chlapem nejde
lenkacar
19. únor 2011
ejvis tak malá vypadá starší ...musela jsem si znova přečíst kolik jí je ..takovej bystrej pohled má
ejviska
19. únor 2011
@monnn no driv byla tatinek a ted je cela maminka 🙂
My mame segedinak a kminovou polevku. Zitra zapecene kotlety se syrem s bramborem.
ejviska
19. únor 2011
@lenkacar HEHE, bystrej pohled, to je dobry. 🙂 Ona mela v rijnu 6, ale je hodne velka, kupuju ji veci na 9-10let. Jeji tatinek meri 2m, tak to ma po nem.
vera5
19. únor 2011
Tak holky udělala jsem si ovocný čaj a snědla skoro celou bonbošku 🙂, obaluju nervy. Co budete dělat večer? 🙂
ejviska
19. únor 2011
@vera5 jakou bonbosku? At si udelam aspon chute. Ja pecu takovy "zakusek", neco jak zemlovka, podle italskeho receptu. Predpokladam, ze familie uzdibne a ja to zase sezeru. :-p
Ted nam tyden nefungovala vaha, vcera jsem na ni vlezla :-p :-p :-p :-p :-p des!!
vera5
19. únor 2011
@ejviska Tatianu s oříškem 😃
ejviska
19. únor 2011
@vera5 ta je dobra, zvlast kdyz je cerstva 🙂 Ale celou bych teda nedala 😉
lenkacar
19. únor 2011
mnam tak tu bych snědla taky celou takhle večer k telce 😉
vera5
19. únor 2011
Holky to já se čokoškou prostě cpát můžu pořád a tuhle bonbošku mám ráda a nebo taky bonbošku Nugát, mňam🙂
monnn
19. únor 2011
@lenkacar 😃 takže kázání předem jo? 😃
jinak nám ted odjela návštěva,bonbošku dožírám 😃 ,ale nedávno jsem dostala čoko od známé Tiramisu zn. HEIDI a ta vám byla x-) x-)
monnn
19. únor 2011
@lenkacar éno a jak to tedy ted máš?KET nebo práce?
lenkacar
19. únor 2011
@monnn zatim práce neni a ket taky ne ..uvidíme jak to dopadne v caru ]-( a jinak jsem našla bombošku mořské plody a půlka je ve mě
ejviska
19. únor 2011
@lenkacar aspon, ze je bonboska, kdyz uz nic jineho 🙂
monnn
19. únor 2011
@lenkacar tu mám taky ráda :-N a s tím CARem je to už definitivní-jakože to v březnu nevyjde?hele otravuj a volej a oni Ti vyjdou vstříct 😉 já to tak měla s IMUNO sem byla objednaná do CARu v pá a pak v út na výsledky na IMUNO a sem tam pořád volala,že potřebuji jiný termín,že ty výsledky potřebuji už na ten pá nakonec jsem je uhnala 😉
martinkka
20. únor 2011
Dobré ránko 🙂
antoa
20. únor 2011
dobré ráno!!!! 🙂
lenkacar
20. únor 2011
ahoj všem..no ket nebude ,protože před nim nestihnu kvůli tý píče kontrolu a přece já nemůžu vědět kdy mám ovulaci ...já to ale doktorovi řeknu ..já si tam dojedu i bez vladíáse bude to pomalu na celůej den cestování ,když on nemůže ,ale ket bude nejdřív v dubnu,protože já nebudu mít od vladíse podpis ,kterej by jim dal na tý kontrole ,jenže na tu kontrolu se mnou nemůže ,protože neni doma a oni to zpětně nedělají,já to ale tušila ,jak je 3neděle pryč tak že nastane někde problém ,ale spíš jsem myslela ,že bude v tom ,že dostanu jinak menses a ne v tom ,že opravdu nemaj místo pro mě ..jak potřebuju..
monnn
20. únor 2011
dobré ráno!
@lenkacar a našlo by třeba faxem vladískovi ty papíry poslat,on by papíry podepsal a poslali zpět?
lenkacar
20. únor 2011
já už na to kašlu ..jsem z nich zhnusená,no tak to bude v dubnu no
martinkka
20. únor 2011
@lenkacar já si myslim, že by jsi mu ty papíry mohla poslat, on by si na tom nechal úředně ověřit podpis a to by jim v CARu mělo stačit
lenkacar
20. únor 2011
třeba to tak má být ..podle jonáše vychízí na duben holka ..tak se tim uklidnuju ,už se s tim smiřuju ..stejně nic se v tomhle nedá uspěchat a když ted budu v nervech tak tio taky neni dobře
martinkka
20. únor 2011
je pravda, že měsíc sem, měsíc tam...to už je jedno
lenkacar
20. únor 2011
@martinkka nechci být v takovým presu ..na tohle musí být člověk v klidu a pohodě ..mám na ně vztek ,že mě do toho presu dostali oni .. ale já to odmítám ..počkam na duben a uvidíme..
martinkka
20. únor 2011
@lenkacar tak se hoď do klidu a nech to na duben 😃
lenkacar
20. únor 2011
@martinkka jojo ,seru na to ,mezitím hodim tak 3 bombošky a bude to cajk..na nervy víš
martinkka
20. únor 2011
@lenkacar taky mam ráda bombošky 🙂 jednu mam doma, tak se musim moc držet, abych jí nesnědla 😃
lenkacar
20. únor 2011
@martinkka mě honí mlsná jen kolem měsíčků ,pak je zase načas uklidim
martinkka
20. únor 2011
@lenkacar mě tak nějak kdykoliv 🙂 s cyklem to u mě nesouvisí
lenkacar
20. únor 2011
@martinkka u mě teda jo mám nebezpečnou kombinaci ,chutě na sex ,sladké a jsem vzteklá

Začni psát odpověď...

Odešli