• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@monnn to se muší ,vynadat mu dopředu ,to jinak s chlapem nejde
19. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ejvis tak malá vypadá starší ...musela jsem si znova přečíst kolik jí je ..takovej bystrej pohled má
19. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn no driv byla tatinek a ted je cela maminka :slight_smile:
My mame segedinak a kminovou polevku. Zitra zapecene kotlety se syrem s bramborem.
19. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar HEHE, bystrej pohled, to je dobry. :slight_smile: Ona mela v rijnu 6, ale je hodne velka, kupuju ji veci na 9-10let. Jeji tatinek meri 2m, tak to ma po nem.
19. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky udělala jsem si ovocný čaj a snědla skoro celou bonbošku :slight_smile:, obaluju nervy. Co budete dělat večer? :slight_smile:
19. únor 2011 v 16:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 jakou bonbosku? At si udelam aspon chute. Ja pecu takovy "zakusek", neco jak zemlovka, podle italskeho receptu. Predpokladam, ze familie uzdibne a ja to zase sezeru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted nam tyden nefungovala vaha, vcera jsem na ni vlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: des!!
19. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejviska Tatianu s oříškem :grinning:
19. únor 2011 v 18:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera5 ta je dobra, zvlast kdyz je cerstva :slight_smile: Ale celou bych teda nedala :wink:
19. únor 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam tak tu bych snědla taky celou takhle večer k telce :wink:
19. únor 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to já se čokoškou prostě cpát můžu pořád a tuhle bonbošku mám ráda a nebo taky bonbošku Nugát, mňam:slight_smile:
19. únor 2011 v 19:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar :grinning: takže kázání předem jo? :grinning:
jinak nám ted odjela návštěva,bonbošku dožírám :grinning: ,ale nedávno jsem dostala čoko od známé Tiramisu zn. HEIDI a ta vám byla :dizzy_face: :dizzy_face:
19. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar éno a jak to tedy ted máš?KET nebo práce?
19. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn zatim práce neni a ket taky ne ..uvidíme jak to dopadne v caru :angry: a jinak jsem našla bombošku mořské plody a půlka je ve mě
19. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aspon, ze je bonboska, kdyz uz nic jineho :slight_smile:
19. únor 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tu mám taky ráda :sweat_smile: a s tím CARem je to už definitivní-jakože to v březnu nevyjde?hele otravuj a volej a oni Ti vyjdou vstříct :wink: já to tak měla s IMUNO sem byla objednaná do CARu v pá a pak v út na výsledky na IMUNO a sem tam pořád volala,že potřebuji jiný termín,že ty výsledky potřebuji už na ten pá nakonec jsem je uhnala :wink:
19. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
20. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!!! :slight_smile:
20. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem..no ket nebude ,protože před nim nestihnu kvůli tý píče kontrolu a přece já nemůžu vědět kdy mám ovulaci ...já to ale doktorovi řeknu ..já si tam dojedu i bez vladíáse bude to pomalu na celůej den cestování ,když on nemůže ,ale ket bude nejdřív v dubnu,protože já nebudu mít od vladíse podpis ,kterej by jim dal na tý kontrole ,jenže na tu kontrolu se mnou nemůže ,protože neni doma a oni to zpětně nedělají,já to ale tušila ,jak je 3neděle pryč tak že nastane někde problém ,ale spíš jsem myslela ,že bude v tom ,že dostanu jinak menses a ne v tom ,že opravdu nemaj místo pro mě ..jak potřebuju..
20. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!
@lenkacar a našlo by třeba faxem vladískovi ty papíry poslat,on by papíry podepsal a poslali zpět?
20. únor 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už na to kašlu ..jsem z nich zhnusená,no tak to bude v dubnu no
20. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar já si myslim, že by jsi mu ty papíry mohla poslat, on by si na tom nechal úředně ověřit podpis a to by jim v CARu mělo stačit
20. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to tak má být ..podle jonáše vychízí na duben holka ..tak se tim uklidnuju ,už se s tim smiřuju ..stejně nic se v tomhle nedá uspěchat a když ted budu v nervech tak tio taky neni dobře
20. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, že měsíc sem, měsíc tam...to už je jedno
20. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka nechci být v takovým presu ..na tohle musí být člověk v klidu a pohodě ..mám na ně vztek ,že mě do toho presu dostali oni .. ale já to odmítám ..počkam na duben a uvidíme..
20. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar tak se hoď do klidu a nech to na duben :grinning:
20. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jojo ,seru na to ,mezitím hodim tak 3 bombošky a bude to cajk..na nervy víš
20. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar taky mam ráda bombošky :slight_smile: jednu mam doma, tak se musim moc držet, abych jí nesnědla :grinning:
20. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě honí mlsná jen kolem měsíčků ,pak je zase načas uklidim
20. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar mě tak nějak kdykoliv :slight_smile: s cyklem to u mě nesouvisí
20. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka u mě teda jo mám nebezpečnou kombinaci ,chutě na sex ,sladké a jsem vzteklá
20. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek