Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
11. kvě 2009

Artep - no ty si ty nemoci teda vybíráš, jen co je pravda ☹

Jé - Luzz už to bude mít za sebou! Hurá!! Moc na ní myslím!!

no jsem zvědavá, jak to vyjde u nás. Tchán by taky chtěl, abychom porodily zítra,a by to měl k narozkám. tak Mel držím palce, ať se to splní aspoň jí 😉

zofik
11. kvě 2009

Luzz mačkáme pěsti 🙂

holky to jsou nervy...a co ta Mel?

jmisa
11. kvě 2009

Tak Luzz, už má holky určitě venku. Těším se na fotky 🙂

zofik
11. kvě 2009

žádné zprávičky?

dckami
11. kvě 2009

ahoj holčiny,
přišla mi sms od LUZZ:
🙂 oznamujeme celému světu, že dne 11.5.09 ve 20.04 se narodily Jirkovi a lucce dvě princezny - Eliška 2970kg a 48cm, Nela 3200g a 50cm. Mrňata a maminka jsou v pořádku, táta snad taky bude.... 😵

zofik
11. kvě 2009

gratulace a díky dckami za zprávy 🙂

peda
11. kvě 2009

Jééé,to je krásná zprávička 😵 😵 😵 rodičům moc gratuluju a holčičkám přeju pevné zdraví a moc štěstí v životě 🙂 😉 😵

zofik
11. kvě 2009

co Mel? nepsala někomu?

artep26
11. kvě 2009

Tak jen načuhuju a koukám už jsou zprávičky od Luzzy 🙂 🙂 🙂
Luzz velikananánská gratulace, holčičky jsou krásně dopečený a ty už se nebudeš trápit kočko, viď??
Já už se taky tak těšim holky ... ale to my všechny, co??
Na Mel myslím taky, jak to s ní vypadá asi nevíte žádná, že jo??
Jdu do hajan a ráno k tomu zubaři, tak mě asi trošku potrápí, bojim bojim ☹ ☹ ☹
Pa pa 😵

macous
11. kvě 2009

Jejda mě to málem rozbulelo, velikááánskááá gratulace Luzze i Jirkovi a holkám jen to nejlepší do života 😵

Melík zatím nic nového nepsala, ta bude hlásit narození Lukyho zítra - to tipuju 😉

macous
11. kvě 2009

Skórová tabulka pohlaví očekávaných děťátek:
---------------------------------------------------------------------------

24.04.09 - jankatr - 2x chlapeček ( Jakub a Matěj ) - narozeni 3.4.2009 (CŘ)
09.05.09 - Anitta - chlapeček (Davídek) - narozen 24.4.2009 (CŘ)
10.05.09 - Jana.cb - děvčátko (Kristýnka) - narozena 8.5.2009 (SPONT.)
13.05.09 - Mel - chlapeček (Lukášek)
26.05.09 - Annie29 - děvčátko (Nicol) - narozena 27.4.2009 (SPONT.)
30.05.09 - kay - děvčátko (Stela) - narozena 5.5.2009 (SPONT.)
01.06.09 - grej - děvčátko (Kačenka)
03.06.09 - luzza - 2x děvčátko (Eliška a Nelinka) - narozeni 11.5.2009 (CŘ)
05.06.09 - Žofík - chlapeček (Vašík)
07.06.09 - Peda - děvčátko
21.06.09 - Hanulka - chlapeček a děvčátko (Dominik a Vaneska)
09.07.09 - jmisa - chlapeček (Alexandr)
21.07.09 - Macous - překvapení (Viktorie nebo Matyáš)
24.07.09 - mmonna - chlapeček
04.08.09 - Artep - překvapení (dvojčátka)

Skóre 8 kluků : 8 holkám

jankatr
11. kvě 2009

Luzzinko - mooooc gratulujem- tak už to máte konečně za sebou holky - tak hlavně ať jste všechny zdravé a co nejdřív doma s tátou a bráškou 🙂 🙂 🙂

macous
11. kvě 2009

Tak na to koukám, jak se nám to začíná přelévat na stanu navorozenců 😀
Zatím 6 mamin ku 9 těhulkám, teďka porodí Melík a Grej a parádně se to otočí na 8 ku 7 😀 😀 😀

Ale třebas o těhulce Mmonně jsem už neslyšela ani nepamatuju, asi už na koníka ani nechodí 😔

Artí, ty jsi to teda s těma bacilákama v těhu fakt vybíráš jen co je pravda. Já mám teď rýmu jako trám, to jsem snad nikdy neměla, ale nic k tomu, tak snad dobrý 😅

Jo a tak se vlastně u Luzzi Dr. nakonec trefil s tím pohlavím 😀 😀 😀

macous
11. kvě 2009

Teďka to tady začne být takový rozdvojený, těhule o těhotenství a mamky už o prckách, kojení, prdíkách atd. 🙂

jmisa
12. kvě 2009

Luzz, gratulka 😉

zofik
12. kvě 2009

opět nakukuju, zda nejsou nějaké News...

peda
12. kvě 2009

Hezké ráno 😉
Tak Melík o sobě nedala vědět?Pořád na ní myslím,taky si myslím,že dneska ,nebo zítra se Luky vylodí se vší parádou 😵

macous
12. kvě 2009

Ahoj holky,
tak Melík psala, že vyfasovala tabletu na vyvolání porodu a teď se čeká co to s ní udělá 😀 😀
Další zprávy písnu hned jak je budu mít 😉

jmisa
12. kvě 2009

Tak snad nebude Luky vzdorovat a tableta zabere.

zofik
12. kvě 2009

tak mačkáme pěsti Mel 🙂

peda
12. kvě 2009

Tak dneska tu bude určitě další miminečko a bude to 5 holčiček na 5 klučíků 😵

Snad to bude mít holka brzy za sebou a nenechají jí moc trápit,držím oběma palce 😵 😉

grej
12. kvě 2009

Ahoj holky,
Mel - moc držím palce!! Jestli se fakt Luky ukáže, tak bych se tam zítra stavila a udělala pár fotek. Jestli mě tam teda sestřičky pustí. Návštěvy tam máme 15 - 18 a když jsem tam byla minule za Annie, tak se blbě tvářili, že nejdu v návštěvních hodinách...

U mě je to břicho zas trochu lepší, ale na žádný vyskakování to neni. Když se jen válím s nohama nahoře, tak je to skoro super, ale jak začnu chodit, tak to stojí za pytel...

macous
12. kvě 2009

Holky, já jí to písnu, že držíte všechny palečky 😉
Teď jedu pryč a vrátím se až okolo jedné hodiny, tuším, že tak nějak by to mohlo být, já totiž myslím, že když tableta nezabere, tak jí frknou kapačku a pak už to půjde - měla to tak kámoška, tak zatím čusík 😵

Grej, tak se šetři a ať bříško nebolí 😉

jmisa
12. kvě 2009

Grej, já myslela, že teď už jsou všude návštěvy neomezený, tedy krom nějakýho nočního klidu. 😕

steffi77
12. kvě 2009

Ahoj holky jen podavam zpravu od Mel, ze v 11 ma monitor, zda je nejaka cinnost delohy.

A moc a moc gratuluje Luzz k holcickam a ja se s gratulaci pridavam 🙂 Mejte se...

grej
12. kvě 2009

No Jmis, to jsem si myslela taky. Oni to asi spíš berou tak, aby věčný návštěvy nerušily mamky s dětma, pokud nejsi na nadstandartu...

Jojo, u Annie to bylo taky tak. V šest dostala tabletu, nepomohlo. Pak kapačku, v deset se to rozjelo a v půl druhé byla Nicolka na světě 🙂

jmisa
12. kvě 2009

Grej, no v Krči jsou návštěvy na chodbě nebo hale nebo jak to nazvat. Na pokoje se nesmí, u vchodu do šestinedělí je telefon, vedle toho seznam, kde kdo leží a návštěva vytočí linku na ten pokoj a mamina přijde do haly, kde je sezení atd.

grej
12. kvě 2009

No tady je taky taková návštěvní místnost, kam se chodí. Oni teda říkali, že po dohodě se dá přijít kdykoli, ale asi to nevidí rádi.

Jdu volat další praktický doktorce, protože ta, co jsem si jí původně vybrala, už nové pacienty nebere...

Dumala jsem, jestli vybrat tu, co jsem k ní chodila jako malá (mám jí od baráku tak 15 - 20 minut autem a cca 10 km) nebo nějakou neznámou na Proseku na poliklinice (to je cca 10 minut necelých a asi 6 km). Asi zkusím tu svojí, přeci jen s ní mám zkušensoti a vím, že byla super. Přehlásit to pak můžu vždycky a jestli je to 6 nebo 10 km autem už asi nehraje roli...

jmisa
12. kvě 2009

U nás údajně berou všechny tři dětské doktorky, akorát o prázdninách mají na střídačku dovču, tak se musím nějak domluvit s tou, co bych k ní chtěla chodit, protože určitě tam v tu dobu nebude, když bude první prohlídka.

grej
12. kvě 2009

My tu máme ve Kbelích doktorky snad dvě, ale jsou na ně hrozný stížnosti, dokonce se tu sepisovala petice o jejich výměně, tak to nechci riskovat. Ta další co je kousek vedle je prý dobrá, jenže se to zas rozkřiklo, takže bere už jen novorozence z té dané městské části... tak si pak vyber...

Jdu zavolat na ten Žižkov, snad Kačku vezme, když léčila i mě 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru