• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
kay
jestřabinu kupuju v lékárně,ale poprvé mi ji museli objednat... není to čaj v sáčcích...je to přímo sušená bylina v papírovém pytlíku a v krabičce...
jo jo,jestřabinu by měli obsahovat kojící čaje,ale lepší je samotná...to mi radili v porodce... a já ji piju pravidelně...přece jen-kojím dvě pijavice,tak aby bylo mlíčka dost :wink: A JE!! :grinning: :grinning: :grinning:

rychloběžku mám ještě po domínovi... ani nevím,že už ji neprodávají :fearful:
20. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to zaskřikla, malá už pláče :grinning: ale vydrželi fakt dlouho :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani já říkala že přestanu vyhazovat obaly od mlíka a začnu je plnit a budu s tím chodit na trh :grinning: :grinning: :grinning:
No hlavně aby mi to vydrželo :wink:
Jé Luzzi copak že to piješ na podporu tvorby mlíka?? :astonished: Ne že bych měla málo, ale přeci jen aby bylo i v budoucnu
20. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak frčím krmit, zítra dočtu zatím pa pa :wink:
20. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jmis
to vám zavidím ty good kyčličky... my jdem příští středu na kontrolu,tak doufám,že se zbavíme těch abdukčních kalhotek :frowning2:
jinak k tomu očíčku...my si přinesli zánět už z porodky :unamused: , vykapávala jsem očíčka ophtalmoseptonexem a ty hnusky na řasách a v koutcích očiček jsem vytírala každou chvilku borovou vodou... neboj,brzy se toho zbavíte :wink:
20. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani tak masti krmit :grinning: :grinning: :grinning:
Holky ratolesti spí,jdu načíhnot za manžou do dílny, jestli něco dělá.
zatím pa, krásné sny a žádné bezesné noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hanulko
s tím kocourem mě tvůj chlap teda úplně rozchechtal :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

artí
jo jo,pořád jen kojím :slight_smile: :dizzy_face:
naušniček se neboj... :wink: bylo to za chviličku :wink:
namočili je do lihu,píchli ouška jedný kočindě a přinesli mi ji už s naušničkama,takže se nemusíš trápit s nima :slight_smile:
já ji hned vrazila cecek a ona se přisála... a za pět minut přinesli druhou,tak dostala druhý cecek :grinning: :grinning: :grinning:
nadlábly se a byl klid :slight_smile: ty fotky,jak maj na sobě ty oranžový letní overálky jsou focený hned po tom píchání a kojení :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
artí
já to piju radši preventivně...JESTŘABINU! :slight_smile: a k tomu zobu vitamíny LAKTAVIT, to mi doporučil gynekolog,že kojení dvojčat, by se mělo trochu podpořit...že jinak mi budou padat vlasy a kazit se mi zuby atd:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale to trochu zveličoval :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hanul
já je krmím v noci zvlášť,jinak bych ani nezjistila,že nelík vydrží spát tak dlouho :sweat_smile: :sweat_smile: a je fakt,že ten čas si posouvá už i eliška :slight_smile: :slight_smile: a často vydrží spát stejně tak dlouho :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holčinky jsem vás dočetla....zdravím vás a taky Artíka :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda Žofi, jsem tu po dlouhé době a taky musím zavítat mezi Sanusky.
jak Vašík?? Koukala jsem na něj a je to chlapák, viď??
20. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzzi tak to si budu muset taky něco pořídit :wink:
Na gyndu se chystám za 14 dní, ani se mi tam nechce, jsme si nějak odvykla :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Manža pracuje pracuje, se bojí aby dětičky měly na plíny :grinning: :grinning: :grinning:
Takže tu ještě chvíli vydržím a pokoukám :wink:
20. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jste tu popisovaly tchyně, tak se mi to připomělo...byli jsme na grilovačce u známých a byla tam maminka kámošky a jen co jsme dosedli už to začalo...nakoukla do kočáru a povídá...ježiš žádný peřinky, no to je hrůza, za nás byli peřinky...pak jsem si od manžela lokla piva a ona ježiš vy pijete pivko, však kojíte ....no holkyza chvíli zalezla dom a to bylo štěstí, pač jinak nevím nevím...
20. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti je to kusanec...taky jsem zkoukla dvojčátka tvoje roztomiloučká.... :wink:
20. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Žofi no jo ... tchýně ... Anička teď v pátek slavila narozeniny, dostala mimojiné pánské ponožky :frowning2: :angry: Takže si doveš představit tu reakci :confounded: . Ona na to odvětila, že nevadí že jí jsou velké, že do nich doroste nebo ať je dá mně :confounded: :confounded: :confounded: fakt vopruz, je vidět že si nedá práci s koupí ani blbých fusek :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to kus chlapa, jak má být.
Ten můj je taková žoužel, zatím ... ale on to dožene, to se nebojím. Hezky si ho vykrmím :grinning:
20. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
to víš že jo Arti to doženete.....ve středu jdu na KO po šestinedělí, pač dr. Venda ,měl dovču....
20. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vím že doženeme ...
Že měl dovo vím od kamarádky, co měla stejný TP jako já. Dneska byla u mladého Štěpána, zaskakuje tam za Dejmka, prý je na operaci či co.
Já se tam musím objednat a měla bych jít příští týden :sweat_smile: se mi moc nechce :confounded:
20. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
no hlavně já budu muset jít s Vašíkem, pač ho nemám kam dát, tak věřím, že nebude mít zpoždění........
20. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo mladej štěpám operoval kámošku moji...asi zaktovil v Sanusu.... :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to tě lituju, po dovo toho tam bude mít asi hafo ... musíš se ukazovat že tam jsi s mimčem, ona tě sestra vezme.
Mikulda zase kručí ... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanulko - tak se tu chechtám nad tou poznámkou tvého manžela ať mu přidáš to mlíko do čaje :grinning: :grinning: :grinning: - to by asi dost čučel kdybys to fakt udělala co??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Je nějaký nesvůj a zase mu teče mlíčko z pusinky ... chudák,musí to být nepříjemné :frowning2:
Jo jo,prý je ml. Štěpán v Sanusu :wink: tak tam mají posily :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Arti já byla v šestinedělí vyřízená, ale teď už je to dobrý.... :wink:
20. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani
když měl můj chlap nějaký blbý kecy a já kojila,leželi jsme v posteli a on furt mlel a mlel a šil do mě,tak jsem jedním ceckem zamířila na něj a cákla ho přímo na obličej!! :angry: :sunglasses:
on dostal záchvat smíchu,nemohl uvěřit,co jsem mu udělala :grinning: ,ale od tý doby mě při kojení nerozčiluje :grinning:
20. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj zofi :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Luzz...mamky dvojčátkovky máte můj obdiv že zvládáte :wink:
20. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
sranda jak Mel píše jak manža hlídal Lukyho .....
20. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zofi
aspoň si to vyzkoušel :grinning: :grinning: no není to taková pr...,jak si oni myslí :grinning: :grinning: :grinning:

a s dvojčátkáma zvládáme,protože MUSÍME :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek