Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
4. zář 2009

jmis
mě už bolí v krku pár dní 😒

kay
4. zář 2009

ahojte..

jmis a musíte mít nějaké vybavení na to cvičení v bazénku?

holky mě bolelo v krku taky jak se ty teploty změnily ze 35 na 20 stupňů.. ☹ ale naštěstí to přešlo..

macous
4. zář 2009

Ahojky,
Kay, mě bolí v krku při každé větší změně počasí, takže poslední 3 týdny docela často, ale přejde to vždycky samo. Četla jsem, že je to pro prcka dobře, když kojíš, tak si z toho prý bere protilátky 🙂

U nás dneska taky hnusně, přeháňky a chladno, teď jsem zvědavá na ten vítr 😒

Jinak Matýsek měl dneska super záchvaty pláče, od šesti až do deseti, už jsem myslela, že mi houkne, manžel jel na svatbu, tak jsem sama doma. A do všeho tady byl včera celé odpoledne děda - můj taťka a dneska má celý den křeče se zvracením a průjmem a jeho přítelkyně taky, tak doufám, že to není infekční a že něco blbýho snědli, jinak to bude teda průšvih..................

tak pa, jdu dát konečně sprchu a pak padnu do hajan 🙂

jmisa
5. zář 2009

Ahoj všem

Kay, nee, nemusíme, je to vlastně taková velká vana, Alex tam bude sám, jsou to individuálky. Nemusí mít ani plavečky. To až pak do plavání od půl roku.

macous
5. zář 2009

Ahoj,
tak u nás je dneska mega hnusně, vítr s deštěm - parádička, asi to bude skoro všude, tak snad to bude odpoledne lepší, takhle bych s malym ven nešla 😖

na plavání chceme začít chodit taky, akorát nevím, jestli je vhodné začínat zrovna zimním kurzem, možná to nechám až na ten jarní - od dubna

hanulka3112
5. zář 2009

Ahojky Holky, tak konečně jsem vás dočetla 😉
Mací, tak gynda se nekonala, bo jsem neměla k dispozici auto 😠 m měl zase nějaké zákazníky, takže po neděli, tam už fakt musím a i tak se určitě Dr. bude ptát jakto, že jdu tak pozdě 😅 no jo mám to složitý, babičky jsou ještě docela mladice a pracují a můj furt maká.
Já se teda musím pochlubit, že malí teda krásně spinkají, večer papali v 8h a spali až do 7rána no nádhera 😵 takhle spí skoro furt, předtím se budili kolem 3h na asi 20minutový dlabanec a zase chrněli, dudlíky nepotřebujou, ty dávám hlavně v kočárku, jinak jsou fakt hodní až na občasné hysteráky Vanesky 😅 včera večer taky jeden měla, ale fakt ji neberu z postýlky, jen třeba nahazuji dudlík a je klid a je pravda, že už to zkouší míň, Leonek ten je zlatý ani pomalu nevím jak brečí 😀 kdyby byla Vaneska, jak Leonek, tak ani nevím, že nějaké děti doma mám 😀 jen teda nechcou vůbec pást, hlavy zabořené a po chvilce brekot, no budu to zkoušet častěji a snad uspěju 😅

hanulka3112
5. zář 2009

Jo Holky, kdy plánujete dát vašim slečnám naušničky?

macous
5. zář 2009

Hanulko, to se naučí s tím pasením, a máš štěstíčko, mít uplakaný dvojčátka musí být pěkný blázinec, má to jedna známá a k tomu tříletou holčičku - šibe jí z toho, za noc je vzhůru třeba desetkrát a přes den si nelehne, boť ta malá si chce taky hrát, už to došlo tak daleko, že zjednali na pár hodin denně chůvu....
tak jak tady na to koukám, tak vlastně máte všechny štěstíčko - s dvojkama 😵

luzza
autor
6. zář 2009

dobré ranko 🙂
hanulko- naše holky je mají od 8 týdnů u nás je píchají hned po šestinedělí, snášejí to lépe,když jsou takhle malý😉

luzza
autor
6. zář 2009

tak my měli včera Vítání občánků 🙂 ,bylo to docela dojemný 🙂 byli tam 2 klučíci a 4 holčičky 🙂
dostali jsme kytky,pamětní knížky pro mimina a jídelní sady (je na nich František z kouzelný školky) hluboký talířek,mělký,hrneček a příbor... fotila stejná fotografka,co nás před pár lety fotila na svatbě 😅

luzza
autor
6. zář 2009

tak to vypadá,že se eliška ve spinkání zase srovnala,ale bojím se,abych to nezakřikla 🤐

jmisa
6. zář 2009

Ahoj.

Tady je krásně, svítí sluníčko, ale není vedro.
Jdu si na hlavu naplácat barvu, mám jen desetiminutovou, tak to stihnu.
Alex má v postýlce konferenci, byli jsme vyvenčit psici v šátku, protože živitel přitáhl v podroušeném stavu nad ránem, šel večer na fotbal. Ikdyž nevím, jestli pili na radost nebo spíš na žal 😠 😀
Oběd máme od včera a na zítra jsem mu vyndala maso, ale prdím na něj, nevařím, ať si to uvaří sám, až vyleze z kanafasu.

luzza
autor
6. zář 2009

jmis
souhlasím s tebou 😀
u nás je 14 stupňů 😝

jmisa
6. zář 2009

Slyším z postýlky cinkot, tak se jdu kouknout, jak si hraje s psékem, no a on místo za psa tahá za šńůru od zavinovačky, co má pod sebou jako podložku a ono to hýbe tím psem a cinká to a ten truhlík je z toho celej vedle a rve za tu šňůru tak vítezoslavně, si asi myslí, že to cinká ona 😀

luzza
autor
6. zář 2009

jmis
to je dobrý 😅 😅 😅

kay
6. zář 2009

ahojte,

my měli včera pekelný úklid a pak návštěvu, bylo veselo.. akorát jsme Steliku trochu zanedbávala, tak jí to dneska vynahrazuju 🙂 navíc jsme doma sami tak je klid 🙂
venku je krásně a 18 st, tak jak se vzbudí, tak vemu šátek a jdeme ven. akorát bertík večer zdrhnul, ale přišel za pár minut a chodí po třech.. ☹ zítra když to nebude lepší s ním povalí M. na veterinu.

hanulko my jdeme na naušnice 9.9. mám trochu strach, abych to zvládla hlavně já, jak bude Stelinka brečet.. ☹ náš doktor je jenom píchá, nenastřeluje.. ☹

jmis, Alex je teda šikula.. stelouch je poslední dobu dost protivná, protože nechce být už nazádech a chce koukat, ale po chvli pasení hlavu nahoru nezvedne (po cca 6 min), tak ji musím ototčit, ale to spustí řev až se dusí 😅.. tak ji musím ponosit nebo jinak zaměstat když to jde.. sama kouká akorát na telku 😀 😅

Luzzi, tak gratulujeme že jste přivítaní 🙂 budou fotečky?

jmisa
6. zář 2009

Já venku byla s kočárkem, teď čekám, až se alex vzbudí, už zase přetahuje 😀
Je tamkosa, na sluníčku to jde, ale asi budu muset vytáhnout tenisky, na crocsky už to nejspíš nebude 😝
A taky přemýšlím v čem budu nosit, nechce se mi pořizovat nosící bundu, jsou to děsný prachy. 😠

kay
6. zář 2009

jmis no já myslím, že zatím t bude stačit nějaká větší bunda a taky je dobrý fígl a sdekou v šátku.. 🙂 prý to stačí jako dobrá izolace, a ještě jsem přemýšlela nad tou kapsou.. mrkni do tématu nošení dětí na volné diskzi. 🙂 holky to tam řešily pár stránek nazpět.. 🙂

macous
6. zář 2009

Ahoj holky,

tak jsme dneska měli cestovací den a byli pořád venku s kočíkem, malej z toho vytuhnul už před hodinou, což je jako zázrak, zatím vždycky od osmi do deseti na tuty cabyl 😀
Koukám, že tady hodně šátkujete, mě to teda zatím nechytlo, malej je v kočárku hodnej a asi je to taky tím, že máme zahrádku, tam ho nechávám dospat, když přijdeme z procházky pěkně pod síťkou 🙂
Celý týden má být jako dneska, to se těším 😵

Luzzi, gratulka k přivítání holek za občánky 😵 😵

macous
6. zář 2009

Hanulko, ty dupky - zelené s méďou, jak má Leonek na poslední fotce máme taky, asi nakupujeme ve stejném netovém obchodě 😉 😀 😵

kay
6. zář 2009

maci a ve kterém? 🙂

luzza
autor
6. zář 2009

Hanulko
Leonek je kopie svého tatínka!!!! 😉 😀 😀 😀
když byli menší,tak to nebylo tolik vidět,ale teď je to úplně zřetelný 😀 😀 😀 😀

jmisa
7. zář 2009

Ahoj všem.
venku sluníčko, ale nejspíš bude kosa.

Kay, no já zvažuju taky tu kapsu, ta deka v šátku se mi nelíbí. Počátkem října je v Praze veletrh věcí pro děti, maj tam být i pleny a šátky a oblečení na to, tak to zajdu okouknout.

Macous, ono kdybys párkrát vlezla do socky a nikdo Ti nepomohl nebo musela na úřad, kde není bezbariérový přístup, rychle bys šátku přišla na chuť nebo nosítku apod. Jinak my taky kočárkujem. 😉

jmisa
7. zář 2009

Zase jsme obtěžovali fotyho stroj 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/

luzza
autor
7. zář 2009

dobré ranko 🙂
holky se srovnaly úplně 😅 první krmení ve 4 hod,druhé v 8 hod 🙂 Teď už zase chrněj 🙂 Tak snad to bude už dobrý... U nás svítí sluníčko,takže pověsím prádlo a vyrazíme ven 🙂

luzza
autor
7. zář 2009

jmis
alex je frajer 😀 😀 😀

musilka
7. zář 2009

Ahoj holky jdu na vás číhnout albíčka vám šmíruju furt dětičky máte všechny k sežrání krásňoučké 😵 😵 😵
jmis prosím nevíš víc o tom veletrhu ? Docela bych se tam jela kouknout 😉

jmisa
7. zář 2009

Musilko
http://www.veletrh-hracek.cz/

A gratuluju k těhu. 😉

musilka
7. zář 2009

jmis zlatíčko díky moc asi se tam v ten pátek 2.10. pojedem kouknout co nabízejí nového.
Moc dík za gratulku Alex je zlatíčko viď 😵

jmisa
7. zář 2009

Musil, no jak jinak, jako všechny IVF děti 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru