• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Kay, ráno po snídani vydrží skoro celé ty dvě hodinky, ale jinak nee. Dneska spal asi hodinku v kočárku a pak tak 10 minut, jinak řval, řval a řval. Pěkně mě bolí hlava. Teď se exhibicionista válí na přebalováku nahatej, čekám, až se pokadí a půjde se koupat.
9. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jmis, to je dobrej.. tak to máš spoustu času :grinning:
9. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
no pak jsme cvičili ještě odpoledne a pak před koupáním znova... brečela teda míň než na rehabce,ale i tak to bylo dost :confounded: snad se mě nezačne bát :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: Jinak při HEXE mi brečely obě holky taky příšerně!! A příští pátek jdem na druhou... S tím,že usíná na bříšku je to bez problémů..hmm..to máš good
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay no ráno se akorát nasnídám, vykoupu, přečtu net a fertig. :grinning:
9. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, musí cvičit nahatá?
9. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kay
nevím,jestli prevenar,nebo synflorix,řekla jsem pediatrovi,že to nechám na něm...známe se už ze zdrávky,učil nás :sweat_smile: ,chodí s námi i na srazy :slight_smile: je moc fajn :slight_smile: takže mu fakt věřím :slight_smile: 100% jsem PRO očkování :slight_smile:
a s naušničkama neboj!!! do týdne se jí to úplně zhojí :slight_smile: večer při koupání se jim vždycky krásně odmočily všechny ty hnusky a za chvíli měly ouška jedna báseň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oni jí to zalepili?? :fearful: :fearful: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
jmis
tak to jste borci :sweat_smile: já nechávám holky tak po půlhodinkách.. :slight_smile: ale jsou zvyklý,takže když si chci dát s někým kafčo,nebo jdeme dělat s domčou úkoly,tak tu půlhodinku vydržej a jsou moc hodný...ale pak je musím hned pomazlit :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
jo jo :unamused: musí cvičit nahatá :unamused: a to na tý rehabce měli pěknou zimu!!!!
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luzz :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj lucííí :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem se sem vetřel neva? :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neva :grinning: :grinning: tu sou všichni v pohodě :wink: :wink: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k očko...Prevenar je 7 mi valentní, Synflorix je 10 ti valentní ALE v roce 2010 má přijít na trh 13 ti valentní Prevenar tak kdo chce, at si počká :wink:
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz,no ráno sice vydrží, občas to i zalomí, já k němu nechodím, mám puštěnej monitor dechu, tak ho nechávám v klidu. Akorát když bulí, tak mu dám dudana a zase jdu.
Ovšem teď už dva dny si to vynahrazuje a od oběda bych řekla, že bulí, asi se mu vrací prdy, budu muset povolat do služby sab siplex :cry: teď bulel asi 15 minut než usnul, ale už to vypadá, že chrní, v ložnici je ticho. Tak jsem si nalila zaslouženou decku růžovýho francouzskýho vína, co muž dostal asi jako úplatek nebo pozornost v práci.

Já právě četla, že se Vojtovka cvičí nahatá, tak snad si brzo malá zvykne.
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gojgynka už chodí kolem nábytku čavera jedna....a furt tutá z hrnečku už to umí tak machruje, na ex vypije 260ml....a pak chcandí jak koroptev :grinning: :grinning: :grinning: a říká tatí, hačí, hají a de je? :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já potkala včera sousedu a její kluk má 10 měsíců a už chodí, jsem nechápala :confused:
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk...

jo grej my taky furt bojujeme s kanděním...včera mi řekla doktorka ať mi místou rourky dám švestkový nápoj od Hippu, i když je to až od 4. měsíce, že to vidí jako lepší řešení...a myslíte že se pokadil?? ani náhodou....ach jo...fakt všichni, kterým mimískové kaděj závidím....
9. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucí
tééda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bože to to uteklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jmis
to je hezkej úplatek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo kdyby nám šlo všechno jako kadění :grinning:
9. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo J mis, závidím...
luzz holky ti taky za chvilku polezou.....užívejte mimineček :dizzy_face:
Luzz ta rehabka to je asi mazec...no hlavně že je to pro dobrou věc..
9. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žofinko
nela si dnes prosrajdila pyžamo těsně před spaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy z toho šílím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale máš recht,že je to lepší než problémy opačný :unamused:
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz taky závidím...

holky taky si myslíte že ta rourka je návyková? nebo vaši pediatři?
9. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
já jsem dnes překvapená ze dvou příspěvků na dvojčátkách :confused: :confused: kde holky píšou o stabilním režimu miminek.. :fearful: :fearful: zkopíruju...a řekněte mi názor
9. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me se uz tyden dari dodrzovat super rezim, ktery vsem vyhovuje. Po rannim kojeni v 8 se do 11 bud hraje nebo jeden spi, nebo s nimi tak cvicim a blbnu. Pak se v 11 naji a jde se povinne spat do 2, pak zase papani a do 5 jsme venku. Po kojeni v 5 se hraje a radi s tatou, v 7 je dlouhe koupani, masaze atd. , v 8 kojeni a jde se spat. Pak mi vydrzi do 24:00, pak do 4:00 a dal do 8:00 a cely den se zase opakuje. Jsem zvedava jak jim to dlouho vydrzi, ale jsou o moc klidnejsi a spokojenejsi a ja taky uz mam vic casu na sebe a na domacnost.
9. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luzza • 3d • Dnes v 18:41
to jste borci,že máte režim... mě doktor říkal,že do půlroka je to o ničem... že maj mimina svý potřeby a žádný režim je nespoutá do nějakého pravidelného spánku a bdění,že mám začít od půlroka ...takže jsme se o to ani nesnažili... holky spinkají když jsou unavené, ven chodíme jak to vyjde..někdy dopoledne někdy odpoledne prostě máme ještě miminkovský režim
9. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucka28 • 2d, 8tt • Dnes v 18:49
promi te že sem tak lezu čtu tu něco o režimu s dr. nesouhlasím ja u obou najela hned od narozeni na režim a do tydne byli navykli a jsou do dnes luzzo zkus to je to super maš pak i na sebe a na chlapa čas
9. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz to nechápu, že někdo může mít takový režim a že se jim to daří, to u nás nehrozí... :grinning:
9. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzz asi maj děti na klíček :wink:
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žofí
já jsem z toho byla HIN :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek