Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
2. říj 2009

Luzz, a v tom případě i náš Luky má váhu ročního co? Jedna paní na cvičení říkala, že jejich holka měla v roce 8 kilo. 😀

jmisa
3. říj 2009

Ahoj.
Tak Alex se svýma šesti kilama ve třech měsících ...... 😀 A to byl takovej pidi. Každej se mě tky ptá, jestli "jen" kojím, že tak roste. 😀

Mel, tak to je Luky šikula, hnedka kaťata pokadit 😀 Ale ony rychle schnou.

m.e.l
3. říj 2009

Míšo, jo šikulka je. A jelikož jsem utrácivá matka, tak jsem je našla na internetu za 282, takže ještě dvoje přikoupila, protože jsou fakt na Lukyho kejtičky super, k tomu pak plavečky a nakonec 10 větších klasických plen - ty potřebuji na hrací deku a podobná místa kde Luky ublinkává. 😵

jmisa
3. říj 2009

Mel, vy potřebujete do vaniček plavečky?

m.e.l
3. říj 2009

Míšo, jj na vaničky plavečky - ty teda koupím teď jednorázový, ale pak i do bazénu budu chtít pro něj plavečky.

jmisa
3. říj 2009

Tak u nás plave nahatej, plavečky až do bazénu.

m.e.l
3. říj 2009

No tady že plavečky, radši koupíme právě ty "více použitelné", myslím že ty jednorázové dost nasajou. 😝 Objednala jsem mu tyhle http://www.mikulisek.cz/detail.php?zbozi=103692

jmisa
3. říj 2009

Takovej prcek a už bude mít plavky 😀

m.e.l
3. říj 2009

Míšo no jasně, ať si zvyká. 😀 Nemusí mu každej očumovat "pimpulu". 😅

jmisa
3. říj 2009

No já si hlavně nedovedu představit, jak ty plavky zachytí nehodu. píšou sice, že maj síťku a bla bla, ale to je tak na bobek a to Alex v žádném případku nemá, jak si viděla 😀

m.e.l
3. říj 2009

Míšo, Luky když má "nehodu" tak je to více jak bobek taky. . . No uvidíme. . . 😀 Snad za tu hodinu nic nevyvede.

m.e.l
4. říj 2009

Bré ranko,
tak dnešní noc teda - no nebyla nejhorší. Od cca půlnoci do půl páté klid. 😵 Předtím pořvávání. 😝 Jdu chystat příkrm a pak věci pro mladýho ke tchánovic.

jmisa
4. říj 2009

Ahoj.
Tak Alexek je moooc hodnej, snad to nezakřiknu. Spí v kliu od půl 8 do rána, dneska do půl 7, pak dostal jíst a spali jsme do 8, teď snídám a on tu sedí v lehátku s žabákem a něco vykládá naší psice 😀

macous
4. říj 2009

Ahoj holky,
zdrvím po dlouhé době, nějak se teďka na net moc nedostanu, pořád mám nějaké návštěvy a hodně procházkujeme, protože malej v kočárku hezky spinká 🙂

Jinak mám novinku 😖 zdálo se mi, že se Maty trošku prohýbá, tak jsem si sehnala od kamarádky číslo na rehabilitační sestru a jeli se tam ukázat, tak nás zkoukla a máme cvíčo, malej pase, ale úplně špatně - po bříšku, což už dávno nemá dělat a taky přetáčíme pomocí nožiček, aby si posiloval svalíky, trénujeme kontakt s hračkou a podobné zajímavosti. Vojtu zatím necvičíme, ale v úterý se to rozhodne, to jedeme na lesson 2, a bude více času. Každopádně nás neposílala ani na neurologii, protože je to tím, že je Maty dlouhé miminko a tak se mu hůře učí ovládat tělo (máme velikost 68, takže je to fofr).

Plavání plánuji od dubna, protože mu bude půl roku v půli ledna a nechce se mi začínat takhle v zimě, aby nebyl marod, ale ještě možná změním názor - uvidíme 😵

Všechny vás moc zdravím 😉

laura29
4. říj 2009

macous - co to presne znamena, ze pasu po brisku??

jmisa
4. říj 2009

Lauro, no těžiště nemá v oblasti pánve ale břicha, to je poznat na pohled. Stačí přimačknout zadeček k podložce.

m.e.l
5. říj 2009

Bré ranko. 😝

jmisa
5. říj 2009

Ahoj
Mel, co ten smajl?

Já právě dojedla poslední skleničku s jahodovou marmeládou o jsem letos udělala. Příště asi budu dělat marmeládu z metráku, aby to vydrželo 🙄

m.e.l
5. říj 2009

Míšo, se podívej na čas, kdy jsem to psala - jak by jsi se tvářila ty? 😉

jmisa
5. říj 2009

Mel, aha, no to jsem si nevšimla 😀
Alex se dneska taky vzbudi brzo, chvilku před čtvrtou, tak jsem ho nakojila astrčila zpátky do pelechu a spal dál. Dneska spal v "hamburgrech" je to super plína. Muž večer koukal a říká - tuhle plínu jsme měli?? Jsem statečně tvrdila, že přeci dávno 😀 Ale že ji nosí jen v noci, tak si asi nevšim 😀

m.e.l
5. říj 2009

Míšo, teda ty jsi ale "lhářka". 😀 To je jak si teď kupovala viď? Já se v tom totálka neorientýruju.

jmisa
5. říj 2009

Mel, jj, to jsou ty na noc, měli takovej vojenskej maskovanej vnitřek 😀 Manžel se jen divil, že si těch maskáčů nevšim 😀 😀

m.e.l
5. říj 2009

Míšo, no tak jsi měla spíše říct, že jsi je měla schováný až Alex přestane v noci kadit. 😉 😵

jmisa
5. říj 2009

No tento trik už jsem použila u těch minule 😀

m.e.l
5. říj 2009

Míšo aha, tak to jó. . . ty kouzelnice. 😀

jmisa
5. říj 2009

Alex chrní, asi si půjdu ještě taky hajnout. Jsem objednávala na netu novou vožku do dveří, nějak nám ta naše začíná drhnout, tak abychom měli náhradní, kdyby něco. 😔

m.e.l
5. říj 2009

No přemýšlím, že taky padnu - dítko je tuhé, ale jaksi už skoro hodinu, tak to asi nemá cenu. 😒

jmisa
5. říj 2009

Alex se taky začíná vrtěti.

jmisa
5. říj 2009

Zase jsem prošla kolem foťáku 😀
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_4._mesic/

m.e.l
5. říj 2009

Míšo 😵
No Luky prošel právě kolem papírové pleny než půjdeme na vaničky, takže ho znovu půjdu přebalit protože se pos* 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru