Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
19. lis 2009

Já je teda dávám od mala, Alex je žíznivej.

m.e.l
19. lis 2009

Míšo, jó manža má spoustu zvláštních metod. 😀

kay
19. lis 2009

luzzi, děkuju 😀 už jsme to pochopila 🙂 kuju.. jen je trochu rozdíl, že ty Tvoje kočenky krásně otvírají papulky.. ještě dotaz? vaříš, nebo krmíš skleničkama?

jmis no já vím 😀 ale mě občas štvoutakový ty kecy (teď nemyslím Tebe), že jako se nadělá s tím a tím, že dřív se taky já nevím teď co...

mel? hele já četla že se má dítě krmit v sedě, aby s emu dobře polykalo.. lukynek v téhle poloze vlastně nemá moc šancí 😀

m.e.l
19. lis 2009

kay, já toho četla. . . Náš Lukyn někdy jí jako člověk v poloze - alá Luzziina dvojčátka a jindy v totálním leže. A garantuji ti, že když něco nechce, tak i tak umí plivat všude. 😉

jmisa
19. lis 2009

No mně zase vadí, že někdy se to bere striktně a tabulkově - koený 6 měsíců nekojený 5 měsíců.
Tak asi budu ráda, že mám flexibilní dr., která to bere podle jedince.

Teď jsem se na sebe koukla, tu sedím, prso venku, bo odsávám na zítra 😀 a klapu u toho do PC, no jsem já normální???? 😀

m.e.l
19. lis 2009

Míšo, mě třeba doktorka dostala tím že mám od 6.tého měsíce zkoušet jogurt, těstoviny. . .

kay
19. lis 2009

míšo 😀 jo to je jasné.. máš dobrou dr.. ten můj by mi ani nic neřekl a nacpal mi akorát letáky od hami a sunaru.. 🙄 raději bych kdyby mi takhle poradil..

mel, no jo stela taky tu flašku i vleže vyplivala 😀

míšo, jo je to normální, já sice neodsávám, ale i tak tady občas sedím s kozou venku a čekám až se Stela milostivě začne zase krmit 😀

luzza
autor
19. lis 2009

holky
mě dr řekl,že jogurt ne dřív jak v 9.měsíci 😅 😅 nevím proč 😕
kay
nemáš zač 😉 tak to můžu smazat 😀 😀
holky dlabou zatím jen skleničky... 😉
jmis
s tou vodou hlavně nevím kolik 😕

m.e.l
19. lis 2009

luzz, no podle hromady příruček je jogurt od ukončeného 8.ho měsíce!!!!!!!!!

kay
19. lis 2009

no tak jádala stele jogurt líznout už teď aby věděla o co přichází 😀 tak já zkusím ty skleničky už v pondělí.. snad jí zachutná.. já bych tak chtěla..

luzza
autor
19. lis 2009

mel
fakt jo? 😨 no tak má dr pravdu 😉
kay
my začali s HAMI první lžička ,jednodruhová (mrkev,brokolice,květák) a pak brambory s mrkví a teď brambory s kukuřicí od sunárku 🙂 a fakt jim to šmakuje 😉 vyžerou to až na dno 😀 😀 od příštího týdne přidáváme masíčko 🙂

kay
19. lis 2009

holky tak já sedím ja na trní a čekám už hodinu kdy se S. probere a furt nic.. škoda že nemá ten svůj pokojík, bo jak půjdu spát, tak ji stejně vzbudím.. ale dneska rekored as ipo 2 týdnech.. nevím jestli to není tím, že jsme byli odpo venku kdy spala a pak jsme večer poprvé napustili vanu a zkoušeli plavací polohy ve vaně.. jestli ji to tak nevyčerpalo.. ale zatím dobrý..počkám do 23h jestli se neprobere a zkusím jít spát..

takjá jdu do těch skleniček určo, potvrdila mi i kamarádka, že tím začínali a dobrý a že nebyl ani problém s přechodem na domácí stravu.. já blbec chtěla vařit 😀

m.e.l
20. lis 2009

Bré ranko. . .
Noc očistec. . . Se asi Luky chce vyrovnat Stelince či co. Jednoho dne dostane na prdel a bude vymalováno. 😝

jmisa
20. lis 2009

Ahoj.

Luzz, myslím, že jsem někde četla 100 ml za den, ale když už jsou na příkrmu, tak bych dala podle žízně.

Já včera koukala na ty konzervy. Mi někdo vysvětlete, proč v brambora mrkev je ještě jablečná šťáva např. 😕

Já se dneska vyspala, Alex spal do půl 5 a pak do půl 7 a teď si tu hraje, já snídám protekční koblihy a pak bude kojo.

m.e.l
20. lis 2009

Míšo, teda Alex je prostě hodnej chlapeček, který nechá maminku vyspat. A ty skleničky taky moc nechápu, proto radši malýmu vařím a vím přesně co za potravinu mu dávám.

jmisa
20. lis 2009

No a to nemluvím, že ve špenát brambory bylo plnotučný mlíko a smetana 😕

luzza
autor
20. lis 2009

DOBRÉ RANKO 🙂

m.e.l
20. lis 2009

Bré ranko Luzz. 😉

luzza
autor
20. lis 2009

jmis
oni ty skleničky taky chutnaj víc,než když uděláš ten blivajz doma 😀 😀 z těch skleniček je to takový ovoněnější 😀 😀 já se nebojím,že by jim do těch skleniček dali něco špatnýho 😉 snažej se tomu dát asi trochu chuti 🙂 a na holkách vidím,že se jim to daří 😀 😀

luzza
autor
20. lis 2009

nela chrněla jako pařez do sedmi a elišák papkal o půlnoci a i ve tři 😒 😝 doufám,že jí to nevydrží do šesti let 🙄
ale nedejte jí,když je tak malinká 😢 😀 😅 😀

jmisa
20. lis 2009

Luzz, ale mlíko ve skleni od 4. měsíců???? to je pro mě dost mimo.

m.e.l
20. lis 2009

Luzz, Elišce bych dala kdykoliv najíst, když je takovej drobek. A Luky domácí stravu baští s větší chutí než kupované tekuté skleničky. Má radši hustou kaši.

luzza
autor
20. lis 2009

jmis
určitě je to mlíko upravený 😉 a nebo je ho tam takový množství,že to nijak neškodí 🙂 já bych v tom nehledala problém 😉
mel
eliška už si asi zvykla,že jí nakrmím,kdykoliv zakňučí 😠
no a holky zatím hustou kaši nepoznaly 😅 😀 ,takže dlabou s chutí skleničky 😀 později se to možná změní,co já vím 😉

m.e.l
20. lis 2009

luzz, Luky ze začátku poznat i to řídké a prskal mi to všude, protože nechápal co má jako polykat když v puse nic nemá.

kay
20. lis 2009

ahojte,

tak Stelinka se včera vzbudila přeně v těch jedenáct jak jsme šla psát, což jsme se i radovala.. jenže pak to nastalo.. kojení ve 2 a pak ve 4h, jenže to už jsme měla asi málo mlíka, tak furt nadávala v postýlce, tak jsme ji šla i přebalit, jestli třeba zase není posrajděná, no a pak jsem se ji do pěti snažila uspat v postýlce, a pak jsme to vzdala, vyndala prso a vzala ji k sobě do betle.. ne že by toho tam bylo víc, ale usnula pak po troše pohlazení a pusinek a spala do 7h.. ale já moc ne, nemůžu pohnout krkem, byla jsme pěkně prochlazená, bo mám nad sebou stření okno a díky S. jsem se nemohla moc přikrýt..

jdeme nakupovat skleničky.. 😠

mel, taky bych raději kdyby chutnalo S. domácí, ale když jíá nechutná, udělám všechno prot to aby jí zachutnalo něco, klidně i skleničky..

jmis, taky si myslím jako luzz, že to musí procházet nějakou kontrolou a že tam jsou těhc látek třeba takoá nepatrná množství že to ublížit nemůže,pokd nemá někdo alergii.. dyť kolikrát dítko ošmatlá a ak olízne takových věcí.. a nic mu z toho není...

luzzi, no jsme na tom asi podobně, že si Stleinka taky zvykla, ale fakt mám furt pocit, že má hlad.. 😅 😀 nevím proč..

luzza
autor
20. lis 2009

kay
stelík má možná hlad,ale eliška je vychcaná,ona to prso hlavně objímá,otírá si o něj obličej a občas trochu podudá,jinak u něj především usne 😠 má ho jako plyšáka na uklidnění 🤐

jmisa
20. lis 2009

Tak velitel je vzhůru, tak se jdeme vypravovat a vyrazíme do velkoměsta 🙂

kay
20. lis 2009

luzzi 😀 tak ji ořiď imitaci do postýlky 😀 tak to S. teda fakt pije normálně jako přes den..

na nákupu jsme opět pohořeli, skleničky měli ale jen mrkev a brambory a nebo první lžičku brokolice.. mrkev samotnou ne.. ale mají to v plavání, tak v neděli zakúpím... ještě mám dotaz. když to budu kupovat teď ze začátku když S. nic nesní, můžu to v ledničce nechat otevřené třeba do druhého dne? že bych odebrala vždycky jen trošku.

jmis tak pěkný výletování.. my měli jít večer na sraz s děckama z gymplu ale kašlu na to, je to v hospodě, sice nekuřácké ale v 5. patře bez výtahu a hlavně si nemyslím, že by tam přišli všichni zdraví a z těch chřipek mám stach.. tak nikam nejdeme.. akorát na oběd k babičce.. 🙂

annie29
20. lis 2009

Kay vetsinou to muze byt v lednici 48h..

luzza
autor
20. lis 2009

kay
jak píše annie 😉
jinak holky snědly tu první mrkev spolu napůl a pak už vždycky každá celou skleničku 😅 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru