Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
18. dub 2009

jmis, no tak pojedete s pootevřeným kufrem. 😉 Vezmeš červený fáborek a tradáááá.............. 😀

jmisa
18. dub 2009

No já říkala, že přinejhorším si sednu v restauračce a počkám, až se pro mě vrátí 😀 Zase tak daleko to nejni.

S těma výplatama - zase je to takové, aby se vlv¨k nažral a koza zůstala celá - omlouváme se, ale úřednící objeví i malichernou chybu......

m.e.l
18. dub 2009

jmis, jo a místo aby zvedli telefon, tak to radši pošlou zpátky. Jsem zvědavá kdy dostanu první platbu MD.

jmisa
18. dub 2009

Mně můj gyndař říkal, že jeho ženě to chodí normálně. Tak třeba budeme mít kliku. 😀

luzza
autor
18. dub 2009

ahoj holky 🙂

luzza
autor
18. dub 2009

jmis,melíku
tak příště zkuste v noci comp 😅
bude nás tu víc 😀

luzza
autor
18. dub 2009

já nastupuju MD 27.dubna...tak jsem na to zvědavá...

kay
18. dub 2009

ahoj holky,

tak já teda měla noc úplně stejnou jako vy.. celej večer mě pálila žáha jak prase, tak jsem vypila půl litru mlíka a když jsem šla spát, tak jsem musela dát rennie ☹ jenže mě to děsně nechutná.. ale pomohla než jsem aspoňm usla.. pak asi 3x Wcko a od 4h jsem nespala, bo jsem si pustila mp3 Vinetoua a on to byl zrovna poslední výstřel a mě to nedělá dobře 😀 takže jsem usla až cca o půl šesté kdy přijel domů M.. ☹

luzzi, doufám, že ses dospala, jo jinak já si včera dala mraženou pizzu, tak jestli ta žáha mrcha nemá ráda tyhle jídla 😅

já nastupuju na MD dneska 😀 jsme zvědavá na výplatu ale snad to nebude problém, když mi ty papíry má poslat zaměstanvatel.. a ještě by mi měli snad vypaltit půl nemocenské jestli si to myslím dobře, tak uvidíme..

jmis, no klidně si sedni do restauračky a pak ho to nech zaplatit 🙂 nebo si tu postýlku nechte poslat od nich to nejde?

dneska asi začnu pít i hrneček maliníkovýho čaje..

kay
18. dub 2009

a ještě k těm výplatým MD - ono se vždycky všechno svalí na úředníky, já jsem taky úředník a něco o tom vím.. Takže ministerstvo veřejně nadává na úředníky a pak i klienti.. jenže už ministerstvo neřekne, že si vymyslí a schválí nějaký zákon ale třeba formuláře na jeho provádění nedodá ani po začátku jeho platnosti, takže nejen že není jak ten zákon dodržovat ale ani se s tím naučit pracovat.. že nejedou programy, které mají ty výplaty uskutečňovat apod.. ale to bych se zase jen rozčilovala.. ☹ bohužel ale mluvím z vlastní zkušenosti..

luzza
autor
18. dub 2009

tak jsem si na chvíli změnila fotku v profilu 😉 je čerstvá,ze včerejška 😉
kay
tak že by ty naše děti neměly rádi pizzu?? 😅

jankatr
18. dub 2009

Ahojky - přiznám dobrovolně že dočítat nestíhám 😅 - vy jste tu děsně ukecaný 🙄 🙄 🙄 Ale já si počkám až odrodíte - to už zase srovnáme tempo 😀 😀 😀 😀

Jé Luzz - ty máš krásnou pasovku 🙂 🙂 🙂

luzza
autor
18. dub 2009

jani
jen na chvíli 😉 😀 😀

luzza
autor
18. dub 2009

jani
tak nám vždycky hlavně napiš,co kluci 😉 🙂

kay
18. dub 2009

luzzi, teda to břišan 🙂 jak na chvíli ještě aspoň 3 týdny ne?

no to mají teda holky smůlu já pizzu ráda 🙂

jani neboj, však my to srovnáme. a pak Ty budeš sedět na koňovi a čekat, kde jsme 😀 co kluci? jsou hodný?

jmisa
18. dub 2009

Kay, z IKEA nic neposílaj.
Nějak se s tím snad poperem 😀

kay
18. dub 2009

jmis, no tak to fakt asi neposílaj 😀 ale někde třeba půjčujou dodávky.. takhle jsme dováželi gauč a ložnici.. ale do IKEA nechodím, tak nevím..

macous
18. dub 2009

Ahoj holky,
Luzzi, krásná fotečka v pasu - pupík přímo září 😀
Míšo, to půjde, vezli jsme takhle koberec, čučel z auta přiražený víkem kufru a víko jsme přivázali k blatníku a bylo to vyřízený 😉

Holky, já bych spala teď docela dobře, ale manža má děsnou alergii, mám teda pocit, že se mu k tomu ještě něco přidalo, je mu hrozně, oteklej, nosem nemůže dýchat vůbec, na oči nevidí a je strašně slabej, musím mu pomáhat i když si chce sednout ☹ a že není v tomhle herec vím na tuty, takže blbý 😖

jmisa
18. dub 2009

Kay, no při ceně 699 za postýlku se fakt nevyplatí dát 500 za dodávku 😀 😀

Muž to vyřešil vychcaně, švára dostal číslo zboží a až pojede okolo, tak postýlku koupí a doveze, on má větší auto. 😀

luzza
autor
18. dub 2009

mací
jestli to není žádný herec,měli ste zajet na pohotovost...
možná by potřeboval píchnout kalciovku a dali by mu léky proti alergii...aby nemusel být takhle až do pondělí...

luzza
autor
18. dub 2009

kay
já taky pizzu miluju,takže ať si holky trhnou 😀 😀
ještě 3 týdny?? to ne! já chci dřív ☹

m.e.l
18. dub 2009

jmis, dobře jste to s postýlkou vymysleli. 😀
luzz, hezká fotečka. 😉 A ten comp jsem vyzkoušela od půl jedenácté do půlnoci a nikde nikdo. 😠
kay, s těma neschopenka mi už na začátku bylo jasný, že to nemůže fungovat, jenže naši páni poslanci rozhodují od stolu, tak neznají praxi. Když vidím co ještě k neschopence mamka jako účetní musí přidat. . . 😒

luzza
autor
18. dub 2009

melíku
to já ještě spím...budím se až kolem druhé a vydržím do pěti,šesti hodin... 😝

m.e.l
18. dub 2009

luzz, já se budím každou půlhodinu až hodinu. 😠 Ten pardál v pupíku by fakt skoro mohl vylézt. Nic jdu lovit véču, asi mám hladíka. 🙂

kay
18. dub 2009

tak my byli nakoupit, mám nový kastrol 🙂 hurá.. ale jinak musíme zítra znovu - m. kalhoty a monitor dechu..

luzzi, no tak to bys chtěla rodit jako za 14dní? :-O ježiš to tak děsně letí, to je hrozný.. před chvílí jsme každá řešili co pícháme a kdy jdeme na OPU 😅 to je šílený.. jo já mám pocti že mi tu žáhu dělá paprika.. ☹ ale taky si řílám, že musí dítko něco vydržet, když maminka taky musí 😀

mel, no já s Tebou souhlasím.. páni ministři si žijou ve svým nadsvětě..

já jinak chodím spát kolem 23h, první buzení kolem 2h, pak mezi 4a 5 a když mám štěstí tak usnu, když ne, tak čumím a v 7h se jdu najíst.. a pak spím od 8 do cca 11 🙂 tak jsem vám to pěkně napsala 🙂

jmis, no tak jste to vyřešili pěkně.. je fakt že dát za dodávku pětikilo na postýlku za 700 je blbost 😀

luzza
autor
18. dub 2009

kay
no je to fakt šílený... 😅 taky si pamatuju,když jsem byla v osmém týdnu a psala jsem ti z nemocnice...
bála jsem se,že prďolky nevydrží 🙂
a teď se bojím,že nevydržím já,jak jsou těžký 😀 😀

m.e.l
18. dub 2009

kay, mě žáha pálí i snad po vodě. Takže jestli to máš taky tak, tak se nesnaž přijít na to, jaké jídlo ti pálení žáhy způsobuje.
Fakt to hrozně uteklo, nedávno jsme si hlásily // a pomalu začneme hlásit váhu a dýlku potomků. 😀

luzza
autor
18. dub 2009

melíku
a na tebe si taky pamatuju,jak si testovala a pak jak jsme byly zvědavý na tvůj UTZ,kolik mimísků tam bude 😅

kay
18. dub 2009

jj, luzzi, ty naše nemocnice si pamatuju fakt moc dobře.. to 😖 bylo dost šílené období.. a teď už to vydržíš těhc pár dnů... pak budeš psát jak jsi unavená a šťastná X-)

a až budeme povídat o prťatech se těším.. jak malá papala, jak Lukýsek nespí 😀 ...

m.e.l
18. dub 2009

kay, hezká představa. . . Ty budeš chválit hodnou Stelinku a já proklínat manžela, že je Luky celej po něm - to znamená nespí ve dne ani v noci. 😠

luzza
autor
18. dub 2009

a já budu brečet,protože nebudu vědět kolem koho lítat dřív 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru