Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
2. kvě 2009

melíku
ještě že ty břicha nejsou průhledný 😀 😀 to bysme nic jinýho nedělali,než pozorovali ty jejich kreace 😀

m.e.l
2. kvě 2009

luzz, povídej mi něco o rukou. V noci jsem je chladila pod studenou vodou, na levé ruce mě vůbec neposlouchal prsteníček, normálně jako by mi sám při otevírání dlaně vyskakoval bez mé vůle. 😒

luzza
autor
2. kvě 2009

melíku
vím,o čem píšeš 😀 😀 😀 😀 opravdu 😉

luzza
autor
2. kvě 2009

jsem zvědavá,za jak dlouho poporodu se odvodníme 😝

m.e.l
2. kvě 2009

luzz, doufám že rychle. Tak věčně nateklá pravá noha mě už deptá. 😠 Nepoznávám vlastní končetinu. 😒

luzza
autor
2. kvě 2009

mel
já nepoznávám celý tělo 😅 😅 !!!!

m.e.l
2. kvě 2009

luzz, tak to ještě poznám, je furt skoro stejný, jen břicho občas o něco obrušuju a zkrátily se mi ruce. 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

mel
já sklápím na parkovišti lidem zrcátka,abych mohla zalézt do auta,nebo projít parkovištěm 😅 fakt 😅
to až budu těm našim holkám vyprávět... a jirka s domčou se mi smějou 😠

luzza
autor
2. kvě 2009

jdu si zkusit chvíli zalést do pelechu 😉 třeba ještě na chvíli usnu... 😉

m.e.l
2. kvě 2009

No tak to já už několikrát čekala až manža vycouvá s autem abych mohla nastoupit, asi dám na okýnko cedulku - tady nastupuje těhotná!!! 😀

jmisa
2. kvě 2009

Ahoj důchodkyně 😀

jmisa
2. kvě 2009

Včera odpo muž povídá, tak pojď, jdem, ať už to mám za sebou 😀 😀 A vlekl mě pod ten kaštan 😀 Romantika neskutečná 😀
Dneska jedeme na chatu, ale zase se odpo vracíme. Ono je to jen 30km. 😎

luzza
autor
2. kvě 2009

jmis
ty máš takovou fyzičku, že se divím, že nejdeš těch 30km pěšourem 😀 😀 😅

jmisa
2. kvě 2009

Luzz, no normálně bych to jela na kole 😀 😀 Ikdyž ono na kole je to dál a navíc do Posázaví, takže kopečky 😀 Zpátky už se vezu vždy autem 😀
Dneska to bude prochajda jen po okolí, už se těším, obhlídnu, co kde vyrostlo (za domy) apod. 😀
Manža je línej, ale pokud přijede švára s psékoj svou, tak aspoň nepůjdu sama. 😝

kay
2. kvě 2009

ahoj holky,

no luzz, moc jsme nespala, ale přišel M. tak jsem dělala mrtvýho brouka.. Měla jsem spisovatelský večer, tak jsem s ním nechtěla mluvit.

teda holky taky vím o čem mluvíte, ale asi to u mě není zase tak hrozné.. nebo jsem si už zvykla.. Mel a Luzz, no vy to budete mít tak zhruba stejně za sebou.. Se máte.. ☹ tichá závist..

jmis, no tka mě včera M. dotáhl pod odkvetlou třešeň co má brácha na zahradě zasazenou asi od podzimu, tak má cca metr a půl.. takže ani pusa pod rozkvetlou, ale vedle odkvetlé 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

jmis
s tím kolem si mě dostala 😀
kay
hlavně abys nás se stelinkou nepřekvapila ty 😅 😅

luzza
autor
2. kvě 2009

dneska nic nevaříme 😝 🙂
manža naložil maso a tak budem grilovat 😉
já se snažím vyprat všechny věci na které narazím a žehlím poslední zbytky prádla,aby tu kluci neměli nouzi...
kdyžtak jim moje mamka přijde vyprat...jen nevím,jestli to prádlo po nich zvládne "vyhledávat",jako to dělám já 😅

luzza
autor
2. kvě 2009

nejhorší to bude asi s tou školou 😒
Dominik má při svý dyslexii,dysgrafii a ADHD velmi omezenou zrakovou paměť,takže nejlíp se mu učí,když mu to někdo říká... doufám,že za tu dobu,co budu ve špitále mi ho nepřeřaděj do zvláštní školy...

luzza
autor
2. kvě 2009

i když se mi moc líbil závěr z posledního vyšetření v PPP...
zpráva končila takto : velice děkujeme rodině za trpělivost a škole za laskavý a profesionální přístup 😀 😀
to mi přišlo fakt srandovní 😀

m.e.l
2. kvě 2009

Tak jsme tu, byli jsme v Evě na Mělníce, pak se projít tady v Letňanech a na obědě jsme byli v místní hospůdce, kde je to teď velice sympatické, protože mají otevřenou zahrádku. 😉 Jo manža se mi krásně vyvijí - váží už 71 kg. 😀 😅

kay
2. kvě 2009

luzzi, neboj myslím, že nás Stelik nepřekvapí.. sice dneska mě bolí všechny kosti dole, ale to bude jen abych si moc nezvykala, že je mi dobře 😀

neboj kluci to zvládnou.. a Tovje mamka taky. oni chlpai, kdžy je nejhůř tak umí dělat i věci, které normálně nedělají 😀

meli, teda výlet závidím, Ty jsi taky dobrá.. M. je v HK, tak jsme doma a přemýšlím nad palačinkama,ale zatím jen přemýšlím 😀

macous
2. kvě 2009

Ahoj holky,
tak já to dneska dočítám opravdu s napětím, jestli na konci Melíkova příběhu bude odjezd do porodky a ono nic 😀 😀 😀 ale pak jsem si říkala, že by mi určo přifrčela sms 😀 😀
U nás se dneska pro změnu rejpe ven stará zámkovka, takže nářez, včera manža boural stání na auto a pak to řezal na kusy, taky luxuska, už aby to bylo hotovka. Tenhle týden nastoupí firma a budou bourat zbylé betony a dělat nový dvůr, tak to teda asi sídlo opustím a odjedu na chatu 😵 😵

Luzzi, kdybych se sem už náhodou nedostala, tak ti přeju moc a moc štěstíčka na pondělí a držím palečky, ať to máte rychle a ve zdraví za sebou, už se moc těším na fotečky holek 😵

Melíku, tobě taky držím palečky, aby už Luky vylezl ven a měla jsi po trápeních 😉

tak pa a já jdu zase ven asistovat a zasázet kedlubny 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

teda melíku
jsi dobrá,že ještě zvládáš rajzovat... 😉 já už nechci jít ani do krámu,bo na mě každej čumí,jakej mám pupek 😝
asi jsem fakt dost nápadná 😝
kay
ty kosti dole,to hnus 😝 to znám..připadám si jak kuře,do kterýho budou cpát nádivku 😝
a s těma chlapama máš úplnou pravdu 😉 vždyť já to vím 😉 😀 ale napsat vám to musím 😀
mací
díky za přáníčko 😉 jakmile se něco bude dít,dám okamžitě vědět..mám mobil na několik holek tady,takže nebude problém 😉 a až budou holky venku,manža hned dodá fotky na koníka!!! má to nařízený 😀 😀
a řekl,že 100% zařídí 😵
jinak kedlubny teda sázej,ale do zámkovky se už raději nepouštěj 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

já jdu věšet prádlo 😉 pa

m.e.l
2. kvě 2009

Jsem si teď trochu zchrupla a pověsila várku prádla - taky radši peru, kdyby jsem se rozsypala, tak ať má manža co na zadek a nemusí chodit naostro. 😉

kay
2. kvě 2009

luzzi, jo to s tím kuřetem je pravda 😀 jasné, že chlapi znáš, hlavně ty svoje 😀 já Tě chtěla uklidnit..

maci, teda vy to budete mít určitě pěkné 🙂 ale fakt už zámkovku nech někomu jinému 😀

mel, aji já asi půjdu chrupat, jen abych nezaspala hokej, jestli to dneska projedou, tak s nima končím 😠 😀

a palačinky jsem nakonec udělala, dla ajsme si jednu s tvarohem a už nemůžu 😠 aspoň zbyde víc pro M.

kay
2. kvě 2009

mel tak co říká Lukynek na 1. třetinu? 😀

m.e.l
2. kvě 2009

kay, první třetina mu je dneska fuk. 😀 😵

kay
2. kvě 2009

no asi je klidnej, že vedeme hrajeme docela dobře 😀 tak to bude nerváček, jenom , když to bude špatný, to je ok 😀

luzza
autor
2. kvě 2009

holky
hokej nás opravdu uspokojil 😅 až mi bylo Lašáka líto ☹ a manža mi říká : tebe ty hormony úplně blbnou! 😀
taky jsme se přežrali grilovanýho masíčka 😝 😀
Lukášek byl tenhle zápas v klidu,zato naše holky šílely 😨 😅 ,ale bylo to určitě tím,že tu jirka furt tleskal a to pokud vím nemají miminka v bříšku rádi...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru