Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
3. kvě 2009

melíku
my už se bály,jestli nerodíš 😀 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

...a ty si hraješ Člověče nezlob se 😠 😀

luzza
autor
3. kvě 2009

holky
nějak to na mě padá...
na jednu stranu se moc těším,že už budu mít holčinky u sebe....na druhou stranu se mi nechce od kluků...

m.e.l
3. kvě 2009

Luzz, tak to jsi trochu rozpolcená osobnost. 😀 Neboj kdyby něco, tak dám určo vědět Mací a nebo by se to dozvěděla Kay přes holky z Volné diskuze. 😉 Tam má na mě kontakt více holek. 🙂

zofik
3. kvě 2009

LUzz a jak ty zítra nastoupíš a asi půjdeš rodit co? holky bojíte se trošičku? já teda jo 😒

luzza
autor
3. kvě 2009

zofi
já se bojím jen o Domču 😉
má ADHD a je to dyslektik a dysgrafik a člověk s ním musí fakt pracovat 😒
tak to teď budou ve škole koukat 🤐

luzza
autor
3. kvě 2009

jinak z porodu strach nemám 😉

m.e.l
3. kvě 2009

Luzz, on to Domča zvládne. 😉 Kluci se s tím nějak poperou.
Já se furt nebojím, já jsem furt hrozně zvědavá. 😀

zofik
3. kvě 2009

tak dej vědět jak to s tebou vypadá....no jo tak to Domča nějak zvládne..musí... 😵

zofik
3. kvě 2009

Mel a ty už si měla poslíčky? jak si to poznala?

kay
3. kvě 2009

luzziku, neboj, kluci to fakt zvládnout.. víš jak jsme to říkaly.. a zítra mi prosím napiš, mobil na mě máš, tak budu celá netrpělivá co Ti řeknou a budu na vás moc myslet.. hlavně se těš, holky budou už venku, uvidíš je a budou krásný a tobě bude siceještě chvilku blbě, ale už se to bude jen a jen lepšit...

mel, no já právě házela stopa i na Volné diskuzi co s Tebou je 😀

zofiku, já teda trach mám, ale myslím, že je to spíš strach z toho že nevím jaké to bude.. až to začne tak na to nebudu mít čas myslet.. 😅 doufám..

m.e.l
3. kvě 2009

žofí, těžko je popsat. Ztvrdnutí břicha v mém špeku až tak nepoznám, ale je to taková křeč jako při MS, pokud jsi měla bolestivou menstruaci. Až přijdou poslíčci, tak to zaručeně poznáš. 😉

kay
3. kvě 2009

hm, mel, tak teď jsi mi vyvrátila moji teorii, že mám druhý den poslíčky 😀 mě to teda bolelo spíš jako nahjoře kde byla a je Stela rozvalená a spíš to bylo takové napětí nebo sevření.. tak to asi byla bolest žaludku a kolem díky jejím nožkám a zadku..

m.e.l
3. kvě 2009

Kay, to napětí a sevření nahoře mívám taky, ale to si nejsem až tak jistá zda si Luky protahuje nohy a nebo to patří k "poslům". 😉

kay
3. kvě 2009

no mě u toho na MS určitě neboleo, takže to budou spíš ty nohy, je fakt že v tu dobu kdy mě to bolelo byla Stela fakt hodně nahoře až byla vyboulená jak kdyby si spletla směr 😅

zofi, já taky poslíky nemám a mám strach jestli to poznám.. určitě začnu panikařit že rodím 😀

m.e.l
3. kvě 2009

kay, no to co mi včera udělal Luky s břichem - tomu jsem říkala prdelákový tanec. Vedle pupíku, na levé straně jsem měla obr bouli. 😀

zofik
3. kvě 2009

no jo,jako prvorodičky se více bojíme no....

jmisa
3. kvě 2009

Myslím, že porod poznáme každá 🙂

m.e.l
3. kvě 2009

No hlavně nevíme jak poznáme, že máme jet do porodnice. Jsem si před chvílí myslela, že únik plodovky - měla jsem nějaké vlhké kalhotky, no ale zase teď nic. . . tak asi se spíše opět počůrávám. 😀 A to jsem si ani nekejchla. 😅

zofik
3. kvě 2009

Mel já to mám taky.... 😀

jmisa
3. kvě 2009

Mel, až Ti prdne nebo poteče plodovka, tak to určo poznáš.
No a když si nebudeš jistá u bolestí, tak napustíš horkou vanu a uvidíš, co se stane. 😉

m.e.l
3. kvě 2009

jmis, no ono co jsem četla na internetu tak není psáno, že ti hned poteče plodovka durchem, může to být i "nenápadné". Radši o mých postřehách manžovi neříkám, řeknu mu to až si budu jistá aspoň na 90%, by byl schopnej mě odtáhnout do porodky násilím. 😀

jmisa
3. kvě 2009

No dobře, ale ikdyž Ti nevyteče fofrem, tak poteče furt. A když bude jen trochu občas unikat, tak to snad ničemu neva. Si tedy myslím já.

No já jsem podezřele klidná 😀

m.e.l
3. kvě 2009

Jmis, no já si taky myslím, že by měla aspoň pomalu utíkat, takže zase jsem se hodila do klidu. A v 31tt jsem taky byla v pohodě. 😅

kay
3. kvě 2009

jmis, no já byla před měsícem taky ještě klidnější 😀 ale teď jak se to blíží je asi člověk víc a víc nervozní, protože to může být fakt každý den.. 😅

mel, ona ti přece ani plodovka doma prdnout nemusí.. hlvně když máš poslíky, tak mysím, že tobě se spíš rozjedou nejdřív kontrakce.. A nebo jak píše jmis, sednout do vany a buď se to zastaví nebo spíš rozjede.. ale asi byhc to nedělala v případě, že bych si nebyla jistá tou plodovkou.. to se pak vana nedoporučuje ☹

m.e.l
3. kvě 2009

kay, no já si myslím, že jsem jen chvíli zbytečně plašila. 😀 Luky je darebák a dělá si z maminky srandu. Jsem zvědavá co se zítra dozvím, né že budete vyhlašovat státní pátrání. Mimo KO budu mít tentokrát už i monitor a kdo ví zda nebude i UZ. Takže to vidím tak na 4 hodiny v poradně. 😠

jmisa
3. kvě 2009

Já se pro jistotu naprogramovala, že budu přenášet 😀 Takže do 42tt jsem v klidu 😀
Určitě nám tou dobou nepoteče teplá voda a tak to bude ta "nejlepší" doba na počátek porodu 😀

jmisa
3. kvě 2009

Moje tchýně předpověděla, že rodíme v druhé půlce června, tak uvidíme, jestli se tu budu koulet ještě v půlce července 😀

m.e.l
3. kvě 2009

No naše dítko by se dle rodinné tradice - každý týden nějaké narozeniny mělo narodit buď 5.5. - týden před manžou a nebo 6.5. týden po mých narozkách. Ještě může 7.5. to by bylo týden po narozeninách mého bráchy. 😀

kay
3. kvě 2009

jmis, no moje babička zase předpověděla že bdeme mít kluka, a nedá si to vymluvit 😀

mel no uvidíme jak se bude luky tvářit zase na hokej 🙂 informuj po první třetině 😀 já to stejně vidím na toho 9.5. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru