Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
8. zář 2009

kay
naušniček se neboj, je to hned 😉 a pak bude ještě krásnější 😵
je možný,že je stelík prostě zimomřivá,no 😅 jestli má studenej i nosík... 😅 tak jí dej o vrstvu víc 😉
jinak naše elinka je taky drobek...na třech měsících měla 4,60... oproti nelince je to takovej skříteček 😅

melíku
a co si pekla dobrýho na srazík??? 😅

luzza
autor
8. zář 2009

my jdem zítra na první rehabku 😒 ,tak mám trochu obavy... asi se to nelče moc líbit nebude 🤐
jinak pořád pase jednoruč 😅 😅

zofik
8. zář 2009

Melíku to máme habany, kdo to má nosit viď?

LUzzo ať je rehabka ok...

Kay ať dopadnou náušnice...

luzza
autor
8. zář 2009

žofíku
chlapi maj bejt pořádný 😅 😅 😅 !!! 😀 😀 😀

jmisa
8. zář 2009

Náš Alex už je velkej chlap 😀 Dneska se sám koupal ve velký vaně. No a protože nemám žádný lehátko, tak to měl rovnou na ostro 😀 Celou mě pocákal 😀

luzza
autor
8. zář 2009

jmis
tak to je paráda 😅
my zase vyměnili před 2 týdny vaničku 🤐 ta NUK byla malinká, Nelinka se do ní už nevešla 🙂 tak teď koupu ve velké vaničce po Domčovi...ale na dlouho to nevidím...holky děsně cákaj,hlavně nela 😅 takže mám plnou plovoučku vody 🤐 🤐 takže se asi budem brzy stěhovat do velké vany 😠 ale chtěla jsem ještě počkat,abych si ušetřila záda 😔

macous
8. zář 2009

Ahoj holky,

Luzz, velikosti mi zatím (kromě jedné vyjímky, měli jsme jen na 14 dní) vždy klaply, celkem jsem od tamtud brala cca 20 věciček a vše naprosto super. Jo a držím palce na zítřejší rehabku 😵

Kay, já taky myslím, že si malá zvykne, ono ty vedra nám je rozhýčkaly, já taky přidala deku a samotná jsem se na dnešek budila, že mi bylo chladno 😨 a neboj na píchání naušniček zapomene než dojedete domů 😉

Míšo, gratulka ke koupání 😀

Melíku, teda Luky už je vážně pořádnej chlapák 😀

Bolí mě opět v krku, paráda ☹

jmisa
8. zář 2009

No já zatím koupu v kyblíku, Alex v něm krásně vytlačí všechny prdy, což jsem dneska viděla, že ve vaně neproběhlo, měl bolení, musela jsem dát sabíka.
Tak velká vana je jen zpestření, stejně jako koupání s náma.

grej
8. zář 2009

Ahoj holky, závidím vám to prokadění prcků. co já bych za to dala. Malá už pořádně nekadila od minulý neděle ☹ V sobotu, tedy šestý den, jsem jí zkusila pomoct rourkou. Něco málo udělala, ale žádnej zázrak. No a už máme zas úterý. Ach jo.

Doktorka se pořád neznepokojuje a doporučila mi Lactulosu. Po zakoupení jsem zjistila, že je to sirupový projímadlo. Doktorka říkala něco o tom, že jí to naučí kadit, ale pak se zas bude muset odnaučit kadit se sirupem. No to mi přijde pěkně blbý. Ale zase kakat potřebuje. Chudinku už jí to zas aspoń čtyři dny tak bere... Dvě noci už jsme se pořádně nevyspaly, pořád jí to kroutí. Při prdech děsně smrdí, takže je vidět, že to jde přes bobky.

Ach jo, asi to bude mít po mě.

Jinak Kay nic si z toho nespání nedělej, my to máme už od začátku. Někdy má záchvat a spí třeba dvakrát denně po hodině, ale spíš je to tak, že mi usne a spí maximálně dvacet minut. A to taky tak dvaktrát, max třikrát denně. Takže nic neudělám. Doma bordel jak v tanku, protože hrát si sama vydrží tak taky maximálně čtvrt hodiny a to ještě musí mít fakt náladu.

Dneska např. spala jen dvakrát asi po dvaceti minutách v autě (dopoledne) a pak mi usnula dvakrát odpoledne doma, ale po vložení do postýlky to vydržela jen deset minut. Večer navíc zase hysterák. Usnula až když přišel manža z práce nějak po půl desátý. V půl jedenáctý byla zas vzhůru,a le naštěstí po nakojení zas usnula.

Takže jsem kantáre a jdu do hajan.
Našla jsem pěknej článek o uřvaných dětech. Jsem ráda, že v tom nejsem sama...
http://www.azrodina.cz/2130-plac-bez-duvodu

m.e.l
9. zář 2009

Bré ranko,
Luzz k tvému dotazu - dělala jsem slaný dorty a Míša řezy. Na dnešní rehabku - pevné nervy a ať se holkám líbí. 😉
Grej, určo v tom nejsi sama. Holt příští prďolku budeš mít hodnější. 🙂
Žofíku, no kdo jinej je má nosit než my? 😠 😵
My dneska jdeme na odsunuté očkování Prevenaru, tak držte palce ať je to zase bez velké reakce jako byla Hexa.

luzza
autor
9. zář 2009

melíku
ty mi teda děláš chutě 😀 🤐 jinak kolik teda stojí ten prevenar ve všech dávkách?? (my jdem až v 7.měsících)
grej
já i když holky maj bulící náladu,tak je nakrmím,přebalím a dám je do lehátek a jdu uklízet...vždycky tam kde zrovna něco dělám,mám i ty lehátka...a holky na mě většinou čučí 😉 u toho se perou s plínou,nebo tahaj za hračky z hrazdičky 🙂 já jim u toho něco vykládám a občas je pošmudlám tou plínou a oni se chechtají 😀 a překvapivě je baví žehlení 😅 koukaj jak to páří a jak různě mávám s těma hadrama... Ale jsou dny,kdy nemaj náladu na nic,tak uklízím a oni řvou 😅 a většinou než vytřu tak z toho vztekání usnou 😉

luzza
autor
9. zář 2009

grej
super článek 😅 😅 😅
a nezkoušeli jste navštívit nějaké to centrum??

zofik
9. zář 2009

zdravím maminy, jdu vás poprosit o radu...měli jsme rekaci na očkování v 11 večer 38,6, takže po odečtení 38,1 tak jsem mi dala paralen čípek a dobrý, teď už má okolo 37,3. chci se zeptat, stačí dát čípek takto jednou? moc díky.

jmisa
9. zář 2009

aHOJ VŠEM.
Grej, prej je super knížka Nejšťastnější miminko v okolí , napsal ji pediatr Harvey Karp, viděla jsem i v knihkupectví.

Jinak Alex přes den taky nespí, tedy spí minimálně, ale vydrží si hrát sám, jsem ho to učila od mala, tak snad to ponese ovoce. Po snídani je sám vždy a už ty dvě hodiny vydrží relativně v klidu, maximálně musím pustit kolotoč s oběšencema 😀

Luzz, tak rehábka se asi líbit nebude, ale držím palce na její "poklidné" zvládnutí 🙂

zofik
9. zář 2009

jmis tvoje vyprávění jsou fakt sranda 🙂

Grej a aspol. já toho taky moc nestíhám ohledně úklidu, ale doktorka mi řekla, že dítě potřebuje mámu v pohodě, taže nemám leštit hrnce,a úklid přenechat "jiným", ale být s ním a chodit spát s ním, abych byla odpočatá...ovšem věc se má tak, že Vašík přes den skoro vůbec nespí a nevím kdo "jiný" by pouklízel...

jmisa
9. zář 2009

Zofik - bordel v bytě - spokojený dítě 😝 😀

m.e.l
9. zář 2009

Luzz, platila jsem za první dávku 1950, takže x3 plus ve dvou letech přeočkování. Našla jsem i lékárnu s vakcínou za 1650, ale přeprava by trvala déle jak půl hodiny bez chladu, takže asi tak.
Žofí, při 37,3 bych už nedávala. To měl Luky po odečtu po Hexe a doktorka řekla, že až při 37,5 po odečtu jinak to nemá smysl.

luzza
autor
9. zář 2009

holky
má se uklízet je lehce 😀 😀 😀 já myslím,že ti naši chlapi už si zvykli,že to není co bývalo 😀 😀 😀 mě to teda moc nenervuje 😉
mel
tak od sedmi měsíců už jsou jen dávky dvě..a když prý kojím,stačí to až v těch 7.měs... ale stejně to bude palba,miminka jsou dvě 😅 😅 😀 😀

luzza
autor
9. zář 2009

holky
já se zase chtěla zeptat,jestli máte v noci rozsvícenou nějakou lampičku nebo máte černočerno 😀 😅
a taky jestli vám děti usínají při světle...
já nechávám lampičku,páč si holky před spaním hrajou,ale pak svítí do rána 😒 tak se bojím,aby si na to nezvykly...
Dominik pak musel spát se světýlkem ještě v první třídě 🤐

m.e.l
9. zář 2009

Luzz, Lukýno usíná při zhasnutém světle, ale nedělá mu problém usnout při světle. Teď je tak zdecimovanej očkováním, že už hodinu a půl zaspává jídlo. 😀 Jedl naposledy před půl šestou. 😵

jmisa
9. zář 2009

Já nechávám zhasnuto, ale jde tam světlo z obýváku, to u nás prostě jinak nejde zařídit, sice je na dveřích zástěna, ale trochu to prosvítá a žaluziema prosvítá z venku, takže černo černá tma to není.

m.e.l
9. zář 2009

Míšo, tak černočernou tmu taky určo Luky nemá. Stačí rozsvítit na chodbě či v koupelně nebo ložnici a část světla jde k němu do pokojíčku. 😉

zofik
9. zář 2009

já taky nechávám zhasnuto...

jmisa
9. zář 2009

Jen pro silné nátury a nebo pokud manžel hooodně vydělává
http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clan...

jmisa
9. zář 2009
kay
9. zář 2009

ahoj holky dočtu večer snad.. stela má píchnuté naušnice dotaz, mám jí dát čepici i na noc? nebo to stačilo těsně po píchnutí,,?

luzza
autor
9. zář 2009

ahojky 🙂
jmis
první článek je na vraždu... 😖 😖 😖
ten druhý je super 😅 😅 😅 😅
holky
a vaše mimča si nehrají,než usnou??? 😨 😨 usnou hned jak je dáte do postýlky?? nelinka je tuhá za pět minut,ale elí si někdy hraje i půl hodinky,než usne 😒 a k tomu potřebuje trochu světla 😒

luzza
autor
9. zář 2009

jinak rehabka docela masakr 😖
nelča tam strašně řvala a několikrát jim posrajdila prostěradlo... trvalo to 40 min 😝 😝 a naučili mě tři cviky,který musím dělat čtyřikrát denně doma...za týden jdeme zase na rehabku...

m.e.l
9. zář 2009

Chuděra Nelinka, ono já myslím, že ty děti řvou hlavně proto, že je kroutíš úplně jinam než chtějí. Luky dneska řval na očkování jako kdyby mu rvali nohy a né jen dali pigárko.
Jinak Luky si nehraje, usíná na pupku a na něm se špatně hraje. 😀

kay
9. zář 2009

grej, no mi na tu zácpu doktor chtěl dát pro malou normálně glycerinový čípek.. tak nevím, přijde mi to šetnější než projímadlo.. 😅 už se asi těšíš na příkrmy že 😀

zofi, Stela měla stejně teplotu, le čípek jsme dala jen opravdu na tu vysokou a stačilo to. má se dávat jen když mají přes 38 po odečtu..

jmis Ty necháváš Alexe dvě hodiny samotného si hrát? no tak to musí být nějkaé kouzelné dítě.. 😅 já S. teda taky odmalička vedu k smaostatnosti, ale takhle dlouho by to asi nedalo ani mě.. 😅

luzzi a vy budete mít ten syflorix nebo jak se to jmenuje ne? asi to bude drahý, když jsou holky 2 ☹ aele fakt bych to dala ☹ jinak Stelik usíná normálně když je zataženo prakticky ve tmě.. má v postýlce jen chůvičku a ta má takovou malou diodku zelenou, ale otáčím ji směrem k mantinelu aby ji to nerušilo.. a usíná v poho.. navíc chodí zatím spát ještě když je světlo i při zatažených žaluzkách tak si může hrát dokud nezapadne slunko 😅 občas si hraje s medvíkem když není úplně unavená, ale pak začne pobrekávat že chce dudel a přijdu jí ho dát a usne.

články se pokusím přečíst ještě později 😅

luzzi no mimča ty rehabky moc rády nemají, hlavně asi fakt že je kroutíš jak nechcou.. a čím jsou větší tím horší.. ale určo to pomůže, tak se drž..

mel, teda lukynka to asi dneska bolelo, snad nebude mít reakci.. ☹

jinak holky já jsme dneska mrtvá, dopo Stela spala asi 45 min a to jsme teda usla taky ikdyž jen takový polospánek, pak ten doktor, naušnice (jak jsme teď zjistila) dali naopak ☹ a ta pravá je píchlá nějak hodně nahoře mi přijde, stelinka teda řvala hrozně jednu chvíli jsme měla i na krajíčku, ale sestřička byla moc milá.. pak se na ni S. i smála.. ale je celý den rozmrzelá a bolestivá, tak to byl nápor a navíc nemohla usnout tak jsme ji po 4 hodinách musela ukojit ke spánku aspoň na 30 min.. pak koupačka a nejhorší zase sundávání těch náplastí, měla to nalepené ve vlasech, takže řvala zase jako při píchání.. nakonec jsme ji čepici nedala, ona se nějak extra už za uši nerve, a nechci aby se v noci zase přehřála ☹ uvidíme zítra jak bude. ale není mi úplně dobře,l jsem z toho nějaká přešlá.. ikdyž jí to samozřejmě sluší.. je taková jiná 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru