Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

macous
1. dub 2009

Hanulko tak vidiš, si to pak užiješ dvojnásobně - zrovna jako miminka 😀 😀 😀

Melíku, teda teda to je blbý, je mi to moc líto ☹ vůbec nevím co ti poradit - asi nic 😖 třeba sprcha horkou vodou by nepomohla, nebo zkusit chodit plavat......fakt nevím 😔

m.e.l
1. dub 2009

jmis, nespadla jsem. Prostě se to na konci těhotenství stává, aspoň podle info na internetu. Takže vydržet do porodu a doufat, že se to pak spraví. 😔 😒
Mací, měla jsem teď docela teplou koupel - a nic. 😠 Bolí to i v klidu. 😢

jmisa
1. dub 2009

Mel, zkus si udělat tvarohový obklad - hodně studený tvaroh naplácej na plátno asi ve vrstvě 2cm a zabal do toho koleno, pak přes to ještě jednu látku. Až tvaroh "vyschne" tak to sundej.

Na tyhle problémy jsou taky homeopatika Rhus Toxicodendron Ch9 nebo 15, zkus se zeptat v lékárně, homeopatika myslím v těhu můžeš.

m.e.l
1. dub 2009

No našla jsem nějaký krém, který se snad může v těhu, jmenuje se to Artrin a je to z minerální vody.

jmisa
1. dub 2009

A kup si vápník.

m.e.l
1. dub 2009

jmis zkusím to, nějak se s tím musím poprat. Nechci sedět doma, když venku bude sluníčko.

jmisa
1. dub 2009

Ono do toho tvarohu správně ještě patří kostival a arnika, ale tím si nejsem v těhu jistá. 😒

m.e.l
1. dub 2009

No půjdu zítra nejdříve asi do lekárny tahat rozumy a pak když tak na polikliniku do zdravotních potřeb pro ortézu. Něco s tím budu muset dělat, jinak se zblázním.

jmisa
1. dub 2009

Já jsem důkaz hesla - sportem k trvalé invaliditě 😀 Takže mám ortézu na zápěstí, na loket, na koleno 😀 Měla jsem i na kotník, ale tu jsem pak střelila dál. 😀

m.e.l
1. dub 2009

jmis, já 8 měsíců bez problémů a teď. . . . Nějak se to navalilo. Kdybych přibrala 20 kg, tak teď asi jen ležím. . . . Na kotník nosívám občas stahovací punčochu - ten mám po neléčeném výronu kapánek "na heslo".

jmisa
1. dub 2009

No já jak se teď mos nehýbu, tedy moc aktivně nesportuju, tak jsem v klidu 😀

Koleno si většinou vyhodím na spinningu nebo se přetáhnu na kole, zápěstí je dílen záležitost práce s krysou u PC a většinou ho dorazím na power joze a loket se tak někdy přidá 😀

m.e.l
1. dub 2009

jmis, já likviduji kotník a koleno. . . Koleno díky pádu při turistice - mimochodem zrovna tohle koleno mě nebolí, no a kotníky - turistika + jeden pád na pevných schodech v metru. . . . 😅

m.e.l
1. dub 2009

Jdu spinkat. Snad se koleno trochu zklidní. 😨

luzza
autor
2. dub 2009

dobré ránko ivfky 🙂

luzza
autor
2. dub 2009

melíku 😨
tak to mi je líto...zkusila bych ten tvaroh,jak píše jmis...ale výsledek bude asi nejistý...snaž se přežít,holka 😉

luzza
autor
2. dub 2009

abych se vrátila k tomu,co jste tu probírali naposledy... 😀
já byla rozvedená,Domča školkovej,bydleli jsme v paneláku...No a po prvním rande (spíš po první noci) kterou jsem ztrávila u Jirky doma, se ke mě šupem stěhoval 😅 Bylo to strašně rychlý,okolí to považovalo za unáhlený,ale my šli přes mrtvoly 😀 Po dvou,třech letech nám začal být paneláckej byt malej,tak jsme si pořídili starší domeček,kterej dodnes upravujem 😀 ale neměnili bysme za byt v paneláku ani omylem 😉 barák je prostě svoboda 😵

m.e.l
2. dub 2009

Dobré ranko,
Luzz já pořád říkám, že když má vztah vyjít tak vyjde za každých okolností. To znamená, můžeš s někým chodit 5 let, bydlet s ním z toho 4,5 roku a týden po svatbě uvažovat o rozvodu. A nebo s někým chodit měsíc, vzít si ho a vydrží to celý život. Recept na to prostě není. A vztah si myslím je hodně o toleranci toho druhého, některé chyby samozřejmě neumím omluvit - chlast, násilí. Ale to že je můj muž tvrdohlavec - no co, já taky a musíme spolu vyjít, věděli jsme to o sobě od samého začátku.

jmisa
2. dub 2009

Ahoj.
Tak dneska to vypadá na sluníčko, tak huráááá.

jmisa
2. dub 2009

Jinak my spolu bydleli skorem hned 🙂 Ale brali jsme se po více než třech letech.

m.e.l
2. dub 2009

No my spolu začali bydlet po 3 letech a dvou měsících. Šest měsíců na to jsme se brali. To jsme ale na tom byli dohodnutí už z jara, že se další rok vezmeme. Teda vlastně můj choť prohlásil (stejně jako kdysi můj táta), že se ožení. Měla jsem sto chutí mu říct - a která je ta šťastná? 😀

jmisa
2. dub 2009

Já jsem jak praštěná. Prvně jsem se probudila asi v půl šestý, kdy šel muž do práce, pak jsem si šla ještě lehnout, usnula jsem a kolem 4 na 8 mě vzbudil telefonem, si myslel, že už nespím, no a teď jsem jak praštěná kladivem. Jdu se ještě na chvilku natáhnout, nějak se mi z toho motá hlava. 🙄

Pro změnu nám zase neteče teplá. Klika, že ji nepotřebuju, pračka i myčka si vystačí se studenou. By mě zajímalo, co zase kde prasklo. Letošní rok je nějaký kritický stran teplé vody.

m.e.l
2. dub 2009

jmis, to víš je krize. Tak ušetříš na teplé vodě. 😀

jmisa
2. dub 2009

Mel, to asi těžko, když z kohoutku teče studená a měřák to nepozná 😀 Ale měli by dávat slevu 😀

m.e.l
2. dub 2009

jmis, musíš pouštět jenom tu studenou z kohoutku!!!! 😉 Né to otáčet na teplou. 😵

jmisa
2. dub 2009

Kouhoutky nemáme, máme pákovku a když chci vyzkoušet, jak to teče, tak stejně musím pustit teplou 😀
no jdu se pohodit.

m.e.l
2. dub 2009

Jdi se pohodit - zahodit. 😉

grej
2. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem jdu na vás podívat...
Od úterka (co jsem měla volno a lítala po doktorech) mě zas bolelo břicho, tak jsem si dnes dala leháro na dopoledne doma a do práce jedu až na poledne. Zůstala bych doma celý den, ale mám další pohovor...

K tomu bydlení... Já potkala svého současného asi jako Macous. Pár dní po rozchodu (byli jsme spolu 7,5 roku!!!). A k manžovi jsem se stěhovala po půl roce chození (chtěli jsme už po čtvrt roce, ale než jsme sehnali nábytek, abych si měla kam dát hadry a tak, tak se to protáhlo). No a po necelých třech letech jsme se brali.

Souhlasím s tím, co píše Mel. Když to má vyjít, vyjde to i když se vezmete týden po seznámení... A někomu nestačí ani sedm let chození 😀

Břicho už je lepší, asi fakt stačí dva tři dny trochu zvolnit. Včera Kačka vyváděla jak blázen, celý den se děsně chrula. Dnes už se fláká, tak mě ani moc nekope do těch vaječníků, tak je to větší pohoda...

macous
2. dub 2009

Ahoj holky,
tak já to měla včera taky tak, prcek mě okopával ze všech stran a dneska zatím nic, tak asi včera unavil a dneska spinká 🙂

Zítra mám kontrolu v Podolí, to jsem zvědavá, jak se tam jako dostanu, hrozí že uzavřou dopravu už od Pankráce a já to tam jinudy neznám 😖 tak to bude něco, se ztratím a budu jezdit do večera a nakonec budu ráda, když se dostanu domů 😀 To je něco, Obama si jede na turistiku a já mám kůli němu takovýhle starosti - to je drzost 😝 😀 😀 😀

Teďka jedu s kámoškou a její roční dcerunkou po nákupech, tak si zase trochu zautrácím 😵 Ráno jsem vyluxovala auto, páč ta naše brécule Růžena tam jaksi vypustila chlupy, ale šlo to vyluxovat parádně, to jsem ani nečekala. 🙂

Jinak s manžou jsme taky měli parádní krizi cca po 4 letech, ale nakonec to dobře dopadlo a manža mě pak honem žádal o ruku, aby o svůj poklad (to jako o mě, kdyby vám to nedošlo) nepřišel 😀 😀 😀 😀 😀

anitta
2. dub 2009

ahojky holčiny jdu na vás juknout .

tak koukám že řešíte manžílky . my jsme se k sobě nastěhovali ihned byl to sice malý podnájem co měl manža ale jen na chvilku pak jsme šli do většího a ted už máme hypo a svůj byt doufám že stěhování už nebude 😝
vzali jsme se po dvou letech chození ale já bych si ho vzala hned jak jsem ho uviděla nikdy jsem nic podobnézho nezažila a taky jsem na to moc nevěřila. a stalo se 😉

macous tak se s obamou nějak domluv at tě do podolí hodí jestli jede kolem ne? 😀 no ty uzavírky budou asi peklo ale bude to zajímavé. mrzí mě že ho neuvídím protože už na nějaký tlačenice ted fakt nemám.
tak snad ho nikdo nesestřelí to už by byl vrchol co se u nás děje stačí i tak

holčiny už mám hotovou koupelnu pro prdolu tak jukněte do alba a už je to skoro vše jen v neděli navrtáme konzol do jeho pokojíčku a poličku a jsme připraveni na naše zlatínko
🙂

m.e.l
2. dub 2009

Tak jsem se ještě kapánek prospinkala.
Anitt, taky bych si svého muže nejradši vzala hned, bylo to s ním takové - no prostě úžasné. Jenže on se do ženění nehrnul - no nedivím se v té době vlastně půl roku teprve vydělávál - předtím vejška, civilka. . . No a pak když se rozhodl oženit, tak jsem začala přemýšlet, zda si ho mám brát!!! 😀 Koukám, že vanu máte taky takovou "malinkatou". 😀 😅
Mací, co je to žádost o ruku? Na tu stále čekám!!! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru