Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
23. bře 2009

Anitt jo jo, je to moc dobrá věc 😉
Tady nefouká, ale ch.ije a ch.ije ... jak se říká ... 😒 😒 😒

m.e.l
23. bře 2009

Jo polštář je dobrá věc, jsem ho původně nechtěla, ale jsem ráda, že jsem do něj ty prachy investovala. Nemám tolik přeleželou pravou ruku, dřív jsem si s ní podepírala hlavu a to si asi umíte představit, když jsem spala celou noc na jednom boku, jak mě ta ruka ráno bolela. . . .

grej
23. bře 2009

tak díky za tip holky... OVšem nevím, jestli mi tahle poloha projde u manži, protože ten je nějak čím dál víc tulící, takže neustále potřebuje kontakt 😀 Když si dám před sebe polštář, tak se ke mě moc nepřitulí 😉

Já teda mám jen malý polštářek a spím na něm. Ruku mám přeleženou neustále, ale hlavně od manži 😀

m.e.l
23. bře 2009

grej, tak manžel se může tulit zezadu!!! 😎 Já nejradši usínám manžovi v náruči, ovšem teď radši usínám v náruči svého polštáře. Jsme jak manželé po dvaceti letech. Já nalevo postele úplně nakraji, manža napravo postele - úplně nakraji. . . .Mezi námi kolikrát místo po pět lidí. 😅

artep26
23. bře 2009

Mel vzala jsi mi to z klávesnice, však se může přitulit zezadu 😀 😀 😀
Manža je docela netulící se, já taky ne, max. ráno po probuzení a večer před spaním. Pak ale spíme každý na svém pelíšku, potřebujeme prostor. 😵

grej
23. bře 2009

No jo, jenže ze zadu ho to nebaví... 😀

Nejradši má, když já ležím na zádech a on mi jako na prsou. A ruku má na mým pupíku 😉
Pak si ještě zvykl ležet jakoby čelem ke mě, jenže já jsem tak o hlavu výš než on, takže on je ponořen do mých prsou 😀 Se divim, že se ještě neudusil 😀

Já mám taky ráda svůj prostor, kor když nemůžu usnout. Ale jsem hrozně ráda, že je manža tulící, tak to vydržím 😉

m.e.l
23. bře 2009

No my občas usínáme, že jsem u manži v náruči, ale třeba po 15 ti minutách mě manža odšťouchne, tak si vlezu na svoji část postele a on se otočí a leží na své části. No a mezi náma pak opravdu vznikne ten prostor pro 5 lidí. 😅

kay
23. bře 2009

tak já jsem to zalomila právě se probudila 🙂

grej - chůvičky jsem vybrala dle rad kamarádek, cenově i kvalitně dobré -
- http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd463
- http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-scd-465

a monitor dechu budu kupovat skoro nový, ale už asi ne v záruce od kamošky.. určitě bych si to bez něj neuměla představit.. možná ho nepoužiju ale chci mít jistotu doma..

můj kojící polštář je zatím v šatně.. jsem ho vyprala, obal se srazil a bylo to velké neforemné cosi, tak jsem ho mělachvíli za hlavou ale byl mocvysokya tvrdý, ale už sedal aspoň svázat k sobě konci.. no a pak jsem ho odložilaúplně.. mám v posteli polštářky a už jsem si na ně nějak zvykla.. s M. s emoc netulíme, takže pohoda, jen pes v nohách občas překáží při změnáchpolohy 😀

ad věci z tesca, není úplně můjk styl, jednu mikinku jsme teda taky koupili, ale že bych byla nadšená moc ne.. ☹navíc to mají fakt všichni a to je něco na mě 😀)

artep26
23. bře 2009

Grej a nemělo by to být tak trošku obráceně?? 😀 😀 😀
Ty na jeho hrudi?? 😀 😀 😀
Holky manža konečně dorazil, tak mu jdu ohřát jídlo a razíme směr HK a směr UTZ.
Pak písnu zda vím výsledky amnio a co UTZ.
Zatím pááááááááááááá 🙂 🙂 🙂

m.e.l
23. bře 2009

Arti pá pá. . . . 🙂

anitta
23. bře 2009

já mám chůvičky philips a monitor dechu nanny tak doufám že nebude pípat 😒

m.e.l
23. bře 2009

Monitor dechu kupovat nebudeme, jedině že by se Luky narodil nějaký podvýživený. No a chůvičky bude kupovat můj brácha.

jankatr
23. bře 2009

Artep - já to mám stejně - ten jeden prcek je aktivnější, nebo je možná nějak blíž dopředu a šťouchá do nějakých citlivějších míst. 😉

kay
23. bře 2009

artepi, pa, a těším se na dobré výsledky 🙂

anitt, no takto budeme na tom stejně.. myslím, že by to nemělo pípat, ta kamoška co od ní ten monitor kupuju má taky tuhle kombinaci.. nejdřív jsme chtěla tu sadu angelcare, ale pak jsem zvolilatuhle variantu..

holky máte ještě nějakého dobrého tipa na ty noční košiledo porodky co se rozepínají vepředu?

kay
23. bře 2009

mel teď jsem koukala do kalendáře, 9. 5. je úplněk, to vždykcy ženský rodí jak divý, tak třebaTě postihne jeho omamná síla 😀

m.e.l
23. bře 2009

Kay, no jestli je Luky opravdu náš, tak dodrží tradici, že se u nás ve znamení býka rodí každý týden, takže by se měl narodit týden po mě, což je 6.5. no a nebo týden před manžou což je 5.5. 😀

kay
23. bře 2009

aha, tak takhle vy to máte 😀 no já se stejně vsadím, žeto bude toho 9.5. 🙂 to je skoro otočená šestka 🙂

anitta
23. bře 2009

no 9 mám termín já 😨 a ani nevím že bude uplněk 😉

snad pípat nebudeme to by mě asi ranila

m.e.l
23. bře 2009

Kay, uvidíme kdy se Luky rozhodne vylézt na svět. Kdyby byl opravdu hodnej, tak v době kdy jeho tatínek bude v Luxu, aby se maminka nemusela stresovat tím, jak tatínek přežije dobu porodu. 😀

kay
23. bře 2009

anitt, no tak Tyto máš jasné 😀

mel no já z důvodu M. koncertů kolem našeho TP budu mít u porodu dulu.. abych tam nebyla sama a nemusela se nervovat..

m.e.l
23. bře 2009

kay, já bych nejradši kdyby manža odjel jednoho dne do práce a mě za chvíli praskla voda. Nebude se tak nervovat on ani já. Není stavěný být u porodu, budu totálně klidnější, když si odrodím sama. 😉

grej
23. bře 2009

Kay - díky moc za tip. DObrá stránka, okouknu to tam.
Já právě nevím, jestli si mám ten monitor pořídit. Vím, že doktoři říkaj jen kdyby bylo mimi nedonošený nebo nemocný nebo tak, ale já bych si pak nechtěla něco vyčítat, znáte to...

Kay - tak já si do porodnice asi košilku vůbec brát nebudu. U nás dávají erár a prý jsi stejně hned špinavá, tak bys tam musela mít těch svých košilek pomalu na každý den jednu...

Jinak já si koupila kojící domů na týhle stránce, ale už jí tam nemají... Maj jiný:
http://www.emanuela.cz/materska-pyzama-a-nocni-...

m.e.l
23. bře 2009

No u nás taky dostanu erární košili i župan. Pomalu do porodnce potřebuji jen nějakou hygienu a doklady.

grej
23. bře 2009

Mel - vždyť taky obě rodíme na Bulovce 😀

hanulka3112
23. bře 2009

Jéé vy ale jedete, to byla fuška na dočítání, já se pěkně nadlábla a pak se pustila do závěsů, do obyváku jsem si koupila nové a jeden co mi zbyl tak chci podělit mezi tři menší okna, tak jsem ho roztřihla na 3 díly, jeden už mám obšitý, ale myslela jsem, že umřu bolestí zad, takže na to kašlu a dodělám to třeba zítra 😝

Kay,ty chůvičky mám našla jsem si je i za dobrou cenu a už jsme je i s přítelem testovali 😀 nejdřív spolu a pak jsme je dali k našemu papouškovi a poslouchali co povídá, líbí se mi, že šetší energii tím, že se sepnou jen když někdo promluví, jinak jsou jako kdyby vyplé 😉 🙂

Jo a věci z tesca já tam teda nakoupila 2 mikinky 5 bryndáčků a každému sadu 3bodyček, ale fakt moc pěkné a ještě k tomu v akci 😉 🙂 a to mě těší nejvíc 😀

hanulka3112
23. bře 2009

Vidím, že už řešíte porody, no já určitě mojeho chci u porodu, ale u mě to je složetitější, takže když bude císař mám smůlu, bo u nás k císaři ani v epidurálu nepouští k porodu ☹ a já to brala jako hotovou věc.

m.e.l
23. bře 2009

grej, já si to myslela, ale nebyla jsem si jistá. . . .
hanul, no já mít manžu u porodu, tak z něj pak budu mít 55kg trosku a budu ho půl roku dávat dohromady, děkuji nechci. Oba to víme a respektujeme situaci.

kay
23. bře 2009

grej, mel haha, když rodíte vestejné porodce.. 😀 no já si říkala, že si pořídím nějakou jako po porodu, žerodit asi v ní nebudu, tak aby mi pak nevynadali, že nemám svoji.. aleasi tam dostávají takyten erár, aspoň na gyndě určitě..

hanul, no tak to já si na ně asi počkám, až je mamka koupí, ale to zas tak nespěchá.. pěkně odpočívej, já budu zítražehlit 🙂 po asi 10 ti letech poprvé.. musela jsem si i koupit žehličku 😀

kay
23. bře 2009

mel, no ten můj je metalista na CD a všude možně mají různé hnusárny, tak ať se pochlapí.. a takychci aby viděl jak trpím, aby si pak neříkal, že to byla brnkačka.. ale stejně dost uvažuju nad epi, tak snad to tak hrozně nebude..

kay
23. bře 2009

holky a budete mít lehátko do vany? jako i do té vaničky dětské? nebo kyblík?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru