• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
@lucifirek cože?? :slight_smile: vám se zadařilo přirozeně?? tak to moooc držím pěstičky, ať to tam zítra ťuká :dizzy_face:
31. kvě 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 moc děkujeme. Taky doufám :slight_smile: A ano přirozeně. Tak hlavně,aby to bylo v pořádku a neskončilo to revizí,jako minule. :wink:
31. kvě 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to je supr zprávička dej vědět jak zítra dopadneš
31. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to moooc držím palečky :wink: :slight_smile:
1. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen otázečka, jak jste s Car Unica Brno spokojené????
1. čer 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem přeji,tak jdu s dobrou zprávou. Srdíčko ťuká:slight_smile: Tak snad bude všechno v pořádku. Jen ty výtoky (kvasinky)stále dost trápí,tak jsem dostala jakési globule,když nezaberou,tak budeme muset přeléčit.
Domluvili jsme se rovnou i na NT screening,začala ho provádět i moje gynekoložka,tak asi půjdu k ní.

@mmirunda ahoj my jsme byli spokojeni a z 2.ivf máme chlapečka a 3 embryjka v mrazáčku.
1. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky všem přeji,tak jdu s dobrou zprávou. Srdíčko ťuká :slight_smile: :dizzy_face: Tak snad bude všechno v pořádku. Jen ty výtoky (kvasinky)stále dost trápí,tak jsem dostala jakési globule,když nezaberou,tak budeme muset přeléčit.
Domluvili jsme se rovnou i na NT screening,začala ho provádět i moje gynekoložka,tak asi půjdu k ní.

@mmirunda ahoj my jsme byli spokojeni a z 2.ivf máme chlapečka a 3 embryjka v mrazáčku.
1. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek juchů :dizzy_face: moc gratuluju!!! tak ať to i dál šlape na 1* :dizzy_face:
1. čer 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda my jsme taky spokojení, byli k nám milí a vstřícní a navíc se zadařilo :dizzy_face: 1. IVF sice nic, ale pak 1. KET je Martínek a 2. IVF Klárka zatím u mě v pupku :sunglasses:
1. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@jimmy1 Holky moc děkuju, já tam chodím i normálně na gyndu k mudr.Gogelovi a jsem spokojená, ale teď nás čeká první IVF ( koncem srpna). Takže nemám počítat s tím že 1.IVF by mohlo vyjít?? Děsí mě ty prachy co to stojí no. A nechaly jste si i PK a AH?? A jakej jste měly protokol? a čím jste stimulovaly?? a braly jste taky antiko před OPU? Děkuju moc, mám tisíce otázek a hlavně strach :confused:
1. čer 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda musíš do toho jít pozitivně!!! Věřit, že to vyjde :wink: ale být trošku připravená i na to, že to vyjít napoprvé nemusí...
Peníze jsou to slušný :frowning2: ale peníze budou a my nebudem...
Strach je normální a otázky taky :wink:
My jsme měli PK, AH, ICSI u 1. IVF teď u druhého jsme měli ještě navíc i PICSI. Protokol u obou dlouhý, stimulace puregon + menopur, antikoncepce vždycky 1 měsíc marvelon, aby se utlumily vaječníky a pak nabudily těma injekcema.
1. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 moc díky. A tobě se to pěkně krátí,že :slight_smile:

@mmirunda my měli také dlouhý protokol a dá se říct stejné procedury jako @jimmy1.
Nám se sice na poprvé nepodařilo. Ale některým se zase na 1. pokus zadařilo. To se nedá říct,že s tím nemůžeš počítat. Jak nám bylo řečeno. Ta pravděpodobnost je 50/50. Takže věřit :wink:
1. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 Děkuju moc, to budeme mít stejně, naštěstí já jsem v pořádku a problém má můj chlap. Blbý spermio .... A PICSI vlastně budeme mít taky. Antiko mám stejný ( dávají asi všem :grinning: ) a puregon a menopur též a ještě jakýsi Dipherelin :slight_smile: A protokol taky dlouhý, asi s tím mají lepší zkušenost. To víš, že se snažím myslet pozitivně, ale i tak leze mi to na mozek. Chtěla bych aby to vyšlo hned :pensive: :pensive: ale kdo ne, že. A kolik jsi měla vajíček??? a jestli nevadí, kolik Vás to celé stálo??
1. čer 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda koukám,že ty léky a protokoly jsou stále skoro stejné. :slight_smile: U nás to bylo stejné,problém u manžela.
A také jsem si přála,aby to vyšlo. Nás vlastně dva pokusy stály celkem asi 60 tis. 30tis. 1 pokus. Plus u druhého jsme tedy platili navíc zamražení a ted platíme každoročně uchování embryjek.
1. čer 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Jo tak děkuju, s tím taky počítám, že první pokus bude tak kolem 30 tis. Další si nepřipouštím, protože víc peněz nemáme :confused: a museli bychom si půjčit ....
1. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no cca 30 tisíc na jeden pokus :confounded: ten KET oproti tomu už byla brnkačka :wink: cca 5000 Kč:wink:
Záleží hodně na tom, kolik budeš potřebovat toho puregonu, ten je docela drahý a pojišťovna platí jen určitý počet jednotek... dipherelin jsme měli taky. On ten protokol je +/- stejný, liší se pak počtem jednotek, které si pícháš. Vajíček jsem měla poprvé myslím 16 a podruhé jen 12, už jsem stará páka :sunglasses: ale stačilo to, není potřeba kvantita, ale kvalita! Ještě máme 2 embryjka schovaná v mražáčku.
@lucifirek se mi něco mate, že ten druhý pokus jsi stimulovala gonalem?? nebo si to s někým pletu??
No a týdny mi naskakují :dizzy_face: už se pomalu chystám chystat pro Klárku :dizzy_face: jak bude hezky, tak vyperu ty mimi věcičky... a tašku mám tak napůl nachystanou :wink:
1. čer 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jimmy1 Tak moc děkuju holky, to víte mám prostě jen strach.....
1. čer 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 jojo máš pravdu,první pokus jsem měla puregon a při druhém gonal. Při první jsem měla cca 20 vajíček a při druhém myslím 16,ale asi byla lepší a v podobné velikosti.Musela bych přesně kouknout do papírů.Ještě pořád je mám schované. A mrazáčky pořád také držíme.
No to tedy jo,ty týdny utíkají jako voda. To máš hned,obvzlášt s těma dětma :slight_smile:

@mmirunda můžu tě uklidnit,že stejné pocity a strach jsme měli všechny. A já jsem teda ten první neuspěch nesla blbě,jsem takovej nervák a jak se na něco upnu. :wink:
Ale myslím,že to tak má většina,všechny toužíme po miminku a těžko se od této myšlenky odpoutat.
1. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@jimmy1 A ještě jedna otázečka, kolik jste nechaly vkládat embryjek???
1. čer 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jé tak tu je užásná zpráva moc držíme palečky až do kočárku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda my pokaždé dvě.

@mrkvicka28 děkujeme,snad už to dopadne všechno dobře.:grinning:
1. čer 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda při prvním IVF 2 embryjka, nechytlo se ani jedno... možná trochu proto, že dvojčátek jsem se šíííííleně bála :zipper_mouth: a pak při KET se správně po rozmražení vyvíjelo jen jedno, tak bylo rozhodnuto a je z toho Martínek :dizzy_face:
při druhém IVF jsem 100% věděla, že chci dát jen jedno! a chytlo se :wink: a i v mražáčku máme zamražené po jednom.
1. čer 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek Lucííííí!!!!!! gratuluji!!!!!
1. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciiiie děkujiiii :slight_smile:
3. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 dobré ránko. Jsem se tě chtěla zeptat jak jsi na tom zdravotně při druhém těhu. Jestli si pamatuju,tak u Martínka jsi měla pak vysoký tlak a musela jsi brát léky,ne?
A nechali jste si pro jistotu také ještě mrazáčky. My máme teda bohužel tři a předpokládám,že pohromadě. A zatím si je tam určitě necháme :slight_smile:
4. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
jdu k vám do diskuze po delší době. Gratuluji všem těhulkám. Chtěli bychom s manželem podstoupit KET asi tak na podzim. Nevíte, na kolik peněz to tak vyjde ? Máme totiž 3 embryjka v mrazáčku a chceme Kubinkovi pořídit sourozence :slight_smile:.
4. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifirek no tentokrát se tlak zatím drží :wink: u Dr. ho mám sice vždycky vyšší, ale doma v pohodě, měřím se každý den... otoky sice trochu mám, ale s minulým těhu se to absolutně nedá srovnat, tohle je teď skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mražáčky máme 2, jsou dané samostatně.
@pehu myslím, že jsme celkově dopláceli kolem 5000 Kč tehdy
4. čer 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 Děkuji za odpověď :slight_smile:. Teď to bude asi vyšší :frowning2:.
4. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 tak to je dobře .-) no mě teda zatím trápí nevolnosti už víc jak týden a teda nepamatuju si,že by to minule bylo tak brzy. Ale jak říká gyndr.je to známka toho že se aspon těhotenství vyvíjí dobře.
4. čer 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek téda co to tady čtu. Moc držíme palečky at je to v pořádku až do kočárku. :slight_smile:
4. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek