• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

18. července 2012 
autor
Jeany, mu budeme mít klučinu! Manžel má vééélkou radost a mně to bylo jedno, halvně když to bude zdravé:slight_smile: Jen je boj o jméno a tak to asi nakonec bude Adámek!
Tvé sestře budu držet pěsti, aby vše dobře dopadlo!!!
Betys - na tebe budu zítra moooooc myslet, určitě to půjde rychle a vše bude jak má. Hlavně podávej Jeany zprávy ať nás tu moc nenapínáš:slight_smile: Tak tfuj, tfuj, tfuj a hodně štěstí!!!!
26. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimmy1: Martínek má už 4ři měsíce? Teda to letí, připadlo mi to, že jsou to tak 2měsíce.
26. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy, krásné fotečky. Martínek se mi zá už dost velký. Já tu v náručí držím našeho malého broučka a ten rozdíl ve velikosti je fakt velký. Náš malý je dobeček. Jsem zvědavá kolik dnes váží. Váš Martínek je krásný a má pěkné velké očička. Co to máš za kočárek? Trochu mi to připomíná náš. My máme kočárek Jane trojkobinaci.
26. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natalko, teď vzpomínám, že jsi to psala, že v Unice umí jen kulky. :grinning: Gratuluji k chlapečkovi. Jméno Adámek se mi moc líbí. Ještě se mi líbí Ondra a to říkala sestra, že by dali, kdyby měli chlapečka a na holčičku zatím vybrala jméno Tina.
26. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy Martínek je krásnej. :slight_smile: Taky pěkne roste.
Betys držím palce na zítřek. :dizzy_face: Neboj zítra už bude s tebe maminka. :slight_smile: Už ted se moc těším na fotky.
Jani tak si užij první procházku venku a hlůavně at ti neprší. Já jsem se úplně nemohla dočkat kdy už konečně budeme moct jet ven. :dizzy_face: Držím palce sestře at všechno dobře dopadne.
26. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Vám konečně jdu přiznat.Od rána asi od 9 hodin mi odtíká plodovka.nechctěla jsem nic psát,ale teď už se přiznávám.Nechala jsem manžu trošku vyspat po noční a teď už se asi vypravíme.trošku mě začínají bolet záda.Jinak voda je čirá bez krve taks nad nemusím moc spěchat.
Jsem ráda že se něco děje-to asi tím jak na mě myslíte.Všem moc děkuju.Písnu jeany jak to vypadá.
Teď jdu do sprchy a ponalu vyrazíme.Držtě mi palce :wink:
26. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííííííííííí bude další mimí :slight_smile: úplně mám husinu jak si to čtu... Betys, držíme pěstičky a myslím na tebe:slight_smile:

Děkujeme za pochvaly Martínka :dizzy_face: je to už kus chlapa, včera jsme byli v poradně převážit a váha ukázala 7060g :sunglasses:
Jeany, kočárek je Cam Cortina x3, na té fotce je to autosedačka naklaplá na podvozku. Jo a máš IP :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj...tak jsme doma :grinning: všechno je v pořádku,budu ted brát magnesku 3krát denně,tak snad už se to tvrdnutí nevrátí....jdu si lehnout jsem nějaká unavená...Natálko takže další chlapeček? :slight_smile: my to ještě nevíme,můj mudr je fakt asi blb,ale v pátek jedu na veveří tak uvidím.Betys držím moooooc palečky at je vše rychlé a at jste v pořádku :wink: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany teda na první procházku nic moc počasíčko teda, ale třeba se to ještě probere :wink: jsem zvědavá jak rostete :slight_smile:

Luccatko, to je fajn, že už jste doma, a s tím magnézkem je to pohoda, já ho brala taky a až do porodu :slight_smile: a klidně si ještě kup minerálku Magnesiu :slight_smile:

Elllenko, šííííleně to letí... už to vůbec není to malininký miminečko co jen papá a spinká :dizzy_face: mooooc ho miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vím, že všechny ty peripetie stály za to....

Natalko, tak další kluk do party :slight_smile: na Unice fakt asi holky neumí :grinning: to už říkám delší dobu :wink: Tady u nás je jedna známá, má taky z Uniky dítko o 10 měsíců staršího jak Martínek a samozřejmě je to kluk jak buk :grinning:
26. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys, držím palčeky, nech je všetko v poriadku a čo najmenej boľavé. Veľa šťastia..
26. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys: Skvělá zpráva :slight_smile: držím palce, aby to šlo všechno krásně hladce :slight_smile: hurá další miminko :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys jupíííííí!!!!! Držím pěsti ať jde vše jak po másle.... :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiie, ako sa máš? Ešte ležíš?
26. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betys to je supeer vidíš malý se zalekl vyvolávačky budu na tebebmoc myslet at to je pěkně rychlé :slight_smile:)) bude další miminko užasné.

Natálko takže chlapeček supr.

Lucátko to je dobře že jsi doma pěkně zobej magnézko a bude to už dobré.

Luciie jak se cítíš určitě je vše ok že jo?

Lucifrku takže Betys už valí rodit tak a tedka se bude čekat na tebe.
26. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už neležím, ale snažím se nijak nepřepínat, s ničím se netahat.... Včera jsem měla na večeři koprovku a večer jsem musela jít zvracet, popíchává mě lehce na pravé straně jak předtím, tak snad je všechno v pořádku. Měli jsme jet na kontrolu v pondělí, bylo mi řečeno, že co tam v pondělí najdeme, to už by tam mělo zůstat, jenže pan doktor Gogela tam v pondělí není, v úterý za něj někdo zastupuje, tak nakonec se to posunulo až na středu a ještě odpoledne. To nevydržím, takže jak se znám, povalím v pátek ke své paní doktorce... Jsem u ní teď týden co týden, už si připadnu jak praštěná, ale na druhou stranu si říkám, že co. Od toho tam je a po tom všem, mě snad i chápe, že mám strach. Mám nejvyšší čas se objednat na ten větší ultrazvuk do Brna, jenže jak můžu, když nevím, jestli vše dobře dopadne. Jsem plašan, co?
26. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálko gratuluju k chlapečkovi :wink: , ale jak píšeš, mě by to bylo také jedno, hlavně, ať je miminko zdravé :slight_smile:
Jimmy Martínek je moc krásnej kluk! Od něj budete jednou holky odhánět :wink:
26. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiie, kľudne sa objednaj. V najhoršom to zrušíš... tiež som tam musela zrušiť termín, keď som deň pred Veveří dostala kŕče maternice... Oni sú na Veveří zvyknutí, že občas tehulky nemôžu doraziť... O svojich zážitkoch z 3D ultrazvuku v inom blaváckom CARe /než som bola na amniocentéze/ radšej pomlčím, ale tiež profesionalita typu "poďme na jahody a naúčtujme to, akoby to boli zlaté pruty..."...
26. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když vlastně máš pravdu...zrušit to můžu eventuleně kdykoliv :confounded:
26. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciiie přeně tak zrušit to můeš kdykoliv a neboj vše bude v pořádku. Vem si že i ty co otěhotní přirozeně o to někdy přijdou a jsou už objednané to vůbec neřeš. :slight_smile:
dneska když jsemležela v posetli tak se mi tak hezky přitulil kocour k bříšku a vrněl, klukům se to asi moc líbilo protože do něj začali kopat ,ale chudák kocour nejdřív nechpal co to je a pak si šel lehnout o půl metru dál aby měl klid :slight_smile: .
Jsem zvědavá na Betys , snad to bude mít brzo za sebou.
Dneska jsme byla dr. pro lístek na peníze, a zase mě strašil ,že nejhorší je to okolo 28-29tt že je v tom období nejvyšší riziko předčasného porodu. Tak sem si říkala,že když jsme překonali ten 24tt tak že už to bude dobrý.....
V zpomněla jsme si na Dr. Otevřela jak říkal radujte se až nad kočárkem. Ach jo už abychom byli za tím 30tt
26. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Betys mi už psala, že si ji v porodnici nechávají. Prý, když se to nerozběhne, zítra by jí to vyvolávali. Taky na ni moc myslím. Vše mám ještě v živé paměti, i když Martínek bude mít v pátek už 3 týdny. :grinning:
26. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na procházce do poradny to bylo dobré. Počasí je nakonec takové, že není ani zima ani horko a dobře se dýchá. Martínkovi se první procházka líbila. Jinak vážíme 2850 g, za 5 dní teď přibral jen 50 g, takže máme dle potřeby dokrmovat příkrmeme a pro jsitotu si nás dr pozvala zase příští týden ve středu na další poradnu. To už půjdeme potřetí a prý, když dobře nabere, tak pak už půjdeme až za měsíc. Ven ještě moc chodit nemáme, máme počkat až bude vážit přes 3 kg. Jinak je Martínek šikovný,zkoušela ho už dávat na bříško, ale to už dělala i minule a doma to také máme zkoušet. Ale mně se to zdá ještě brzo.
26. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy to je hrozný jak to letí martínkovi už budou 4 měsíce
Jeany a to malého nemůžeš ani vystrčit na dvorek aby spinkal v kočárku?
26. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvicko, slyšela jsem, že do 3kg mají dítka mizernou termoregulaci, a proto by neměli chdit ven. Tak jestli je to s Martínkem od Jeany tak??
Jeany, nám říkali už v porodce, že máme trošku chvilku dát na bříško. No a 50g není nic moc přírůstek :confused: chtělo by to vědět, kolik si vytáhne z prsu na kojení... co takhle vážit před a po koju?? Jestli to není lenoch na papání jako můj Martínek :slight_smile: ono z lahve to teče mnooohem líp než z prsu, tak co by se namáhal, že ?:stuck_out_tongue_closed_eyes: (to myslím toho mýho lumpíka).
26. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany to je mi líto že jste tam málo nabraly my ze začátku nabýraly za 7dni cca 250g.určitě dokrmuj a nebylo by naškodu si koupit váhu jak píše jimmy budeš vědět kolik si výtáhne a dle potřeby dokrmit

Mrkvičku ale už i tak jsi dobrá že jsi to zatím dotáhla do 26týdne to víš tedka každý den navíc je + ale ty budeš šikula a dotáhneš to pěkně daleko

Jo jeany jestli mužu poradit tak malého aspon třeba jen na 5 min.vytáhni ven každý den bude si pěkně zvykat a přece jen ten vzduch je dobrý a když ho dobře oblečeš tak není problém
26. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jimmy, od zítra ho budu dávat spát do kočárku anebo s ním pojedu na kratičkou procházku do přírody. Mezi lidi ne, to se budu vyhýbat, aby něco nechytl a nebo se nenachladil.
Jimmy, asi se mu nechce moc tahat u kojení. Minulý týden přibral přesně 250 g a teď jen trošku. Budu ho když tak dokrmovat častěji. Nevím co si vytáhne při kojení. Jedna známá prý váhu asi měla, říkala mi dcerka. Zkusím si to zjistit a půjčit si ji. Ono z lahvičky to opravdu rychleji a lépe teče. Musíme do příštího týdne přibrat víc.
Jak mi ten jeden den plakal, tak si myslím, že to bylo proto. že měl hlad. Takže teď jak mi pláče i po kojení, tak zkouším, jestli ještě hledá a dokrmím. Někdy ještě hledá, tak to vím, že má hlad, ale někdy usne a vzbudí se za chvilku a pláče a pláče. teď už vím, že má hlad a dokrmím ho a pak mi zase krásně usne. Člověk se teprve učí rozumět tomu malému tvorečkovi. Ale už si na sebe krásně zvykáme a myslím, že to už bude jen lepší.
26. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako je to s tým dávaním na bruško u novorodencov? Prečo sa to nesmie? A kedy sa to už smie?
26. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkvička, ten pôrod v 29.tt nie je až taký zlý. Bábätká majú vtedy už 90-percentnú šancu na prežitie... to znie dobre..
26. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeany a co zkusit odstříkávat mlíčko?? Přeci jen je to to nejlepší :wink: Koukni na Lukzu a na mě jak jsme se rozdojily :grinning: je to sice malinko otročina, ale co bysme pro ty piškuntálkjy neudělaly :wink: Zrovinka teď tu mám nainstalovanou odsávačku na sobě a datlíkuju jednou rukou :slight_smile:

Kveto, dávat na bříško jo, ale zásadně pod dozorem!!! Kvůli náhlému úmrtí kojenců.
26. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Květi mě taky řekly že hned dávat na bříško ale jak píše jimmy jen pod dozorem a ze začátku jen na chvilku.

Jeany to ti jimmy dobře radí zkus odsávat přece jen bude mít tvoje mlíčko pokud ho v těch prsách máš.je to teda otročina ale aspon má MM a my teda jsme stále plně na MM s lahvičky a dokonce mám 500ml už aji zamraženo :grinning:

furt myslím na zprávičky od Betys mám velkou radost že už bude mít prcka u sebe
26. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím žádné info od Betys???
26. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek