Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

betys
10. srp 2010

@zlutas -tak to budeš mít u porodu pořádnou oporu 😀 ,držím palce ať to probíhá hladce a dobře to dopadne.Ale třeba máš ještě dost času-já jsem přenášela 10 dní.Ale to Ti nepřeju,už jsem počítala každou hodinu,sotva jsem funěla.A teď už sotva toho našeho prcka unesu-2,5 měsíce a přes 6 kg.Roste jako z vody 😉

lukza
10. srp 2010

@betys ty jo task to se už kusí pronést přes 6kg ale je dobře že papá člověk nikdyx neví kdy přijde nemoc nebo stačí horečka s očkování a asppn bude mít s čeho čerpat

lukza
10. srp 2010

@betys chtělo by to nové fotečky do albíka běžím kuknout a tam nic 😲

elllenka
10. srp 2010

@zlutas : Můžu se zeptat jaký máš kočárek? vím, že jste to tu s holkama kdysi probíraly, ale zapoměla jsem to :( A teď se už po kočárcích dívám a nevím jaký vybrat :(

luciiiie
10. srp 2010

@elllenka holky (Lucifirek, zlutas a teď i Květa) mají myslím DORJAN DANNY SPORT 2010????

luciiiie
10. srp 2010

@zlutas taky ti přeju, ať to máš brzo za sebou...a hlavně, ať to jde hladce a rychle 🙂 Je fajn, že budeš mít u porodu takovou oporu 😉

elllenka
10. srp 2010

@luciiiie : Ty jsi to pamatuješ? Jsi dobrá 😉 a co ty? Už se ti blíží ultrazvuk, že? Těšíš se až mimuško uvidíš?

lukza
10. srp 2010

@lucifirek je mě líto že ho bolelo bříško.

@elllenka už vybíráš kočárek já taky dlouho nevěděla jaký furt sen na nějaké koukala na netu a nakonec sem šla do obchodu s zrovna tym měly užasný a hned sem si ho zamilovala odpoledne jsem ho ukázala manžovy ten kuknout na konstrukci řekl že je pevný a objednaly jsme ho

luciiiie
10. srp 2010

@elllenka těším těším, zrovna když jsem si to četla, dostala jsem perdičku od mimíse 😀
Holky hodila jsem si do alba fotku rádoby bříška, heh 😝

natalka28
autor
10. srp 2010

@luciiiie náhodou, když to srovnám s mým ve 21tt, tak je to hezkej pupík🙂

jeany
10. srp 2010

Ahoj holky, nějak nestíhám a nemám čas sem chodit. Pořád máme nějaké akce, každý den. Jednou máme návštěvy my a pak jsme každou chvilku někam pozváni. Jsme prostě strašně vytíženi. 😀
Co nového? Nejsem v obraze. Květy, jak se cítíš?
Co nového u dětiček Luci, Lukzo a Jimmy?
A co ostatní těhulky?

luciiiie
10. srp 2010

@natalka28 Naty no to jo 😉 Ty jsi byla hubeňour hoooodně dlouho 🙂

jeany
10. srp 2010

Fotečka Martínka, když měl přesně 3 měsíce. 😵
Musím se kouknout holky i do vašich alb na nové fotečky. 😀

natalka28
autor
10. srp 2010

@luciiiie od hubeňoura jako jsi ty jsem měla vždycky daleko, ale ten těhu pupík ne a ne vyrazit🙂

jeany
10. srp 2010

Lukzy, Lukášek krásně vyrostl. Máš pěkně udělané albíčko jak ho tam máš vždy po měsíci. Já tak Martínka také fotím, vždy sedmého. 😀

jeany
10. srp 2010

Jimmy, Martínek je pěkný chlapeček. 🙂
Luci, Kubíček je prostě nádherný. Krásné fotečky. 🙂

Zlutas, přeji, aby vše proběhlo dobře a rychle a aby jste oba byli v pořádku. Držím palce.

lukza
10. srp 2010

@jeany ty jo Martínek jak vyrost no jo už máte 3měsíce letí to jak hrom.a díky za pochvalu já Lukyho taky vždy fotím 28 přesně aby měl vždy přesně fotečky po měsíci

lukza
10. srp 2010

@luciiiie máš už krásné bříško jen tak dál a co pohyby jsou super že🙂)

lukza
10. srp 2010

@elllenka a co ty a pohyby?🙂)

luciiiie
10. srp 2010

@lukza no je to paráda....nejvíc čilej nebo čilá je když se jde spát 🙂

lukza
10. srp 2010

@luciiiie jj to znám mě Luky nejvíc řádil když sem si lehla a chtěla spát ale naštěstí pak usnul semnou a většinou stával tak pul holky po mně takže paráda 🙂)

luciiiie
10. srp 2010

Jinak díky za pochvaly, do mě každej jede, že nemám žádný břicho, když vlastně za týden začínáme 6.měsíc, přibrala jsem teprve 1 kg, ale co mám jako dělat? Oni si asi myslí, že musím mít 20 kg nahoře hned nebo co. Už mě s těma řečma občas štvou. 😝

elllenka
10. srp 2010

@lukza : Pohyby už cítím, občas se mi pěkně vrtí v bříšku, zrovna teď, už asi sedím moc dlouho 😀 nebo se začne vrtět, když se snažím usnout 😀

elllenka
10. srp 2010

@luciiiie : To jsme dvě. Já ještě nepřibrala nic, ale už jsem na své původní hmotnosti, hodně jsem na začátku zhubla 🙂
Moje mamka mi před pár dny řekla, ty jsi tlustá, už jsi přibrala, že?
A jinak také slyším, že nemám žádné břicho, ale když mám šaty tak to nikdo neřekne 😀 a na přechodech mě hned auta pouští 🙂

lukza
10. srp 2010

@luciiiie já celou dobu poslouchala že mám malé břicho a přitom mě to teda nepřišlo.

natalka28
autor
10. srp 2010

@luciiiie no a mně všichni říkají, jak mám velký břicho, tak už na někoho občas vyjedu, jestli viděl nějakou těhotnou v 8. měsíci bez pupíku! A přitom si myslím, že to není tak strašný, že to není žádnej "balón"! Já měla v 21tt nahoře taky jen 1 kilčo - nebo, za chvilku už radši na váhu ani nebudeš chtít stoupat jak to poletí nahoru! Podle mě to začíná narůstat kolem 25tt a nejvíc asi pak v tom 8.a 9.měsíci! Se úplně bojím, jak dopadnu!☹ 🙂

lukza
10. srp 2010

@natalka28 teda já koukla do albíka a zrovna tobě bych řekla že máš spíš menší bříško

lukza
10. srp 2010

holky koukněte na tento fotoblog tomu teda říkám malé bříško

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/k_y_t_k_a/al...

elllenka
10. srp 2010

@lukza : Ta má bříško zhruba jako já těď 🙂

lukza
10. srp 2010

@elllenka jj to je teda axtra malé bříško to jsme se jí furt ptaly kam to mimčo dala🙂)))