Těhulky CAR Unica Brno. Přidejte se.

natalka28
23. dub 2010

Tak se holky těhulky přemístěme sem - podle mě nezáleží na názoru nás těhulek, ale na názoru snažilek, kterým je fórum "CAR Unica Brno" určeno🙂

elllenka
10. srp 2010

@lukza : Právě v obchodu jsem si už jeden vyhlédla, jenže stojí 19tisíc :( bez autosedačky. Ale je koženkový, můj tvrdí, že je kožený, ale to je na nás moc :(
Dívám se po kočárcích s nafukovacími koly a velkým vzorkem. No a tak nějak by to měl být kočárek na zimu do sněhu, tak aby něco vydržel ... bude boj nějaký vybrat :(

kveta
10. srp 2010

@natalka28 Tiež si myslím, že Tvoje bruško je skôr z tých menších... Som rada, že ste to v tehu tak ďaleko dotiahli.... ešte si pamätám ako si v 29.tt písala, že závidíš ako ďaleko som ja.. a teraz si tam už aj Ty...

@jeany Mám sa dobre. Konečne prešli aj slabosti z chudokrvnosti, aj poklesy tlaku a všetko ostatné, takže som po dlhom čase sebestačná a môžem vyrážať aj na výlety do mesta, nie len na opatrné prechádzky do najbližších potravín... Finišujem posledné prípravy a čakám na drobčeka...

luciiiie
10. srp 2010

@lukza no tak to je teda malej pupík 😀

luciiiie
10. srp 2010

@natalka28 Naty ty máš krásnej těhu pupík...takovej akorát, ten by se mi v 8.měsíci taky líbil 😉 Žádnej bancek. 😀

elllenka
10. srp 2010

@kveta : Děkuji už se na něj dívám, je moc pěkný, jen se mi zdá vzorek koleček moc malý ... možná se mi to jen zdá

luciiiie
10. srp 2010

Holky už tu dlouho nebyla žádná nová těhule...... ☹

elllenka
10. srp 2010

@luciiiie : Za chvilku se sem nějaké přesunou 🙂

lukza
10. srp 2010

@elllenka já kočárek taky strašně dlouho vybírala chtěla sem aby sporták šel uplně do lehu né každý to tožim má,aby korba nebyla moc malá a stejnak Luky vyrost víc než sem čekala takže od řměsícu jsme ve sportáku naštěstí ho mám uplně do lehu takže zatím stále muže ležet.aby měl přední otáčecí kola ale zároven aby se sním dobře jelo ve sněhu a ´to jsem koupila dobře sních už mám odskoušený🙂).aby byl lehký na složení do auta a taky skladný.a aby cela byla dost přijatelná já teda chtěla bez autosedačky tu jsme měly vybranou jinou.dřív bych neřela že výběr kočárku je tak spožitý hlavně když budeš v odchodě tak zkuzs ten kočárek pustit před sebe aby jel sám a musí jet rovně bachy né každý právě jede rovně jo a já ještě měla požadavek aby sporták šel dát aji směr ke mně aji od sebe.

a k těhulkám já doufám že já budu po vánocích těhule 🙂))))))

elllenka
10. srp 2010

@lukza : Budete se pokoušet o mimčo? To držím palce 🙂 Jsi na mateřské na dva roky? Právě o této možnosti uvažuji, že by jsme se do dvou let pokusili o mimčo.

lukza
10. srp 2010

@elllenka nene jsem na tři roky protože na Lukyho jsme čekaly 3roky takže nikdy nemám jistotu zda se vubec další zadaří a mě nevyšel pruměr ani na 2letou no okolo vánoc bych chtěla vysadit prášky dřív doktor říkal že né jsem po císaři a nechce nic riskovat a pak se uvidí bud se zadaří hned nebo později a nebot aky vubec ale já bych už do IVF nešla mě to nikdy nevyšlo takže nemám k tomu už duvěru snad se tímto nikoho nedotknu ale jiné to je když je těhulka s IVF a ví že to prostě jde a já mám zažito že 3xfransfer a žádný uspěch.takže bud bude mít Luky sourozence a nebo bude jedináček to se uvidí

elllenka
10. srp 2010

@lukza : Já bych už do toho také nešla. Máme tedy zmražené dvě embria tak na KET ještě půjdu jestli se nepodaří přirozeně a pak se uvidí.
Právě uvažuji jít na dva roky s tím, že kdyby mi to finančně nevyšlo tak by na rodičovskou nastoupil manžel a po měsíci by jsme si to prohodili. Jen nevím jestli je to rozumné. Školku ve 2letech asi těžko seženu :(

betys
10. srp 2010

Holky s tím kočárkem je to těžký.My jsme vybírali dlouho a Matýsek je taky docela velký takže nevím jak dlouho nám vněm vydrží.Vůbec netsíhám dávat fotky.Mám teď dost práce doma a na zahradě,když mamka nemůže nic dělat.Aspoň že může s kočárkem ven.Matýska zatím nemůžem dávat s Barborkou do velkého kočárku,protože barborka má zánět v očíčkách a prý je to přenosné.Zítra pojede na oční chudinka malá.
Dám si malou sváču a hurá otáčet seno 😠
Jo a ty kila v těhu-já jsem přibrala 16 a z toho 6 ještě mám nasobě.Ségra za těhu neořibrala a 3 týdny po porodu má 12 kilo dole-tomu se říká spravedlnost ☹

jimmy1
10. srp 2010

@elllenka
@lukza já jsem si dala rodičák na 2 roky s tím, že buď se povede otěhotnět a přejdu z rodičáku rovnou na mateřskou, případně neschopenku a pak mateřskou, nebo zůstanu doma s Marťulkou holt zadarmo 😝 přinejhorším na to vyberu stavebko... ale třeba se zadaří a bude bráška nebo ségra 😵 😵 😵

luciiiie
10. srp 2010

@lukza
@jimmy1 Holky zadaříííí!!!!!!!!!!

luciiiie
10. srp 2010

@lukza a ty jsi měla za sebou jen 1 IVF + mražoně? Vím, že se vám nakonec zadařilo přirozeně, to si ještě pamatuju 😉 Nechce se mi hledat tabulka ☹

lukza
10. srp 2010

@luciiiie jj jedno 1xET a 2xKET ,ale tyneuspěchy mě uplně rozkopaly víš jak to je člověk hodně věří a nakonec vidí jen tu proklatou / ☹
@jimmy1 já si dala na 3roky ale jak sem psala na dva by mě to ani nevyšlo a oprvdu mám strach zda se ještě zadaří

@betys my taky měly zánět v očičku je to hodně časté a muže to být aji dost časté do 3měsícu u nás naštěstí to bylo jen jednou a pak už né

luciiiie
10. srp 2010

@lukza no já tě chápu... zadaří se, uvidíš 😉 A Lukášek bude mít ségru jak z marcipánu, uvidíš 😉

lukza
10. srp 2010

@luciiiie děkuji ale popravdě dá se říct že je mě to už jedno nebudu se tím tak zabývat jsem strašně ráda že je aspon jedno dítko zdravé a za to jsem vděčná pokud se zadaří další budu ráda ale už jsem štastná protže jak je opravdu mimčo tak je ten svět uplně jiný krásnější a naplněný.ty jo to jsem zvědavá co budu jendou psát až bude Luky v pubertě 😝

luciiiie
10. srp 2010

@lukza 😀 😀 😀 😀 😀 právě proto, že se tím nebudeš tak zabývat, půjde to samo 😉

natalka28
autor
10. srp 2010

@lukza no já si taky myslím, že to není žádný banděro jak všichni tvrdí🙂

@luciiiie myslím, že na tom budeš tak nějak podobně jako já, ale je fakt, že každá to mí jinak. Zrovna před chvílí jsme přijela z Brna, kde se mně jedna paní ptala, ve kterém jsem měsíci a když jsem jí řekla, že v 8., tak se smála, že si z ní střílím, že její dcera je v 6.a má větší! Každej to má jinak.

Moje ségra tvrdí, že když odjížděla z porodnice, tak neoblékla kalhoty ve kterých tam přijela, že jí strašně ztloustly stehna! Nevím jak je to možný, ale do dneška s tím bojuje, tak mám z toho docela strach!☹

@kveta jj, taky si na to vzpomínám🙂 A taky si vzpomínám, jak jsem si říkala, že po 24tt bude nejhorší za mnou a že pak budu spokojená, ale je pravda, jak jste tady všechny tvrdily, že pokaždé čekáš na překlenutí nějakého času, ale pak je další týden na který čekáš až pak je nařadě porod atd.🙂

Sema tam sleduji i diskuzi CAR Unica Brna a zatím všechny stimulují nebo budou, jen pampeliška testovala v neděli, ale bohužel neměla //, ale oficiální den testování má a zítra, tak doufám, že se ještě ty // ukážou a bude tu nová těhulka!🙂

elllenka
11. srp 2010

Kočárek, který tu máte tak jsem ukázala manželovi a nelíbí se mu :(
Zatím se mi líbí tento: http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-tako/kocarky...
Jen mám obavu, aby nebyl nízký

elllenka
11. srp 2010

@lukza : To testování dává zabrat. Mě tím hodně trápila doktorka, když jsem měla velké zpoždění tak mě hned hnala abych si udělala test jestli nejsem těhotná. Měla jsem z toho nervy na pochodu. A když po Ketu se objevila slaboulinká druhá čárka tak jsem to ořvala, prostě jako magor.
Mrzí mě, že ti to ani jednou nevyšlo, škoda že doktoři nedokáží říct proč ...

elllenka
11. srp 2010

@betys : Zánět v očičkách? Držím palce, aby se brzo uzdravila, musí to být hrozné :(

luciiiie
11. srp 2010

@kveta Ty už jsi po Zlutasovi na řadě 😵 😵 😵 a pak Natalka 😵 😵 😵

luciiiie
11. srp 2010

@natalka28 posílám pochvalu k fotečkám...krásně jsi si nafotila bříško 😉 Jsi holka šikovná! 🙂

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Kdy jdeš na ultrazvuk?

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka v pátek..13...kurňa...

elllenka
11. srp 2010

@luciiiie : Teda to je termín, ale nejspíš se může pokazit jen to, že tam budeš dlouho čekat :(

luciiiie
11. srp 2010

@elllenka 😀 😀 😀 žee? Ona když mě objednala, tak jsem zaúpěla 😀 Ale co, je to jen blbý datum, jestli se má něco zprasit nebo se něco zprasilo, tak na tom žádnej pátek třináctýho nic nezmění, ne? 😉