Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

pilotkaanetka
16. bře 2010

Lucko super už to mám už jen žabka a irminka

ywushka
16. bře 2010

pilotka: uz tam mas i irminku

pilotkaanetka
16. bře 2010

ywush super už jen žabka

gabina79
16. bře 2010

Holky, hodila jsem tři nové fotečky do albíčka, tak kukněte....Oník už se pomalu budí, tak se na to jdu nachystat 😀 ...Tak zatím papa 🙂

pilotkaanetka
16. bře 2010

gab ten je sladkej 🙂

cincolina
16. bře 2010

Hanulko, pridavam se ke gratulantum! Tak super, jeste NT a uz budes mit klid (no aspon relativni). Jak ti je? Co nevolnosti?
Gabi, fotky jsou krasny!

ywushka
16. bře 2010

gabi: ten je zlatyyy

pilotkaanetka
16. bře 2010

Holky na koho mam mail tak jukněte poslala jsem to a ještě čekám na žabku až se mi ozve 🙂

zabicka007
16. bře 2010

Ahojky, ozývám se až teď jelikož jsem teprve dorazila z Brna, naštěstí s dobrými zprávami, Natálce se daří výborně, váhový odhad tentokrát nedělala, prý až příští týden a rovnou se domluvíme, jak to uděláme s tím porodem tak jsem ráda...pocourala jsem obchody, koupila si pár nových věciček i na sebe tak jsem spokojená 😀 a hned jdu psát Pilotce na email...mimochodem, vybraly jste to výborně, jste šikulky 🙂

pilotkaanetka
16. bře 2010

holky tak je to poslané 🙂 už se těším 🙂

ywushka
16. bře 2010

pilotka: jsi sikula!!🙂

pilotkaanetka
16. bře 2010

ywushko díky 😅 ty taky ty jsi to objevila 🙂

ywushka
17. bře 2010

Dobre ranko vsem! Jupiiii maly jeste spi i s manzelem na posteli😀 a tak mam chvilku klidu,jsem mezi tim vysklada mycku,pripravila cajik,vypila jsem si Caro a ted budu cekat az se probudi!
Jooo chtela jsem se zeptat,maly me zacal ten nejak casto kakavat (vzdycky mel jen tak 1-2 stolicky za den) a vcera jich mel snad pet (vzdycky sice jen malicko,ale mel!!) jsem to volala doktorce a ta mi rekla,ze pokud to ma normalni barvu a maly jinak nema nic jineho k tomu-jako teplotu a tak,tak je to pry v pohode!!! Tak ja vam nevim!! Porad se me budival az kolem ctvrte az pate rano a posledni dva dny se vzbudil na jidlo uz kolem druhe,ale za to spal zase az do pul sedme....Jejda nejdriv si me nauci ze muzu spat a ted toto😀

pilotkaanetka
17. bře 2010

Dobré ráno
Ywushko neboj to bude dobrý jak říka mudra pokud to má stejnou barvu a tak tak je to v pohodě 😉 to naše malá včera nebyla vůbec to zase dneska bude nálož 😀

ywushka
17. bře 2010

pilotka: tak nakonec mi to nedalo,zase od rana 3x kakal!!! Jela jsem k doktorce,vzala jsem sebou i plenku,ta me teda uklidnila,ze stolice je vyborna,zvazili ho,uz zase ma o pul kila nahoru za 14 dnu a ze kaka tolik kvuli tomu,ze hodne ji!!! Takze asi tak!!! Uz muzu byt v klidu!!! Jsem z toho byla strasne nervozni,i kdyz jsem se uklidnovala tim,ze to ma barvu takovou jak ma mit,ale od mudry je to lepsi kdyz mi to potvrdi!!🙂

pilotkaanetka
17. bře 2010

ywushko chápu tě taky bych jela je to pak 100% malá ted právě nechce moc papat jak je nastydlá tak nejí ☹

pilotkaanetka
17. bře 2010

tam malá už kakala 😀 měla to skoro až za ušima 😀 😅

irminka
17. bře 2010

ahojte babule¨,
tak mně už dnes přišla smluva na ten penzionek, to je teda rychlovka, už se moooc těšíme...

Mně hošani také kakají jak kdy, někdy i 4x za den řehtačku a někdy i celý den nic, barvička někdy normál do žluta, někdy i do zelena, takže je to asi normální , pokud hezky přibírají 😉

ywushka
17. bře 2010

irm: taky uz mam doma smlouvu!🙂 Jsou rychlovky😀

ywushka
17. bře 2010

pridala jsem nove fotecky!!

Pilotka: tvuj manzel si me tusim pridal mezi pratele na facebooku😀

pilotkaanetka
17. bře 2010

ywushko to jsem byla já 😀

pilotkaanetka
17. bře 2010

to už máte smlouvu?

lucka.adis
17. bře 2010

Ahoj holky, tak já zatím nic nemám.. koukala jsem na meil a tam nic a ve schránce jsem teda ještě nebyla.

Anet, já nejsem Žemlíčková ale Žemličková 😀 😀 snad to dojde a nebude s tím nějaký problém.

Jinak naše malá mě chce asi přivést do blázince, páč už nevím jak ji uspat.. takže je teď v postýlce, hraje ji tam kolotoč a já budu doufat, že usne. Odpoledne půjdeme ven, ale teď potřebuju něco udělat a nemám prostě čas.
Přitom se jí chce tak moc spát a nemůže pořádně usnout 😠 😖

Jooo, Ywush nám ten kolotoč nad postýlkou na ovladač od televize nereaguje 😅

pilotkaanetka
17. bře 2010

lucko to se omlouvám 😅

irminka
17. bře 2010

ywus: teda malý je pěkný brávek 😉 , kolik už váží?

pilotkaanetka
17. bře 2010

holky smlouva je doma 🙂

ywushka
17. bře 2010

irm: maly uz ma 6310g

ywushka
17. bře 2010

my jdeme veeeen

pilotkaanetka
17. bře 2010

Ywushko to je teda macík ale na fotce není nijak kulatoucký je akorát 🙂

zabicka007
17. bře 2010

Tak já smlouvu ještě nemám, zato jsem objevila dost dobrý článek, u kterého jsem si na Vás, maminky, hned vzpomněla a musela jsem se smát, i když ono to k smíchu ani moc není... 😅
http://spunt.centrum.cz/miminko/2010/3/17/clank...