• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

11. září 2013 
Lucko super už to mám už jen žabka a irminka
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotka: uz tam mas i irminku
16. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush super už jen žabka
16. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hodila jsem tři nové fotečky do albíčka, tak kukněte....Oník už se pomalu budí, tak se na to jdu nachystat :grinning: ...Tak zatím papa :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gab ten je sladkej :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, pridavam se ke gratulantum! Tak super, jeste NT a uz budes mit klid (no aspon relativni). Jak ti je? Co nevolnosti?
Gabi, fotky jsou krasny!
16. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: ten je zlatyyy
16. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na koho mam mail tak jukněte poslala jsem to a ještě čekám na žabku až se mi ozve :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ozývám se až teď jelikož jsem teprve dorazila z Brna, naštěstí s dobrými zprávami, Natálce se daří výborně, váhový odhad tentokrát nedělala, prý až příští týden a rovnou se domluvíme, jak to uděláme s tím porodem tak jsem ráda...pocourala jsem obchody, koupila si pár nových věciček i na sebe tak jsem spokojená :grinning: a hned jdu psát Pilotce na email...mimochodem, vybraly jste to výborně, jste šikulky :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak je to poslané :slight_smile: už se těším :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotka: jsi sikula!!:slight_smile:
16. bře 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko díky :sweat_smile: ty taky ty jsi to objevila :slight_smile:
16. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem! Jupiiii maly jeste spi i s manzelem na posteli:grinning: a tak mam chvilku klidu,jsem mezi tim vysklada mycku,pripravila cajik,vypila jsem si Caro a ted budu cekat az se probudi!
Jooo chtela jsem se zeptat,maly me zacal ten nejak casto kakavat (vzdycky mel jen tak 1-2 stolicky za den) a vcera jich mel snad pet (vzdycky sice jen malicko,ale mel!!) jsem to volala doktorce a ta mi rekla,ze pokud to ma normalni barvu a maly jinak nema nic jineho k tomu-jako teplotu a tak,tak je to pry v pohode!!! Tak ja vam nevim!! Porad se me budival az kolem ctvrte az pate rano a posledni dva dny se vzbudil na jidlo uz kolem druhe,ale za to spal zase az do pul sedme....Jejda nejdriv si me nauci ze muzu spat a ted toto:grinning:
17. bře 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Ywushko neboj to bude dobrý jak říka mudra pokud to má stejnou barvu a tak tak je to v pohodě :wink: to naše malá včera nebyla vůbec to zase dneska bude nálož :grinning:
17. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pilotka: tak nakonec mi to nedalo,zase od rana 3x kakal!!! Jela jsem k doktorce,vzala jsem sebou i plenku,ta me teda uklidnila,ze stolice je vyborna,zvazili ho,uz zase ma o pul kila nahoru za 14 dnu a ze kaka tolik kvuli tomu,ze hodne ji!!! Takze asi tak!!! Uz muzu byt v klidu!!! Jsem z toho byla strasne nervozni,i kdyz jsem se uklidnovala tim,ze to ma barvu takovou jak ma mit,ale od mudry je to lepsi kdyz mi to potvrdi!!:slight_smile:
17. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko chápu tě taky bych jela je to pak 100% malá ted právě nechce moc papat jak je nastydlá tak nejí :frowning2:
17. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam malá už kakala :grinning: měla to skoro až za ušima :grinning: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule¨,
tak mně už dnes přišla smluva na ten penzionek, to je teda rychlovka, už se moooc těšíme...

Mně hošani také kakají jak kdy, někdy i 4x za den řehtačku a někdy i celý den nic, barvička někdy normál do žluta, někdy i do zelena, takže je to asi normální , pokud hezky přibírají :wink:
17. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: taky uz mam doma smlouvu!:slight_smile: Jsou rychlovky:grinning:
17. bře 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridala jsem nove fotecky!!

Pilotka: tvuj manzel si me tusim pridal mezi pratele na facebooku:grinning:
17. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywushko to jsem byla já :grinning:
17. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už máte smlouvu?
17. bře 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já zatím nic nemám.. koukala jsem na meil a tam nic a ve schránce jsem teda ještě nebyla.

Anet, já nejsem Žemlíčková ale Žemličková :grinning: :grinning: snad to dojde a nebude s tím nějaký problém.

Jinak naše malá mě chce asi přivést do blázince, páč už nevím jak ji uspat.. takže je teď v postýlce, hraje ji tam kolotoč a já budu doufat, že usne. Odpoledne půjdeme ven, ale teď potřebuju něco udělat a nemám prostě čas.
Přitom se jí chce tak moc spát a nemůže pořádně usnout :angry: :confounded:

Jooo, Ywush nám ten kolotoč nad postýlkou na ovladač od televize nereaguje :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko to se omlouvám :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywus: teda malý je pěkný brávek :wink: , kolik už váží?
17. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky smlouva je doma :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
irm: maly uz ma 6310g
17. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme veeeen
17. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywushko to je teda macík ale na fotce není nijak kulatoucký je akorát :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já smlouvu ještě nemám, zato jsem objevila dost dobrý článek, u kterého jsem si na Vás, maminky, hned vzpomněla a musela jsem se smát, i když ono to k smíchu ani moc není... :sweat_smile:
http://spunt.centrum.cz/miminko/2010/3/17/clanky/materska-dovolena-tvrda-vazba-nepodminene/
17. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek