Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
22. říj 2009

jé a ještě jsem chtěla udělat salát z krabích tyček....no mám toho dneska hodně 😀

gabina79
22. říj 2009

Tak si jdu nachystat oběd a pak se na to všechno vrhnu 🙂

lucka.adis
22. říj 2009

Irmi, já to taky neřeším, ale s těch jater mám teda strach... proto se ptám, jestli se to teda může nebo nemůže.

Gabčo, já se už skoro dva týdny chystám udělat Honzovi buchty a vůůůůůbec se mi do nich nechce 😝 😅
Jsem nějaká líná, ale před těhu jsem pekla skoro pořád.

Irmi, máš pěkné bříško 😉

lucka.adis
22. říj 2009

Já jsem už po obědě 😀

irminka
22. říj 2009

holky, děkuji, ale neumím si představit, jak budu vypadat za 2 měsíce.....to budu asi přikurtovaná na gauči a manža mě bude otáčet 😠

My dnes budeme papkat až kolem jedné, manža jel stejně na technickou, tak počkám na něj.....

Všem přeji dobré chutnání

ywushka
22. říj 2009

Ja jsem po obede,rozhodla jsem se ze dneska budu prat malemu bavlnene plenky,tak jsem si nahazela prvnich 20 do pracky na baraku a ted budu celat az se mi vyperou. Tak delam v mezicase patchworkovy venecek😀!! Manzel je dneska po alkoholove opici naprosto nepouzitelny😀!!!

Irm: tobe ty tydny taky hezky pribyvaji,tak me pekne pronasledujes😀!!! Myslis,ze budes rodit driv nez ja?😀 To bude legrace,budeme hrat zavody😀!!!

irminka
22. říj 2009

Ywus:
zatím nemám žádné hrozné problémy, tak si myslím, že vydržím alespon do konce roku 😉 , no a abych nebyla jak slonice a nepřenášela 😠

Ted jsem normálně zasmála, sice to k smíchu vůbec není, ale....

Tchýně dnes jela na ambulantní vyšetření do nemocnice: má boreliozu a usadilo se jí to v kloubu lokte na ruce, dnes měl přijít dr. z Brna a že jí to bude rozbíjet nějakými vlnami, no a samo, že je jí z toho blbě, psala mně, že to bylo horší než porod....Když jsem jí psala, jestli mám pro ni jet, tak že ne... Za chvilku telefonát a švagr z USA, jestli bych pro tchýni nemohla přijet alespon k vlaku, že dělá hrdinku , ale že je uplně hotová. když jí volám znovu, jak jí je, tak mně odpověděla, že dobře, ale tak se jí třepal hlas, že jsem pozbnala , že brečí, chuděrka jedna- pozn. Ona vydrží jak pes, na nic si nestěžuje-takže ji to musí strašně bolet......Tak jdu dolů, že vezmu auto a pojedu pro ni a blbec zjistím, že vlastně máme auto na STK, no nejsem blb?...Tak ted na ni čekám a doufám, že se nějak dostane domů...........

ywushka
22. říj 2009

irm: jejda chudak tchyne!!! To je mi ji lito!!! Tak snad to zvladne

irminka
22. říj 2009

tak už je doma a brečela jak malé děcko, dr. jí říkal, že by to měla absolvovat ještě jenou v prosinci a to řekla že už ani za smrt..dala jsem jí Ibalgin a šla si lehnout....spíš už jen plakala z šoku, už ji to tak nebolelo, ale říkala, že by snad fakt šla raději rodit ☹

já jse jdu ted projít a do stánku si koupit časopis Maminka.........

cincolina
22. říj 2009

Ahoj ženy, jenom hlásím, že jsem živá a zdravá, moruše snad taky, a namísto krásných ozdob vyrábím nesmysly 😎
http://picasaweb.google.cz/j.smitalova/Trpaslici#

ywushka
22. říj 2009

cin: to vyrabis z tech kouli??😀 To je milenkate😀!

irm: tak at odpociva!! Mozna ji to pomuze!! Ja jsem na baraku,peru ty penky na 90stupnu a ne a ne se mi oprat,uz jsem z toho uplne nervozni

cincolina
22. říj 2009

Yw: to je z ponozek 🙂. Objedanala jsem si ted takovou knihu s navody na vyrobu ruznych zvirat z ponozek, tohle je tusim cunik 😉

irminka
22. říj 2009

tak jsem přišla z prochajdy, no Maminku jsem nekoupila...opravdu jak na dědině 😠 a za to jsem si koupila Marie Claire a byl k tomu šátek...tak budu kjáááásnááá 😵

Cin: a kde jsi byla děvčico? Pěkné fotečky 😉

miradka
autor
22. říj 2009

Ahoj holky, tak šunkofleky sa podarili a tchýni chutili viac než tie čo robí ona 😀 Totiž ja som tie vajíčka rozkvedlala v 2dcl mlieka. Ona to robí bez mlieka a potom je to také suchšie. Prihodila som tam malinko mletého zázvoru, nastrúhala muškátový oriešok, sol, čierne korenie a petrželku. Bolo to fakt dobré a nakoniec posypala syrom.
Gabi, s tým taveným syrom to musí byť super, kedy ho tam pridávaš? A čo plenky? Sú belšie?

Pred chvíľkou sme sa vrátili s tchýní z polska, našli sme tam ďalší obchod s miminkovskými vecami a rozhodli sme, že tam urobíme väčší nákup. Objednala postielky, madrace, prikrývky, povlečenie a my asi dokúpime fusaky. Majú tam tie nové predlžovacie womar s beránkem. Vychádza to tam o 100 Kč lacnejšie než tu na netu. No a sľúbili nám ešte 7% zľavu. Tak som zvedavá. 🙂

irminka
22. říj 2009

miradko: a kde jste to kupovali?

miradka
autor
22. říj 2009

Cin, to vypadá fakt super 😉

Irminka, kupuješ Maminku pravidelne? Ja som si ju raz kúpila a povedala som si, že už nikdy viac. Vlastne som sa tam skoro nič zaujímavého nedozvedela, kdežto v Betynke prečítam každú stránku, dokonca aj dopisy od iných mamičiek. Tie bývajú niekedy moc pekné aj dojímavé, také zo života. Inak chudák tchýne...teta tiež asi pred 3 týždňami zistila, že má boreliózu, ale ešte nie v takom hroznom stave. Berie antibiotiká...nakazila sa asi pred 2 mesiacmi, teda po 2 mesiacoch jej došlo, že ten flek na bruchu bude ešte furt od kliešťa. Ako dlho to je, čo to zistila tvoja tchýne?

Ja si tiež dávam majzla na játra. Maximálne tak játrové knedlíčky a to tiež len málinko. Tie vitamíny a minerálne látky čo obsahujú sú super, až na ten vit. A, ale keď sa to nepreženie, tak to určite nie je katastrofa...len byť opatrná, malé porcie a určite nie každý mesiac. To je moj názor 🙂

miradka
autor
22. říj 2009

Irminko, máme to zatiaľ objednané, lebo chceme z každého 2 ks, tak buď zajtra odpoledne alebo v pondelok. Je to pri veľkom trhu, fakt len pár metrov. Obchod sa volá ONO. 😉

gabina79
22. říj 2009

Irmi, co tchýně? Žije? 🙂
Mir, no vidíš, jak si šikovná. 🙂 Já tam ten tavený sýr dávám hned jak uvařím těstoviny, dokud jsou teplé, aby se ten sýr dobře rozmíchal. Plenky stagnují 😀 z pračky jsem je sice vytáhla v kuse, ale barva pořád stejná. Uvidím jak budou vypadat až uschnou, jestli z nich ještě nebude něco lítat 😀
Cin, to je krásné prasátko 😀 Koukám, že se doma nenudíš...a co jinak děláš? A od tebe žádnou fotečku nebudeme mít? 😕 🙂

irminka
22. říj 2009

miradko:tchýně to má už rok a ted v září dostala i poloviční invalidní důchod, sedlo jí to na klouby, jinak je to čupr baba, ale ta ruka ji fakt dost bolí...

Betynku jsem si koupila 2x a docela to šlo, no ted jsem měla smůlu 😠

Játra byly váborné, mnamikipapiki 😉

gabina79
22. říj 2009

Mir, tak to máš výhodu, že to máš do Polska kousek...aspoň něco ušetříš. Budete postýlky hned dávat do pokojíčku nebo je zatím necháte složené?
Já si kupuji i Betynku i Maminku a je teda fakt, že Betynka je lepší, alei v Mamince si počtu 🙂

irminka
22. říj 2009

jejda děvčata, my budeme tak chytré z těch časopisů 😉

gabina79
22. říj 2009

Irmi, o tom žádná 😀
Tak já jsem už udělala ten salát, byla pro rohlíky a teď se jdu konečně pustit do toho štrůdlu 😝 ...to zase bude všude v kuchyni bordel 😀

irminka
22. říj 2009

to bude,právě to uklízení mně na vaření nejvíc štve 😠

miradka
autor
22. říj 2009

Gabi, díky 😅 Nabudúce by som vyskúšala ten tavený syr. Moja mamina robí vedoucí v materskej školke a tam často robia halušky s taveným syrom. Niečo na sposob bryndzových halušiek, ale také malé deti bryndzu nemožu, tak im dávajú tavený syr a majú to veľmi radi, takže aj v šunkoflekoch to musí byť super 🙂
Škoda, že plienky nejdú poriadne vybieliť, ale na jar a v lete až ich vyvesíš na ostré slniečko, tak by to mohlo pomocť, ovšem to ich už možno nebudeš potrebovať. 🙂

Irmi, chúďa tchýne... ☹ Moja tchýne je tiež zlatíčko, rada s ňou pokecám a trajdám po meste. 🙂 Na tú maminku som mala asi smolu alebo čo... 😕 Každopádne budeme chytré, len aby sme sa vedeli podľa toho aj riadiť. Mne sa často páčia všelijaké ich rady. Naposledy ma veľmi pobavil článok o tzv. "zrkadlovej výchove". Počuli ste už o tom? 😀

lucka.adis
22. říj 2009

Ahojky, tak já teď došla z venku, byla jsem pro synátora ve školce a potom nás vezl domů soused, když mě viděl, jak funím do kopce 😀 😀 a zůstali jsme s ním venku i s ostatními ženskými. Povozila jsem si kočárek-sousedka má ten stejný co máme my, akorát v červené barvě a malá už bude mít rok.. a všichni říkali, jak mi to s tím moc sluší 😵 😵 😅 noo, už se nemůžu pomalu dočkat, až bude malá venku a budu s ní moct vyjet na prochajdu.

Mir, super, že se šunkofleky povedli, jsem ti říkala, že jsi šikulka 😉

Irmi, chuděrka tchýně ☹

Cin, moc pěkné prasátko... fakt jsi mě pobavila, jsi šikovná!!!!!

miradka
autor
22. říj 2009

Holky, mrknite čo som našla 😵 http://www.eurokosik.cz/lampicky-a-svitidla-dre...

lucka.adis
22. říj 2009

Mir, to je SUPER!!!! Určitě něco objednám malé nad postýlku, abych na ni večer viděla, je to takové jiné světlo než když rozsvítíš lampičku a nebo velké světlo 😠 fakt super odkaz!!!!! 😵

miradka
autor
22. říj 2009

Jj, moc sa mi to páči, uvažujem, že by som chcela nejaké ozdoby na lustr, niečo na zavesenie, tak hľadám...zatiaľ budeme mať taký nič moc luster, ale chcem ho aspoň nejako ozdobiť 🙂

ywushka
22. říj 2009

miradka: jeee to jsou krasne lampicky! Jinak ja davam do zapecenych testovin jen rozmichane vajicka,musim nekdy vyzkouset ty vase "recepty"!!

Ja jsem byla cele odpoledne na baraku,delala jsem tam nejake poradky,v kaufu meli nejake akce na cukr a olej,tak jsem si nakoupila neco malo uz do zasoby!! Se chystam jeste pred vanoceme naco pect😀,manzel je z toho sice uplne na nervy ze chci pect pred terminem,ale me to asi neda!!😀
Ja uz se jdu kukat na telku,tak se mejte hezky! Ja vam musim pofotit nejake fotecky co mame noveho v dome a tak🙂 a hlavne moje vanocni dekorace patchworkove,dneska jsem zacala ten venecek,ale nakonec jsem dala prednost baraku,jsem zatloukla v jednom pokoji takovou sadu 3 obrazku,ale klazdy je jinak vysoko a tak jsem se snazila aby byly vsechny v rovine😀!!!😀😀
Preju prijemny vecer a dobrou noc