Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
22. říj 2009

Teda holky, já Vás nestíhám dočíst! Dneska náročnej den, byla jsem v Brně vyzvednout novou tiskárnu, pak nakoupit skripta do školy, odevzdat neschopenku miláčkovi do práce a taky u zubaře a pak honem do Olomouce odevzdat konečně poslední dva projekty, no domů jsem přijela v pět a od té doby jsem ležela v matice, protože v sobotu je písemka a to ještě ani neviděla...chjo, klidovej režim se vším všudy 🙂
Se šunkoflekama jste mě udělaly chutě, musím si je taky uklohnit i s tím sýrem (ségra tam dává místo sýra pomazánkový máslo, je to taky moc dobrý).
Mir, lampičky super nádherný!!!
Ywuš ty už to máš fakt za pár! Mě to přijde hrozně nedávno co jsi tady prolomila tu smůlu a konečně otěhotněla a teď už porod za dveřma...ty jo 😕 super 🙂

ywushka
23. říj 2009

miradka: TO je uzasne!!! Hned jak to budu mit pro koho pripravit,tak to udelam!!! Dekuji za inspiraci🙂

zabi: no uz je za dverma,ale jeste snad neklepe 😀

Preju prijemny den! Ja se jdu nasnidat a vysprchovat🙂

cincolina
23. říj 2009

Ahoj po ranu,
Gabi, porad doma pracuju do prace, chodim na prochazky, vcera jsem byla s nejlepsi kamaradkou ve meste, maji rok a pul dcerku a tedka ceka druhe o 14 dni drive nez my, tak je to perfektni, ze je budeme mit spolecne. Brisko vyfotim az po kontrole pristi ctvrtek, to uz snad budu mit i po NT a bude to 12 tyden... porad mam strach, aby to dopadlo, ale jak tak na Vas koukam, toho se asi nezbavim 😎
Dnes se zkusim vydat do Olympie, kalhoty uz me skrti, tak doufam, ze neco ulovim.

cincolina
23. říj 2009

Zabi a od ceho ma manzel ta zada? Zni mi to hrozne, ze si ho kvuli tomu museli nechat v nemocnici...

miradka
autor
23. říj 2009

Dobré ránko holky, Ywush, veľa inšpirácií som našla na livingu, len škoda, že ja nie som taká šikovná. Šiť absolutne neviem a to mám problém zašiť aj dieru na ponožke alebo prišiť gombík 😅 Síce by som to zvládla, ale vypadalo by to otrasne. 😀
Dnes už musím fakt za sestrou na gyndu, včera som si nedala magnosolv a žiadne tvrdnutie som nemala, ale cez víkend by sa to asi zase rozbehlo. Skočím potom ešte do mesta a kúpim výkresy a nejaké farby pre mužíka. Bude malovať obrázky do decáku 😵 Síce neviem kedy si na to najde čas, ale možno by mohol skúsiť v nedeľu.

lucka.adis
23. říj 2009

Ahoj kočky,

tak jsem se objednala na ten test cukrovky 😝 jdu tam 2.Listopadu na osmou hodinu a budu tam přes dvě hodiny, kdy mě mezitím budou brát odběry a budu pít tu přeslazenou vodu. Musím být 14-16hodin bez jídla a kdyby se mi náááhodou dělalo špatně, tak si mám vzít sebou doprovod.
Takže se fakt těším.

Mir, určitě si pro to zajdi, i když je sestřička nepříjemná, přece se nebudeš trápit, kdyby tě to náhodou o víkendu chytlo.

Žabi, ty pořád někde poletuješ 😀 víš jak jsem zvědavá na tvoje bříško a miminko z UTZ?

Ywush, je fakt, že se ti to šíííleně krátí a je také fakt, že mi jdeme všichni velkými kroky za tebou 😀 😀

lucka.adis
23. říj 2009

...........včera mi manža říkal, že jeho kamarádovi se včera narodil chlapeček, rodili na Obilním trhu v Brně a teda že šííílený 😝
Nejdřív, že když tam dojeli, tak než ji prý vzali na monitor, prohlídli, vzali krev atd. tak ji nechali kolem hodiny trpět na posteli v ordinaci, potom ji teda všechno udělali a poslali na porodní pokoj, kde ji hned chtěli napíchnout epidurál s tím, že by ji to těsně před tím porodem vytáhli, aby byla při plném vědomí atd. to teda zatím nechtěli, tak že jí sestřička napíchne kapačku, aby ji to pomohlo trochu od bolestí... píchla ji to a když došel dr.na kontrolu, tak prý poklepal na tu lahvičku a zavolal si tu sestřičku s tím, že to vůbec nekape a že to má píchnout tak, aby to kapalo, takže ta chuděra celou dobu v bolestech a ještě měla blbě píchnutou kapajdu 😖

Ke všemu tam s nimi nikdo nebyl, sestra někde pořád poletovala a o dr.ani nemluvím.
Potom došla porodní asistentka s tou sestřičkou a že už se jde na to, že může tlačit, tak chuděra tlačila co mohla a nic... za chvilku došel mrknout dr. a řekl ji, že co tlačí, když není vůbec otevřená a že si má jít do sprchy, aby to rozdejchala a že ji má sestřička píchnout vodu.
Tak sestřička vzala nějaký nástroj v podobě háku a rejdila s tím v ní, její manžel byl ještě zatím tak trochu v klidu, ale vybuchnul, když z manželky začla téct proudem krev a sestra v ní pořád šmejdilla. Začal tam na všechny řvát a na to došel dr. s tím, že se má okamžitě uklidnit a buď že se teda budou dohadovat nebo že se bude věnovat jeho těhotné-rodící manželce....takže musel " sklapnout ", co mohl taky jiného dělat.
Dr. vzal ten hák, píchnul ji vodu a za chvilku měli malého venku.

miradka
autor
23. říj 2009

Luci, tak to je teda des, to je niečo otrasného!!!!!!!!!!! 🙄 Jak tam možu mať tak blbé sestry??????????

miradka
autor
23. říj 2009

...a doktor tiež na houby 😠

gabina79
23. říj 2009

Dobré ránko 🙂
Luci, tak to je teda fakt síla 😅 ....nejhorší je, že nikdy nevíš, na koho a v jaké náladě narazíš...asi kdekoliv....i proto chci, aby byl manža u porodu 😉
Cin, tak to máš úplně super, že je tvoje kamarádka zhruba tak stejně těhotná 🙂 ...potom budete chodit s kočárkem spolu a můžete si vzájemně poradit potom i s dětičkama....ten NT screenining bude ourčo OK, už se těšíme na fotečku mimíse i bříška 🙂 ....tak ať v Olympii pořídíš 😉
Žabi, ty se teda ani nezastavíš - fakt ukázkový klidový režim 😀 ....to já jsem teď školu vzdala, na co se zbytečně nervovat 🙂
Mir, a jaké obrázky bude manža malovat? TO jsem zvědavá, pak to odfoť. Ty lampičky jsou skvělé, taky už jsem přemýšlela, že budeme muset něco takového pořídit, když budu k malému v noci vstávat, abych moc nebudila manžu.

ywushka
23. říj 2009

lucka: jejda tak to je hruuuuza!!! Bych je tam asi zabila!!!

Ja uz jsem byla v obchode,pak jeste musim jet zpatky pro kytku co mame na hrbotov pro babicku (ma 3ti vyroci umrti) a ja jsem myslela ze uz ji budou mit pripravenou a oni neee.... 😒 !!

gabina79
23. říj 2009

Luci, já si budu na tu cukrovku volat příští týden, tak jsem zvědavá...na papíru je napsaný nástup v sedm (už to je pro mě děs), doba trvání dvě až tři hodiny 😝 ....a taky mě překvapilo, že je tam psané, aby se od šesti od večera nic nejedlo - jsou normální?????

gabina79
23. říj 2009

Ywuš, ty taky pořád někde trajdáš 😀

gabina79
23. říj 2009

Žabi a vůbec, co ty tvoje výsledky???? Všechno OK???? 😕

lucka.adis
23. říj 2009

ywushko, my jedeme na hřbitov příští týden, sejdeme se tam skoro všichni z rodiny, mám tam prababičku a pradědečka a strejdu, který se před několika lety zabil v autě 😔

Jinak ten přístup na tom Obilňáku nechápu, ale je fakt, že nikdy nevíš na koho narazíš, já když jsem tam rodila poprvé tak jsem byla spokojená, až na to, že kolik nás bylo na pokoji a chvílama ten přístup sestřiček 😠 to se komentovat moc nedá, ale jinak to tam nebylo tak špatné..

Gabčo, také budu pořizovat nějakou tu lampičku, dám ji malé nad postýlku, abych nebudila jak manžu a zároveň na malou svítilo takové příjemné světýlko, než s těch obyč.lampiček 😠 🙂

lucka.adis
23. říj 2009

Gabčo, mě když to tak sestřička řekla do telefonu, tak jsem nechápala ani já... já tam jdu teda na osmou, protože jsem to chtěla mít co nejdříve z krku a tento termín byl nejblíž 😒 takže já poslední jídlo budu mít nejpozději v osm večer a potom už ne a to jsem zvyklá si dát před spaním nějaké ovoce a přes noc ke všemu ještě piju a teď budu moct akorát tak vodu z kohoutku bez sirupu 😝
Proč tam budeš volat až ten příští týden?

irminka
23. říj 2009

dobré ránko,
tak my dnes s manžou vstávali až v 9:30 🙂 , no to se nám už dlouho nepovedlo, malého jsem vypravila do školy a zalehla jsem a usnula jak belina, manža pochrupkoval také, tak proč bych vstávala,že?

S tou cukrovkou mně ani neřekli, že bych neměla 14 hodin jíst, jen že mám přijít na sedm nalačno, furt s tím dělají nějaké ofrky 😠 ....Jo, a vemte si sváču a hořký čaj, teda alespon v Hradišti jsme ten čaj míchaly s tou sladkou vodou......a potom, když už byly výsledky hotové, tak jsme mohly hned popapat a já blbec jsem nic neměla akdyž jedna holka vedle mě vytáhla rohlík, tak jsem jí normálně záviděla 😀

gabina79
23. říj 2009

Luci, budu volat až příští týden, protože se prý chodí až mezi 24-28tt, takže mám ještě čas...nějak se do toho nehrnu....to budu mít hlad, nebudu moct usnout a ještě budu muset vstávat v šest ☹
Irmi, sváču si určo vezmu i něco na pití...jak dají povel, že můžu, tak to budou jatka 😀

lucka.adis
23. říj 2009

Irmi, také si beru sváču... neumím si představit, kdybych vběhla někam do obchodu a lítala mezi regálama a tekli mi sliny 😀 😀 a ohledně toho hořkého čaje, ptala jsem se na to a řekla mi, že to nepřipadá v úvahu, že tam budu pít to co mi dají..že si to mám schovat až po vyšetření 😖 😝 😝
Minule jsem dostala hořký čaj, který byl v hrníčku a v něm byl nasypaný cukr tak do půlky toho hrnku. Musela jsem to zamíchat a potom vypít... to byl teda sladký hnus, ale dalo se to vydržet. Nejhorší na tom je to, že se člověk nemůže najíst-to mi prostě vadí 😠

gabina79
23. říj 2009

Holky, jakou velikost budete kupovat peřinu? Buď je nějak 120/80 nebo 135/100....

gabina79
23. říj 2009

Já si původně myslela, že se musí toho sladkého čaje vypít víc, ale na papíře je napsané 300ml, to není tak hrozné...to dáme, ne??? 😀

irminka
23. říj 2009

holky: ohledně toho čaje - v Hradišti nám dali 3 dcl sladkého hnusu, ale opravdu hnusu a každá z nás musela vytáhnout svuj čaj a to nám asistentka dolila do pul litru a zamíchala a my to musely vypít...asi v každé nemocnici je to jinak 😵

Peřiny už mám koupeny a mám je 135x100, sice jsou velké, alespon déle vydrží, budu asi zahrnovat pod postýlku 😉

gabina79
23. říj 2009

fuj, o míchání nikde nic není, ještě se zeptám, až tam budu volat...ale je tam napsané, že se to musí vypít během pěti minut, tak to by mě asi zabilo - toho půl litru 😝...to bych asi zrovna mohla pít přímo na wc 😀
Já jsem taky myslela, že koupím ty větší peřiny 😉
Co máte dnes na oběd? Já si dělám zapečenou rybu s bramborama...mňam 🙂

lucka.adis
23. říj 2009

Nápodobně, sama jsem zvědavá kolik toho bude...ale jak jsem už psala, to mi až tak vadit nebude, spíš to, že se nebudu moct nasnídat a budu prostě o hladu 😝

Já dneska udělala rajskou s těstovinama, dojede tchýně pro Áďu, takže jsem musela udělat něco rychlého a zbyde i manžovi, až dojede večer z práce 😉

miradka
autor
23. říj 2009

Gabi, my budeme kupovať asi 135/100. K tomu aj povlečenie. Inak si myslím, že je to asi jedno, akurát tá väčšia dlhšie vydrží...

Holky, na to vyšetrenie máme ísť na lačno, ale ráno sa možem napiť, nie? Síce...už vidím ako budem mať problém vypiť 300ml sladkej tekutiny...to bude mazec.

Gabi, to máš ale dobrý obídek 😵 My budeme dojedať zo včera šunkofleky a tchýne prirobí ešte pár jabĺk v župane. To mám tiež moc rada 🙂

irminka
23. říj 2009

tak já tam mám od včerejška rýžečku a z mrazáku naložené kuřecí masko, tak to hodím dohromady se zeleninou a sýrem a budeme mít rizoto

miradka
autor
23. říj 2009

No inak nedopadla som moc dobre....dnes dr neordinoval, takže nemám recept. Mám už len 3 sáčky magnosolu a to už 2 dni si ich šporujem...že som tam nezašla včera 😠 kto mal vedieť že tam dnes nebude 😒

No a kúpila som 4 výkresy A3 a akrylové farby. Potom som valila pešibusom domov a hrozne ma rozbolela noha, ja myslela, že sa rozrevem a nedojdem domov. Celý pravý bok, pri každom kroku...od krížov, cez bederný kĺb, koleno...no des. Išla som krívajúc asi 20 minut, normálne by som to dala za 10 minut. Už ma to prešlo, ale asi len vďaka tomu, že sedím. Hrůza, vobec neviem čo to malo znamenať ☹

lucka.adis
23. říj 2009

Jinak my peřiny budeme kupovat až v Prosinci, ale rozměr teda nevím... asi budeme muset zajít někam do obchodu s dětskými věcmi 😉 a rovnou tam koupím i povlečení a mantinel.

Mir, mě akorát řekla, že pokud beru nějaké léky, tak že se můžu ráno napít obyčejné vody z kohoutku, abych to zapila...

miradka
autor
23. říj 2009

Holky, ja uvažujem nad tým mantinelom...tchýne hovorí, že to je zbytočnosť. No ja si to tiež myslím, však to mimčo bude zabalené v perinke a asi ťažko by sa udrelo to postielky, nie? Ako vypadá to pekne, ale zase mi to príde ako výmysel modernej doby. 😕

irminka
23. říj 2009

mir: jenomže ten mantinel slouží i pro starší děti, kdy se otáčí v postýlce a a lespon u hlavy mají mantinel, kde se nepraští do hlavičky,víš? 😉

Já jsem tak poslouchala moji mamku i tchýni při malém.....ted po 12.ti letech se nedám a dělám si podle svého...ty dvě nádhery(podotýkám, že je mám obě dvě moc ráda) by ty moje miminka navlékly do umělohmotných soupraviček a dali do kanýrové peřinky a vozily jen v tom starém kočáru 😀

S tou bolestí to znám : proto také jezdím skoro furt na kole, tak mě nic nebolí, když jdu sem tam pěšky, tak jako včera, tak mně tvrdne břicho a bolí bederka a střílí mě to do nohy, tak potom vypadám jak invalida 😠