Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
26. říj 2009

tak to je super, že jsi spokojená 🙂
Holky, hodila jsem vám do alba fotku kočárku, který jsme objednali...už nad tím aspoň nemusíme přemýšlet 🙂

lucka.adis
26. říj 2009

Gabčo, jestli si na mě vzpomeneš, tak mi ten receptík potom písni prosím do IP 😵

gabina79
26. říj 2009

tak jsem to našla... nedává se tam kabanos, ale junior...písnu ti to do IP

lucka.adis
26. říj 2009

..... děkujííííííííííííííí 😵

irminka
26. říj 2009

gabi: kočárek je hezký....a dotázek...je vyšší nežten náš? 🙂 Já jsem ale rypačka..mně se zdá , že je to totiž stejná konstrukce 🤐

gabina79
26. říj 2009

Irmi, jj, je vyšší 🙂 ..u těchto kočárků jsou ty konstrukce hodně podobné 🙂 ...a hlavně už to máme z krku, to rozhodování 😀
Luci, nemáš zač 🙂

irminka
26. říj 2009

gabi 🙂

gabina79
26. říj 2009

zítra vám do albíčka ještě hodím, co jsme všechno nakoupili 🙂

gabina79
26. říj 2009

Tak zatím papa, jdu se dívat na Vyprávěj 🙂

lucka.adis
26. říj 2009

Gabi, ten kočárek se mi také líbil, ale manžovi ne... každopádně s ním budeš určitě moc spokojená, maminky co z nám, tak jsou s ním móóóóóc spokojené a pořád si ho chválí 😉

Holky, brou noc!!!

irminka
26. říj 2009

papapapa

miradka
autor
26. říj 2009

Díky holky 🙂 Povlečenie nás vyšlo docela draho, na nete sa dá zohnať lacnejšie, ale to neva...s balónom stálo 109 zl (aktuálny kurz je 6,25) a ten medvedík v lietadle 86 zl (to je minulá kolekcia). Inak je to značka Feretti, myslím, že je to italská firma, www.feretti.it ale majú stránky aj v češtine, dá sa to tam prepnúť. Inak tam píšu, že je antistatické...alebo také čosi..

S tou matrací - dúfam, že sa na nich bude deťom dobre spať, zdá sa mi docela tvrdá..ale asi patrí k tým lepším. Gabi, je s pohankou. Kokos - pohanka😉

miradka
autor
26. říj 2009

Ešte doplnenie k tomu povlečeniu - je to dvojdielna súprava - oblečenie pre prikrývku 100x130 a vankúš 60x46

ywushka
27. říj 2009

Dobre ranko!! Manzel me odficel do prace-alespon bude chvilku klid😀!! Ja uz jsem zase vyspana a jeste do ted sokovana ze vypadal vcera v superstar ta Balogova,bylo me ji lito,si myslim ze nemusela jeste vypadnout!!

Gabi: kocarek je moc pekny!! A na kolik vas vysel??

Miradka: taky jsem chtela matrac pohanka-kokos,ale k teto postylce co jsme kupovali byl jen kokos-molitan-kokos,takze mame tu!!Povlecenicka mate krasne!!!

Lucka: Tyyyy prdooo ty mas ale brisko!!! 🙂 Je krasne!!! Bych si mela taky zase nekdy vyfotit to moje🙂!!

Jinak vam dekuji za pochvalu baracku-jen me stve,ze ten obyvak nemame nijak dokonceny-chybi tam takove ty doplnky a asi kousek koberce!!🙂 Tak snad casem.

Ja jsem vcera oprala vsechno co se dalo,jeste dneska budu pokracovat,dokonce mam oprane i zavinovacky a zacinam s povlecenim. Puncosky,cepicky,ponozky a oblecenicko uz mam asi vsechno🙂!!!Jen tak pomalu,ale jiste zjistuluju,ze na to vsechno nemam vubec misto.
My mame kocarek u tchyne,ja ho nechci videt,manzel ho byl vcera slozit,jestli je v poradku🙂 a pry je pekny🙂!!

ywushka
27. říj 2009

Ja bych si mela jit pro listek na penizky,ale nas mily dr. je tam dneska az odpoledne 😠 ,tak budu muset vydrzet az do zitra 😖 a ja uz jsem to chtelo mit dneska za sebou. Dneska bych si mohla snad konecne zabalit tu tasku do porodky,at ji mam pripravenou,veci mam nakoupene,ale jen tasku ne a ne pripravit🙂

irminka
27. říj 2009

dobré ránko.
Ywus: zítra se asi k doktorovi nedostaneš, je totiž sváááátek 😉

Miradko: povlečeníčko je moc hezké, ale fakt drahé......ale co, na dětech se nemá šetřit,ne?

Já se půjdu sprchnout, umýt gebuli a půjdu se podívat na děvčata z bývalé práce, nedělám tam skoro už 3 roky, ale pořád se setkáváme, firma má tisíc zaměstnanců, dělala jsem tam celní deklarantku a moc se mně tam líbilo, ale kamoš mně přemluvil, abych přešla k němu, kde ted pracuji, teda jsem na PN 😉 .....Tak mně včera ženské volaly at se za nima stavím a ukážu jim břuch, tak půjdu na pokec.....

snahapada
27. říj 2009

ahoj holky tak vas jdu pozdravit u mne nic noveho vcera jsem byla na gyn. tak vse vporadku jsem zavrena ale zato mam hemeroidy a boli to jak hrom nevite co na to je a jeste mam natekle nohy to je hruza zapomnela jsem to rict dr. jo jinak mam jit na uz. tak za 14 dni a mam si vybrat bud bohunice nebo obilnak poradte kam jit jinak

irminka
27. říj 2009

🙂 snaho, no ahojjjjjděvčico jedna

Tak s těma opuchlinama ti moc nepomůžu, protože já mám kotnajze také jak balon a to už ráno, když vstanu a dokonce na to beru léky, ale prd to pomáhá, můj gyndař říkal, že na to pomáhá i magnésko, ale prdlajs, nepomůže nic 😠
A s těmi hemoroidy ti teda moc nezávidím: to jako , že nemůžeš jít na velkou? A potom ti vyleze,co? Tak si dej Magnosolf 2x denně a budeš lítat na WC jak splašená 😉 .....Nee, dělám si srandu, na to by měla být nějaká mastička, zkus zajít do lékárny. A dr, ti nic neřekl?

ywushka
27. říj 2009

snaha: mivam to i ja!!! Dubova mast pomaha!!! Je to dost neprijemne,ale snaz se byt co nejvic v klidu a v teple!!! Ja si nekdy davam pak pod zadek trbas i v posteli deku!!! Za par dnu to odezni!!!

irm: jejda ja se na to fakt vyprdnu!! Tak tam zajedu dneska po obede jak tam bude a snad je stihnu jeste na personalnim,abych jim to stacila jeste dat!!!

lucka.adis
27. říj 2009

Ahoj holky,

to byla teda noc...fakt jsem s toho pěkně unavená, naší princezně se nelíbilo ani na jednom boku a dávala mi to patřičně najevo 😠 už jsem s toho byla zoufalá ☹ zalomila jsem až kolem 4hodiny ráno, takže si mě dokážete představit.
.... no a dneska ráno nic, samozřejmě malá chrupčí, no vlastně jenom do teď, už tam zase něco dělá 😝

Takové malé stvoření a umí to už takové psí kusy.

Ywush, moje dr.mi ten lístek vždycky napíše když jsem tam na kontrole, abych tam zbytečně pro to nemusela.
Jinak já to dneska budu posílat poštou.

Snaho, ahoj kočko..tak co holky, dobrý?
Jinak ohledně Obilňáku nebo Bohunic, to si budeš muset rozmyslet sama, každopádně já jdu do Bohunic 😉

lucka.adis
27. říj 2009

Dneska mi došli poslední balíčky z mimiaukce, tak jsem to nafotila, akorát se mi tam všechno prostě nevešlo 🙂

ywushka
27. říj 2009

lucka: jsem se divala,mooooc krasne oblecky!!

Ja zase od rana peru jak silena,mamina me to vzdycky hezky pozehli! Pomalu ale jiste zjistuju,ze ty veci nemam kam davat,uz nam nezbyly penize na to udelat i tu druhou satnu,tak musim rict manzelovi,aby privezl alespon tu jeho skrin co mel u sebe doma i s komodou,abych si mela kam naskladat veci jako lozni pradlo a tak!! Uz jsem naprosto zasypana tim vsim!!!

lucka.adis
27. říj 2009

Ywushko, to mi povídej, mám docela hrůzu s toho, kam ty věcičky všechny dám, až je budu prát 😀 to bude mazec..

lucka.adis
27. říj 2009

holky, tady máte odkaz na jednu hru z rádia Frekvence1, za výhru tam rozdávají hračky... tak kdyby jste to chtěli zkusit, tady to je:
http://www.frekvence1.cz/pub/cs/souteze/hracky-...

ywushka
27. říj 2009

lucka: jeee tak to se hned podivam na tu hru🙂 Rada vyhravam🙂!!!

ywushka
27. říj 2009

Jinak jestli jsi trosku souteziva,ja uz jsem tam jendou vyhrala takovou mikinku s barbie v hodnote 900Kc (dostala ji mala od sestrenky😀),tak souteze o ruzne veci pro miminka a deti jsou na www.perlorodky.cz

lucka.adis
27. říj 2009

Díky, určo na to mrknu 😉

ywushka
27. říj 2009

lucka: chtela jsem se zeptat,budes pouzivat bavlnene plenecky mezi nozky,jako myslim aby mel v poradku kycle??A jak se to pouziva?

lucka.adis
27. říj 2009

ywushko, na to se budu ptát v nemocnici až bude malá na světě, ale asi jo, aspoň do té doby než půjdeme k dr.na kontrolu kyčlí 😉 u Adama jsem to tak také měla.

ywushka
27. říj 2009

lucka: aha!! Ja jsem si zacala balit tu tasku do porodnice a zjistila jsem ze vsechny kabelky na kosmetiku mam zaspinene od make-upu,tak je musim nejdrive oprat a pak muzu pokracovat v nejakem baleni🙂