• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

11. září 2013 
miradka: musela byt asi v nejakem pocatku tehu,protoze to na ni jeste neslo videt!!! Bylo me ji uplne lito
29. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja budem kupovať fusaky polar s barankom, ten predlžovací. Mali by ho dostať na budúci týždeň. Ten vydrží tiež na 2 zimy.
je fakt, že ta zimní je asi nejdelší
autor
Taký pád može hodne uškodiť. Niekto ju potom odviezol?
29. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten fusak od emitexu myslím taky ten prodlužovací :wink:
autor
Gabi, asi záleží aj od mimča, ako rýchlo bude rásť...
Mir, elektrickou ne... mám vyhlídnutou od Aventu tu ruční, k tomu dokoupím i dvě lahvičky-kdyby byli náhodou potřeba. Takhle si ji vezmu kamkoliv a nebudu muset hledat zásuvky nebo jak to vlastně funguje :grinning:

Gabčo, já mám tu přechodnou, protože v létě nebo jakmile se oteplí tak ji budu přikrývat dečkou :wink: každopádně ji budeme používat určitě do Dubna a potom ji vytáhnem až na podzim. A v autě budeme určitě topit, né moc ale budeme a to ji stejně asi budu odkrývat, protože bude navlečená tak aby nebyla spocená a já ji potom nevytáhla ven do té zimy.
A do kočárku mám fusak ještě po bratránkovi s beránkovou výplní :wink: ty jsou prý nejlepší ze všech.
29. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, no to je teda něco... chuděra :confused: :pensive:
miradka: to uz nevim jestli ji nekdo odvezl,uz jsem jen videla jak telefonovala,ty lekarnice ji hned posadili,vyhodili ji nohy nahoru jak se dozvedeli ze je tehotna a hned ji tam davaly obklady a tak!!!
29. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, přesně tuto :wink:
29. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad ani neni mozne,co je v kaufu tak dopoledne lidi!!! Jsou jak sileni s tema nakupama!!! Ja jsem tam jela dneska do te jedne prodejny pro podprdu si ji alespon odzkouset,ale nez jsem vylezla z kaufu s nakupem jsem byla tak unavena,ze me uz presla i chut!!!!
29. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kdybych ji nevyužila, tak ji potom můžu prodat... ale chci ji doma mít v záloze a neumím si představit, že pro ni budu posílat manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: to zase manzel me rikal,ze v pripade pokud mi neco bude chybet (snad i poprodni vlozky:grinning:) tak mi pro ne zajde:slight_smile:!!! Jsem se smala,ze uz ho vidim jak nakupuje poprodni vlozky!!:slight_smile:!!! Mamina je hotova z toho co vsechno mam na tom seznamu napsane co mam mit v porodnici,ze ona sla rodit s igelitkou:grinning:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kamoška mi hovorila, že ona si odstriekavala mlieko rukou, to by som sa chcela naučiť :grinning:
29. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ywush, já budu používat normální klasické vložky s křidélky..měla jsem je v porodnici i před tím. Ty máš nějaké spešl?
29. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, já to zkoušela, ale když to prostě neumíš, tak to šíleně bolí a trvá to děsně dlouho. Musíš mít tu techniku zvládnutou a naučenou..
29. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucka: mam jeden balik vlozek nocnich s kridelky+baliky popordnich vlozek z lekarny!!!
29. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tiež si hovorím, že to musí bolieť, aj ona hovorila, ale naučila ju to mamka a potom to šlo..chce to prekonať prvú bolesť a trpezlivosť :confounded:
Holky, aký je rozdiel medzi šidítkom a dudlíkom? :confused:
29. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywush, já jsem v nemocnici nesnášela ty jejich vložky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou to takové ty vatové a hrozně naducané...fuj
Kdybych mohla, tak si dám klasiku tampón, ale ten se prostě nemůže a za druhé by se v té " velké díře " ztratil :grinning: :grinning: (pardon za tu velkou díru, ale jak to má člověk jinak nazvat)
29. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, šidítko a dudlík je to stejné :grinning:
29. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, ??? :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, někdo tomu říká dudlík, někdo šidítko :grinning:
Já si asi taky vezmu normální vložky s křídýlkama :slight_smile: nějaké poporodní nebo dokonce ty jednorázové kalhotky asi nebudu vůbec řešit :wink:
29. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Lucka :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si hlavně nedokážu představit, že bych si nějak výrazněji na ono místo po porodu sahala, takže by mě tampon ani ve snu nenapadl :grinning:
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam i kalhotky jednorazovky:slight_smile:!!! ted uz mi chybi jen prezuvky,ponoozky,podprdy
29. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo jeste mi chybi pyzamo
29. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahaaa, no myslela som si...že šidítko? to je teda názov :confounded: Tak ja tomu hovorím dudlík :grinning:
29. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek