Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
2. lis 2009

Ahoj Gabi, super že máš predĺžené vychádzky. Ako to teraz máš? Na ten pás sa vybodnem, u nás nie je ani obchod kde by som si ho mohla vyskúšať...predám ten čo som kúpila a nechám to tak. Snáď to padne aspoň vám, ostatným holkám čo ste si ho poriadili. Ono je to možno aj tým, že moje brucho je trochu iné, aspoň mi to viacerí povedali, to je tým, že čakám dve decká.

Mne sa zdá, že sa mi mastia rovnako, možno o deň dlhšie vydržím bez umývania, ale vypadávajú mi úplne hrozne, ale to len posledné 2 týždne. V stredu idem ku kaderníčke na strih, tak sa jej opýtam či to je hormónami a pre istotu zruším farbenie...už žiadna chémia na vlasy pred porodom.

Tak som sa prihlásila na kurz, začíname v stredu o 16:00 tak potom vám poviem aké to bolo...no a inak tu furt stresujem kvoli tým vchodovým dverám. Sú hrozne veľké, teda vysoké a aj širšie než sú povodné. Tá šírka by nevadila, ale sú o 12 cm vyššie než povodné, tak tu chlapi vŕtajú ako diví a všetci dúfame, že s nimi nebude problém napasovať ich tam. ☹

gabina79
2. lis 2009

Ahoj Mir, teď mám odpolední vycházky od tří do sedmi 😉 ...jj, ten pás neřeš, prostě se ho zbav a je...asi to bude i tím, že máš větší bříško s dvojičkama 🙂
No ty řemeslníky ti teda nezávidím 😒 ..nám se má tento týden ozvat pán, co nám bude oškrabávat a malovat ložnici, takže se taky hrozně těším 🙄 ...když si představím ten smrad, prach, větrání v takové kose a pak to uklízení, tak se mi do toho moc nechce 😒
Tak čerpej informace na těch kurzech a pak dej vědět, jak to probíhalo....kolik je to sezení? Já se taky musím poptat - jak půjdu příští týden do poradny, tak to zjistím 🙂

gabina79
2. lis 2009

nějak mi blbne kůň 😖

irminka
2. lis 2009

jo,jo, ted to nějak blblo, snad to bude ok 😠

Gabi: ted jsme popapkali , malý si poručil jen rybí prsty s br. kaší a tatarkou..já jsem si k tomu přihodila červenou řepu a zajedla vše banánem 😝 , tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá.....
Necháme to osudu, jestli to od malého chytnu...k doktorovi s nám ani nejdu, stejně by mu dal paralen...takže léčím doma Olynthem a ACC long proti kašli, čajíkem a nutelkou 😉 .Hledí na telku v teplíčku u krbíku a já broudám po netu....
¨
Miradko: já si koupila ten pás velký, takže i kdybych čekala čtyřčata, tak mě určo škrtiti nebude 🙂

lucka.adis
2. lis 2009

Hoj děvčata, jsem zpět z testu na cukrovku a jazyk mám až po kolena, jaký mám hlad 😀 😀 jsem si vůl nevzala sebou sváču a nic tam poblíž nebylo, abych si ukořistila aspoň pitomý rohlík 😝

irminka
2. lis 2009

a jee to ok?

lucka.adis
2. lis 2009

Irmi, to si se ptala mě?

miradka
autor
2. lis 2009

Gabi, čo vám budú škrabať v ložnici? Máte tam tapety? alebo starú malbu? My sme mali aj staré tapety a tie mi išli tak krásne dole, ale na sucho, Mala som ich dole za 10 minut a potom sme drhli mydlovou vodou. Nová farba sa chytila úplen krásne. No a ešte sme penetrovali predtým...jejda, robotníci došli od obeda a začali rezať zvnútra. Musím sa uklidiť do spálne, decká sa zobudili a kopú au au 😠

lucka.adis
2. lis 2009

.... já budu vědět výsledky zítra, pokud si zavolám ke své dr. a nebo až 18.11
Teď se cpu těstovinama 😵 😵

gabina79
2. lis 2009

Jé, Luci, ty si teda dobrá 😀 ...ještě jsme s tady o té sváče bavily 😀 ...tak to teda musíš mít řádný hlad
Já jsem si pro jistotu dala vývar s česnekem, tak snad se mi bacily vyhnou (i když už se začínám cítit tak nějak unaveně, ale ot nevím, jeslti to není tím, že jsem nespala svých deset hodin 😀 )
Irmi, tak se opatrujte oba dva (vlastně všichni čtyři 😀 )...a koukám to je dobrý lék - Nutelka - to mi ještě nikdo nedoporučil 😀

lucka.adis
2. lis 2009

Gabčo, jsem prostě pako 😀 😀 ještě včera jsem na to myslela, že si ji ráno musím udělat... heh 😀
Teď do sebe dávám těstoviny a je mi už fajn..

monulkab
2. lis 2009

Ahoj holky, jdu se juknout sem za váma, na snažilkách z obi je totálně mrtvo!!!!!!!!!!hrůza, buď jsou všechny těhotný, nebo na to prostě kašlou 😝 😠

gabina79
2. lis 2009

Mir, starou malbu....my když jsme se stěhovali, tak jsme jen vymalovali a to už tady bylo pár nátěrů, tak teď už to chci mít pěkné...navíc nám trochu praskají zdi a strop, tak to budou muset nějak poléčit, případně napenetrovat rožky, co nám vlhnou (jsme krajní, horní byt ☹ )😉
Luci, tak se pořádně nabašti a na zítra ti držím pěstičky 🙂 ....já, když jsem si tam volala na objednání, tak mi řekli, že se pak mám ještě dostavit do diabetologické poradny, tak nevím, jestli nebudu výsledky vědět ještě ten den - no nechám se překvapit 🙂

ywushka
2. lis 2009

Gabi: ta moje tchyne se s tim snad taky nekdy smiri!!! Ja jsem to dneska nevydrzela a povykladala jsem to svoji mamine,ta me rekla,at se na to vyprdnu,ze na to nemam myslet,ze tam nemam ani jezdit,ze kdyz bude chtit jet juraj,tak at ho necham,ale ze ja se tak zbytecne nemam stresovat!!! Takze asi tak! prdim na to a ona se s tim vyporada!! Jinak ja ti poslu na nej mejl na tu pani co ma ten next za tech 35Kc,je to nejmin co jsem na mimibazaru nasla!!!

Ja to ale vubec nechapu proc ja nejdu na tu cukrovku??!! Zitra jdu na ten posledne UZV a na posledni odbery,tak jsem zvedava co mi budou zitra brat! Manzel bude v praci,tak me poveze tatka!!🙂

ywushka
2. lis 2009

monu: tak chot na nama tehulkama🙂,nam tu prece neprekazis!!!

ja se ted kukam na modre z nebe na netu,jsem ho minuly tyden nevidela

lucka.adis
2. lis 2009

Gabčo, jsem najezená a spokojená... malá myslím taky, protože je v klidu (jinak mě celou dobu co jsem tam došla pořád kopala a nebo tam dělala psí kusy 😠 ).
A ohledně těch výsledků, asi zítra zavolám dr. i když si říkám, že kdyby náhodou tam něco bylo, tak bych měla dietku až od druhé poloviny Listopadu 😀 😀 takže ještě uvidím.
Ty jdeš kdy?

Monul, ahoj kočko.
Na snažilkách je mrtvo 😕 kde jsou všechny?

monulkab
2. lis 2009

ahoj ahoj! no já nevím, chrobi už moc nepíše, emers je těhule, tak jsem čekala že ji objevím tady u vás, a jinak nic, občas se tam jukne sajmona, ale taky už moc ne....je to na prd!
Já jsem byla dneska na obi, tak jsem v čekárně prohlížela všechny ženský, jestli nějakou neznám z koníka, ale asi neeeee 😝 Moje 2 kámošky, se kterýma jsem to snažení furt rozebírala, jsou teď těhotný - jedna haluzově hned měsíc po neúspěšným ivf, a druhá se ani nezačala snažit a je taky v tom, takže teď nemám s kým rozebírat ty "svoje" záležitosti.... 😖

lucka.adis
2. lis 2009

Tak choď za námi, jestli ti to nebude vadit 😉

gabina79
2. lis 2009

Ywuš, jj, ona se s tím smíří a jestli ne, tak je to její problém....jak daleko od sebe bydlíte?
Jinak, já teď našla na MMB jednu co má kurz 34 (plus teda ještě poštovné tady po republice)...ještě uvidím, jestli se rozhoupu a něco objednám 😀
Na tu cukrovku se většinou chodí až po třicítce, takže asi proto tě Dr neposlal, protože si mlaďounká 🙂
Jé, jinak jsem se holky dozvěděla, že se jedna známá (dcera od kamarádů od mých rodičů) vrací po novém roce do práce - do Kyjovské porodnice, sice na novorozenecké, ale bude tam, takže se tam budu cítit lépe, protože kdyby něco, tak se na ni budu moct obrátit 🙂

miradka
autor
2. lis 2009

Ywush, ty si na ten test moc mladá, preto ťa tam neposielajú a asi ani nemáš rodinnú anamnézu...aspoň sa nemusíš stresovať kvoli cukru. Oni to myslím kontrolujú aj z moču, ale to som sa dočítala na nete, že by sa to malo robiť vždy keď ideš do poradny. Neviem či som to pochopila správne a vlastne ani neviem, čo to oni kontrolujú. Moč tam vždy nosím, ale má len lakmusový papierik a čosi zapíše do tehu průkazky.

Gabi, to máte ale pech...horný krajný byt.. 😒 neplesnivejú vám steny? Dobre že ste si na to pozvali odborníkov. U nás v baráku sa všetci snažia robiť sami, lebo sú stavaři, ale nie prakticky, len sedia za počítačom a počítajú a pripravujú. Rozumejú tomu, ale keď to chcú sami robiť, tak to trvá neskutočne dlho a je do toho zatiahnutá celá rodina a to ma štve najviac. 😠

Ahoj monul, ako sa máš? 🙂

Irmi, kde si si kupovala ten pás? Možeš hodiť odkaz?

gabina79
2. lis 2009

Ahoj Monul a s tebou to vypadá jak?
Luci, já jdu na cukrovku příští úterý 😖 ...a zítra valím na tu hematologii...na osm....takže to budu zase nevyspaná, musím se ještě kuknout, jestli mi jede na nemocnici nějaký bus nebo jestli budu muset šlapat pěšky 😒

monulkab
2. lis 2009

lucka...jojo, občas se za váma nakouknu
miradka, mám se tak nějak normálně, spíš dobře než špatně 🙂 pořád ještě čekám na menzes, po iui který jsem měla 2.10!!!!!!!! krev byla negativní, tak mi píchli algolutin a snad to pomůže, budu stimulovat injekčně na iui...tak už aby to bylo! 😉

ywushka
2. lis 2009

miradka: to je cukr,bilkovina a myslim POKUD SE TEDA NEPLETU tak KETOLATKY-jejda snad jsem to nepopletla!! Ja zitra jdu na ten UZV a uplne se tesim,premlouvam mamku,aby sla se mnou,ale ta mi rekla,ze se tesi az se maly narodi🙂 a to bude lepsi se pak pry na nej divat🙂

monulkab
2. lis 2009

jo, a tu krev mi brali 20.10., hcg bylo 22, když jsem tam dneska došla, tak mi ji vzali znovu....a pak si člověk nemá dělat naděje že ano... 😒

lucka.adis
2. lis 2009

Holky, já teda nevím, ale mě také ještě nebylo 30 😕 akorát máme v rodině cukrovku-má ji teta a když jsem se na to dr.ptala, tak mi řekla, že je to normální standartní vyšetření bez ohledu na to kolik vám je let 😒
Takže teď aby si člověk vybral..

monulkab
2. lis 2009

gabi, ahoj, ty nemáš žádný břicho!!!!!!! v porovnání s ostatníma holkama tady!

gabina79
2. lis 2009

Mir, no je to nevýhoda hlavně ohledně topení (ještě nejsme zateplení), protože musíme pořád topit naplno, ale zase nám nad hlavama nikdo neskáče a hluché sousedy máme jen z jedné strany 😀.... a právě, že když ty rožky navlhnou, tak pak začnou i trochu plesnivět, tak jsme to vždycky stříkali savem proti plísni, tak uvidíme, jestli nám s tím ten malíř pomůže 😠 ...jinak si malujeme normálně sami, manža je na to šikovný, ale malíře jsem teď zavolala hlavně kvůli těm věcem okolo, ať je to eňo ňuňo 😀
a ten kůň mi pořád blbne 😠

ywushka
2. lis 2009

ja vam nevim,ale neco se mi zda,ze snad to byval jak u koho s tim cukrem!!! Protoze znam holcnu,ktera n tom byla a je ji 24!! Takze je to mozna dane tou genetikou a potom asi tim vekem automaticky po nejakem tom urcitem roku

monulkab
2. lis 2009

gabi, my bylíme v předposledním patře, nad náma sousedi magoři se 4mi dětmi, který nam lítají celý den nad hlavou, jejich matka chodí po plovoučce na podpatcích a rohy nám plesniví taky, to je teprve na ho*no! 😀 savo proti plísním znám velice dobře, je to jediný co pomáhá.

lucka.adis
2. lis 2009

ywush, cukovka nemá nic společného z genetikou 🙂