• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

11. září 2013 
Já mám doma ty barevné s medvídky a jsou super, akorát už to není taková ta kvalita jak to bývalo za nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to už vím, tam jsme se stavovali jen mrknout na kočárek....ale přijde mi to, že to tam mají docela drahé...kdy se tam chystáte nakupovat?
6. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teď kupovala bílé v obchodě, paní prodavačka tvrdila, že kvalitnější neseženu...jsou i tak dost řídké, ale prý se po vysrážení a vyžehlení zahustí :grinning: ...tak to jsem teda zvědavá :grinning:
6. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě tam zajedem buď příští týden nebo ten další... pročpak se ptáš? Že by jsme se tam viděli :sweat_smile:
Ty bílé si chci také ještě koupit, měli je tam v tom obchodě, tak na to mrknu.

Jinak ty ceny tam mají opravdu chvílama předražené, ale my šli až úplně dozadu a atm jsou slevněné postýlky i s povlečením a tam jsme si teda fakt vybrali :wink:
Vyjde nás to se vším všudy na cca 8000,-kč což tak moc není.
6. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potkat se tam asi nepotkáme :grinning:, ale že bys pak poreferovala, jaké jsou rozměry toho povlečení a tak :wink:...nebo myslíš, že ten obchod má www stránky, že bych se kukla???? :confused:
Dneka mě Oník zlobí :frowning2: ...ještě jsem ho necítila a už začínám být nervózní...a včera se mu taky moc nechtělo :frowning2:
6. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klidně se ti mrknu a písnu ti potom rozměry do IP, až tam pojedem :wink:
Jinak to povlečení tam mají opravdu nááádherný, pořád jsem chodila kolem modré barvy :grinning: nějak jsem si ještě nezvykla na tu holčičí :sweat_smile:

Neboj, určitě jenom spinká a brzo ti dá o sobě vědět..
6. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem zaplatila paní tu spirálku :wink:
6. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, díky za info :slight_smile: .....našla jsem si www stránky a tam toho teda moc nemají (i když skutečnost se asi bude od webu lišit :wink:) a navíc to vypadá, že mají jen rozměr 100x135 a to už se mi zdá být moc velké...no jsem zvědavá, jak pořídíte, pak dej vědět :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla moc příjemná a pošle mi to přes PPL :wink: už se na to těším!!!!
Moc děkuju ještě jednou..

No oni tam prodávají rovnou i peřiny s polštářkem, takže to tam můžu rovnou koupit celé..ohledně toho rozměru ti určitě písnu :wink:
6. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, i mě odpověděla okamžitě a působila příjemně...tak snad to pak i brzy pošle (pak mi dej vědět, abych jí mohla udělit komentář)...možná taky něco takového pořídíme...ale spíš někomu řeknu, ať nám to koupí :grinning: :grinning: ...a já děkuji :wink:
Já chci právě jít na peřinky tady do jednoho obchodu, je to česká kvalitní výroba (rozměr 90x130), mají i povlečení, ale právě bez mantinelů...ale povlečení mají taky krásné :slight_smile: ....tak možná to fakt vyřeším jedním univerzálním mantinelem..ještě uvidím :slight_smile: ...ale ty pak dej vědět, jak jste pořídili :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ten koník pořád blbne, když dám nový příspěvek, tak pak mě to sem nepustí a musím jít na úvodní seznam diskuzí a znovu si najít tuto :angry:
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem měla před tím vyhlídnutý na internetu klasiku v bílé barvě (ten mantinel), ale manža mě přemluvil, že by to chtěl všechno sladit, když to povlečení budeme mít do jemňounce růžové a žluté s medvídkem.
6. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě taky, ale už jsem si na to zvykla :rolling_eyes:
6. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že to nedělá jen mně :grinning:
Kde jsou dneska ostatní maminy???? :confused:
6. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevím, asi toho mají dost... ywushka určitě připravuje výbavu pro malého, už to bude mít za chvilku za pár :wink:
Já dneska vyfotím poslední kousky co máme pro malou a konečně i věci ve kterých pojede z porodnice.

Teď jdu baštit, musím dojíst ten špenát :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou chuť :slight_smile: ....já si dnes udělám těstovinový salát s tuňákem :slight_smile: to už jsem dlouho neměla
6. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ten se také v nejbližší době chystám..
6. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
Ivuska byla dneska peeeekne vytocena!!! V quelle jsou pekni blbecci a pekne si to ode me schytali,ani se mi to ted nechce vykladat co se nam stalo,ale tak me vytocili,pekne jsem jim nadala pres telefon,maji tam pekny BORDEL v tech objednavkach!!! Az budu mit cas tak vam to napisu!! Ted jdu za manzelem jdeme konecne skladat ten nabytek do predsine! Jinak vam vyfotim jake ma Teo uz zavesky v okne v pokojiku,sestrenka me je uz dosila,ten pokojicek ma uz peknejsi nez my cely obyvak:grinning:!!!

Jinak s tim povlecenim,ja musim koupit jeste jednu sadu povlecenicka tomu malickemu do pokojiku!!!
6. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
možná si mě některé pamatujete... dnes jsem se rozhodla oficiálně k vám přihlásit neb jsem také těhulka (předtím snažilka) z Obi :grinning: Po 2.IUI nám to vyšlo. Dne :dizzy_face: s jsem viděla tlukoucí srdíčko a z Obi mě vyexpedovali k mé gyndařce. Jsem jim strašně moc vděčná, že nám tam pomohli!!!!!!!!!!!
Moc doufám, že se budeme nadále dobře držet, prosím držte nám pěsti :slight_smile:
Zatím nic kolem mimča neřeším, tak asi nebudu mít s čím se zapojit, ale tak třeba časem... ještě se držím spíš při zemi... Ale doufám, že mi pak třeba s něčím poradíte :wink:
A pěkný víkendík přeju!
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Emers, čekala jsem, kdy se k nám připojíš :wink: ....tak gratuluji k srdíčku a držím pěstičky, aby bobek i nadále tak krásně rostl :slight_smile:
Ywuš, ty už si do Quelle jednou musela přepisovat objednávku, že? Tak se nerozčiluj, Teovi se to určo nelíbí :grinning: ...už se těším na fotečky :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se zatím loučím, jdu se okupkat, umýt si vlasy, pak budu třídit a schovávat oblečení ze skříně, abych si udělala prostor a pak budu asi žehlit.....jejda, já toho dnes mám..jsem zvědavá, co z toho nakonec přeložím na zítra :grinning:
6. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem se nehlásila, měli jsme v práci fofr, pořádali jsme konferenci, ale už je to úspěšně za námi, uf :slight_smile:
Screening mám negativní i z krve, tak teď už snad bude všechno vpořádku.
Emers, moc gratuluju, to je skvělá zpráva. A konečně je tu někdo, kdo mi bude týdnově blíže, já zatím také žádné věci pro mimčo neřeším, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit...
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,
emers: no super, moc grauluji.... :slight_smile:

cin: takže chodíš ještě do práce, A plánuješ vůbec PN? :wink:

Já jinak dnes létám jak urvaná s řetězu...manža dodělával schodiště, takže uklízím každý den jak volek, protože prach je po celém baráku. Hodila jsem 3 pračky, byla v obchodě, uvařila jsem hovězí masko na hlívě ustřičné s rýžečkou a ještě žemlovku s pěnou....mnam .....a ted jsem si dala Fidorku a začalo mně tak kmásat v zubu, že jsem myslela, že skonám........a to jsem byla minulý měsíc u zubařky, tak se tam musím objednat zas :angry:
6. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
emers: jeee moc gratuluju k srdicko,to je krasna zprava!!! Urcite muzes byt tady s nama!!

Gabi: ja jsem minuly tyden volala kvuli sve objednavce zaclon a pak jsem se ptala na mamcinu objednavku a ta pani mi rekla,ze takovou objednavku tam zadnou nema!!! Vubec jsem to nepochopila,proc ji tam nemeli,takze jsem podle te pani asistentky na zak. servisu jsem objednaku udelala znovu a jeste jsem ji rikala,ze jestli se me stane,ze me ta bunda pak prijde dvakrat,ze je tam asi uskrtim!!! Jeste jsem si to pak znovu overovala,jestli je ta objednavka ok a ona ze jo!!! No a dneska prisla bunda 2x!!! Hm takze jsem tu jednu hned zabalila a poslala zpet a pekne jsem je tam servala!!!
6. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, pracuju v Bohunicích, tak jsem si říkala, že bych mohla do porodnice rovnou z kanceláře :wink: . Dokud to půjde chtěla bych chodit do práce, kromě toho za mně nejdřív v práci budou muset najít náhradu, zaučit... takže když to bude dobré pro mimčo, tak chodit budu..
Fuuuj, uklízení po stavbě, ať to jde od ruky.
My jdem dneska s manželem na výstaviště podívat se na Sportlife. On pracuje v obchodě s outdoorovýma věcma, takže profesionální zájem :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuu ja se tesim my jdeme do kina!!
6. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ywus: no paráda, bejvák supeeeeer :wink:
6. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju
6. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si namalovat druhy oblicej a razime na ty 2BOBULE!:slight_smile: Tak paaaa
6. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek