Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
11. lis 2009

Ja sa už neviem dočkať toho kojacieho vankúša. Mala by som ho mať už v pondelok. Luci a čím ho máš vycpaný? Guličkami?

zabicka007
11. lis 2009

Holky díky, že mě vítáte, připadám si, jako bych se vrátila z dovolené 😀 😉
Luci, já jsem rozhodně pro sraz, mě by toho 18. naprosto vyhovovalo, ráda bych Vás zase viděla, zastavila bych se i za drahouškem v nemocnici a omrkla nějaký obchody 🙂
Cin, a co ty a špinění? Už to ustalo?

lucka.adis
11. lis 2009

Žabi, takže s tebou můžu počítat, jo? Supéééééér.. v kolik tam asi tak budeš? Já tam budu určitě dřív, protože chci omrknout nějaké obchody (dárek pro manžela).
Psala jsem to i ostatním do IP a auž mám na 100% tyto osoby:

Monulka
Ellenka
Sajmona mi psala minule IP, že by se také ráda přidala, tak teď akorát čekám na odpověď, protože na ni nemám mobil.

a potom teda ty 😉

Snad se teda ještě přidá Irminka a třeba i Emers, té jsem také poslala IP 🙂
Čím víc nás bude, tím líp.

Mir, já ho mám jenom za 160kč z koníkovského bazárku a je teda super!!! Mám foto v Albu a výplň se mi nezdá s těmi kuličkami, spíš něco jiného, protože je to tvrdší ale zároveň i měkké 😅
Za ty peníze, no nekupto 😀

zabicka007
11. lis 2009

Luci určo přijedu, v kolik to ještě popřemýšlím, ale asi až něco po čtvrté, miláček leží na úrazovce tak musím podle toho, jak tam mají návštěvy...

lucka.adis
11. lis 2009

OK, je to domluvené na těch 16:30, tak tam přinejhorší budu strašit sama, než se tam nějak slezem 😀
Kdyby něco, máš na mě mobil... akorát jsem to psala i na diskuzi Caru holkám a měli by jsme se i nějak domluvit, na jak dlouho to plánujeme-abych věděla kdy mi potom jede domů autobusák 😉

zabicka007
11. lis 2009

Okiš, já to promyslím a pokusím se vyrazit dřív abys tam teda nestrašila 🙂 No a být tebou tak si dopředu zjistím víc autobusů a podle toho, jak ti bude se pak rozhodneš, v kolik odjedeš
Jinak pohyby skoro necítím, prý mi tam funguje placenta jako takový tlumič - mám ji umístěnou hned pod ,,špekem na břiše,, takže to prý budu cítit ne moc silně. Ale mám dotaz - kdy jste poprvé cítily to tvrdnutí břicha? Dneska se mi už dvakrát stalo, že na pravé straně od pupíku jsem cítila takový zvláštní pnutí, jako když jde sval do křeče ale nebolelo to, jen to tak jako pnulo...popisuju to jak blbka, ale nevím, jak to mám nejlépe vystihnout 😅

miradka
autor
11. lis 2009

Luci, tak to si naozaj kúpila za skvelú cenu.
Zabi, ja som cítila už v 16tt tak nejako...teraz mám skoro furt tvrdé brucho...nemáš aj kŕče v nohách? Najlepší je na to magnosolv, to predpisuje dr, stačí povedať, že ti tvrdne brucho a predpíše ho.
Mňa začali bobci tak kopať, mám mám strach aby sa neprekopali von z brucha 😀

lucka.adis
11. lis 2009

Žabi, záleží na tobě 😉
Jinak malá si u mě strašně moc oblíbila pravou stranu v břichu a když si tam šáhnu, tak to ani nepromáčknu a na levé straně jo. Bude to určo tím, že tam má zádíčka nebo co a je to tvrdé jako šutr... kolikrát to cítím, jak se tam přemisťuje...
Třeba to máš také, myslím si, že když máš tvrdnutí břicha aby to něco špatného znamenalo, tak by jsi ho měla cítit po celém tom bříšku, ale nevím.. nevyznám se v tom. 😅

miradka
autor
11. lis 2009

To tvrdnutie je zpočiatku veľmi ťažké rozpoznať. Tiež som si nebola istá, teraz to už poznám zretelne. Aj na dotyk je to brucho ako kameň, akoby som si ho prstami necítila, hm....ťažko sa to popisuje. Každopádne to nie je príjemný pocit...
Luci, to bude určite chrbátik 😉 to telíčko mi príde tak krehké, aj keď ho hladím, tak veeeeľmi opatrne 😀 😅

irminka
11. lis 2009

ahojte babule,
já jsem se právě ted vrátila od kámošky, tak jsme poplkaly, že jsem mám co zpracovávat ještě alespon tak dva dny 🙂

Lucí: s tím srazíkem já ještě nevím, domluvím se s manžou, že by jsme zajeli do IKEI a potom by jsme vyrazili za váma, teda, jestli to nebude vadit.....takže já tak na 50%

zabi: já jsem začala cítit pohyby tak kolem 20 tt a ted hoši kopou i celý den v kuse,to je děs a někdy jen tak zlehka, takže jak kdy...Dnes si kámoška dávala ruku na moje bříško a byla skoro mrtvá smíchy co cítila...říkala, že teda tak to ona nikdy necítila....na tričku jsem měla velké hrby...no hold jsou tam dva fotbalisti 😉

Miradko: děkuji za odpověd, určo do PL zajedeme a musíme to koupit, protože už není moc času...určitě bych ti napsala , kdy by jsme tam jeli..ještě nemáme přesný termín

lucka.adis
11. lis 2009

Mir, já ho neprobodávám ani nějak zvlášť do něj nešťouchám, mám strach, že bych ji mohla nějak ublížit 😅

Irmi, v pohodě... vůbec by to nevadilo, kdyby jsi tam došla s manžou.

cincolina
11. lis 2009

Zabi, ja uz nespinim od te doby co jsem prestala 🙂, to bylo myslim pred mesicem. Tak jenom doufam, ze je vsechno vporadku, ale NT screening dopadl dobre a odpoledne je mi porad soufl, tak tusim, ze moruska je spokojena...
To je fajn, ze tobe uz to skoncilo.
A manzel je jeste porad v nemocnici? S tema zadama?
Zkusim v tu stredu na ten sraz taky dojit, aspon na chvili, pak budu muset na to promitani, moc rada bych Vas videla nazivo 😀
Tvrdnuti bricha si vubec nedovedu predstavit, takze pro mne to Zabi popisujes krasne 🙂

zabicka007
11. lis 2009

Cin tak je to fajn, že už jsi taky v poho, snad nám to vydrží 🙂
Ten můj drahoušek musí jít bohužel na operaci, má výhřez plotýnky takže zítra ho budou operovat na úrazovce v Brně, tak snad všechno dobře dopadne... ☹

cincolina
11. lis 2009

Ojoj, tak budu držet moc palce. Hlavní asi potom bude klid a koukala jsem na netu, že se doporučují i lázně. Z čeho se to stane? Z nějakého vypětí? Nebo třeba dlouhodobým špatným držením těla?

zabicka007
11. lis 2009

Cin, má k tomu celkově dispozice, je vysokej (193 cm) takže ty klouby a vůbec kostra je dost přetěžovaná, jeho mamka má ostoperozu, taťka taky trpí na záda, a hlavně ty kosti hodně přetěžuje, je workoholik v pravém slova smyslu, defakto sám postavil barák na tři patra během necelých 5 let...takže ta ploténka je přirozenej důsledek dlouhodobýho vypětí

lucka.adis
11. lis 2009

Ahoj kočky...

Cin, máš to v IP snad to pochopíš a kdyby ne, tak písnem Ell nebo by to mohla vědět Žabka 😉

Žabi, držím tvému manželovi na zítra pěsti a neboj, určitě to dobře dopadne... jinak jak tak koukám, tak jsem u vytržení s těch tvých těhu týdnůůůů, to snad není ani možné 😲 😲 jak ti to utíká 😵

Tak jo, dobrou všem!!!!!!

Jinak se v týdnu pokusím určitě zaběhnout do té restauračky a zamluvit tam nějaký ten stůl a pozeptat se, do kolika mají otevřené, jináč by jsme museli navrhnout něco jiného 😉 každopádně dám ještě info 😉

Ywush, snad je všechno v pořádku a Teo se na svět nežene!!! Moc na tebe myslím, drž se kočko!!!!!!!!!

miradka
autor
12. lis 2009

Dobré ránko prajem, práve sa chystám do Ostravy do tej poradny. Tak až dorazím, ozvem sa a poviem ako som dopadla. Majte sa krásne 🙂

emers
12. lis 2009

čau holky,
cincolina: no bohužel je mi čím dál "líp", ale furt mám to předsevzetí, že to tu musíííím dokopat do těch vánoc a pak se uvidí... taky by za mě museli najít náhradu 😒 no jo no, co se dá dělat...

lucka.adis: na srazík se budu snažit dorazit, vím kde to je, takže bych třeba přišla rovnou tam do té restauračky... jen to nemůžu na stopro slíbit, protože mi začíná být nejhůř právě kolem těch 15h a do večera, do noci...
paradoxně je mi lépe přes dopoledne, nechápu proč se tomu říká ranní nevolnosti, já mám teda spíš odpolední 😝

dnes jsem se dozvěděla, že mám vpořádku krevní obraz co mi brali v pondělí a dnešní moč taky ok... a jinak jesm objednaná až na 8.12. do poradny ke gyndařce (ta moje ovšem nemá UTZ 😠 )
a dále jsem objednaná na ten NT screening na 15. 12. na krev a 17. na ten UTZ...
tak doufám, že mi to rychle uteče neb teď se nebude dlouho nic dít (kontroly) a musím spoléhat, že mimísek se má dobře a bude vše v pohodě 🙂
jo, na ten NT jsem objednaná do Heliosu, jsem koukala, že všichni skoro chodí na Veveří, no já jsem si to dala do Heliosu neb jsem tam už na UTZ kdysi byla a mám to blízko... snad jsou tam teda taky dobří když mi je dr. doporučila, nebyla jsem tam některá z vás???????????

zabicka007
12. lis 2009

Emers, mě ty nevolnosti taky začínaly až kolem 15 až 16 hodiny, ale trvaly jen asi 3 týdny, tak tě to snad taky nbrzo přejde...já s Heliosem zkušenosti nemám, ale řekla bych, že odborníci tam určo budou, navíc co se týká ultrazvuku tak to není nic zas až tak náročnýho takže by to měl zvládnout i průměrný doktor 😉
Luci, díky, taky doufám, že bude v pohodě, hlavně ať mu pomůžou od těch bolestí, byla hrůza na něj koukat jak se kroutí...copak moje týdny, ale co ty Vaše??? Z toho jsem vyřízená, Ywuška má porod pomalu za dveřma a tobě se to už taky sakra krátí 🙂 Hrozně to utíká ani to nestačím pořádně sledovat...

lucka.adis
12. lis 2009

Ahoj holky,

Mir: držím palce, aby to dobře dopadlo 😉

Emers: uvidíš jak ti bude, jinak ty nevolnosti v odpoledních nebo večerních hodinách znám velice dobře. Měla jsem to tak u Adámka a nebylo to moc příjemné. U malé mi bylo také sice špatně, ale po nějakém čase se to upravilo a je mi dobře ( ťuk, ťuk ). Občas mám problém s tlakem, protože ho mám hodně nízký, ale jinak všechno OK.
Takže neboj, brzo se to upraví i u tebe 😉

A na Helisos nemám moc dobré vzpomínky a zkušenosti už vůbec ne, proto jsem radši volila Veveří.

Cin: uvidíš jak to vyjde, budeme tam, takže kdykoliv můžeš dojít 😉

Mě teď má dojít ta spirálka co mám v Albu pro malou, tak čekám na PPL.. se těším jak malé dítě 😀 😀

cincolina
12. lis 2009

Emers, já to mám taky tak, dopoledne hlad a jak se naobědvám, tak to začne... a tak nějak se mi zdá, že se to začlo teď zhoršovat... ale nechci tě strašit 😀 . V práci to myslím utíká docela dobře, prosinec máš za chvíli. A pokud se tě nevolnosti budou držet, tak mimčo bude vpořádku určitě 😉 .
S UTZ ti neporadím, já chodím na Orlí a tam ten sreening i UTZ dělá přímo dr., ke kterýmu chodím.

ywushka
12. lis 2009

Ahojky holky!! Nesel me internet,protoze ho mame natazeny od tatky z domu a je to tady pres nejakou antenku a ta musi byt zapojena v zasuvce,no ale kluci co delaji choldniky nevedeli co to je,tak mi to vytahli z elektriky (mam to zapojene z garaze) a napojili si tam nejake rezacky a tak😀!!! Jsem v poradku,dokonce jsem se dneska podstastne i lip vyspala,lezim v obyvaku a sleduju HBO i kdyz tam nic nejde,same blbosti!!!
Dekuju ze na me myslite!!! Mejte se krasne a preju prijemny den

irminka
12. lis 2009

ywusko: tak to je dobře...já jsem přijela z obchodu , byla jsem po týdnu na mém milovaném kolečku a chtěla jsem jen koupit pečivo a pětistovka byla v čudu...no hlavně, že mám dostatek potravy, to si ale pochutnám..ted jsem podruhé snídala, v půl sedmé přesnídávku, ted 2 rohlajze s poličanem a klohním obídek - rýžečku s kuř. maskem a zeleninou na čínu, jo a ještě vařím bramb. ve slupce a vajíčka natvrdo, udělám z toho pomazánečku an čerstvý chlebík...tož tak moje nápln dnešního dne 😉

lucka.adis
12. lis 2009

Ywush, super že se držíš a Teo pěkně poslouchá 😉
Už to máš skoro za pár..

Irmi, ani mi nemluv... člověk jde pro pár věcí a nechá tam skoro 1000,-kč 😝 ke všemu mi ještě zase nedošla neschopenka (myslím peníze ze sociálky), ale díky bohu něco mám a jinak je tu manžel 🙂
Já dělám guláš s vepřovým masem a k tomu si dám těstoviny nebo brambory, kluci si vezmou asi knedlík.

Mám v Albíčku pár nových věciček pro malou, tak jestli chcete, mrkněte.

zabicka007
12. lis 2009

ywuš buď ráda za HBO, mě tady celoročně jede čt1, čt 2 a nova, toť vše...ne že bych měla čas kukat na televizi, ale občas by si člověk pustil něco zajímavého, no ale s tímhle výběrem programů je to fakt nemožný... 🙂
Tak to já vařit nemusím, páč drahouška nemám doma čili jsem si včera u našich nafasovala plněný papriky s rajskou, jenom ohřát mňam mňam 😀

lucka.adis
12. lis 2009

Žabi, koukala jsem do tvého Alba a nemáš tam nic nového ani bříško 😠 kdypak se nám pochlubíš, kočko?
Nemáš ani jeden úlovek pro mimčo 😕 ... asi čekáš až ti dr,řekne co v bříšku schováváš, že 🙂

gabina79
12. lis 2009

Ahojte děvčata 🙂
Tak já jsem byla taky v obchodě a taky jsem toho táhla domů trochu víc než jsem chtěla 😀 ...ještě jsem se stavila v Rossmanovi a koupila plenky, teploměr do vaničky a anatomické vatové tyčinky (no jo, už taky musím s tím nakupováním všech těchto potřeb pohnout) 😀
Před chvílí se tady byl podívat malíř, tak říkal, že by to udělali příští středu až pátek (podle toho, jak to bude vypadat, až to oškrábou a tak), tak se hrozně těším na ten binec 😖 ...akorát nevím, jestli to mám nechat celé vystěrkovat (máme ty zdi takové trochu hrbolaté), protože mi řekl, že prach bude všude, tak se docela děsím...no musím to ještě probrat s manžou....ale už se těším, jak malé děcko, až to bude nové, až přestěhujeme nábytek a možná až koupíme postýlku, tak už si ji sem pak rovnou dáme 😉

gabina79
12. lis 2009

Luci, to je moc pěkná soupravička pro malou 🙂 ....já jsem akorát přemýšlela nad mikinkama s kapuckou, jestli to pro ty mimča není blbé, jestli je to netlačí do krčku, když stejně pořád leží....když jsem minule vybírala mikinky, tak jsem je dávala schválně bokem 😅

zabicka007
12. lis 2009

Luci, na dnešek mám domluvenou švagrovou, ta vezme foťák a vyfotí bříško i ultrazvuk prcka a taky malinkou výbavičku - už mám asi 7 věciček, co jsem koupila, plus dva velké pytle co podědím po ségře, resp. jejich dětech 🙂
a pak už tam konečně do toho alba tohle všechno nahraju, jelikož vám to slibuju už nevím jak dlouho 😅 A co se týká toho infa ohledně pohlaví, vážně uvažuju o tom, že si to nenecháme říct...ale nevím, asi to nevydržím 😎

lucka.adis
12. lis 2009

Gabčo, tak spirála mi dneska došla, jestli chceš, můžeš té paní napsat hodnocení 😉
Také se chci pomalu kouknout po těch věcech, ale pořád si říkám, že je čas... i když je mi jasný, že se to potom může nahromadit a já nebudu stíhat nakupovat 😀

Také budete malovat? My taky, jsem zvědavá jaký bordel s toho všeho bude, jelikož máme takovou tu kamínkovou zeď 😠 takže se to budeme muset zahladit, aby se na to dali lepit i ty nálepky na zeď a ty kamínky s toho nepadali 🙄