Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
18. lis 2009

Irmi, tak asi to bude naozaj celkovým tlakom...
No ja ho dnes vyskúšam a ráno poreferujem 🙂

Inak stále ma znepokojuje tá pani z mimibazaru, neviem čo robiť...včera sa tam ukázala a nič...tak som jej dnes napísala aj odkaz na mimibazar. Celkom ma prekvapilo, že má napísané 42 hodnocení, ale ide prečítať len jedno. No a tam kde sa píše hodnotenie je napísané: UPOZORNĚNÍ: Udělená hodnocení se odstraňují pouze po dohodě obou hodnotících stran. Což mi pripadá akoby tam mohla mať aj špatné hodnotenia akurát, že sa potom nejako dohodli a zmazali 😠 ☹

irminka
18. lis 2009

tak ještě vyčkej a potom jí napiš, že jí dáš špatné hodnocení a třeba začne jednat 😠

ywushka
18. lis 2009

miradka: tak s tim ti neporadim!!!

Jejda muj manzel je naprosto nervozni,vsechno ho vytaci.....jejda asi si pujdu hodit stranek!!!!

irminka
18. lis 2009

myslíš jako po moravsky štranek? To bude tím tlakem, manža spáruje schody a také se mně zdá dosti nervozní. CHtěla jsem tam být s ním a řekl mě at jdu pryč, žeprý mu stíním..no nic, tak si píšu s váma 🙂

miradka
autor
18. lis 2009

už som našla aj ďalšie hodnotenia...no ale aj tak...už by to mala poslať, alebo aspoň napísať a ona nič 🙄

irminka
18. lis 2009

tak že by byla někde pryč a nebyla u PC?

miradka
autor
18. lis 2009

mojho chlapa pre zmenu bolí hlava, tak drichme, človek si ho ani neužije... ☹

miradka
autor
18. lis 2009

nj, ale včera o pol 9 bola na mimibazare, tzn. na nete a mohla napísať aspoň kratučký mail, že to berie na vedomie a pošle čo najskor...takéto jednanie sa mi vobec nepozdáva, ale samozrejme ešte počkám a keď nič, tak napíšem špatné hodnotenie 🙄

irminka
18. lis 2009

máš recht....žádné sraní s mladou paní 😉

lucka.adis
18. lis 2009

Mir, holkám do toho něco přišlo a žabičce dojel manža z nemocnice, takže jsme se domluvili, že to spácháme později, neboj ty fotky určo příště budou 😉
A ke svému tlaku nemám co říct, fakt to nechápu... ale je to přece jenom lepší, než kdybych ho měla vysoký.
Jééé, já si na malou musím počkat do příští Středy, chjo ☹
Jinak pěkné nožky 😀

miradka
autor
18. lis 2009

jj 😀

miradka
autor
18. lis 2009

Díky Luci 😀 nechcem vidieť ako budú vyzerať dnes večer, ale moc som toho nenachodila...Tak to je jasné, že žabička sa musí postarať o mužíka 🙂
Ten čas tak letí, že streda je tu čo by si kameňom dohodila 😉

lucka.adis
18. lis 2009

Mir, já vím, ale i tak jsem se dneska hrozně moc těšila, že ji uvidím atd. a nic... tak jsem si aspoň udělala radost a koupila ji tu medvídkovou kombinézu 😵

Holky, nepřemýšlíte některá, že budete chodit jako těhule do solné jeskyně a na jógu?
Já to chci totiž zkusit, jaké to bude a zajímalo by mě, jestli to někdo od vás neabsolvuje, že by jste napsali info (jak to na tu těhulku působí atd.).

miradka
autor
18. lis 2009

Luci, dobre si urobila, taký nákup vždy zdvihne náladu 😵

Čo sa týka tej jógy - ona sa hodne doporučuje, ale pre mňa je to niečo s čím sa nemožem stotožniť. Neviem či som vám o tom písala, ale asi nie...Keby išlo len o cvičenie, tak by mi jóga nevadila, ale raz som navštívila u nás v Těšíně predporodný kurz a na záver boli cviky z jógy...ako lotosový kvet, mala som si predstavovať ako je miminko v brušku, čo tam robí a tak...to som si hovorila, že už je toho akurát dosť, ale v pohode...No a nakoniec bola pesnička mantra alebo ako sa tomu hovorí s tým, že: "dnes meditovať nebudeme" ale zato asi 27x alebo už neviem koľko krát tá podmanivá pesnička išla dookola, což je vlastne východné náboženstvo. S mojou vierou to nejde dohromady a necítila som sa pri tom príjemne....Ono niekomu to prináš pokoj do duše, uvolnenie a tak...pani hovorila, že to je vlastne pesnička o bohyni dažďa a že sú aj iné bohyne, napr. bohyňa vzťahov či čo...a to sa spieva keď má niekto problémy napr v manželstve, tak sa to opakuje vždy násobne, najprv 27 (alebo také nejaké číslo povedala) a potom násobky toho čísla... Jednak sa mi to zdalo nevhodné, hovoriť o takých veciach na predporodnom kurze a za ďalšie aj keby som možno neverila v Boha, tak by mi to nebolo po chuti...také podsúvanie niečoho, inak som hoooodne konzervatívna....Ale viera v Boha mi v tomto jasne ukázala nezmysel týchto praktík.
Ale samozrejme, každý si musí vytvoriť svoj názor a možno sa niekto vie aj odosobniť a neísť do tých hĺbok východného náboženstva, ktoré ponúka "šťastie a naplnenie", ale len krátkodobé...

miradka
autor
18. lis 2009

Ešte dodám, že jóga je súčatou Budhizmu... 😖

miradka
autor
18. lis 2009

Holky, tak pani sa mi ozvala....padol mi kameň zo srdca 😅 Vraj mi včera písala mail, ale nič mi neprišlo 😕 Zajtra pošle balíček, tak snáď na budúci týždeň bude kyblík doma 😵

lucka.adis
18. lis 2009

Holky, mám v Albu aktuální bříško, tak mrkněte 😉

irminka
19. lis 2009

dobré ránko,

lucko: super bříško. jen tak dále kočko 😉

Já dnes valím do poradny , tak jsem zvědavá co bude........Potom se ozvu, zatím papík a přeji všem hezký den

ywushka
19. lis 2009

Dobre ranko holky!!! Ja jsem dneska tak zaukolovala manzela ze ten ma o "zabavu" postarane na cely den😀!! Rano me byl u obvodaka zrusit PN,ted jel do breclavi ke gyndarovi pro podklady na materskou,pak ma napsany seznam co nakoupit v kauflandu😀 a ma to vsechno tak peklne popsane na papirech presne krok po kroku jak ma postupovat a kam ma driv jet😀!!! Ha ha ha😀!!! Jsem mu rekla,ze si alespon neco malo vyridim sama,ale me to zakazal,tak at hoch jezdi😀 alespon se nebude nudit,kdyz je dneska doma😀!!!

Lucka: pekne briiisko🙂 tyyy jo,me se ted nejak zastavilo a ne a ne poporust....tak snad to nicemu nevadi!!!

preju vam prijemny den,ja uz se jdu hodit do sprchy,nejak se mi dneska narusil ten muj rezim co kdy mam delat🙂,byla tu mamina na kaficku a manzel porad po me neco chtel,ze jsem jeste nemela ani cas sama na sebe!!🙂

irminka
19. lis 2009

dnes dopoledne mám nástup do nemocnice 😠 , já nechciiiiiiiii, pomoooooooc....

Ywusko: jak jsi to udělala, že jsi mohla zůstat doma ležet, také se budu raději válet doma u TV

miradka
autor
19. lis 2009

Luci, pekné bruško, rastie tak ako má 🙂

Holky, ja som trochu znervóznela...včera večer bola za mnou švagrová, že dnes - teda včera - priniesli do nemocnici kde pracuje tehulku v 4.mesiaci s prasačou chrípkou a leží na JIP. Musíme si dávať na seba väčší pozor... 😖

miradka
autor
19. lis 2009

Jejda Irminko, prečo??

miradka
autor
19. lis 2009

to aby som si aj ja išla pomaly baliť tašku do nemocnice... 😒

irminka
19. lis 2009

hmatem jsem prý otevřená, ale podle UTZ to ještě vcelku jde, ale pan dr. mně chce vidět na lůžku v klidovém režimu a žeprý mně budou zavádět nějaké čípky či co...no to bych snad zvládla i doma,sakra

miradka
autor
19. lis 2009

Ywush, tvoj mužík si pekne užije 😀

miradka
autor
19. lis 2009

To je blbé...mala si nejaké bolesti? Alebo to otváranie nie je možné postrehnúť? Ja tiež myslím, že doma by si to zvládla tiež, ale asi by si nemala taký kľudový režim ako v nemocnici... 😒

miradka
autor
19. lis 2009

Kedy si bola naposledy na kontrole? povedal ti na koľko cm si otvorená?

irminka
19. lis 2009

nic mě nebolí, jsem ok.....poslední kontrolu jsem měla před 3. týdny a vše bylo dobré...tak zatím pa

miradka
autor
19. lis 2009

Tak sa drž Irminko, myslím na teba 🙂

lucka.adis
19. lis 2009

Jejda, kočky..člověk tady nějakou dobu není a co se to tady děje 😕

Irmi, držím palce, aby to kluci ještě nějaký čas v bříšku vydrželi.

Mir, taky mě to tak napadlo, ale pořád si říkám, že je ještě čas... chtěla jsem ji balit až tak kolem toho 30tt dřív ne.
Ke všemu mám teď pomalu strach, aby jsem i já nebyla otevřená, když jste tady všechny 😅
Deptá mě ta kontrola, co jsem na ni včera byla a dr.tam nebyla... člověk nic neví a je nervózní. Chjo..